Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2013., 21:57   #8041
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Yup, Venera je uvijek lijepa i zanimljiva za vidjeti u sumrak
Jest.
Samo što to nema veze sa viđenjima gore opisanim..
MAtični brod se lijepo vidio oko 18:30..
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 20.08.2013., 21:58   #8042
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
To je debeli konj prerušen u komet
I ovo ti i nije baš za smijanje.
toma juda is offline  
Old 20.08.2013., 22:37   #8043
Več vidim kuda ovo vodi...
"Komet ISON je zapravo svemirski brod i sada svi moramo izvršiti kolektivno samoubojstvo."

Poznato?
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Old 21.08.2013., 12:46   #8044
bauba a nu vidi ovo
http://youtu.be/3EH2gYxsfCg
trogir31 is offline  
Old 22.08.2013., 09:31   #8045
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Pa ovo je zanimljivo...
Zašto je to zanimljivo?
Zanimljivo je kako ti planet x fantaziraš od Venere.
Na istoj si ti razini na kojoj je i tvoj učitelj: on je planet x isfantazirao od mjeseca.
Lijepo i polako se vide i svi tvoji failovi na ovoj temi. Ako se još malo potrudiš, možda ćeš po broju failova sustići tvog učitelja.

Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
bauba a nu vidi ovo
http://youtu.be/3EH2gYxsfCg
Pokaži to Tomi "Fail" Judi. On voli izazove.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 22.08.2013. at 14:02.
bauba is offline  
Old 22.08.2013., 12:13   #8046
Nibiru stiže Budu se diže............moral
SinnFein is offline  
Old 22.08.2013., 19:06   #8047
Slike snimke filmove dokaze dajte pa da vjerujemo u Niburu ! Ne priznajem one slike odraz sunca u vodi sa komentarom ko ne vidi ovo taj je budala ! A ti debeli ne vidiš a ?
fisch is offline  
Old 22.08.2013., 22:51   #8048
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Zašto je to zanimljivo?
Zato što mi je zanimljivo.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je kako ti planet x fantaziraš od Venere.
Na istoj si ti razini na kojoj je i tvoj učitelj: on je planet x isfantazirao od mjeseca.
Citiraj moj komentar gdje sam to tvrdio.
toma juda is offline  
Old 23.08.2013., 01:24   #8049
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Zato što mi je zanimljivo.



Citiraj moj komentar gdje sam to tvrdio.
toma,ako si jack onda nemoj bizat em mi fali mi ovo em fali mi ono!!ili budi jack do kraja ili nemoj!!skuzija san ko ide priko ovoga nicka.!nemoj mi igrat igru malo bi piskila malo bi kakila!!!bia san kratak i jasan!!
trogir31 is offline  
Old 23.08.2013., 01:45   #8050
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Citiraj moj komentar gdje sam to tvrdio.
Nemam ja tebi što citirati:
ovdje si fantazirao i nadmenim stavom postavljao ljudima izazove te insinuirao da se na zapadu pojavljuje planet x a da na Veneru ne treba obraćati pažnju:
Quote:
Ponavljam, to je vrijeme kad Venera još neće biti vidljiva, ali i ionako ona neće biti na ciljanom dijelu neba kojega ćete vi promatrati i da postane vidljiva vašem oku
Međutim, tvoja priča je za jedan dan pala u vodu jer se planet x na zapadu ne pojavljuje zato što ne postoji a to što se pojavljuje na tom mjestu u to vrijeme je ipak Venera.
To samo po sebi logički znači da si ti isfantazirao (vjerojatno iz neznanja jer ne znaš prepoznati Veneru) od Venere neki drugi objekt koji si nazvao planet x.

Umjesto što ovdje tražiš citate, trebao bi se ispričati ljudima što si insinuirao, fantazirao i dovodio ih u zabludu da se na zapadnom dijelu neba pojavljuje izmišljeni planet x koji ne postoji.

Quote:
Sutra je nedjelja, imate vremena, pa ga izdvojite za promatranje zalaska Sunca, s time da se koncentrirate na vrijeme malo nakon što zađe Sunce i promotrite da li će se kakav sjajni objekt pojaviti na tom dijelu neba.
Kako te nije sram, navodio si ovdje na forumu ljude da bulje u nebo na zapadu dok sunce zalazi da bi vidjeli što?
Što, Judo? Ipak Veneru a ne planet x kako si ti ovdje insinuirao!!!
Ukoliko se ne ispričaš čitateljima foruma za insinuacije, shvatit ću tvoje pisanje na ovoj temi kao attack na ljude skromnog ili nikakvog znanja kojima pokušavaš, u stilu jednog svima nam poznatog osvjedočenog prodavača magle, prodati fantazijsku priču o fantazijskom planetu x, koji ne postoji.

Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
toma,ako si jack onda nemoj bizat em mi fali mi ovo em fali mi ono!!ili budi jack do kraja ili nemoj
Svi mi na ovom forumu znamo da on nije nikakav jack, već blogerova poslušna pudlica!

Zadnje uređivanje bauba : 23.08.2013. at 02:29.
bauba is offline  
Received Infraction
Old 23.08.2013., 11:01   #8051
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Nemam ja tebi što citirati:
ovdje si fantazirao i nadmenim stavom postavljao ljudima izazove te insinuirao da se na zapadu pojavljuje planet x a da na Veneru ne treba obraćati pažnju:
Netočno. Nisam uopće tvrdio da se na tom dijelu neba pojavljuje ili da je vidljiv Planet X. Dotakao sam se jedne teorije koja tvrdi da planet x dolazi iz zviježđa Lava. Tada sam ustvrdio da kad bi to bilo tako, onda bi taj planet x vidjeli kao svijetli objekt na nebu, a ne kako neki smatraj da ćemo vidjeti dva Sunca na nebu. Nakon toga sam pozvao sve ovdje da promotre nebo nakon zalaska Sunca, desno ( tamo nećeš vidjeti Veneru, ali niti ne znam da li ćeš vidjeti nekakav svijetli objekt kojega ćeš možda povezati s planetom x ). I ništa više od toga.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Međutim, tvoja priča je za jedan dan pala u vodu jer se planet x na zapadu ne pojavljuje zato što ne postoji a to što se pojavljuje na tom mjestu u to vrijeme je ipak Venera.
To samo po sebi logički znači da si ti isfantazirao (vjerojatno iz neznanja jer ne znaš prepoznati Veneru) od Venere neki drugi objekt koji si nazvao planet x.
Opet netočno. Venera se nalazi na drugom mjestu na nebu. Daleko od zviježđa Lava.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Umjesto što ovdje tražiš citate, trebao bi se ispričati ljudima što si insinuirao, fantazirao i dovodio ih u zabludu da se na zapadnom dijelu neba pojavljuje izmišljeni planet x koji ne postoji.
Opet netočno.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Kako te nije sram, navodio si ovdje na forumu ljude da bulje u nebo na zapadu dok sunce zalazi da bi vidjeli što?
I dalje ih pozivam, ali ne da '' bulje '', nego da promatraju.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Što, Judo? Ipak Veneru a ne planet x kako si ti ovdje insinuirao!!!
Ukoliko se ne ispričaš čitateljima foruma za insinuacije, shvatit ću tvoje pisanje na ovoj temi kao attack na ljude skromnog ili nikakvog znanja kojima pokušavaš, u stilu jednog svima nam poznatog osvjedočenog prodavača magle, prodati fantazijsku priču o fantazijskom planetu x, koji ne postoji.


Svi mi na ovom forumu znamo da on nije nikakav jack, već blogerova poslušna pudlica!
Znam da ti je teško jer više ne možeš čitati svojeg omiljenog blogera. Uostalom, možeš, ali plati, pa '' klati '', kako reče tvoj omiljeni bloger.

Zadnje uređivanje toma juda : 23.08.2013. at 11:06.
toma juda is offline  
Old 23.08.2013., 17:58   #8052
zasto bi neko placa nesto sta je dostupno svima preko interneta,ok,iden pogledan i ja sta je pisalo na blogu,ali sve mi je dostupno i bez bloga.!

a nu ovo ?!bauba
http://2012-transformacijasvijesti.c...va-o-dva-sunca

Zadnje uređivanje trogir31 : 23.08.2013. at 18:21.
trogir31 is offline  
Old 24.08.2013., 09:52   #8053
Quote:
foo_fighter kaže: Pogledaj post
Več vidim kuda ovo vodi...
"Komet ISON je zapravo svemirski brod i sada svi moramo izvršiti kolektivno samoubojstvo."

Poznato?
Pari kao dobar način za riješit nezaposlenost.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 24.08.2013., 10:32   #8054
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
...imam tu u susjedstvu već dva psa koji stalno laju...

Nego, ako sam dobro shvatila, za kraj ove godine je najavljen prolaz tog tijela, kaj ne?
Što bi reklo da opet imamo zanimaciju dok ćemo, nakon US opena, čekati božićne blagdane kao slijedeće velko događanje .
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 24.08.2013., 19:42   #8055
Pero, pero donde esta mi Nibirito?
GarthOk Baal is offline  
Old 26.08.2013., 15:39   #8056
Quote:
donde esta mi Nibirito?
Ova Nibiru priča je zaista postala vrhunska zabava,
postala je sprdačina svima osim isprogramiranim likovima koji su po internetu prozvani "Nibiru retardi".
Došlo je i do toga da se početak novog filma Star Trek Into Darkness događa upravo na crvenoj planeti Nibiru.
bauba is offline  
Old 26.08.2013., 15:44   #8057
znači opet ćemo čekati smak svijeta kao prošle godine? Ili su se stare civilizacije malkice zeznule u proračunu datuma kraja svijeta? A da i razjasnimo već jednom o čemu se tu radi: komet ison, drugo sunce, planet X, Nibiru, elenin ili sve to skupa ?

Zadnje uređivanje Zarko : 26.08.2013. at 15:52.
Zarko is offline  
Old 26.08.2013., 16:02   #8058
Quote:
Zarko kaže: Pogledaj post
A da i razjasnimo već jednom o čemu se tu radi: komet ison, drugo sunce, planet X, Nibiru, elenin ili sve to skupa ?
Lijepo sam rekla da im treba tender, a nitko ni da bi!
bauba is offline  
Old 26.08.2013., 18:31   #8059
Quote:
Zarko kaže: Pogledaj post
A da i razjasnimo već jednom o čemu se tu radi: komet ison, drugo sunce, planet X, Nibiru, elenin ili sve to skupa ?
Elenin koji je zapravo Ison koji je zapravo Planet X ili Nibiru popularno nazvan. Ukratko to bi bio naj precizniji odgovor
fisch is offline  
Old 26.08.2013., 23:07   #8060
Quote:
Zarko kaže: Pogledaj post
znači opet ćemo čekati smak svijeta kao prošle godine?
Ako možeš čekati novu godinu svake godine tako možeš i Nibiru.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.