Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2009., 21:42   #1
Curke, kako živite?

...pod time mislim, jeste li se zadužile preko glave na razno raznim karticama, gotovinskim kreditima i sl..
Jeste u frci, ili još uvijek pretačete od plaće do plaće?
Možete li odoliti svemu što poželite ili zažmirite i vadite karticu?
I zadnje pitanje, koliko vam ostane love kada platite sve što morate: račune, stan, kredite, klopu, kozmetiku i sl..?
Jeste u minusu i koliko?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 21:44   #2
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
...pod time mislim, jeste li se zadužile preko glave na razno raznim karticama, gotovinskim kreditima i sl..
Jeste u frci, ili još uvijek pretačete od plaće do plaće?
Možete li odoliti svemu što poželite ili zažmirite i vadite karticu?
I zadnje pitanje, koliko vam ostane love kada platite sve što morate: račune, stan, kredite, klopu, kozmetiku i sl..?
Jeste u minusu i koliko?
ne
ne
da
ovisi o mjesecu
nula kuna
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 21:50   #3
atlantis
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 21:56   #4
sad vidim da ispada da lažem

dragi i ja imamo kredit, stambeni i to je to
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 22:15   #5
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
...pod time mislim, jeste li se zadužile preko glave na razno raznim karticama, gotovinskim kreditima i sl..
Jeste u frci, ili još uvijek pretačete od plaće do plaće?
Možete li odoliti svemu što poželite ili zažmirite i vadite karticu?
I zadnje pitanje, koliko vam ostane love kada platite sve što morate: račune, stan, kredite, klopu, kozmetiku i sl..?
Jeste u minusu i koliko?
- nisam zadužena, ne peglam karticu
- nisam u frci
- mogu odoljeti, kupujem ono za čime trenutno imam potrebu, a (nažalost) ne sve ono što bih željela
- ostane... pa ne previše, ali sasvim dovoljno; završi na štednom računu za "crne dane".
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 22:35   #6
Stresno

dotjeram se ponekad u red, ali onda opet ubrzo iznova
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 23:11   #7
neznam nikoga ko nije zaduzen ovih dana,hahahah...nemam bas moemntalno previse,i ne ne mogu si bas sve priustiti ali me i ne vlece,samo za kartu za doma i to je to.robe imam ko dreka,accessories isto,cipela isto,taski isto,kozmetike isto...tak da nis ne kupujem previse sada...i mada i ne kupujem uvjek sam na nuli posle racuna..hahaha
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 00:01   #8
Super, momak pri lovi, samo ne znam do kad će mi trajat!!?
numa-ha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 10:27   #9
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
...pod time mislim, jeste li se zadužile preko glave na razno raznim karticama, gotovinskim kreditima i sl..
Jeste u frci, ili još uvijek pretačete od plaće do plaće?
Možete li odoliti svemu što poželite ili zažmirite i vadite karticu?
I zadnje pitanje, koliko vam ostane love kada platite sve što morate: račune, stan, kredite, klopu, kozmetiku i sl..?
Jeste u minusu i koliko?
Trošim koliko si mogu priuštiti
Mogu bez problema odoliti bilo čemu - znam zbrajat i znam kolika mi je plaća
Kad sve platim i stavim dio "sa strane" ostanem na nuli, rijetko kad idem u minus i ako da, uvijek su to manji iznosi.
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 10:38   #10
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
....Jeste u frci, ili još uvijek pretačete od plaće do plaće?
Možete li odoliti svemu što poželite ili zažmirite i vadite karticu?
I zadnje pitanje, koliko vam ostane love kada platite sve što morate: račune, stan, kredite, klopu, kozmetiku i sl..?
Jeste u minusu i koliko?
još nisam u frci, odoljevam svemu što bi mi moglo poremetiti financijsku ravnotežu, nikad nisam bila u minusu ali jesmo bili, u par navrata, po suprugovom tekućem
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 11:02   #11
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
...pod time mislim, jeste li se zadužile preko glave na razno raznim karticama, gotovinskim kreditima i sl..
Možete li odoliti svemu što poželite ili zažmirite i vadite karticu?
Jeste u minusu i koliko?
Izgleda da su me još u rodilištu cijepili protiv dugova, minusa i nekontroliranog trošenja. Mislim da bih izludila da sam dužna.
Poneke investicije su dobra stvar, ali uobičajeno - krpice, neki ukrasi i sl., nisu problem.
Tako je barem bilo do sad, daj bože da bude i dalje.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 11:09   #12
Ništa pretjerano.. imam redovitu plaću+izvrsno plaćeni honorarni posao, pa to podrazumjeva i rad vikendom, al zato nisam u debelom minusu..vozim dobar auto, tu i tamo se priuštim shopping i mogu reći da sapavam mirno. Imam i kredit,nekih 1000kn mjesečno....mislim da sam sretna...al spašava me posao sa strane, inače bi bilo gusto.....
City girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:04   #13
pa meni sad ovo sve zvuči preidealno .. hm...
Jel moguće da nitko nema tri kredita, max na karticama, dugove prema rodbini, starcima.. cipele na 17 rata, od toga troje već ne nosi, a još otplaćuje..

ako da, pa to je super...
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:08   #14
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
pa meni sad ovo sve zvuči preidealno .. hm...
Jel moguće da nitko nema tri kredita, max na karticama, dugove prema rodbini, starcima.. cipele na 17 rata, od toga troje već ne nosi, a još otplaćuje..

ako da, pa to je super...
Malo ti je uzorak u banani...
vecina onih koji jedva spajaju kraj s krajem nema mogucnost forumiranja za vrijeme radnog vremena...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:11   #15
Na nuli san kad dođe plaća. Jer izričito odbijan uzimat kredit, a pari da mi se više isplati to nego iskeširat odjednom i plaćat kamate na dozvoljeni.
miracidij u mom srcu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:23   #16
imam relativno veliku placu..i kao svi oni koji dosta zaradjuju, dosta i trosim...
imam stambeni kredit (nije veliki), ali imam dosta veliki minus kojeg cim napunim lovom, opet brzo ispraznim
imam kartice, ali rijetko kupujem na rate...obleku sigurno ne, ali ako bi mi trebao novi frizider (kucam u drvo) sigurno bi ga kupila na rate...
ne posudjujem novac nikad od nikoga...i toga se uzasavam, ali banku sam u stanju iscijedit do krajnjih granica...
fascinira me kako se ljudi srame priznat da su u minusu...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:29   #17
nikad nisam bila u minusu
nemam kredit, i strah me svih tih kreditnih kartica koje mame.
plaća..kad platim sve režije..ostane za sve potrebe. ne više. i ne manje.robe imam dosta jer kupujem kad je prilika a ne potreba, pa uštedim.
garderoba je u cijeloj priči najmanji problem. hrana je postala najskuplji faktor u mjesecu, i ne znam kako izaći iz dućana s par namirnica a da ne ostavim 100 kuna. a ne jedem neke izmišljotine.
želim više para
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:30   #18
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
Jel moguće da nitko nema tri kredita, max na karticama, dugove prema rodbini, starcima.. cipele na 17 rata, od toga troje već ne nosi, a još otplaćuje.. ...
tko je rekao da nemam kredit? naravno da imam, stambeni
cipele ne kupim uopće ako nemam za njih, nikad ih ne bi kupila na rate
ne kupujem ni krupnije stvari na rate
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:42   #19
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
hrana je postala najskuplji faktor u mjesecu, i ne znam kako izaći iz dućana s par namirnica a da ne ostavim 100 kuna. a ne jedem neke izmišljotine.
želim više para
kod mene isto.
da ne jedem bila bih bogata a ni ne jedem puno ni skupo, jedem na x-icu i kuham al svejedno

u minusu sam od početka godine, radim preko s.s. prvih 15-20dana u mjesecu odradim za stanarinu i režije, ostatak je za hranu i osnovne stvari (tamponi, šamponi...)
radim mini 28 dana u mjesecu, ne pušim, ne pijem, ne drogiram se, ne izlazim, ne putujem, ne idem na kave, zadnje cipele sam kupila prije 3mj po 150kn a hlače, maicu ili grudnjak ni ne pamtim kad, kozmetiku isto, odem na podforum moda, gledam slike i plače mi se, sirotinja sam teška
da jedan mjesec budem bolesna ostala bih na cesti, jebiga
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:49   #20
ja nisam normalna...trošim preko svojih mogućnosti...2 svoje plaće sam u minusu...i to sam upala u minus kada sam si platila faks.i od onda nikako da se iskoprcam...a nemam niti kredit,osim stambene štednje i ne plaćam stan,hranu tu i tamo za sebe i psa.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.