Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2010., 14:26   #1
KFC u Hrvata

Ima tko informaciju dali će se KFC ikada pojaviti u HR.

U usporedbi sa McDonaldsom barem što se tiće inozemstva je neusporedivo bolji izbor od gore navedenog.

Žalosno je da čim odem malo van potražim KFC za bucket hotwings-a.

Evo zadnje iskustvo u poljskoj za cijenu menia u McDonaldsu dobio neuporedivo veću količinu + ako platiš piće dobiješ čašu i sam si točiš sok koji hoćeš i koliko hoćeš.
Dingo_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 15:05   #2
Quote:
Dingo_HR kaže: Pogledaj post
U usporedbi sa McDonaldsom barem što se tiće inozemstva je neusporedivo bolji izbor od gore navedenog.
u svakom slučaju, jer je piletina u McUžasu samljeveno "meso" (čitaj: mljevena koža i sve ono što ostane kada odvojiš meso od kosti)
ovdje barem znaš što jedeš
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 15:55   #3
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
u svakom slučaju, jer je piletina u McUžasu samljeveno "meso" (čitaj: mljevena koža i sve ono što ostane kada odvojiš meso od kosti)
ovdje barem znaš što jedeš
Da kod nas McDonalds ćak nema ni konkurenciju zato su i cijene skoro 30% veće nego recimo u Poljskoj (uspoređivao sam cijenu pomes fritesa i Big Mac-a 11 mjesec prošle godine).
Dingo_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:17   #4
Quote:
Dingo_HR kaže: Pogledaj post
Da kod nas McDonalds ćak nema ni konkurenciju zato su i cijene skoro 30% veće nego recimo u Poljskoj (uspoređivao sam cijenu pomes fritesa i Big Mac-a 11 mjesec prošle godine).
Na mcdonalds.pl imaju cjenik, staviš ih u jedan od 100 currency convertera koje možeš naći na netu i vidiš da su cijene kod nas veće 15%, a ne 30. I to nije zbog nedostatka konkurencije kod nas, nego zato jer su u Poljskoj općenito hrana i ugostiteljske usluge u pravilu 20ak posto jeftinije nego kod nas.
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 00:39   #5
al nitko nis ne zna o KFC? nevjerojatno mi je da McD radi toliko dobro (primjer Vrbani), a da nitko od konkurencije jos nije usao na trziste (Burger King, can you hear me??)
one.org is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 01:22   #6
E da, dobro pitanje...postavljam si ga i ja vec dugo, dugo....

Zasto, ali zasto McD nema konkurenciju? Hebeno radi di god da dodjem ali brate mili nekad mi ga je vec stvarno dosta.

Di je Burger King? KFC? Taco Bell? Btw za ta tri navedena nedavno sam negdje nesto procitala na netu...da planiraju njih dovesti u HR i otvoriti u Arena centru... samo ne pise KOJE GODINE
__________________
Bolje ispast glup nego iz autobusa.
MiaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 11:37   #7
raspitivala sam se koliko košta franšiza Burger Kinga ( a slična je od KFC), i kupovina iste je 500.000 eura (tj. prva investicija, barem kada sam ja gledala).Pa eto, kome se da
BK
Uostalom mislim da na ova tržišta oni sami prvi ulaze.
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 11:44   #8
Ispravak, sada sam ih tražila i napisali su: sorry, minimum investment is 500.000 GBP. Znači porasla je.
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 12:10   #9
Quote:
kendi_3 kaže: Pogledaj post
Ispravak, sada sam ih tražila i napisali su: sorry, minimum investment is 500.000 GBP. Znači porasla je.
Super!
jako dobra vijest.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 14:31   #10
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Super!
jako dobra vijest.
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 23:46   #11
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
vjerojatno sarkazam
one.org is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 01:05   #12
Quote:
one.org kaže: Pogledaj post
vjerojatno sarkazam
thanks!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 01:07   #13
Nije sarkazam. Sarkazam bi bio da misli suprotno, tj. da to nije dobra vijest, ali ona misli tocno to sto je napisala, dakle - pljuvanje je.

Probala sam KFC jednom, u SAD-u, dok sam jos bila mesozderka, bilo je toliko ogavno da sam uvalila kolegi koji je jedno vrijeme zivio u Kanadi, njemu je bilo fino.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 17:44   #14
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Nije sarkazam. Sarkazam bi bio da misli suprotno, tj. da to nije dobra vijest, ali ona misli tocno to sto je napisala, dakle - pljuvanje je.

Probala sam KFC jednom, u SAD-u, dok sam jos bila mesozderka, bilo je toliko ogavno da sam uvalila kolegi koji je jedno vrijeme zivio u Kanadi, njemu je bilo fino.
Slažem se, ja probo jedared na Floridi i od onda mi ne pada na pamet to jesti....isto kao i onaj Taco Bell. Zapravo od svega toga mi pije vodu donekle Burger King..ne vidim razloga ići u te restače u americi kad ima odlične kineske i mex hrane u normalnim restačima za iste pare....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 17:57   #15
Probala napokon
Nis posebno
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 18:12   #16
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Slažem se, ja probo jedared na Floridi i od onda mi ne pada na pamet to jesti....isto kao i onaj Taco Bell. Zapravo od svega toga mi pije vodu donekle Burger King..ne vidim razloga ići u te restače u americi kad ima odlične kineske i mex hrane u normalnim restačima za iste pare....
+1

u KFC dobih nekakvo pile, bilo je a ono, bijo gladan pojeo dio, ali čuveni pire krumpir, jebote da te jebo napoja za prasce majko moja

Taco Bell, pojeo pola, ostatak bacio, pola dana sam da prostite naprđivao po manhatnu jedino dobro je da moš pit kole koliko hoćeš.


Elem Burger king je bio ok, čak su mi hamburgeri bili ukusniji nego u MCD, kao da ih peku na drveni ugalj
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:08   #17
Quote:
Kiselozeljev kaže: Pogledaj post
Na mcdonalds.pl imaju cjenik, staviš ih u jedan od 100 currency convertera koje možeš naći na netu i vidiš da su cijene kod nas veće 15%, a ne 30. I to nije zbog nedostatka konkurencije kod nas, nego zato jer su u Poljskoj općenito hrana i ugostiteljske usluge u pravilu 20ak posto jeftinije nego kod nas.
Od kud ti ta informacija?jel to vrijedi za cijelu poljsku ili?
Jer mi smo stali na autocesti za wroclaw(tak nekak) uglavnom 2,5EURA za kavu ko da si noge opral u njoj rekoh niš idemo dalje
Sišli sa autoceste da me j... kak se je gradić zvao onak super restoran vidimo pun ok imali su onak meni na ploči ispred cijene za komplet ručak znači juha,glavno+salata i kava 15eura
Niš ajmo dalje našli malo jeftiniji ista fora ali daju desert+kava za 13eura klopa niš posebno za to u zg imaš od 30-50kn ali puno bolje
I sad kaj se oni žale kak smo mi skupi ne računam dalmaciju u sezoni
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 10:36   #18
Dao bih desnu ruku da se otvori Nordsee u Zagrebu.

Inače, Burger King mi je puno finiji od McDonaldsa, doista mi je čudno da ga ovdje nema. Pa u Mađarskoj ga je bilo još prije 10-15 godina... Ne znam jesu li došli u Sloveniju?
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 11:40   #19
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Dao bih desnu ruku da se otvori Nordsee u Zagrebu.

Inače, Burger King mi je puno finiji od McDonaldsa, doista mi je čudno da ga ovdje nema. Pa u Mađarskoj ga je bilo još prije 10-15 godina... Ne znam jesu li došli u Sloveniju?
+1 Nordsee razvaljuje guzičetinu
samo nijesam siguran da rvati oće jest ribu?
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 12:17   #20
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
+1

u KFC dobih nekakvo pile, bilo je a ono, bijo gladan pojeo dio, ali čuveni pire krumpir, jebote da te jebo napoja za prasce majko moja

Taco Bell, pojeo pola, ostatak bacio, pola dana sam da prostite naprđivao po manhatnu jedino dobro je da moš pit kole koliko hoćeš.


Elem Burger king je bio ok, čak su mi hamburgeri bili ukusniji nego u MCD, kao da ih peku na drveni ugalj
pa naravno kad je bivsi vlasnik oba lanca Pepsico, koji sada ima dozivotni ugovor za prodaju svoje cuge u tim restama
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.