Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2008., 15:57   #1
Akcije - dojave naših uzoritih domaćica i domaćina...

palo mi je napamet da bi bilo dobro imat temu u kojoj jedni druge obavjestavamo o kojekakvim akcijama vezanim za prehranbene artikle, ali i kuhinjske potrepstine, aparate i sta ti ja znam
naravno da necemo pisat o akcijama 3 +1 gratis jogurta za samo 12 kuna u konzuma. spomenite proizvode koje vi volite i smatrate da bi se po cjeni i kavaliteti obavezno trebalo provat. ma znate valjda na sta mislim...

evo ja cu dat primjer:

1. od cetvrtka 11.12. u lidla mozete nac kojekakva kuhinjska pomagala i kalupe
2. a kad ste vec u lidlu OBAVEZNO kupite bar jednu njihovu tamnu cokoladu, 125 g kosta 12 kuna. cjena je umjerena a kavaliteta prvoklasna!
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 16:00   #2
a u konzuma imate kupit 3 kalupa za 60 kn, oblik srca, kvadratasti i okrugli. pogledaj pri dnu 10te stranice
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 22:33   #3
cini se da jedino mene zanimaju akcije..
u tommyja imate ovaj misec akciju barila spageta br. 5 dodu 7 kuna, a inace su preko 9 kn
i u tommyja sam kupila neki dobar sir (parmileta koliko me sjecanje sluzi) kojega koristim umisto parmezana u kojekakvim jelima (mrzim navodni ribani parmezan u kesicama. isto je na akciji. fin je za papat, i 3 puta jeftiniji od pravog parmezana, dode 50 kn /kg!
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 01:01   #4
U Tommy-ju u Tg (Žitnjak) imaju 1-2 kuhana jela svaki dan (ostala su pečena ili pržena) za cca 9-13 kn 30 dag ... (npr. vinski gulaš, sarma, fileki, čobanac, bolonjez, pileći rižoto, Sekely gulaš etc).
Mislim da je to dobra cijena za jelo.
Rade od 9.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 12:42   #5
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
cini se da jedino mene zanimaju akcije..
u tommyja imate ovaj misec akciju barila spageta br. 5 dodu 7 kuna, a inace su preko 9 kn
i u tommyja sam kupila neki dobar sir (parmileta koliko me sjecanje sluzi) kojega koristim umisto parmezana u kojekakvim jelima (mrzim navodni ribani parmezan u kesicama. isto je na akciji. fin je za papat, i 3 puta jeftiniji od pravog parmezana, dode 50 kn /kg!
Nisi jedina! Vidjela sam taj sir u katalogu, ali mi je bio sumnjivo jeftin. Sad znam da ću ga probat, thnx!
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 14:36   #6
Quote:
Patkica_ST kaže: Pogledaj post
Nisi jedina! Vidjela sam taj sir u katalogu, ali mi je bio sumnjivo jeftin. Sad znam da ću ga probat, thnx!
Sutra ga isprobavam!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 21:01   #7
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
cini se da jedino mene zanimaju akcije..
u tommyja imate ovaj misec akciju barila spageta br. 5 dodu 7 kuna, a inace su preko 9 kn
Ovo je super informacija, nego netko od vas na chatu je spominjao SPECULAS kekse i gdje su povoljno? Gdje, koliko?
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 21:41   #8
Quote:
regica kaže: Pogledaj post
Ovo je super informacija, nego netko od vas na chatu je spominjao SPECULAS kekse i gdje su povoljno? Gdje, koliko?
ja sam spomenili spekulacijus. ima ga u LIDLA, onaj sa bajamima na dnu i ovi obicni. neznam koliko su povoljni (ne kupujem ni jedne druge osim ovih), 600 g obicnih dode 17 kn (koliko me sjecanje sluzi), ali su predobri! ja jedva cekam snizenje bozicnih artikala u lidla pa da se nakupujem spekulacijusa i domino kocka!
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:45   #9
Ja u Lidlu kupujem čokoladu za kuhanje, 200g je oko 6,5 kn. Meni je super, puno bolja od Kraševe, a i sadrži oko 10% više kakaa.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 584 - Nostalgija
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:49   #10
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
domino kocka!
daj pošalji šleper
u zagrebu su pokupovani odmah prvi tjedan
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:53   #11
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
daj pošalji šleper
u zagrebu su pokupovani odmah prvi tjedan
u splitu ljudima bas nisu napete domino kocke, neznaju ljudi sta valja! ja cekam akcije tih bozicnih stvari u lidla pa cu pokupovat pola ducana!
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:56   #12
bili smo danas u metroa. isplati se uzet slatko vrhnje 500 ml (16.90 kn) i maskarpone (500 g 22.50 kn).
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 07:46   #13
Ima ti u Victe već duže vrime akcija na sireve (traje do Nove). Mascarpone od Vindije je po toj cijeni. Ja kupila jučer, spremam se radit ferrero tortu.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 10:35   #14
Quote:
Patkica_ST kaže: Pogledaj post
Ima ti u Victe već duže vrime akcija na sireve (traje do Nove). Mascarpone od Vindije je po toj cijeni. Ja kupila jučer, spremam se radit ferrero tortu.
to je dobro za znat. ipak mi je victa bliza od metroa
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 10:39   #15
http://www.konzum.hr/images/KATALOG/...1_katalog.html

Akcija do kraja godine u Super Konzumu. Ima svakakvih pomagala - pekač kruha, mikseri, vaga,...

Za vas ili za poklon
__________________
Dan u kojem se nisi nasmijao, izgubljen je dan!
Najvažnija stvar koju imam na sebi je izraz mog lica
tirsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 16:18   #16
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Sutra ga isprobavam!
Pa kaj si ti?
plaćenik onog Tome?
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 17:16   #17
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Pa kaj si ti?
plaćenik onog Tome?
Da bar..

Onda ne bih plaćao, nego bi ME plaćali..

Svaki dan mi je usput, a ovo je zvučalo dobro (a i jest, za tu cijenu je jako dobar sir!!)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 15:48   #18
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
cini se da jedino mene zanimaju akcije..
u tommyja imate ovaj misec akciju barila spageta br. 5 dodu 7 kuna, a inace su preko 9 kn
i u tommyja sam kupila neki dobar sir (parmileta koliko me sjecanje sluzi) kojega koristim umisto parmezana u kojekakvim jelima (mrzim navodni ribani parmezan u kesicama. isto je na akciji. fin je za papat, i 3 puta jeftiniji od pravog parmezana, dode 50 kn /kg!

Parmileta je izvrstan sir!
Za tu cijenu, maltene nižu od gaude, podravca i sličnih "gumenjaka", pogotovo. Imali su ga do prije pola godine-godinu u Kerumu, pa sam se tamo opskrbljivala njime. Sad ga Kerum više ne drži, a Tommy mi je daleko
Milka Planinc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 12:27   #19
U Intersparu je svježi bakalar na akciji, cijena je 68 kn po kg. Zgodna alternativa sušenom bakalaru...
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 12:30   #20
Ako sam dobro vidjela reklamu na TV, u Casi imaju 30% popusta na sav asortiman od 13. - 24. 12. (mislim da su rekli na sav asortiman, nemojte me držati za riječ)
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.