Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 09:20   #1
Desničari atraktivniji i zarađuju više

http://www.index.hr/tema/oi-2016/bar...4%8Dara-943390

Quote:
Studija je pokazala korelaciju, ne i uzročnost, a istraživači su iznijeli nekoliko potencijalnih objašnjenja zašto je to tako. Brojne studije su pokazale da ljudi koji se smatraju atraktivnima zarađuju više, protive se strategijama redistribucije bogatstva te progresivnih poreza i socijalnih programa ljevice.
Dakle svaki puta kada vas ljevičar kritizira o neobrazovanosti desnice,samo mu ovo pokažite i potapšajte ih po ramenu. Ljevičar će postati muškarac koji ne zarađuje dovoljno i opretečuje ženu radom. Lijeva žena pak će postati feministička zbog mržnje prema svom suprugu ljevičaru koji joj daje malo a sama ne može privući nekog financijski stabilnog čovjeka koji bi sa njom planirao obitelj.
Detektor is offline  
Old 15.07.2017., 09:27   #2
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/tema/oi-2016/bar...4%8Dara-943390



Dakle svaki puta kada vas ljevičar kritizira,samo mu ovo pokažite i potapšajte ih po ramenu.
Da se dotični politički kandidati smatraju pametnijima bili bi i pametniji.

Možda bi onda naučili i čitati sa razumijevanjem ?
__________________
Texture like sun
lettow is offline  
Old 15.07.2017., 09:36   #3
sva sreća pa narod ima koristi od ljepote desničara

Quote:
Rezultati su pokazali da su političari s desnice smatrani ljepšima u sve tri zemlje
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 15.07.2017., 09:41   #4
U Hrvatskoj su desničarke kao Bruna i Kolinda zgodnije od ljevičarki kao što je Vesna Pusić.
zoroasterix is offline  
Old 15.07.2017., 09:49   #5
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/tema/oi-2016/bar...4%8Dara-943390



Dakle svaki puta kada vas ljevičar kritizira o neobrazovanosti desnice,samo mu ovo pokažite i potapšajte ih po ramenu. Ljevičar će postati muškarac koji ne zarađuje dovoljno i opretečuje ženu radom. Lijeva žena pak će postati feministička zbog mržnje prema svom suprugu ljevičaru koji joj daje malo a sama ne može privući nekog financijski stabilnog čovjeka koji bi sa njom planirao obitelj.
Ajooj, koji čušpajz. Na razini današnjih medija u kojima prevladavaju teme o ljepoti i obliku nečije guze u bikiniju.

Izgled i ljepota ne utječe na pamet. Dokaz - izgled danas najvećeg fizičara - Stephena Hawkinga.

Izgled može negativino utjecati na pamet. Ako vrijeme života posvećuješ izgledu (frizura, umjetni nokti, teretana, solarij, kupovina odjeće ...... ) nećeš imati vremena za knjige i obrazovanje.

Lijepi ljudi, pogotovo žene, mogu zarađivati više, ali količina novca koju je u stanju netko zaraditi ne znači uvijek i količinu pameti koju taj ima.

Uostalom i tekst govori samo o jednom - lijepi ljudi zarađuju više. Današnje društvo je kapitalističko u kojem je količina novca mjerilo kvalitete čovjeka ali to je pogrešno.

Bit čovjeka ne bi se smjela svesti na zaradu i novac. Netko tko zarađuje malo može biti puno veći čovjek od onoga tko zarađuje puno.

Pogledajte strukturu današnjih milijunera i milijardera. Da li njih stvarno smatrate najboljim ljudima našeg čovječanstva?
mravac8 is offline  
Old 15.07.2017., 09:55   #6
Quote:
zoroasterix kaže: Pogledaj post
U Hrvatskoj su desničarke kao Bruna i Kolinda zgodnije od ljevičarki kao što je Vesna Pusić.
Vesna Pusic u mladim danima je bila zgodna.
mantisa is offline  
Old 15.07.2017., 09:57   #7
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
sva sreća pa narod ima koristi od ljepote desničara
Pa nije samo to u pitanju. Pogledaj Melaniju Trump a ovaj ima para. Dakle i zarađuju više a zarađivati više može samo pametan čovjek. Desničarke će raditi lakše poslove,neće biti toliko živčane jer muž više zarađuje.

U najgorem slučaju desničar će biti neki šef nižim radnicima ili može čak biti radnik ali će imati kapitala dok će ljevičar biti tip koji stalno očajava. Npr. uvođenje novih tehnologija kao gubitak radnih mjesta i onda ako nema gdje raditi postane socijalan slučaj i diže revoluciju protiv kapitala.Mogu reći da sam se znao družiti sa djecom liejvih familija gdje i ja spadam ali sam otkrio tu grešku npr. od 5 mojih bivših prijatelja situacija je takva da 3 imaju rastavljene roditelje a četvrti nema riješenu dobru financijsku situaciju i onda bi često naišao na ljubomoru takvih u svemu. Jako su jaki kolektivno a individualno se raspadaju.

Ja se bojim uopće reći pred tim hordama da imam ono što oni nemaju (ništa previše) tj. da imam riješeno stambeno pitanje bez plaćanja jer odma krene šikaniranje,naravno svi su za Broza i nisu baš to ljudi ugodne vanjštine pa se javlja izuzetna ljubomora čak i kad je zainteresiran suprotni spol koji je bolji,gledajući njihove žene,nisu mi uopće nešto lijepe. Imaju li ostali forumaši slična iskustva koji nisu desničari gena kamenih bez zubiju već promatraju desnicu u smislu Regan,Tacher,Trump,Hofer?
Detektor is offline  
Old 15.07.2017., 10:01   #8
Bruna Esih desno vs Mrak Taritaš lijevo.
Goku-san is offline  
Old 15.07.2017., 10:07   #9
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post

Pa nije samo to u pitanju. Pogledaj Melaniju Trump a ovaj ima para.
Melanija je na do novaca došla na temelju svog izgleda, a ne pameti.

Zato što današnje društvo cijeni izgled i novac a ne pamet. Na portalima se nalaze ženske guze, ne nalaze se zadaci iz kvantne fizike, kemijske formule, način analize DNK, matematički zadatci, nema više ni rebusa ni križaljki.

Sveučilišni profesor može biti tisuću puta pametniji od Melanije ali on niti će imati novaca niti će imati pozornost medija i javnosti.

Što je katastrofa za čovječanstvo.

Jer znanost i pamet nas je spašavala do sada od izumiranja - recimo u srednjem vijeku je umrlo dvije trećine Europljana od kuge. Kugu smo, zahvaljujući pameti a ne izgledu, savladali, ali što će biti sa klimatskim promjenama, nestankom resursa ili zagađivanjem planeta?

Hoće li ljepota Melaije riješiti te probleme?

Što bi bilo pametnije - da nam u saboru sjede lijepi ljudi ili pametni ljudi koji znaju riješiti problem?
mravac8 is offline  
Old 15.07.2017., 10:17   #10
Ne dramatiziraj, progres tehnologije i ljudskog znanja se eksponencijalno ubrzava. Znanje se itekako cijeni, i za to inženjeri i tehnološkim kompanijama imaju vrhunske plaće.

Samo shvati da postoji razlika između naplate znanja kojeg tržište treba i ne treba.
Goku-san is offline  
Old 15.07.2017., 10:29   #11
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post

Samo shvati da postoji razlika između naplate znanja kojeg tržište treba i ne treba.
Znanje naših političara tržište, očito, treba.
mravac8 is offline  
Old 15.07.2017., 10:35   #12
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Melanija je na do novaca došla na temelju svog izgleda, a ne pameti.
Naravno,pa tajkun uzme najbolju u selu. Općenito je desni pogled taj da žena ne treba ništa raditi,idealno bi to bilo kad bi imala za krpice i to sve a ovaj za luksuz pa ova ima više brige za djecu kojoj plaćaju najbolje obrazovanje.
A sad kolika joj je pamet to ne znam ali sigurno velika kad je odabrala tipa koji ima para i vlada SADom.

Šovinisti kao Trump ne vole žene koje mijenjaju partnere kao i svaka prava konzerva dok ono što bi primjetio kod ljevičara je da i muž i žena rade na podcjenjujućim zanimanjima uz to su oženili žene koje su mijenjale jako partnere i nisu nikakve domaćice,njihovi pogledi su evo iz prakse: našao sam se u 90% poslu među ženama,trebali im muški da dižu terete,ovaj tip koji je kao desničar ali je kršćanin ima rastavljene roditelje a mama mu otišla za nekoga tko ima love i sa njim ima djecu i brine se za njih uz to želi imati obitelj sa skroz neatraktivnom ženom i isto ima visoki ego kao svi ljevičari.

On meni nešto govorio kako mene čeka ručak doma dok on mora kuhati budućoj ženi i radi drugu smjenu i našao podršku među takvim feministicama dok je meni počela nešto bezrazložno šefovati dosta ovako zgodna ženska,ja se zaderem ko radnik na nju i odma smo si postali malo bolji haha dok su ovoga iskorištavale. U čemu je fora,feministice nis ufeministice po odabiru već jer nisu našli nekog boljeg u krajnjoj liniji ko Trump koji će im dati sve.
Detektor is offline  
Old 15.07.2017., 10:41   #13
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Znanje naših političara tržište, očito, treba.
Znanje naših političara je socijalizam, a ne kapitalizam.
Goku-san is offline  
Old 15.07.2017., 10:41   #14
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post

Što bi bilo pametnije - da nam u saboru sjede lijepi ljudi ili pametni ljudi koji znaju riješiti problem?

Ali u Saboru ne sjede ni zgodni ljudi niti oni s pameću

Niti mi je jasno uopće ni danas kako je moguće da ljudi toliko kukaju, a uvijek jedni te isti dospiju na vlast. Teško mi je povjerovati da su ljudi toliko glupi i glasaju stalno za jedne te iste, a ako nisu pitanje je kako baš uvijek HDZ ili SDP pobijedi. Već je i bilo nedavno riječi o nepravilnosti sa glasanjem, a evo u zadnje vrijeme se pokazuje da je svaki glas bitan.
Mr-Whatever is offline  
Old 15.07.2017., 11:02   #15
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post


Naravno,pa tajkun uzme najbolju u selu. Općenito je desni pogled taj da žena ne treba ništa raditi,idealno bi to bilo kad bi imala za krpice i to sve a ovaj za luksuz pa ova ima više brige za djecu kojoj plaćaju najbolje obrazovanje.
A sad kolika joj je pamet to ne znam ali sigurno velika kad je odabrala tipa koji ima para i vlada SADom.

Koliku pamet treba imati žena koja bira najbogatijeg u selu? Veliku, malu?

Koliku pamet ima paunica koja bira pauna sa najvećim repom, srna koja bira srdnača sa najvećim rogovima?

Žene se svode na glupače koje ne znaju zarađivati same, ali lijepo izgedaju, znaju zgrabiti najbogatijeg i znaju trošiti njegov novac.

Na skali žena meni su takve žene na dnu ljestvice. Svesti se na nečiju ženu, lutku koja lijepo izgleda i šopingholičarku za mene je - jedva biti čovjekom.

Muškarac koji bira i preferira takve žene isto je na mojoj skali na dnu skale.

Zašto? Čula sam jednu izreku, ide otprilike ovako: Život je predugačak da bi ga čovjek proživio sam. Ako jedan troši a drugi zarađuje obadvoje su sami.

Muškarac koji je na vrhu skale poželjnih mušakaraca je onaj koji bira partnericu, osobu s kojom će zajedno pokušati graditi sebe, svoju obitelj, društvo u kojem živi .....

Da zaključim, žena treba biti partnerica a ne ukras koji troši.
mravac8 is offline  
Old 15.07.2017., 11:05   #16
Svatko sebi traži najbolje, tko kaže da ne traži licemjer je i lažov. U vidu partnera, posla, prilika, bilo čega. Ljevičarke i ljevičari su uglavnom isfrustrirani ljudi vlastitim neuspjehom, tako da me ova anketa o izgledu ne čudi.

Desničari su posvećeni obitelji, brinu o zdravlju, nemaju ružičastu kosu, 5 piercinga i 10 tetovaža. Nije ni čudo da su zgodniji.
Goku-san is offline  
Old 15.07.2017., 11:06   #17
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Znanje naših političara je socijalizam, a ne kapitalizam.
Kapitalizam - ekonomsko uređenje u kojem su sredstva za proizvodnju u rukama vlasnika, privatnika.

Socijalizam - ekonomsko uređenje u kojemu su sredstva za proizvodnju u rukama radnika koji sa tim sredstvima rade.

Nauči što je socijalizam pa ćeš vidjeti da socijalizma nema nigdje pogotovo ne u glavama hrvatskih političara.

U glavama građana samo su zablude.
mravac8 is offline  
Old 15.07.2017., 11:06   #18
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/tema/oi-2016/bar...4%8Dara-943390



Dakle svaki puta kada vas ljevičar kritizira o neobrazovanosti desnice,samo mu ovo pokažite i potapšajte ih po ramenu. Ljevičar će postati muškarac koji ne zarađuje dovoljno i opretečuje ženu radom. Lijeva žena pak će postati feministička zbog mržnje prema svom suprugu ljevičaru koji joj daje malo a sama ne može privući nekog financijski stabilnog čovjeka koji bi sa njom planirao obitelj.
HDZ je oduvijek imao bolje komade u redovima mladeži nego SDP, kako to?
No što se tiče muškaraca, rekao bih da su lijevo orijentirano ljepši, socijalno su osjetljiviji, produhovljeniji itd, to se sve vidi na fiziognomiji pojedinca.
zoomzoom888 is offline  
Old 15.07.2017., 11:13   #19
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Kapitalizam - ekonomsko uređenje u kojem su sredstva za proizvodnju u rukama vlasnika, privatnika.

Socijalizam - ekonomsko uređenje u kojemu su sredstva za proizvodnju u rukama radnika koji sa tim sredstvima rade.

Nauči što je socijalizam pa ćeš vidjeti da socijalizma nema nigdje pogotovo ne u glavama hrvatskih političara.

U glavama građana samo su zablude.
Hrvatska je socijalistička zemlja. 20% populacije hrani 80% populacije. Omjer umirovljenika i radnika 1:1. Dodatna hrpa uhljeba. Solidarno zdravstvo.

Hrvatska je izrazito socijalistička zemlja. Mi pravog kapitalizma još nismo vidjeli, nažalost.
Goku-san is offline  
Old 15.07.2017., 11:14   #20
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
HDZ je oduvijek imao bolje komade u redovima mladeži nego SDP, kako to?
No što se tiče muškaraca, rekao bih da su lijevo orijentirano ljepši, socijalno su osjetljiviji, produhovljeniji itd, to se sve vidi na fiziognomiji pojedinca.
Hm, Nadan Vidošević, Ivo Sanader, Plenki vs Ivica Račan, Milanče, Linić. I don't think so !!
Goku-san is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.