Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 13:09   #3901
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pa i ovisnici sami dođu po dilera, odnosno diler dođe oko škole.

Pravilo je da se prva doza dobije gratis


Mislio sam na državni dug, koji očito ide u smjeru da ga vraćamo resursima i teritorijem, ali i janjičarima!
Možeš ti doći kod mene gdje želiš pa i oko škole (iako tamo više ne idem) ali mi nisi interesantan.

Država uredno otplaćuje svoj dug.kad nema love reprogramira ga a ovi deložirani i blokirani o tome uopće ne razmišljaju nego o tome kako da ne vrate dug.I tu ti je glavna i najbitnija razlika.Država smanjuje i svoje rashode a narod i dalje želi novije mobitele i druge tarife.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 03.07.2017., 18:15   #3902
Odgledao dio snimke današnje deložacije u Prečkom. Samo dvije rečenice komentara.

Prva rečenica: kapa do poda policajcima na beskrajnom strpljenju i mirnom postupanju unatoč gomili pizdarija koje su im upućene.

Rečenica druga: Pernar i družina razotkrili su se u trenutku u kojemu čovjek kojega deloziraju kaže "ja vas molim da napustite stan", a ovi kažu "ne idemo van, mi se ne borimo za Vas nego za sve ljude blablabla..." - helou, adijo pameti, odakle ti ideja da imaš pravo valjati se po stanu iz kojega te ovršenik moli da iziđeš???
Lord Byron is offline  
Old 03.07.2017., 18:34   #3903
Pohvala MUP-u i policajcima

Bogme da sam predstavnik zakona kojeg saborski zastupnik trolla i ometa izvršenje, ja ga nebi nosio nego bi ga fino vukao.
grogo bolger is offline  
Old 03.07.2017., 19:06   #3904
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Rečenica druga: Pernar i družina razotkrili su se u trenutku u kojemu čovjek kojega deloziraju kaže "ja vas molim da napustite stan", a ovi kažu "ne idemo van, mi se ne borimo za Vas nego za sve ljude blablabla..." - helou, adijo pameti, odakle ti ideja da imaš pravo valjati se po stanu iz kojega te ovršenik moli da iziđeš???
A kakav bi to onda show bio da ih nisu nosili?Pa da ostanu bez sljedbenika?

Što se više 'bore' za narod više deložiranih jer i suprotna politička snaga pokazujdm zube.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 04.07.2017., 07:01   #3905
Vidim da ovdje neki podržavaju deložacije, e pa onda si glasajte za HDZ, SDP i ostale lopove pa možda i vas deložiraju. Onda će vam doći u glavu da je su ŽZ i Pernar bili u pravu. Ali onda će biti kasno.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 04.07.2017., 07:22   #3906
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Vidim da ovdje neki podržavaju deložacije...


Što znači "podržavati (ili ne podržavati, svejedno) deložacije"? Podržavaš li ti oduzimanje slobode ljudima (zatvaranje u zatvore)?

Ili, ajmo ovako: ja ti "prodam" stan, uzmem novac i odbijam izići iz stana. Što predlažeš kao rješenje?

Quote:
možda i vas deložiraju
Rekao bi čovjek da se deložacije događaju posve randomly. No one expects Spanish inquisition.
Lord Byron is offline  
Old 04.07.2017., 08:04   #3907
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Pohvala MUP-u i policajcima

Bogme da sam predstavnik zakona kojeg saborski zastupnik trolla i ometa izvršenje, ja ga nebi nosio nego bi ga fino vukao.
A ja da sam predstavnik MUP-a, ja bio dao otkaz jer bi protivnom mojim moralnim uvjerenjima bilo zabaciti ljude iz stana na ulicu u kojem su živjeli 40 godina.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Odgledao dio snimke današnje deložacije u Prečkom. Samo dvije rečenice komentara.

Prva rečenica: kapa do poda policajcima na beskrajnom strpljenju i mirnom postupanju unatoč gomili pizdarija koje su im upućene.
Trebale su im biti upućene i puno gore riječi, nema šta biti kapa do poda nekome tko onako nemoćne ljude izbacuje na ulicu

Quote:
Rečenica druga: Pernar i družina razotkrili su se u trenutku u kojemu čovjek kojega deloziraju kaže "ja vas molim da napustite stan", a ovi kažu "ne idemo van, mi se ne borimo za Vas nego za sve ljude blablabla..." - helou, adijo pameti, odakle ti ideja da imaš pravo valjati se po stanu iz kojega te ovršenik moli da iziđeš???
Mogao si spomenuti i činjenicu da je odvjetnik obitelji rekao da su od 2012 do 2017 imali samo jednu raspravu sudskog vijeća na temu tužbe koju je obitelj podnijela zbog tog kupoprodajnog ugovora.
Dakle u 5 godina korumpirano i nesposobno sudstvo RH nije učinilo ništa da bi reklo da li je njihova tužba osnovana ili ne, ali je glanvi problem ŽZ koji se bori za te ljude kada već na postoji niti pravna država niti sudbena vlast
JINGIZU is offline  
Old 04.07.2017., 08:19   #3908
Mogao sam spomenuti i ovaj članak iz 2014. " Uvidom u presudu, Selimović je prijetio smrću TV producentu Robertu Flojharu kojem je ostao dužan. “Ubit ću te ko pasa”, rekao mu je Adolf 16. srpnja 2009."

Ili ovaj članak, friški."Gordana Blažun tvrdi kako su preuzeli otkup tog stana i Lidiji Selimović, koja im se predstavila kao kontrolorka ZET-a, isplatili razliku u gotovini još 2007. godine. Potom su se muž i ona uselili, ali se Selimović nije htjela iseliti, i molila je za razumijevanje."
Lord Byron is offline  
Old 04.07.2017., 09:16   #3909
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ili, ajmo ovako: ja ti "prodam" stan, uzmem novac i odbijam izići iz stana. Što predlažeš kao rješenje?
Skupio bih prijatelje i na svoju ruku izbacio stanare.(ovo sam već jednom napravio nemojte se ljutiti na mene zidari , riječ je bila o nelegalno useljenim ljudima koji godinama nisu htjeli napustiti prostor)
Nisu svi slučajevi deložacija pretpostavljam isti. Npr. postoje deložacije kada si dužan 1000kn?Pa ti prodaju stan mimo tvoje volje?Ili kada si uzeo kredit od 50k eura, vratio banci 150k u međuvremenu, ali ona očekuje još 50k(btw zar nisu ovo mafijaške kamate?+ako ta banka još k tome nema odobrenje hnb-a za rad i u međuvremenu je pola ljudi u matičnoj banci u matičnoj zemlji osuđeno za specijalno kriminalne radnje

Da ne bi bilo da je problem u ovoj zemlji isključivo deložacija ima tu još 100 stvari protiv kojih su vjerujem oni, obzirom da su domoljubi naspram ovih trenutnih lijevih i desnih koji su upravo npr. odobrili privatizaciju plaža i javnih dobara npr?
Orion1984 is offline  
Old 04.07.2017., 11:20   #3910
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Vidim da ovdje neki podržavaju deložacije, e pa onda si glasajte za HDZ, SDP i ostale lopove pa možda i vas deložiraju. Onda će vam doći u glavu da je su ŽZ i Pernar bili u pravu. Ali onda će biti kasno.
Prvo plaćaj svoje pa neće bit deložacije,drugo budi pošten pa normalno izađi ako su dobio sudsku presudu.Dok traje suđenje bez problema možeš dokazat da je tužitelj u krivu,dakako ako imaš valjane dokaze.Međutim većina nema.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ili, ajmo ovako: ja ti "prodam" stan, uzmem novac i odbijam izići iz stana. Što predlažeš kao rješenje?
Zvat će peru i družinu da te obrani od deložacije ali pošto su neispješni bit ćeš izbačen

Quote:
JINGIZU kaže: Pogledaj post
A ja da sam predstavnik MUP-a, ja bio dao otkaz jer bi protivnom mojim moralnim uvjerenjima bilo zabaciti ljude iz stana na ulicu u kojem su živjeli 40 godina.
i ostao bez posla pa čekao da te pero bezuspješno brani.Bravo
Quote:
Trebale su im biti upućene i puno gore riječi, nema šta biti kapa do poda nekome tko onako nemoćne ljude izbacuje na ulicu


Mogao si spomenuti i činjenicu ..
Mogao bi spomenut istinitu činjenicu da ih je sud izbacio

Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Skupio bih prijatelje i na svoju ruku izbacio stanare.(ovo sam već jednom napravio nemojte se ljutiti na mene zidari , riječ je bila o nelegalno useljenim ljudima koji godinama nisu htjeli napustiti prostor)

Nisu svi slučajevi deložacija pretpostavljam isti.
Pametno si i napravio ali si i ti odradio nasilnu deložaciju

Normalno da nisu svi isti pa ih tako treba i gledat.

Dobro se ti meni prijatelju vratio iz kazne pa ću danas popit jedan veliki gemišt u tvoje ime
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 04.07.2017., 11:58   #3911
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post


Što znači "podržavati (ili ne podržavati, svejedno) deložacije"? Podržavaš li ti oduzimanje slobode ljudima (zatvaranje u zatvore)?

Ili, ajmo ovako: ja ti "prodam" stan, uzmem novac i odbijam izići iz stana. Što predlažeš kao rješenje?


Rekao bi čovjek da se deložacije događaju posve randomly. No one expects Spanish inquisition.
Najbitnije je da vlast uvjeri, naciju, da to tako mora biti.

Pa od ovog hrvatskog kuhanog lonca, već bi i ona hebena žaba iskočila.

Masonskim medijima, cilj je uvjeravati naciju, kako je svo ovo dobro.

Deložacije, ovrhe blkade, kopanje po kantama, iseljavanje mladih, zabrana proizvodnje domaće hrane, smanjenje konkurentnosti u industrijskoj proizvodnji, strane banke, strani telekomi, koncesija resursa...


Kad malo bolje razmislim, sloažem s s stobom, sami smo krivi!

Što drugo očekivati, kada glas daš poolitičaru, koji želi graditit međunarodnu karijeru, kad od dobroplaćenog posla, dođe u RH na manju plaću, pa zapitajmo se, čime su motivirani takvi političari?

Što mislimo, diće ovi ključni političari, kada završe svoj mandat? Dali oni djecu školuju tu ili vanka?


Tako je, dugovi se moraju vraćati, pogotovo, ako posudiš od mafijaša, koji ti na posuđenih sto kuna, traži 10 tisuća kuna, odnosno nekretninu!

Pa tko je toliko lud, da će mafiji ostati dužan!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 04.07.2017., 12:06   #3912
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Skupio bih prijatelje i na svoju ruku izbacio stanare.(ovo sam već jednom napravio nemojte se ljutiti na mene zidari , riječ je bila o nelegalno useljenim ljudima koji godinama nisu htjeli napustiti prostor)
Nisu svi slučajevi deložacija pretpostavljam isti. Npr. postoje deložacije kada si dužan 1000kn?Pa ti prodaju stan mimo tvoje volje?Ili kada si uzeo kredit od 50k eura, vratio banci 150k u međuvremenu, ali ona očekuje još 50k(btw zar nisu ovo mafijaške kamate?+ako ta banka još k tome nema odobrenje hnb-a za rad i u međuvremenu je pola ljudi u matičnoj banci u matičnoj zemlji osuđeno za specijalno kriminalne radnje

Da ne bi bilo da je problem u ovoj zemlji isključivo deložacija ima tu još 100 stvari protiv kojih su vjerujem oni, obzirom da su domoljubi naspram ovih trenutnih lijevih i desnih koji su upravo npr. odobrili privatizaciju plaža i javnih dobara npr?
Ti opet pričaš stvari koje nisu ovo o čemu govorimo.

Ovdje se radi o tome, da zaštitimo puk od stranih zelenaša, lihvara, bankaroida, kamatara...

Sustav je posložen tako, da bankari u RH izvlače masne profite, a EU nam papa mladež, kroz iseljavanja.

Zakone nam pišu interesne grupacije, i zato imamo ovo što imamo.

Ja znam, da su ti ljudi glupi, koji su se dali preveslat od bankaraoida, ali raznim prevarantima su takvi ljudi Bogom dani.


U crnoj kronici imaš slučajeve da se lopine preobuku u policiju, bankare, ove, one i nasamre neku staricu - jako je bitno, da se takve prevare ne ozakone, da ne budemocržava temeljena na prevari.


Želim državu, gdje će vladati čestitost i poštenje, a ne da osoba mora biti hazarder, kamatar, prodavač cigli, diler, švercer, korumpirani državni službenik kurva ili političar, kako bi preživjeli u ovoj državi
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 04.07.2017., 12:19   #3913
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Pohvala MUP-u i policajcima

Bogme da sam predstavnik zakona kojeg saborski zastupnik trolla i ometa izvršenje, ja ga nebi nosio nego bi ga fino vukao.
Hapse se zastupnici, koji zastupaju interese nacije

Vidim, umjesto pendreka, koristi se beton ili ja to krivo vidim?

Vjerojatno su neki primjetili strunjaču ispred marice, odnosno, ne primjećuju je uvjek!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 04.07.2017., 12:24   #3914
Evo jedne pjesmice od Magazina https://www.youtube.com/watch?v=33kPQIIHKdM upsa pardon, krivi link

Evo pjesmice https://www.youtube.com/watch?v=9lyxn0Iep5g malo da zaboravimo surovu stvarnost i zapjevamo svi skupa na temi
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 04.07.2017., 12:33   #3915
Vidim predlaže se kao novi zakon o otimanju domova, treba reći, da ovim novim zakonom, samo će se malo smanjiti povećanje temperature, kako žaba ne bi iskočila iz lonca.

Treba temeljito mijenjati zakon, a to ne mogu ovi političari koji inače rade za dobrobit bankaroida i stranih profitera, nacija će i dalje biti siromašna, ali neće pocrkat pod teretom ovakve politike.

Dakle, treba potpuno promijeniti zakon, kako bi mladi u RH imali plaćeni posao, svoju nekretninu i kako bi mogli formirati obitelj.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 04.07.2017., 13:43   #3916
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Pametno si i napravio ali si i ti odradio nasilnu deložaciju

Normalno da nisu svi isti pa ih tako treba i gledat.

Dobro se ti meni prijatelju vratio iz kazne pa ću danas popit jedan veliki gemišt u tvoje ime
Svaka čast to se zove pozitivna energija plus osjećam se dobrodošlim

Inače od prije cca 2 tjedna nisam više fan na fejsu od Pernara

Što se nasilne deložacije tiče, od prijatelja stan, obiteljski, centar grada, godinama ovi bili unutra bez plaćanja, toleriralo se...i onda me pozvao kao pomoć što da velim najboljem prijatelju?

Btw nisam bio u nekoj specijalnoj kazni nego sam nadobudno otišao na Milana topic ali tam je skroz bezveze ekipa moram priznat i neću se vraćat

Inače Gospodarstvo mi je naj tema a pogotovo Utjecaj egzodusa preporučujem svima
Orion1984 is offline  
Old 05.07.2017., 11:14   #3917
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Što mislimo, diće ovi ključni političari, kada završe svoj mandat? Dali oni djecu školuju tu ili vanka?


Tako je, dugovi se moraju vraćati, pogotovo, ako posudiš od mafijaša, koji ti na posuđenih sto kuna, traži 10 tisuća kuna, odnosno nekretninu!
Ni tvoj pero nije protiv ovrha i sudskih postupka
http://www.sabor.hr/fgs.axd?id=49771

A gdje će on ako sam kaže:
"Problem s austrijskim zadrugama Škibolin zakon neće riješiti iako stavlja ovršenike u malo bolji položaj od Zakona o potrošačkom kreditiranju iz 2015."

"Drugim riječima, Škibolin zakon nije riješio problem dužnika, nego je otvorio prostor za veliku pravnu bitku koja će se tek odviti u budućnosti."

kad će perin zakon

Quote:
Hapse se zastupnici, koji zastupaju interese nacije
koji je ti ihapšen?

Quote:
Dakle, treba potpuno promijeniti zakon, kako bi mladi u RH imali plaćeni posao, svoju nekretninu i kako bi mogli formirati obitelj.
ima posla samo se neće radit
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...ratko/6326797/

Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Inače od prije cca 2 tjedna nisam više fan na fejsu od Pernara
konačno si progledao prijatelju.Danas popijem još jedan veliki u tvoje zdravlje
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 05.07.2017., 11:23   #3918
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Inače od prije cca 2 tjedna nisam više fan na fejsu od Pernara
Zakaj ne?

Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Što se nasilne deložacije tiče, od prijatelja stan, obiteljski, centar grada, godinama ovi bili unutra bez plaćanja, toleriralo se...i onda me pozvao kao pomoć što da velim najboljem prijatelju?
Jebote, deložiraš ljude iz stana gdje su živjeli godinama.
Godinama.
Pa stvarno, gdje ti je srce, gdje će ti duša, bacati ljude na ulicu tako.
Jesmo li se za to borili
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 05.07.2017., 12:17   #3919
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Zakaj ne?
Eto malo dinamičnosti u životu a i preveć besmislenih komentara

Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Jebote, deložiraš ljude iz stana gdje su živjeli godinama.
Godinama.
Pa stvarno, gdje ti je srce, gdje će ti duša, bacati ljude na ulicu tako.
Jesmo li se za to borili
Jel ovo sarkazam?
Gledaj, ti ljudi su nasilno ušli unutra, toleriralo ih se godinama jer je moj prijatelj dobrog srca a ne gad te im je dao vremena da se snađu. Kad su rekli da nema šanse da izađu više nikad, a stan je trebao se sredit za nešto drugo, nije bilo druge nego zajedničkim snagama to izvest uz minimalno nasilje. I nije bilo djece.

Ali da se razumijemo apsolutno sam protiv deložacija zbog sitnih dugova ili mafijaških kamata koje su nekim čudom dopuštene zakonom...

Isto tako sam protiv represije i apsolutno sam za slobodu govora!
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ot/980828.aspx
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
konačno si progledao prijatelju.Danas popijem još jedan veliki u tvoje zdravlje
Sivkiću ti si zakon ja sam ovih dana na pivi, ali vratit ću se gemištu!Ovakve vrućine je nemoguće podnijet.
Orion1984 is offline  
Old 05.07.2017., 12:26   #3920
Ne znam, stari moj, ne znam.
Ne podržavaš, osim ak frend ne zove. Koriste mu nekretninu za džabe. Mora da nemaju novaca. Kakav je on to lik, jednu obitelj deložirati iz doma, baciti na cestu, što će biti s njima, o tome sigurno niste razmišljali.
Stan je trebao za nešto drugo.
Mora da je bio za najam ili prodaju.
I sad ti frend trži pare, a ovi su na cesti.
Jadno, Orione, jadno.





Da, jebote, sarkazam je.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.