Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2008., 22:42   #2001
Pa šta radi puding u tvojij kući -
slušaj to su ti prazne kalorije-ništa osim šečera,niiištaa!!!
tamarix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 22:43   #2002
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
imam zdjelicu pudinga od vanilje, tako bi ju mogla smazati...
ima netko podatak o kalorijskoj vrijednosti da me odgovori?
Pa, našla sam da ima oko 100cal na 100gr. Nije to puno, ali je UH. Dakle, zločesto. Odgovorena?
Miss Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 22:44   #2003
@tamarix: kako radiš salate? Nadam se da ne zaliješ sa puno ulja. Onda ti to više nije lagan obrok, nego upravo suprotno.
Miss Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 22:47   #2004
U paradajz ne stavljam uopće ulje-meni je glavno da ima luka i soli.
A u druge sve manje-nadam se da će mi ove godine masline rodit da imam bar malo za salate(to se ja zafrkavam s 2 masline svake godine) bude to berba stoljeća
tamarix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:27   #2005
pojela poja čajne žličice pudinga, eto, tek toliko da probam kako je sestri ispalo

tamarix, salate
karfiol (cvjetača) na salatu - skuhaš i začiniš, dodaš češnjaka
jel jedeš kineski kupus na salatu? samo opereš, izrežeš, začiniš i dodaš češnjak i vrhnje.
možda još kakva salata od tijesta s tunom? ali malo tijesta, samo ga skuhaš i trpaš povrće unutra.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:29   #2006
Tijesto??
Vrhnje??
Kako to?
tamarix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:37   #2007
Nisam kineski kupus još pravila.
Danas prvi put tikvice na salatu.
Nisam navikla pravit salatu od tikvica , mrkve od mesa,od patliđana
tamarix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:20   #2008
Quote:
The Whale kaže: Pogledaj post
Ja sam u godinu i pol dana s BMI 42,3 došla na BMI 24,5, metodama poznatim na ovom forumu.
Zakaj sam to napravila? Zato jer volim sebe.
ovo je super...danas mi je prvi dan dijete (UN) i također mi treba podrška ...uspijevala sam smršaviti...., ali od prije dvije godine...ne mogu izdržati na dijeti više od pet dana. ovaj put sam zaista odlučila...jer moram, odnosno moram jer se ne osjećam više dobro sama sa sobom...treba voljeti sebe, mislim da mi je ovo motivacija br1
svima želim sreću u skidanju kila
googa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:26   #2009
Quote:
tamarix kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila , i kupila sam i suhe šljive i grožđice.
Eto tmuran dan,tmurna ja i kiks .
da i interesantno je da mnogo ljudi koji imaju problema s kilima upravo "padnu" na tmuran dan...što mi se događa...a tmuran dan ne smije biti izgovor...
googa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:37   #2010
Da, i ja sam popustila s par bajaderica.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 16:15   #2011
Šro bi se moglo napraviti kad dođe tmuran dan?
Jer ti dani dođu, prije ili kasnije.
tamarix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 16:33   #2012
Quote:
googa kaže: Pogledaj post


ovo je super...danas mi je prvi dan dijete (UN) i također mi treba podrška ...uspijevala sam smršaviti...., ali od prije dvije godine...ne mogu izdržati na dijeti više od pet dana. ovaj put sam zaista odlučila...jer moram, odnosno moram jer se ne osjećam više dobro sama sa sobom...treba voljeti sebe, mislim da mi je ovo motivacija br1
svima želim sreću u skidanju kila
joj Un dijeta meni je od te dijete stitnjaca totalno poludila, a i povracala sam od onog voca ujutro. cak mi je i doktor rekao da je ta dijeta skroz nezdrava

@tamarix - zato treba imati orbitek ili sobni bicikl. ja za trmurnih dana najvise i napravim na orbitreku jer mi se ne da bas izlaziti iz kuce ako ne moram
__________________
Yo soy un hombre sincero
De donde crecen las palmas
lady in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 16:41   #2013
Odlučila sam da napokon izgubim suvišne kilograme! Ali problem je-
Ne mogu držat nijednu dijetu jer dvaput tjedno sam na putu, tamo jedem perece, kifle..itd.
U restorane ne stignem otici. Probala sam sa jabukama ali tamo mi je potreban koncentracija tako da ne mogu gladovat i jest voce citav dan.
Imate li ideju sta jesti te dane?
Stefani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 16:56   #2014
evo i mene da se javim! jucer sam provela savrsen dan u setnji marjanom. danas standardni dorucak a za rucak sam pojela 5-6 komada pite zeljanice... za uzinu cu salatu, a za veceru malo zrnatog sira bez icega.
danas sam se prvi put od pocetka djete pocastila i to redom 72% tamne cokolade- uzivala sam u svkom grizicu
drz te se!
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:03   #2015
@tamarix - zato treba imati orbitek ili sobni bicikl. ja za trmurnih dana najvise i napravim na orbitreku jer mi se ne da bas izlaziti iz kuce ako ne moram

mislila sam na tmurne u nama koji mogu biti i kad sunce sja,
ali nabavit ću si ja taj orbitrek bez obzira
tamarix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:09   #2016
Stefany zbilja je to teško na putu

ali možda posni sir, malo jabuka, nemasni jogurt sa zobenim pahuljicama,kuhana šunka uz sir i tako nešto.Puno vode,a možda i nešto da poneseš od kuće skuhano prethodni dan.Malo je komplicirano ali??
Da možeš u restoran mogla bi si naručit neku finu salatu sa koječim zdravim, a možda bi bilo teško vidjeti što drugi oko tebe jedu.
tamarix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:22   #2017
stefany, jedino je rješenje da si skuhaš dan prije i poneseš u plastičnim posudama,

tamarix, kineski kupus mislim da sam ok opisala, a vrhnja dodaš recimo pola čašice na jednu porciju salate. probaj. vrhnje je protein pa može i navečer. salata sa tijestom: skuhaš tijesto i preliješ hladnom vodom i ocijediš. a onda slažeš već prema ukusu, može mrkve, salate, kupusa, krastavca, tune, kukuruza,... na kraju začiniš i to je to
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:54   #2018
A što je s masnoćama u vrhnju , a što je onda putar?
tamarix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 18:37   #2019
Cure hvala vam na savjetima ali to ne mogu jer sa sobom nosim papire, a nemam ni gdje da jedem iz tih posuda. U busu, kaficu ..to je nemoguće.

Joj, kolko muke sa tim kilogramima!
Stefani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 18:54   #2020
@tamarix - meni su zadnja dva tjedna bas tako tmurana i doslovno se ubijam u vjezbanju. ne znam sto bih da nemam orbitrek i da ne idem u teretanu

ali kad su meni tmurni dani ja jedem tek toliko da bas ne umrem od gladi jer uopce nemam apetita

@Stefani - ja uvijek ponesem jabuku i vrecicu badema. bademi su jako zasitni i zdravi
__________________
Yo soy un hombre sincero
De donde crecen las palmas
lady in red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.