Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Stipe Mesić je :
Pozitivna ličnost 205 17.61%
Negativna ličnost 866 74.40%
Nijedno od toga 93 7.99%
Glasovatelji: 1164. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2013., 19:39   #6501
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Sirija je završena priča
sukKi is offline  
Old 16.12.2013., 07:36   #6502
Quote:
novaizzy kaže: Pogledaj post

Koliko je bio omiljen među Hrvatima govori činjenica da kad je svjedočio u Hagu, u Kninu je provedena anketa prema kojoj su Hrvati bili za to da se Miloševića oslobodi a Mesića ostavi u Hagu, dok su Srbi glasovali suprotno. Vicmaher!!

To dovoljno govori o mentalnoj razini stanovnika Knina. Toliko je bio nepopularan da je čak dva puta premoćno pobijedio na neposrednim izborima.



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 16.12.2013., 10:35   #6503
Quote:
German kaže: Pogledaj post
To dovoljno govori o mentalnoj razini stanovnika Knina. Toliko je bio nepopularan da je čak dva puta premoćno pobijedio na neposrednim izborima.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Imala bi puno toga za napisati, ali mi se ne da i nemam vremena ni volje za trošenje riječi na jednog Mesića, koji osim što nema kulture, nije ni neki vicmaher i zabavan lik za kojeg se izdaje. Izabran je i Sanader, pa gdje je sad?

A to šta je 2x biran za predsjednika, ne govori o njegovoj popularnosti, već o nečem drugom. Bitni su kontekst i financiranje, pa ti malo istražuj. Ja sam istraživala za sebe, ne da mi se za druge.

Kako kažem, nadam se da će uskoro praviti društvo Sanaderu, kojeg je odlikovao. Možda ni za njega nije ništa znao.
__________________
Come up on different streets they both were streets of shame/Both dirty both mean yes and the dream was just the same/And I dreamed your dream for you and now your dream is real/How can you look at me as if I was just another one of your deals?
novaizzy is offline  
Old 16.12.2013., 12:27   #6504
Mesić je bolji od većine, a definitivno od svih Predsjednika ili Premijera, čak ima i bolje noge nego J.f.K. .. jest da su dlakave alibat ...štoš ... ima nas svakakvih.
Je li po tvom izviđanju bez previđanja netko uspio bez novca? Pa onaj skakvac sa trešnje, prijatelj i kum Tuđman Stjepana je bio bez novca? Ili kandidat Granić Mate koji je dao srce za tuđi novac, a tek Bandić Milan .. tjah sestro, ako je novac grijeh uzeo ga je premalo.
Ipak je slabašni IQ izdominirao.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 16.12.2013., 13:12   #6505
Što se Mesić usrao pa zivka okolo?
__________________
So I stood up and let my free form form free.
pharcyde is offline  
Old 17.12.2013., 16:24   #6506
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Mesić je bolji od većine, a definitivno od svih Predsjednika ili Premijera, čak ima i bolje noge nego J.f.K. .. jest da su dlakave alibat ...štoš ... ima nas svakakvih.
Je li po tvom izviđanju bez previđanja netko uspio bez novca? Pa onaj skakvac sa trešnje, prijatelj i kum Tuđman Stjepana je bio bez novca? Ili kandidat Granić Mate koji je dao srce za tuđi novac, a tek Bandić Milan .. tjah sestro, ako je novac grijeh uzeo ga je premalo.
Ipak je slabašni IQ izdominirao.



Znao sam da se odnos Saugara i Dikobraza ipak ne može temeljiti samo na novcu.
Ipak tu očito postoji i seksualna privlačnost te seksualne usluge.Otud tolika privrženost i posvećenost kultu dikobraza.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Port...sic/mesic5.jpg

Zadnje uređivanje Ziggy Pop : 17.12.2013. at 16:54.
Ziggy Pop is offline  
Old 18.12.2013., 09:06   #6507
mladi Werther si, odavna ti napisah sine,
no zar istina nije
da noge su mu ljepše no Jadrankine
unatoč što ih ne brije
no malo off-a, unatoč pogrešnoj orijentaciji imaš promiskuitet i u avataru, znaš kako ga je koštalo iskazivanje ...voliš vezivanje "draga"

http://www.slobodnadalmacija.hr/Port...a/2p_thumb.gif -

Koliko god najavljivalu toplu dugu zimu Mesić i dalje "brije". Mislim kako je Mesić premijeru namjestio zicer u Azerbejđanu.
Hoće li vrli prim minister Z.M. napokon uspjeti zarolati nešto ili promašiti po običaju.Siguran sam u još jedan pucanj u prazno Z.M-a, tako da to nije Mesićevo "iskupljenje". No kako je Mesić dobar sa sinovima orla, će da ga izvadi (Z.M.-a ), eto ponovo materijala.
__________________
I would call it

Zadnje uređivanje saugaro : 18.12.2013. at 09:13.
saugaro is offline  
Old 26.12.2013., 18:09   #6508
Informacije koje kolaju fejsom

"Čestit i Blagoslovljen Božić,evo Vam jedna EXSKLUZIVA,sve je spremno za UHIČENJE MESIĆA,I BANDIĆA,ČEKA SE POLITIČKO ODOBRENJE BAJIĆU...BOG I HRVATI !"


"a,za pesimiste,Finsko Tužiteljstvo je DOSTAVILO ČISTE DOKAZE ZA STEVANA,pa ako imaju muda NEKA NE POSTUPE,a kaj se tiče BANDIĆA,to bih mogla biti NEKA DRUGA IGRA S POLITIČKOM POZADINOM,a da je JAMIO,JE,pa tko je god uzeo ovom NARODU I KUNU,NEKA JU VRATI,TKO GOD TO BIO,ali mislim da od toga ne treba stvarat EUOFORIJU,jer za NAS U POLITIČKOM SMISLU TA UHIČENJA SU BACANJE PIJESKA U OĆI,dakle NIŠTA SE S TIME NEČE PROMIJENIT,a dapače POLITIČKI EŠTABLIMENT TIME SAM SEBI ZABIJA "nož u leđa"...
Prije 22 minuta koristeći mobilni telefon · Sviđa mi se · 2
TONI-VU is offline  
Old 26.12.2013., 18:12   #6509
Barem ste čo'eku mogli imendan čestitat,
a vi 'vako fejsbukirate optužnice.
__________________
tomisličak is offline  
Old 26.12.2013., 18:30   #6510
Za Bandica sumnjam, a za Mesica je samo pitanje dana...Finci su najmanje korumpirana drzava svijeta, i oni na svaki spomen korupcije skacu na zadnje noge, prema tome Stevanu se ne pise dobro...o tome je uostalom i govorio general Lukic, koji je bio konzultant konkurentske tvtrke na natjecaju za BOV, i koji je posvjedocio da su Amerikanci imali bolju i povoljniju ponudu, medjutim izabrani su Finci sa losijom i skupljom varijantom. Prema tome, Stevan je ucinio trostruko kriminalno djelo - uzeo je mito, izabrao je losiju ponudu, i otpilio Amerikance, koji nam sigurno nece zaboraviti ovo. Ocito je procijenio da cemo mi, to jest on, imati vise koristi od Finaca. A itekako je imao koristi, jer malo poslije toga je kupio dva stana u elitnoj zoni za CASH, naravno novcem kojeg su mu posudili prijatelji.

Dokazi su vec odavno tu, general ih je predao DORH-u, preostalo su predali Finci i ceka se samo povoljan trenutak... Vjerojatno kad prodju ovi blagdani...

Zadnje uređivanje John_Wayne : 26.12.2013. at 18:44.
John_Wayne is offline  
Old 26.12.2013., 18:33   #6511
Inace, drago mi je da detudjmanizatori polako zavrsavaju tamo gdje im je mjesto. Nakon Sanadera i Mesica, na red ce doci svi ostali detudjmanizatori koji su za šaku dolara odveli ovu drzavu i ovaj narod u duznicko ropstvo iz kojeg se nikad necemo izvuci. Prodali su nas za judine škude, kako je prorocanski predvidio prvi i jedini hrvatski predsjednik.
John_Wayne is offline  
Old 26.12.2013., 18:39   #6512
Sto se Bandica tice, to je tocno da bi tu mogao biti cisto politicki obracun u igri, ali zato za Stevana postoje cisti i nepobitni dokazi. A i sada smo u EU, sada vise nema šale oko toga. Sada nas nadgledaju institucije odozgo. Znate ono, monitoring i sve ostalo. Prema tome, EUN stupa na snagu za 6 dana, i nekako mi se cini da Perkovic nece sam putovati avionom...
John_Wayne is offline  
Old 26.12.2013., 18:56   #6513
Pitam se, pitam, da li se Stipe sjetio staviti oznake na svoje transkripte i na koju će kartu igrati sad, nisam znao ili FT je krao? Sretan imendan, a i put, Stipe!
__________________
Come up on different streets they both were streets of shame/Both dirty both mean yes and the dream was just the same/And I dreamed your dream for you and now your dream is real/How can you look at me as if I was just another one of your deals?
novaizzy is offline  
Old 26.12.2013., 21:13   #6514
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Sto se Bandica tice, to je tocno da bi tu mogao biti cisto politicki obracun u igri, ali zato za Stevana postoje cisti i nepobitni dokazi. A i sada smo u EU, sada vise nema šale oko toga. Sada nas nadgledaju institucije odozgo. Znate ono, monitoring i sve ostalo. Prema tome, EUN stupa na snagu za 6 dana, i nekako mi se cini da Perkovic nece sam putovati avionom...
.. baš svašta. Ako nešto i ima sudi se u Hrvatskoj ... A nema
Opet te iznevjerio božić bata. Ali Bandić Milan, e to je d(r)uga priča. Ni Bog mu više ne može pomoći mada će i Kaptol da svjedoči ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 26.12.2013., 22:00   #6515
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
.. baš svašta. Ako nešto i ima sudi se u Hrvatskoj ... A nema
Opet te iznevjerio božić bata. Ali Bandić Milan, e to je d(r)uga priča. Ni Bog mu više ne može pomoći mada će i Kaptol da svjedoči ...
To ti sanjas da nema...a ima, itekako ima. Dokaze je DORH-u dao general Lukic, koji je bio konzultant konkurentske firme i prema tome itekako zna sve sto se tamo radilo, odnosno muljalo. A ostatak posla su obavili finski istrazitelji. A nema temeljitijih istrazitelja od finskih, jer tamo su alergicni i na sam spomen korupcije. Prema tome, sve je spremno, samo se ceka povoljan trenutak. A eto i prilike da Mesic objasni porijeklo CASHA, s kojim je kupio dva stana u elitnoj zoni. Nekako mi se cini da taj cash ima veze sa nabavkom BOV-a od finske Patrije...ali vidjet cemo, sve ce ubrzo izaci van. Mesic moze poceti brojati zadnje dane na slobodi a i polako poceti pakirati stvari za Remetinec...gdje ce se opet sresti predsjednik i premijer. A mogao bi Mesic i preseliti svoj ured tamo pa poceti i tamo primati gradjane na kavu s predsjednikom.

Zadnje uređivanje John_Wayne : 26.12.2013. at 22:22.
John_Wayne is offline  
Old 26.12.2013., 22:04   #6516
Inace navodno Mesic ceka praunuku, i vise ne zivi u stanu u Ilici sa suprugom Milkom, vec se razvodi.

Ovo je sve navodno.
IscoAlarcon is offline  
Old 26.12.2013., 22:08   #6517
Sad mi ža šta nisam bar jednom otišla na tu kavu sa predsjednikom. Ovako ću morat potrošit para i para za put u Finsku. Ali, čula sam da je tamo baš fino.
__________________
Come up on different streets they both were streets of shame/Both dirty both mean yes and the dream was just the same/And I dreamed your dream for you and now your dream is real/How can you look at me as if I was just another one of your deals?
novaizzy is offline  
Old 26.12.2013., 22:11   #6518
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Inace navodno Mesic ceka praunuku, i vise ne zivi u stanu u Ilici sa suprugom Milkom, vec se razvodi.

Ovo je sve navodno.
Sad se našao razvodit
Little Alex is offline  
Old 26.12.2013., 22:16   #6519
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Sad se našao razvodit
U najboljim godinama... Al, ko će ga onda u Finskoj posjećivat? Neću valjda ja bit jedina na kavi sa predsjednikom?!!!!

I šta ako mu sad Milka otme sve, pa i kuću, koju je sagradio od prijateljeva novca?
__________________
Come up on different streets they both were streets of shame/Both dirty both mean yes and the dream was just the same/And I dreamed your dream for you and now your dream is real/How can you look at me as if I was just another one of your deals?
novaizzy is offline  
Old 26.12.2013., 22:19   #6520
Quote:
novaizzy kaže: Pogledaj post
Sad mi ža šta nisam bar jednom otišla na tu kavu sa predsjednikom. Ovako ću morat potrošit para i para za put u Finsku. Ali, čula sam da je tamo baš fino.
Neces morati cak do Finske, moci ces i do Remetinca, blize je.
John_Wayne is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.