Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 11:00   #1121
jako volem kad neka firma izmisli neku uslugu koja je zapravo nebitna i onda od toga slože cijelu spiku kak je to superfantastično nevjerojatno i čudo jedno kak smo do sad mogli živjet bez toga
i onda kreće masiranje po živcima kao npr. s ovim odvoženjem auta na tehnički
imam dojam da kad god upalim radio slušam Peha i ekipu kak me uvjeravaju da je to fenomenalno da mi netko odveze auto na tehnički i onda ide nagradna igra s tim fenomenalnim dobitkom
ono, odvest auto na tehnički
jebote ko da moraš svojim rukama rastavit i sastavit auto ispred tročlane komisije
dajte sjašite više...
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:24   #1122
I onda ljudi odgovorima sami pokažu koliko je "usluga" nebitna:
- Sjedila bih doma i gledala televiziju za to vrijeme.
- Sjedio bih u birtiji...
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:09   #1123
Yammat FM moze uvest uslugu da neko drugi umjesto Vas sluša njihov program a Vi se onda nemorate živcirati s njima...

neki dan sam prosao uz njih pa je A.Balen bio vani i uz kavicu i croassane dogovarao nove fm poduhvate s bogatim producentom...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:35   #1124
Jučerašnji "aftre Shock" kao da im je napisala RAda Borić ili netko sa Lupice ili H-altera.
Toliko NVO propagande i pristranosti da se to nije dalo slušati.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:36   #1125
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
Jučerašnji "aftre Shock" kao da im je napisala RAda Borić ili netko sa Lupice ili H-altera.
Toliko NVO propagande i pristranosti da se to nije dalo slušati.
kaj se tiče aftršoka skužila sam da ga počnem slušati i za 2 minute sam mislima već ko zna gdje
jednostavno ne uspijem odslušat od početka do kraja
istina da ne sjedim uz radio nego uvijek nekaj radim npr prem suđe i sl. al nije baš da mi ta radnja zahtijeva punu koncentraciju pa ne mogu pratit emisiju...
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 01:04   #1126
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
jako volem kad neka firma izmisli neku uslugu koja je zapravo nebitna i onda od toga slože cijelu spiku kak je to superfantastično nevjerojatno i čudo jedno kak smo do sad mogli živjet bez toga
Peh i Svec nisu krivi, jednostavno odradjuju ono sto su dobili. Ali da je ideja nezgrapna i da bi Croatia trebala umiroviti tvorca genijalstine, to sigurno. Istu "revolucionarnu" ideju pojedini saloni/autokuce barem nekoliko dekada imaju u ponudi. Ali formulacija "Vi uzmite slobodno vrijeme" dok mi regamo

kao da su se zagubili u korporativnim vodama i zaboravili tko im je ciljana publika.

Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
Jučerašnji "aftre Shock" kao da im je napisala RAda Borić ili netko sa Lupice ili H-altera. Toliko NVO propagande i pristranosti da se to nije dalo slušati.
Dalo bi se stosta reci ali nema svrhe. AS je radjen primarno za publiku, ali sinekurnu publiku prijatelja i inih saveznika. Jedino je vazno da je za njih ona neustrasiva a sama (e)misija najveca avangarda. Ostalima, ako se svidja, moraju jahati na istim 'progresivnim' valovima, inace za nekoliko minuta uvidjaju da je razina pristranosti neozbiljna i za razmatranje slusanja. U sustini, Yamatova ekonomicnija verzija ZVM razracunavanja i privatiziranja etera, tako bliska i poznata, nekolicini njenih medijskih kolega, sto slikom, sto tonom...

nema svrhe dalje trositi slova



.

Zadnje uređivanje Cat6 : 11.10.2017. at 01:17.
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:55   #1127
Bacimo nekad pogled, čirnemo, čiribimbamo, špijuniramo .....Može bilo ko šta govorit, gadit, žugat, prigovarat....al ova tema( Yammat radio) ima najviše pregleda, odgovora, pratitelja......Kako kaže ona, ne postoji loša reklama. Ma postoji, al i loši k....o kojem se govori, prije ili kasnije postane dobar k...... Konj, narafno
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 05:43   #1128
ako radio yammat ima najvise comm na forum.hr to opcenito ne znaci apsolutno nista, kao sto ne znaci nista da xy radio ima najvise lajkova na fb i ne znaci nista ako se slusa u 3 kafica za redom u tkalci. No priznajem da ako su sve tri varijable u korist jednog te istog radija to ipak nesto znaci
ali to jos nisam ni vidio ni cuo u rvata
karolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 21:00   #1129
Borićka, NVO, Bilićka

Pisala Borićka, a iživljavanje na ženama u Hrvata je NVO zavjera. I ja vas čitam, za ozbiljno. Da, pa Silva je to sve izmislila, jelda, jer mi smo poznati kao zemlja prava, pravde i ravnopravnosti, posebnih pozdrava. Izuzetno smo osjetljivi prema ženama, posebno kad marljivo sjede.

Dajte, najte. Jer, sramotite se. Vidite da vas i Maja Šuput može razvalit na tu temu. Ne vjerujete? Pa, poslušajte spominjanu 'propagandnu' emisiju.

https://www.mixcloud.com/yammatFM_sh...enke-07102017/

Drugo, vidite da pojma nemate i/ili ste ljubomorni.. Pa, to je superbrand! A, tko je tamo jedini superbrand? Nokat? Pa to je prst

http://yammat.fm/yammat-fm-sada-superbrand/
Dobra Vila 1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 23:18   #1130
Quote:
Dobra Vila 1981 kaže: Pogledaj post
Dajte, najte. Jer, sramotite se. Vidite da vas i Maja Šuput može razvalit na tu temu.

Lex Vila Superbrandinjo




.
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:34   #1131
sve ih manje slušam, pogovoto jutranji program...gube korak sa inovativnosti...upadaju u kolotečinu...
dakle koliko je vremenski rok prije nego neka novootrvorena medisjka postaja (TV/radio) zapadne u krizu?
__________________
--ja vas vidim, uvijek--
anđeo čuvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:43   #1132
Quote:
anđeo čuvar kaže: Pogledaj post
sve ih manje slušam, pogovoto jutranji program...gube korak sa inovativnosti...upadaju u kolotečinu...
dakle koliko je vremenski rok prije nego neka novootrvorena medisjka postaja (TV/radio) zapadne u krizu?
Ovi su odma zeznuli...tolko znanja, prakse i inventivnosti otislo u vjetar a sve zato jer nisu dali Svecu da prica sve viceve bez cenzure.
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:53   #1133
Cat6, tema je vrlo ozbiljna, pa mi tvoj komentar na sve to izgleda u rangu Smiba i Modre Laste. No, u ovakvoj zemlji normalno je da se ugrožena prava i život mnogih žena doživljavaju neozbiljno, kako de facto, a tako i de jure.

Quote:
anđeo čuvar kaže: Pogledaj post
sve ih manje slušam, pogovoto jutranji program...gube korak sa inovativnosti...upadaju u kolotečinu...
dakle koliko je vremenski rok prije nego neka novootrvorena medisjka postaja (TV/radio) zapadne u krizu?
Tu i tamo dogodi se i neki komentar normalnog i prosječnog, objektivnog slušatelja. U smislu da nije ovdje domaći i stalno prisutan, te zna baš sve o radiju, pa i napraviti emisiju. Ma, radio. Od ovih tisuću i nešto, bar je 75, 80% ovih potonjih.

Sumnjam da ću opet tako skoro nešto ovdje pisati, jer su vaše reakcije i odgovori stalno isti i predvidljivi. Uživajte.
Dobra Vila 1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:20   #1134
Svecov osvrt na 321 kuhaj, awic
Jutarnji program na tragu , dragih mi pocetaka.
Dajte smanjite te domace pjesmuljke, uzas zivi, bude me sram, na poslu sam.
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 09:43   #1135
Volim slusat Sveca kad nekaj zapne u eteru a jadan nema koga okrivit za to neg sebe

Danas nije s mix pulta isao zvuk u telefon pa nisu mogli nagradnu odradit kak spada
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 12:14   #1136
Da teško je bilo odvrnuti aux-ove

Nije bilo Tomaša vjerojatno.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:01   #1137
sva sretna kaj sam doma, jutro, petak, yammat, i opet jebena kuruza, markiz i ekipa.
dajte više, rigo!
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:40   #1138
Markiz je jeben bend.

Yammat ima daleko najmanje iritantnu muziku od svih postaja danas. To im je plus.
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:04   #1139
Jel samo mene iritira ovo pretjerivanje oko Yammatova 3 i "glazbeno-društvenog događaja sezone o kojem će se još pričati"?
Svaka čast "super-atraktivnim" Cardigansima, ali ovi napuhuju njihov dolazak kao da su uskrsnuli Beatlese.

"Rekordan je broj vjernih slušatelja događanje pratio putem našeg live streama na stranici yammatovo.com – prema statistici s livestream.com, Yammatovo 3 bilo je jedan od najgledanijih događaja ove subote u svijetu."

Malo podsjećaju na INmusic
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 09:28   #1140
subota, jutros, maminjo-što je ovo dobro
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.