Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2009., 15:36   #141
E sad, koji glineni? Vodonepropusni ili vodopropusni? Nije šala! Današnji crijep je samo ukras i vodopropusni pa ga moraš špricati da bude vodonepropusni! I koliko to na koncu košta?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 15:43   #142
jungmeier
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 16:00   #143
To je dobar crijep i šteta da ga na podrućju zgb drži samo jedna firma pa nema dogovaranja oko cijene. Ovaj gore komentar o vodopropusnosti današnjih crijepova konkurira za vic mjeseca
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 09:20   #144
hvala...
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 14:13   #145
Quote:
zh1 kaže: Pogledaj post
To je dobar crijep i šteta da ga na podrućju zgb drži samo jedna firma pa nema dogovaranja oko cijene. Ovaj gore komentar o vodopropusnosti današnjih crijepova konkurira za vic mjeseca
Bio bi vic.....
Kolega s posla pokrio kuću i .....crijep curi ko sito
Sa trgovinom razgovarao "onak rvacki" (tražio neki certifikat). Došli dečki i na svoj račun pošpricali sa nekom voštanom farbom!
Jednom drugom liku, isto poslije "razgovora ugodnog", promijenili komplet crijep.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 14:28   #146
crijep je najbolje testirati prije kupovine - ako želite biti sigurni u kvalitetu, a za test vam treba samo 1 komad.... također PRIJE kupovine zatražiti ATEST !!!! Često se događa da cijena nije jamstvo kvalitete tj skuplji crijep može biti manje kvalitetniji na račun masovne proizvodnje dok jeftiniji zbog manje potražnje dobiva puno više brige kod proizvodnje.... znam jer radim u malom obrtu koji se bavi proizv. crijepa od 1987 god i dosad nismo imali niti jednu reklamaciju. mislim da je to najbolje jamstvo.....
AC/DCfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 07:50   #147
Pa koji to crijepovi puštaju vodu?? Ja se sa time nisam sreo od 96-te za vrijeme obnove kad je država diktirala cijene proizvođaću pa je sukladno tome dobivala i ne/kvalitetu što je direktno osjetio samo vlasnik objekta.Naravno,uvjet je da se uzima crijep provjerene kvalitete a ne nešto što se na mala vrata kratkoroćno pokušava probiti na tržište. Pored Zagreba postoji proizvođać koji proizvodi klonirani Bramac crijep,cijena je osjetno niža a proizvod je u nekim detaljima i bolji od originala.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 09:25   #148
Quote:
zh1 kaže: Pogledaj post
Pa koji to crijepovi puštaju vodu?? Ja se sa time nisam sreo od 96-te za vrijeme obnove kad je država diktirala cijene proizvođaću pa je sukladno tome dobivala i ne/kvalitetu što je direktno osjetio samo vlasnik objekta.Naravno,uvjet je da se uzima crijep provjerene kvalitete a ne nešto što se na mala vrata kratkoroćno pokušava probiti na tržište. Pored Zagreba postoji proizvođać koji proizvodi klonirani Bramac crijep,cijena je osjetno niža a proizvod je u nekim detaljima i bolji od originala.
živa istina, ovo za obnovu....
da nije taj proizvođač u smijeru jastrebarskog??? tj tamo su 2, al je 1 zatvorio proizvodnju zbog niže kvalitete....
AC/DCfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 13:21   #149
idem danas do strmec gradnje jer znam da su oni uvoznici za jungmeier. Jel zna netko cijenu crijepa... po komadu i po m2? Čini mi se da im je svojevremeno pisalo na stranici, ali više ne piše, a ja nisam zapamtila cijenu! Pa ako netko zna...pls
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 14:33   #150
craton ili tondach

dakle, prvo saljem svojom rukom preslikanu skicu krova, je da je crtano kao da je dijete crtalo, al, jelte, nikad mi crtanje nije islo



Ukupna površina ce cca 170 m2, pa me zanima sta preporucujete za ovakav krov

Područje - grad Zadar
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 11:12   #151
Tondach svakako! Creaton ni nema mediteranski crijep po imalo prihvatljivoj cijeni. Tondach ima tri mediteran crijepa na tržištu: venera, carmen, mediteran plus. Moja preporuka ti je venera, novi veliki tondachov mediteran crijep. Povoljniji je od druga dva, a i u bojanim varijantama je jeftiniji nego oni u prirodnoj boji. Al zovi predstavnika tondacha za zadar. Meni je pomogao i nisam više dvoumio!
zadro2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 11:30   #152
Creaton ima Balance i Magnum, a cijena ovisi kako gdje pronadjes. ne znam koliko je taj Venera, ali znam da sam ja pronasao Balance engobirani crni po cijeni 7,15 kn. Uglavnom, ukupno me jeftinije dodje Creaton nego Tondach jer su mi i jedni i drugi izracunali sve dijelove i Tondach je nekoliko tisuca kuna skuplji (Jupiter/Saturn)
dxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 21:40   #153


Pa neće valjda staviti crni crijep u Zadru???
Al ima tondach venera i u crnoj boji i to neznatno skuplja od prirodne crvene boje. Ja sam se odlučio za prirodno crveni, znaš ono;
Dalmacija - crveni krovovi, plavo more ...

zadro2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 08:38   #154
Quote:
zadro2 kaže: Pogledaj post


Pa neće valjda staviti crni crijep u Zadru???

Gggrrr ne pada mi na pamet crni crijep stavljat, di god da zivim, a u Dalamciji osobito
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 18:34   #155
Nedugo smo na Pagu stavili neki Slovački "Mediteran" koji je klon Bramaca,djeluje strukturom i čvrstoćom zadovoljavajuće i ima veoma prihvatljivu cijenu .
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 22:34   #156
Quote:
me_and_myself kaže: Pogledaj post
Gggrrr ne pada mi na pamet crni crijep stavljat, di god da zivim, a u Dalamciji osobito
a bakreno ili prirodno crveni?
Prob1em is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 08:46   #157
Quote:
Prob1em kaže: Pogledaj post
a bakreno ili prirodno crveni?
pa svejedno je, bakreno ili prirodno crveni! Bas cu sad vidjet na webu malo razlike
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 17:37   #158
Usput, Tondach Jupiter neglazirani, dakle prirodno crveni, na akciji 5.67 kn, pa možda nekom pomogne jer je stvarno jeftin.
amater_total is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 21:53   #159
Jeli itko od vas čuo za KERAMIČKI CRIJEP? Prema tehničkom listu ima puno bolja svojstva od običnog glinenog crijepa poput puno veće izdržljivosti i puno se manje zagrijava pa je jako dobar za potkrovlja i recimo za kuće uz more (pogotovo onaj bijele boje). Moj poznanik si ga je stavio i rekao je kako je prezadovoljan. Prije nije mogao uopće živjeti na potkrovlju zbog vrućine i sad nakon sto si je stavio taj bijeli keramički crijep ni klimu ne treba. Mislim bio sam kod njega tako da sam se i sam uvjerio u to. Zato sam si ga i ja sad naručio. Prodaje ga LS-gradnja iz Varaždina i dostavljaju ga po cijeloj Hrvatskoj.
pravnik66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 21:56   #160
E da, zaboravio sam reći-taj bijeli keramički crijep tako elegantno izglada da ljudi staju i čak slikaju ga. Baš je poseban i drukčiji-nije ono standard crvene ili neke druge boje. Doduše ima ga i u tim bojama ali bijeli je poseban.
pravnik66 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.