Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2011., 18:06   #1
Navigacija- problemi, pitanja

Upute za instalaciju navigacije za Android.

Ovdje možete pisati probleme s instalacijom navigacije na vaš Android mobitel ili pitanja oko same navigacije.

Kod navođenja problema obavezno navedite sljedeće:

Koji mobitel imate?
Koju verziju Androida (ili imate neki custom ROM)? Settings> About phone> Android version
Koju aplikaciju (+ verzija) pokušavate instalirati?
Gdje je točno zapelo (što ste napravili, što ne možete...)?

Postovi u kojima nisu navedene sve ove informacije će se brisati bez upozorenja.

Ovdje imate temu u kojoj možete vidjeti/raspravljati o najboljim kartama, aplikacijama...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.

Zadnje uređivanje tomisličak : 18.10.2011. at 12:56.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 21:11   #2
evo da probijem led.
kao prvo svaka čast hvala ghostu za folder. moje pitanje je a gdje se nalazi aplikacija za galaxy 3 (240x400) jer je ne mogu nigdje nać? pošto mi druge rezolucije neće raditi "Ako skinete krivu rezoluciju- prikaz će vam biti nepravilan (preko 3 ekrana ili se uopće neće vidjeti).", onda si baš i ne mogu pomoć. jedino ako ne vidim dobro, onda bi mi možda mogao pomoći okulist...
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 21:23   #3
Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
evo da probijem led.
kao prvo svaka čast hvala ghostu za folder. moje pitanje je a gdje se nalazi aplikacija za galaxy 3 (240x400) jer je ne mogu nigdje nać? pošto mi druge rezolucije neće raditi "Ako skinete krivu rezoluciju- prikaz će vam biti nepravilan (preko 3 ekrana ili se uopće neće vidjeti).", onda si baš i ne mogu pomoć. jedino ako ne vidim dobro, onda bi mi možda mogao pomoći okulist...
Ta je rezolucija malo nestandardna, probaj skinuti 240x320, istina neće biti preko cijelog ekrana, ali će raditi normalno.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 19:22   #4
Imam HTC WildFire v. 2.2.1 i instalirao sam iGo navigaciju po uputama s linka koji ste stavili.Instalacija je uspješno izvršena, ali prilikom pokretanja navigacije javlja se poruka:

Please insert your SD card containing iGO content files...

Molim za pomoć da pokrenem navigaciju

Hvala unaprijed!
grix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 20:15   #5
Quote:
grix kaže: Pogledaj post
Imam HTC WildFire v. 2.2.1 i instalirao sam iGo navigaciju po uputama s linka koji ste stavili.Instalacija je uspješno izvršena, ali prilikom pokretanja navigacije javlja se poruka:

Please insert your SD card containing iGO content files...

Molim za pomoć da pokrenem navigaciju

Hvala unaprijed!
A reko sam ja da triba tutorial....

U ROOT-u kartice ti treba biti folder koji se zove iGO, dakle ova dva filea na slici kopiraš na mem. karticu mobitela, reinstaliraš aplikaciju i to je to
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 20:24   #6
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
A reko sam ja da triba tutorial....
ma sigurno ce se naci dobra dusa koja ce napravit tutorial za igo
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 20:42   #7
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
ma sigurno ce se naci dobra dusa koja ce napravit tutorial za igo
sutra ću se pozabavit s tim
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 20:43   #8
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
sutra ću se pozabavit s tim
e to... pa ti mi citas misli
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 15:56   #9
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
A reko sam ja da triba tutorial....

U ROOT-u kartice ti treba biti folder koji se zove iGO, dakle ova dva filea na slici kopiraš na mem. karticu mobitela, reinstaliraš aplikaciju i to je to
Nikako nemogu skuzit kako se sta mora zvat probo sam vec par puta i necemi nikako !!
__________________
Njjaaaa...
Holje is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 21:19   #10
Odlično, sad sve radi.Hvala na pomoći
grix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 21:31   #11
skinio i isprobao motonav 480x800 i copilot.sve šljaka kako treba samo me jedna stvar zanima a ta je vezana za copilot.

dali karte iliti mape koje skinem preko moba idu direkt na sd ili u memoriju moba jer prilikom instalacije obje navigacije mi je gospodin mob rekao kako više nema mjesta pa me zanima ako bi instalirao cijelu istoćnu europu dali to ide odma na sd

ps.samu aplikaciju copilot sam prebacio na sd dok za motonav nemam ponuđeno prebacivanje
__________________
Car caruje,a Dundo Maroje
skorpy1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:07   #12
Quote:
skorpy1981 kaže: Pogledaj post
skinio i isprobao motonav 480x800 i copilot.sve šljaka kako treba samo me jedna stvar zanima a ta je vezana za copilot.

dali karte iliti mape koje skinem preko moba idu direkt na sd ili u memoriju moba jer prilikom instalacije obje navigacije mi je gospodin mob rekao kako više nema mjesta pa me zanima ako bi instalirao cijelu istoćnu europu dali to ide odma na sd

ps.samu aplikaciju copilot sam prebacio na sd dok za motonav nemam ponuđeno prebacivanje
uglabnom, znaci sad vise ni nije bitno kad je na sd-u, ali inace NE, sve mape i fileove koje skida spremi na SD
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 15:37   #13
instalirala sam copilot 8 live i nece da mi skine karte izravno iz programa pojavi se samo bijeli ekran.... zna li netko gdje ima karta za hrvatsku za skinuti za netu moze link na pm
hvala
girl_ss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 15:57   #14
Quote:
girl_ss kaže: Pogledaj post
instalirala sam copilot 8 live i nece da mi skine karte izravno iz programa pojavi se samo bijeli ekran.... zna li netko gdje ima karta za hrvatsku za skinuti za netu moze link na pm
hvala
probaj ga ugasit, pa ponovno pokrenut, odi na "izbornik"->"get maps" nađi hrvatsku i pokusaj je ponovno skinut, ako nece onda uninstaliraj copilot, pa OBAVEZNO obrisi folder CoPilot na sd kartici (po zelji resetiraj mob) i pokusaj ga ponovno instalirat, pa bas ako neide ce netko uploadat kartu hrv na dropbox, ja danas necu stici, posto cu otici u bolji zivot plus spori mi je upload pa mogu sutra pokusat uploadat kad dođem k sebi

makar vec znas, ali pripazi na ovo:
- kad skidas mapu obavezno se mobom spoji na wi fi, i iskopcaj za svaki slucaj mob iz kompa, da ne bi ostala montirana sd kartica na usb-u, a ako ponovno instaliras copilot, obavezno ga opet iskopcaj iz kompa i ukljuci wifi prije prvog pokretanja aplikacije

ps: morao bi copilot radit, jerbo se do sad nitko nije javio sa slicnim problemima
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 16:44   #15
girl_ss- pročitaj prvi post...
Quote:
Kod navođenja problema obavezno navedite sljedeće:

Koji mobitel imate?
Koju verziju Androida (ili imate neki custom ROM)? Settings> About phone> Android version
Koju aplikaciju (+ verzija) pokušavate instalirati?
Gdje je točno zapelo (što ste napravili, što ne možete...)?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 17:37   #16
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
girl_ss- pročitaj prvi post...
samsung galaxy s, nadogradnja na foryo, instalirana navigacija copilot 8 live, problem: kada odem na "get map" pise izaberite mapu a ispod nema nista samo bijeli ekran...

Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
probaj ga ugasit, pa ponovno pokrenut, odi na "izbornik"->"get maps" nađi hrvatsku i pokusaj je ponovno skinut, ako nece onda uninstaliraj copilot, pa OBAVEZNO obrisi folder CoPilot na sd kartici (po zelji resetiraj mob) i pokusaj ga ponovno instalirat, pa bas ako neide ce netko uploadat kartu hrv na dropbox, ja danas necu stici, posto cu otici u bolji zivot plus spori mi je upload pa mogu sutra pokusat uploadat kad dođem k sebi

makar vec znas, ali pripazi na ovo:
- kad skidas mapu obavezno se mobom spoji na wi fi, i iskopcaj za svaki slucaj mob iz kompa, da ne bi ostala montirana sd kartica na usb-u, a ako ponovno instaliras copilot, obavezno ga opet iskopcaj iz kompa i ukljuci wifi prije prvog pokretanja aplikacije

ps: morao bi copilot radit, jerbo se do sad nitko nije javio sa slicnim problemima
pokusala sam sve i obrisat pa ponovno instalirat ali nece ... bila bih jako zahvalna kada bi netko uploadao kartu za hr

Zadnje uređivanje assassin : 07.01.2011. at 18:00.
girl_ss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 20:03   #17
A da probaš instalirati iGO ili Motonav? Stvarno mi nije jasno šta radiš krivo jer aplikacija radi normalno.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:44   #18
backtothesleep ja koristim ovu navigaciju što si ti postavio i mogu reći samo riječi hvale ponajprije za tebe, a onda i za navigaciju. samo me jedna sitnica zanima da li mogu promjenuti ono preračunavanje iz milja u kilometre naknadno, tj. poslije kompletne instalacije. nigdje u postavkama nisam našao, a na početku instalacije mi je to promaklo?

f) Set Units of Measure -> Metrički (nadam se da ne zelite milje i farade i kelvine i sta ja znam
sparco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 20:10   #19
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
backtothesleep ja koristim ovu navigaciju što si ti postavio i mogu reći samo riječi hvale ponajprije za tebe, a onda i za navigaciju. samo me jedna sitnica zanima da li mogu promjenuti ono preračunavanje iz milja u kilometre naknadno, tj. poslije kompletne instalacije. nigdje u postavkama nisam našao, a na početku instalacije mi je to promaklo?

f) Set Units of Measure -> Metrički (nadam se da ne zelite milje i farade i kelvine i sta ja znam
možeš
__________________
kochnice nas samo usporavaju...
KarloDelPontiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 20:11   #20
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
backtothesleep ja koristim ovu navigaciju što si ti postavio i mogu reći samo riječi hvale ponajprije za tebe, a onda i za navigaciju. samo me jedna sitnica zanima da li mogu promjenuti ono preračunavanje iz milja u kilometre naknadno, tj. poslije kompletne instalacije. nigdje u postavkama nisam našao, a na početku instalacije mi je to promaklo?

f) Set Units of Measure -> Metrički (nadam se da ne zelite milje i farade i kelvine i sta ja znam
Izbornik->Postavke->Units of measure Ikonica izgleda ko klavijatura, barem mene na klavijaturu podsjeca
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.