Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2006., 23:43   #81
Odlučio se i ja za ona iz king crossa,montaža im je od 600 do 1000 kn!!!
spaljeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 14:18   #82
oprezno s jeftninim protuprovalnim vratima.
najskuplji dio i najvredniji je-brava,koja kosta od 2500 na vise kuna.
ne moze se u kineskim vratima za tu lovu dobiti sve
steiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 14:22   #83
da...ona sefovska košta pun kurac... al ima ih svakavih.. ja na mojima imam sefovsku i još jednu .. cilindričnu....
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 14:57   #84
gledaj ako imas bilo kakva prouprovalna vrata i netko ti bas hoce provalit, taj ce ti provalit.

inace mom susjedu koji ima firmu i ima metalna vrata i super zastitu i resetke na prozorima su lopovi usli kroz PROZOR!
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 15:06   #85
Quote:
Studentica kaže:
gledaj ako imas bilo kakva prouprovalna vrata i netko ti bas hoce provalit, taj ce ti provalit.

inace mom susjedu koji ima firmu i ima metalna vrata i super zastitu i resetke na prozorima su lopovi usli kroz PROZOR!
to je istina.jednom mom frendu su u tratinskoj isto usli preko prozora iz dvorista gdje su se popeli preko neke sklepane garaze od susjeda.
ali ipak,ako si u zgradi,lopov ce prije birati one stanove gdje su obicna vrata,a ne protuprovalna
steiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 15:46   #86
hehe pa običan lopov neće ić provaljivat tamo di su protuprovalna.. jedino ako nema razloga zašto baš tebe hoće ... onda će naći način makar i probio rupu u zidu
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 15:49   #87
a koja protuprovalna preporučujete?

na netu baš sva zvuče odlično.
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 16:22   #88
Quote:
misery- kaže:
a koja protuprovalna preporučujete?

na netu baš sva zvuče odlično.
ja imam Dierre vrata u oba stana vec 2 godine . pogldaj na www.pro-mont.hr
steiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 16:27   #89
ja imam pichler i dobra su
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 16:38   #90
Quote:
steiner kaže:
ja imam Dierre vrata u oba stana vec 2 godine . pogldaj na www.pro-mont.hr
to zbog Sharonice, huh?

možete i cijene usput spomenut, čini mi se da nema na sajtovima.

hvala
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 18:44   #91
uzeo sam ASSo 5 cilindro,cijena za cash s ugradnjom i demontazom je bila oko 7000kn
steiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 00:27   #92
Ne mogu vjerovati da još postoje takve firme koje tako BEZOBRAZNO posluju.... užas !
Baš odurno.... Ja imam isti, ali puno sitniji problem sa PVC prozorima, 10 godina garancije, a za vrijeme postavljanja su mi oštetili gume koje dihtaju i nikako da mi dođu zamjeniti.... i tako godinu dana i više nemaju firme, nemaju telefona... ne rade, a ko daje garanciju.... nemam pojima.
Planiram uzeti PP vrata i frendovi su mi preporučili neku firmu iz Dubrave. Pet obitelji poznatih su ih angažirali i svima je sve super.
2200 kuna, dizajn kakav oćeš, 10 ili 11 pozicija zaključavanja, ma sve.... Vrata izgledaju super, dihtaju, super se zatvaraju, imaju i svoje zvonce....
E sada, jesu li kineska, japanska ili njemačka... nemam pojima. Tko je najbolji proizvođač, a tko dovoljno dobar ?
Znam za onu staru: "kolko para, tolko muzike"; ali,
Zašto platiti 9000 kuna a ne 2000.
samo u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 09:22   #93
mi smo odustali od lova na igora (nakon 45 dana). saznala sam u međuvremenu da on ima naručena vrata ali da ih ne može preuzeti jer nema novaca platiti ih. angažirali smo drugog majstora koji nam je dovršio vrata i sada su super. jedino što nemamo nikakvu garanciju za njih. ali eto, na iskustvu se uči. barem se nadam da je ova tema pomogla nekome da se odluči ne kupiti vrata u top locku
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 11:05   #94
2200 kuna, dizajn kakav oćeš, 10 ili 11 pozicija zaključavanja, ma sve.... Vrata izgledaju super, dihtaju, super se zatvaraju, imaju i svoje zvonce....
E sada, jesu li kineska, japanska ili njemačka... nemam pojima. Tko je najbolji proizvođač, a tko dovoljno dobar ?
Znam za onu staru: "kolko para, tolko muzike"; ali,
Zašto platiti 9000 kuna a ne 2000.[/QUOTE]

zato sto prava protuprovalna brava kosta od 2500kn na vise-to je najbitniji dio protuprovalnih vrata.metalni okviri i zeljezo u vratimanisu toliko bitni.kad vidis kljuc od brave za 100 kn i one od 3000kn biti ce ti jasno.
lopovi u 99.9% slucaja provaljuju bravu,nitko ti nece krampom lupati po vratima
steiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 10:35   #95
javila nam se jučer igorova tajnica, kaže da je rekao šef da oni nama trebaju još napraviti prag (ma zamislite, nakon 45 dana). lijepo sam joj odgovorila da smo mi našli novog majstora koji nam je sve dovršio i da očekujemo da nam to financijski pokriju i da nam još duguju garanciju za vrata i bravu. e pa sada da vidimo kako se dalje nastavlja naša saga
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 11:36   #96
Evo samo da vam javim da sam uspio istjerati svoje do kraja, bio je kod mene
u srijedu i dovršio je ta jebene vrata !!!
TiSmA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 10:09   #97
Quote:
TiSmA kaže:
Evo samo da vam javim da sam uspio istjerati svoje do kraja, bio je kod mene
u srijedu i dovršio je ta jebene vrata !!!
blago tebi, kod nas još ništa, poslali smo e-mail (ali valjda nije dovoljno pismen da ga koristi) a sada ćemo i fax. stvarno sam već umorna od njega. odlučili smo ga prijaviti poreznoj upravi jer nam nije dao račun (što znači da nije morao niti prijaviti porez). više ne vidim drugi izlaz. potrošila sam više na telefon nego da smo još jedna vrata kupili
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 12:46   #98
Quote:
TiSmA kaže:
Evo samo da vam javim da sam uspio istjerati svoje do kraja, bio je kod mene
u srijedu i dovršio je ta jebene vrata !!!
ja sam prvi put ovdje. možete mi pomoći i reći kako ste uspjeli igora iz top locka natjerati da vam se javi. meni se uopće ne javlja na telefon. isti problem imam kao i aneri. upomoć
roletarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 13:38   #99
mi imali isti problem sa igorom i top-lockom, i konačno se pojavio dovršiti vrata.
mi sada trebamo zvati novog majstora da nam popravi to što je on napravio!!!
doplatili mu 500kn za specijalan ključ koji se ne može kopirati a on nam ugradio obični. lajsne oko vrata stoje kao da ih je netko slijep postavljao, kvaka kad je okrećeš škripi da i mrtve budi a kamoli našu malu djecu, maramorni prag strši i nikako po boji ne paše i još je ostao komad nedovršeni između pločica i praga koje će valjda dovršiti tkoznatko!!!!!
tip je katastrofa!!!!!!
biznis by croatia!!!
nama se isto nije javljao ni na telefon, ni na kućni, firma nikad nikoga nema KATASTROFA!
 
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 09:34   #100
očito je frajer teški problematikus. trebalo bi ga prijaviti uvoznicima vrata. možda to pomogne. meni je dao samo potvrdu za uplatu avansa a ne i garanciju i račun. možda je rješenje da ga prijavim poreznoj upravi.
roletarka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.