Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2009., 21:29   #201
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post


Očito da ima problema kao i onaj za koga se predstavljao.

Samo što je onaj imaginarni iz prvog posta znao da ima probleme a nije znao kako s njima dalje, dok ovaj vjerojatno ne zna da ima mrak u glavuši.
Očito.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 28.01.2009., 21:41   #202
Samo ne kužim osobe koje tu 'valjaju' gluposti tipa: 'kreten' i sl.
__________________
...Love Will Never Tear Us Apart...
Velvet_Dreams is offline  
Old 28.01.2009., 21:52   #203
Evo još linkova, ali ne otkrivaju ništa novoga...

http://www.net.hr/crnakronika/page/2...8/0016006.html

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...1/Default.aspx
router is offline  
Old 28.01.2009., 22:22   #204
Quote:
Dagini kaže: Pogledaj post
Da. Dobra vijest. Samo, kako su to tocno provjerili? Zanimaju me detalji jer navodno lika nisu mogli locirati...
Vrlo jednostavno.
Putem IP adrese se otkrije vlasnik računala i onda policija ode do dotičnog, točnije na adresu di je vjerojatno ovaj 'patkaš' priznao da je namjerno zajebavao sve nas radi očito i preočitog nedostatka pažnje uzrokovanog tko zna kakvim psihozama
lollatutu is offline  
Old 28.01.2009., 22:28   #205
Quote:
majaazdaja kaže: Pogledaj post
neznam..sam da vam kazem ja sam jucer oko 10 sati kontaktirala policiju i forum , objasnila o cem se radi i oni sad rade na tome...ako se netko zajebavao najebat ce gadno i bash mi je draaaaago zbog toga...ako nije valjda se nesta uspije napraviti da se to sprijeci
jeli tebi murija rekla da se obratis svedskoj policiji
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 28.01.2009., 22:29   #206
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno.
Putem IP adrese se otkrije vlasnik računala i onda policija ode do dotičnog, točnije na adresu di je vjerojatno ovaj 'patkaš' priznao da je namjerno zajebavao sve nas radi očito i preočitog nedostatka pažnje uzrokovanog tko zna kakvim psihozama
ip adresa ovog usera je kao sto se vec navodi u medijima, adresa poznatog "hostela" za adrese, tak da ne upucuje na kucu i korisnika
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 28.01.2009., 23:09   #207
Quote:
filter kaže: Pogledaj post
malo mi je cudno ovo da nitko nece naci njegovo tjelo. pa ga nece biti niti u novinama niti u vjestima. mislim da samoubojica tako ne razmislja.
zasto mislis da samoubojica ne razmislja tako?
samonesto is offline  
Old 28.01.2009., 23:21   #208
mislim da nitko nije toliko sam na svijetu. da ne zeli da nadju njegovo tjelo. sta neki prijatelji ili rodbina da misli da je nestao i otputovao u toplije krajeve.
a ako i nemas nikoga cemu oprostajno pismo i skrivanje tjela?
filter is offline  
Old 28.01.2009., 23:23   #209
Da ga ne snimaju i pustaju video na youtube,
werg is offline  
Old 28.01.2009., 23:28   #210
Quote:
filter kaže: Pogledaj post
mislim da nitko nije toliko sam na svijetu. da ne zeli da nadju njegovo tjelo. sta neki prijatelji ili rodbina da misli da je nestao i otputovao u toplije krajeve.
a ako i nemas nikoga cemu oprostajno pismo i skrivanje tjela?
kada ozbiljno o tome razmišljaš onda upravo o tome mozgaš kako ne želiš da nađu tvoje tijelo... jer onda samo postaješ dio 'onih ludih kaj su se ubili'..
a ovako ti je smrt bijeg.. i ništa drugo..
vjerujem da je post vrlo ozbiljan jer sam i ja razmišljao na taj način.. hvala bogu više ne
mekmek is offline  
Old 28.01.2009., 23:30   #211
to je moj zivot i oduzet ga mogu u bilo kojem trenutku. sta da jos brinem da li ce me netko naci i kada?
pa ne oduzimam ih zbog drugih nego zbog sebe.
filter is offline  
Old 28.01.2009., 23:32   #212
ako te nitko ne pronadje ....ti za druge i dalje zivis....
... mozda je to point za zivot vjecni...
Maria Callas is offline  
Old 28.01.2009., 23:33   #213
da. je.
ma briga me i za momka i za njego tjelo. samo ne vjerujem da se svi jos trgaju oko toga.
daj shvatite ako je mrtav nema mu spasa. a ako nije zajebava nas. cisto jednostavno. sta dramite.

Zadnje uređivanje filter : 28.01.2009. at 23:40.
filter is offline  
Old 28.01.2009., 23:59   #214
ovo se samo slučajno podudara... F.N.(dečko iz požege što se je upucao) je radio prvu smjenu (od 06:00 do 14:00) jer sam ga taj dan ispratio i pozdravio posljednji put... što se desilo tom zajebantu i uvijek nasmijanom liku nikad nećemo saznati...
ali ipak malo i ima neke surove istine... Chelated tvrdi da nema obitelji... možda ima takvo mišljenje jer mu je otac umro prije 1,5 god... a sa ocem je bio jako blizak........možda mu je otac značio sve....
ipak nevjerujem da je to naš pokojini kolega osmislio i napisao jer nepriliči ni malo za njega...

svejedno još jednom

Filipe počivaj u miru Božjem!
__________________
HOOOOOOONK
Ray-Ban is offline  
Old 29.01.2009., 01:27   #215
mislim da nije on.. jer ovaj decko ovdje pise na forumu da u profile da je roden 07.11.1987. a http://www.facebook.com/group.php?gi...id=46959314269 na osmrtnici pokojnoga pise da ima 23 godine tj. u 23 godini, znaci da bi on tek u 7 mjesecu trebao napuniti 22 godine...
012 is offline  
Old 29.01.2009., 04:06   #216
Halooo,cemu ovo sranje sad toliko,omfg,tu se svađate tko je priglup tko ne i ,sad se pravite pametni a decku treba pomoc pa di to ima ,ne kuzim određene ljude tu na forumu ali zaista,s ovakvim sranjima se ne smije zajebavati i to je to,nadam se da je lik ok i da ce potraziti pomoc
enmessara is offline  
Old 29.01.2009., 07:39   #217
daj shvatite ako je mrtav nema mu spasa. a ako nije zajebava nas. cisto jednostavno. sta dramite.[/QUOTE]Točno tako....
leptirica 2 is offline  
Old 29.01.2009., 07:50   #218
I još bih nešto nadodala,netko tko traži pomoć se bori,pošalje barem jednu poruku,pogledajte sebe-mnogi ovdje na psihologiji imamo različitih problema pa se borite iz dana u dan,pišete si postove podrške,olakšavate dušu kad vam je teško..i zato Vama dragi moji svaka čast,a ovaj tko je napisao post on je stavio temu bez smisla,barem onog pozitivnog-njemu se nemože pomoći,ne javlja se ,dakle ili se zeza ili je u najgorem slučaju već presudio sebi,ali izgledenije mi je ovo prvo s obzirom da je policija intervenirala...što se tiše teme mislim da ne djeluje pozitivno za mnoge ljude koji su na forumu da dobiju podršku...znate kako sam se ja osjećala kada sam vidjela tu temu..odvratno nemoćno.. jer smisao foruma je razmijena iskustava i podrška.....a sada sam ljuta,nadam se da razumijete
leptirica 2 is offline  
Old 29.01.2009., 08:29   #219
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
jeli tebi murija rekla da se obratis svedskoj policiji
da..nevjerovatno , jelda..
ja njoj kazem sta je , a ona meni drsko a sta ne zoves svedsku policiju
a ja njoj zato sto je to hrvatska stranica..ono...
a ona meni pa kak ti znas da je ta osoba iz hrvatske
a ja njoj NEZNAM, mozda je lik iz australije , ali pretpostavljam i VELIKA je mogucnost da je iz hrvatske...
__________________
Carpe the fuck out of diem !Jag måste bajsa.
majaazdaja is offline  
Old 29.01.2009., 08:44   #220
samo da nadodam...naravno da nisam zvala svedsku policiju...pa nisam popizdila
tak da ona informacija da se uzbunila i swedska policija nije tocna...
osim ak su nasi drugovi plavi zvali svedske kolege
__________________
Carpe the fuck out of diem !Jag måste bajsa.
majaazdaja is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.