Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 11:10   #2741
Ako netko zna na PM, gdje se mogu gledati (kupiti) kanali Cine+ Select 1-10 (CinePlus) sa hr titlovima?
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 16:13   #2742
Quote:
zacturbo kaže: Pogledaj post
gledam preko Samsung smart TV i aplikacije iptv smart TV,gdje misliš da iskljucim antivirusni program?
Nema ga tamo,nego daj malo vise detalja o tome zasto ti ne radi,
kakva ti je internet brzina?jesi pretvorio listu za smart?
Rudicode is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 11:09   #2743
nemam pojma kako namjestit KODI na android boxu, ako netko zna neku listu da mu ubacim,hvala puno
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 11:44   #2744
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
nemam pojma kako namjestit KODI na android boxu, ako netko zna neku listu da mu ubacim,hvala puno
https://www.youtube.com/watch?v=RIimUb2lGlQ
ArtVandelay1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 11:50   #2745
Quote:
ArtVandelay1 kaže: Pogledaj post
hvala ti a neki domaci programi s prevodom, mogu li se pratit preko njega, znam da je puno pitanja al eto
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 11:59   #2746
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
hvala ti a neki domaci programi s prevodom, mogu li se pratit preko njega, znam da je puno pitanja al eto
mozes ali trebas skidat s neta m3u liste koje nisu bas stabilne, a ako i nadjes neku takvu ne rade dulje od nekoliko dana. za gledanje filmova skini pheonix addon a instaliraš ga tako da udjes u kodi zatim ides u system/add-ons/install from zip file I nadjes taj file kojeg zelis instalirati. Na Android boxovima ti to bude u root filesystem/Sdcard/download. Ako instaliras video add-on onda ce ti se on pojaviti u videos pa onda ides na video add-ons. To ti je to ukratko. u mene je minix android box ali mislim da je kod svih isto. ako budes imao kakvih problema pitaj
ArtVandelay1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 15:33   #2747
Pinky ba tv

Drugovi moji ako netko bude zelio IPTV pretplatu koja je stabilna i da programi rade neka mi se javi.
U ponudi imam preko 400+ kanal (sve srpske,bosanske,hrvatske,pinkovi svi,arene sve,sport klubovi,sky sportovi,documentary,kids itd).


Test listu mozete dobiti na 24 sata free

Ako se dolučite za pretplatu slobodno se javite na ovaj e-mail.
Cijene pretplate:

FULL PAKET
7 eur / 1 mjesec
20 eur / 3 mjeseca

SPORT PAKET
3 eur / 1 mjesec
9 eur / 3 mjeseca

na ovaj e-mail [email protected]
Pinkyba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:28   #2748
Quote:
Pinkyba kaže: Pogledaj post
Drugovi moji ako netko bude zelio IPTV pretplatu koja je stabilna i da programi rade neka mi se javi.
U ponudi imam preko 400+ kanal (sve srpske,bosanske,hrvatske,pinkovi svi,arene sve,sport klubovi,sky sportovi,documentary,kids itd).


Test listu mozete dobiti na 24 sata free

Ako se dolučite za pretplatu slobodno se javite na ovaj e-mail.
Cijene pretplate:

FULL PAKET
7 eur / 1 mjesec
20 eur / 3 mjeseca

SPORT PAKET
3 eur / 1 mjesec
9 eur / 3 mjeseca

na ovaj e-mail [email protected]
Super je to a sta ako ugasiš listu i kome da se ja zalim za povrat novca "upravi vodovoda" ako cu vec placat onda si uzmem normalnu telku a ne ovak na crnjaka
Rudicode is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 08:23   #2749
Evo ljudosi tko nema para za iptv sellera upravo sam stavio arene,bt,sky,bein, exyu programe i strane svi rade i nadam se da ce potrajati
Tko nezna listu mozete skinuti na www.m3uliste.pw
Rudicode is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:48   #2750
imam smart TV Grundig 42VLE 9372BM,pa me zanima sta bi i kako mogao gledati preko neta i dali on to može?
http://www.gledajtv.online/ ovo recimo kao primjera radi.
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:16   #2751
Quote:
Esseker1 kaže: Pogledaj post
imam smart TV Grundig 42VLE 9372BM,pa me zanima sta bi i kako mogao gledati preko neta i dali on to može?
http://www.gledajtv.online/ ovo recimo kao primjera radi.
ili HDMI kabel koji spojiš na comp ili otvoris browser direktno na TVu.

Ako si to mislio

BTW
što su te m3u liste i kako se to gleda?
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 11:44   #2752
Neam pojma sta sam mislio.Vidim da neki nude te pakete preko neta...spominju se i smart tv i IPTV,pa dal tu ikako upadam?
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 14:23   #2753
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
ili HDMI kabel koji spojiš na comp ili otvoris browser direktno na TVu.

Ako si to mislio

BTW
što su te m3u liste i kako se to gleda?
m3u liste su linkovi programa koje gledas putem interneta na kompu ili tv-u. podjes na google ukucas m3u lists i tamo nadjes programe u obliku link. kopiras taj link u notepad i spremis ga kao npr program.m3u i zatim kliknes desnim kikom na misu na taj spremljeni fajl i otvoris ga preko vlc playera. nije neka mudrost samo sto vrlo malo linkova radi ali imas preprodavaca koji imaju stabilne servere. jedan su tu gore i javio
ArtVandelay1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 12:17   #2754
Pomoc... Znaci ubaceni kanali u SMART IPTV, na vlc-u rade normalno, kad ih na televiziji upalim, pokrene ga normalno, 10 sekundi, onda zatrza i izbaci i vrati me na izbor kanala.... Do cega bi moglo bit ? Sa svakom listom je isto, na vlc-u na laptopu rade normalno al na tv-u se dogada uvijek isto... Tv u pitanju je Samsung ue32j5502
Mike Ross is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 13:23   #2755
vjerojatno je do televizora, izgleda da ne zna sto napraviti s tzv. chunked stream-om
stikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 20:28   #2756
Namjerno samsungovci to ne zele srediti, tako je i na starijima

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 15:03   #2757
Probao sam i s ott playerom, ista playlista i ista prica... znaci tu nema rjesenja ?
Mike Ross is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 07:16   #2758
Quote:
Mike Ross kaže: Pogledaj post
Probao sam i s ott playerom, ista playlista i ista prica... znaci tu nema rjesenja ?
Ako ti izbaci za tocno 10 ili 30 sekundi onda ti je do liste,jer pretpostavljam da si skinuo .ts liste koje su testovii imaju limitirane konekcije.
To znaci ako ima limit na 4 konekcije "klijenta" i svi su spojeni a ti kao 5 klijent ces biti izbacen nakon 10-30 sec.

Probaj sa udp linkovima
Rudicode is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 11:31   #2759
ako ko ima hrt hd ili rts hd nek stavlja ))) da se prati ovaj euro
thejoker007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 22:55   #2760
Meni na mojem vlc-u ni jedan kod ne radi; jel moguce zato jer je novija verzija vlc-a ili zato sto kodovi ne valjaju? pokusao sam ih barem 30- tak i ni jedan nejde.. :S ili ja nesto krivo radim..
Blackyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.