Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2006., 02:45   #61
Quote:
Nije ništa čudno, računalna tehnologija je bila previše zaostala za montažu i editiranje fotografije...za zemljinu orbitu i put na Mjesec nije potrebna ultra moćna tehnologija, već samo dobri proračuni putanje Mjeseca koje smo znali, te proračuni istih za povratak, čista matematika i fizika...
Nije im bio problem matematika ili fizika nego tehnika, da tebi je sve jednostavno par proračuna i fiuuuuu. Pa odi i ti onda na mjesec. I pitaj grunfa iz alan forda da ti nabavi jednu kantu iz GČ i dovoljno veliku petardu za uzgon.


Quote:
Na prostu prije sam objsanio zašto se prašina brzo spustila...
Al ti je objašnjenje za 5+. Ima veze sa realnošću ima.


Quote:
a tehnologiju za to su imali, kao i Rusi, na pitanje zašto ponovo ne odu na Mjesec, pa čemu trošiti pare na viđeno, donijeli su kamenje, analizirali i nema ničega...
PA ŠTA ONDA IMAJU ZA 20g RADIT GORE, NIJE MI JASNO ZAŠTO RADE PLANOVE ZA POVRATAK IONAKO SU BILI IMA MALO KAMENJA I PRAŠINE I TO JE TO....


Quote:
Prijenost je bio preko TV-a, cijeli svijet je gledao, teoretski da idu izvesti sve u studiju , teže je nego poslati ljude na Mjesec
Da, osim ako nisu snimili to prije.


Što se tiče tamne strane mjeseca mislim da tamo ima nešto zanimljivo osim kamenja i prašine.
razor 4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 12:32   #62
Quote:
zoser kaže:
Što se Ikea tiče, pa čovjek ima malo preopičene teorije da ih progutam i prihvatim preko noći, da reptilska nacija planira pokoriti Zemlju, da ga jebeš priča je teško probavljiva!
Zar ne spomene on par puta da su njemu to neki ljudi rekli? Ako se ne varam nigdje ne kaze da je to njegova teorija.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 00:28   #63
Slažem se s onim što je napisao nikpalj, a oni koji misle da su oni koji ovo vjeruju neka ne idu na ovu temu.
čitatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 01:35   #64
Ovo je navodno rekao jedan pripadnik Reptilske rase u emisiji Na kavi s Reptilom :

Question: You´ve mentioned skeletons of your kind. How can it be, that human scientists haven´t found any trace of you and your ancestors if you really live for such a long time on this planet? We have found many skeletons of primitive dinosaurs, but none of an advanced reptilian being with a larger skull and brain and a hand with a thumb as you have described it before.


Answer: Yes, you have. But your "great" scientists were not able to reconstruct the skeletons complety, because they wanted to reconstruct reptilian animals, not intelligent beings. You would laugh if you would know how many of the (especially small) saurian skeletons in your museums are totally wrong constructions of never-existing beings, because you used many bones which didn´t really belong together and sometimes you made artificial bones if something was missing you needed to construct an "animal" saurian. Many of your scientists are aware of this problem, but they don´t make it public, because they can´t explain it and they claim, that the right bones were just missing and their reconstruction is right. Many bones of us were used for Iguanodon reconstructions, for example the hands with the visible thumb (look at an Iguanodon in a museum and you will see that I´m right.) A scientist in the country you call United States had build a nearly correct skeleton of our kind some years ago, but the local government (which is partly aware of our existence) confiscated the reconstruction.
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:19   #65
Quote:
Danny_boy kaže:
Ovo je navodno rekao jedan pripadnik Reptilske rase u emisiji Na kavi s Reptilom :

Question: You´ve mentioned skeletons of your kind. How can it be, that human scientists haven´t found any trace of you and your ancestors if you really live for such a long time on this planet? We have found many skeletons of primitive dinosaurs, but none of an advanced reptilian being with a larger skull and brain and a hand with a thumb as you have described it before.


Answer: Yes, you have. But your "great" scientists were not able to reconstruct the skeletons complety, because they wanted to reconstruct reptilian animals, not intelligent beings. You would laugh if you would know how many of the (especially small) saurian skeletons in your museums are totally wrong constructions of never-existing beings, because you used many bones which didn´t really belong together and sometimes you made artificial bones if something was missing you needed to construct an "animal" saurian. Many of your scientists are aware of this problem, but they don´t make it public, because they can´t explain it and they claim, that the right bones were just missing and their reconstruction is right. Many bones of us were used for Iguanodon reconstructions, for example the hands with the visible thumb (look at an Iguanodon in a museum and you will see that I´m right.) A scientist in the country you call United States had build a nearly correct skeleton of our kind some years ago, but the local government (which is partly aware of our existence) confiscated the reconstruction.


uuuuu, naravno, urota americke vlade.
neka taj reptil onda pokaze kostur, ako sam tvrdi da oni postoje, a buduci da reptili vladaju svijetom, neka se pokazu nama, kad vec daju intervjue i tako su otvoreni.

__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:54   #66
ja bih tipa odveo na röntgen. ako dopušta.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 17:13   #67
Quote:
hasselbaink kaže:


uuuuu, naravno, urota americke vlade.
neka taj reptil onda pokaze kostur, ako sam tvrdi da oni postoje, a buduci da reptili vladaju svijetom, neka se pokazu nama, kad vec daju intervjue i tako su otvoreni.

Daj mi adresu i sutra ti pošaljem jednog
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 21:12   #68
što si mu mislio poslati glavu nekog gmaza, u mafijaškom stilu?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 21:14   #69
Postoje svakakvi oblici sekti i za ovaj sam čuo.
Jel ima to veze sa nekakvim valom koji nam se približava
i najebat će svi oni koji se nisu adekvatno pripremili, a
ovi svi potresi i prirodne nedaće su jedan oblik nagovještavanja
dolaska tog vala?
Nešto sam čitao o tome na netu i jednostavno mi je to pretjerano
Lestat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 21:19   #70
Katastrofa! Pa da i postoje ti reptili koji su u četvrtom denzitetu
i da upravljaju nama (za njih neinteligentnim bićima) nema šanse
da bi mi uopće znali da oni postoje! Prema tome, ovo je
obična izmišljotina - jebena druga verzija scijentologije!
Lestat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 22:16   #71
najbolje da svi dođete kod mene na jedan kain cijanida iza kuće u vrtu.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 23:04   #72
Quote:
Lestat kaže:
Katastrofa! Pa da i postoje ti reptili koji su u četvrtom denzitetu
i da upravljaju nama (za njih neinteligentnim bićima) nema šanse
da bi mi uopće znali da oni postoje! Prema tome, ovo je
obična izmišljotina - jebena druga verzija scijentologije!
Recimo da ljudi mogu pristupiti 4 denzitetu bez nekih većih problema, nikad nisi čuo za astral i astralne projekcije?
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 14:02   #73
Quote:
GameDeveloper kaže:
Recimo da ljudi mogu pristupiti 4 denzitetu bez nekih većih problema, nikad nisi čuo za astral i astralne projekcije?
Da, čuo sam za astral i astralne projekcije, ali ne vidim način na koji
bi se pomoću njih moglo doći do dokaza o postojanju reptila!
Objasni mi to!
__________________
I´m going to give you the choice, I never had!
Lestat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 14:05   #74
Ukoliko bi eventualno ljudi odlazili u 4 denzitet, valjda bi reptili
to nekako saznali i spriječili te ljude u otkrivanju "prave istine"!
BTW, Tom Cruise se ne bi složio s tobom!
__________________
I´m going to give you the choice, I never had!
Lestat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 14:23   #75
Lestet, možeš doći do dokaza samo za tvoje oči, kako ćeš ti donjeti fizički dokaz iz nefizičkog svijeta?
Odeš tamo i vidiš, to je dokaz za tebe i nikog drugog.
Pa cijelo vrijeme se pokušava spriječiti to, eto ti primjer kršćanske religije i svih drugih koji to vrlo uspješno rade, pa onda oni koji dođu gore i vide nešto....e nadam se da ti pojedinci znaju tehnike obrane, osobno ja nisam mogao spavati 4 dana normalno zbog konstantnih napada s astralne razine, ali to mi je na kraju dobro i došlo jer sam naučio kako se obraniti ili poslati napad....vrlo učinkovito ali može biti i opasno.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 16:08   #76
Quote:
GameDeveloper kaže:
Lestet, možeš doći do dokaza samo za tvoje oči, kako ćeš ti donjeti fizički dokaz iz nefizičkog svijeta?
Odeš tamo i vidiš, to je dokaz za tebe i nikog drugog.
Pa cijelo vrijeme se pokušava spriječiti to, eto ti primjer kršćanske religije i svih drugih koji to vrlo uspješno rade, pa onda oni koji dođu gore i vide nešto....e nadam se da ti pojedinci znaju tehnike obrane, osobno ja nisam mogao spavati 4 dana normalno zbog konstantnih napada s astralne razine, ali to mi je na kraju dobro i došlo jer sam naučio kako se obraniti ili poslati napad....vrlo učinkovito ali može biti i opasno.
Nemoj j.... , de mi reci kako izgledaju ti napadi i koliko jedna
normalna osoba može izdržati tih napada dok ne krepa i kako
si ti legenda uspio savladat tehnike obrane i napada na astralnoj razini!
Kako to sve skupa izgleda?
__________________
I´m going to give you the choice, I never had!
Lestat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 16:15   #77
Dotični reptil, u stvari bila je reptilka, nije iz astrala. Njezina nacija živi u unutrašnjosti Zemlje. Evo, to je ona



Zar nije prekrasna?
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 16:44   #78
Sve se može kad se hoće zar ne, treba imati samo volje da se to nauči i savlada.
Napad može biti izveden dok spavaš, tada si većinom nesvjesno na astralu, ako dođe do napada u većini slučajeva se budiš naglo bez nekog razloga...u velikoj panici i strahu a neznaš od čega.
U slučaju dok si budan...možeš dobiti naglu bol u nekom dijelu tijela ovisno koji energetski centar tijela ti je napadnut, može ti se desit gušenje ili gubitak svijesti bez nekog medicinskog razloga

Danny, šta se tiče fizičkih reptila, mah tko sad može znat jeli slika fejk ili nije,
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 17:20   #79
Slika je i nije fake. Radi se o skulpturi koja se nalazi u Canadian Museum of Nature. Izradio ju je na osnovu nekih nalaza i teorija jedan znanstvenik.
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 17:42   #80
znaš, trebao bi upozoriti prije nego staviš shock sadržaje.
gle kolike oči ima.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.