Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 12:56   #1
Play store nestao s moba

Bok ekipa,
Dakle upalim mobitel kao i svako jutro a ono iz cista mira play store nestao. Ne kao shortcut nego kao aplikacija. Nema ga. Sad mi ne funkcionira ni gmail ni youtube. Izbacuje obavijest da je google play store prestao s radom i to sam prije rijesavala tako da sam na aplikaciji skinula updateove i onda bi proradila, ali sada je uopce nema te uz tu prvu obavijest imamo i drugu - (kad pokusam uci u gmail ili youtube) - da moj uredjaj ne podrzava aplikaciju play store jel itko imao ovakav slucaj? Da li bi factory reset pomogao?
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:32   #2
Koji je uređaj? Koja verzija Androida? Jesi li probala restartirati uređaj? Jesi li pokušala pronaći Play Store u opcijama/postavkama uređaja- aplikacije (dakle popis svih) pa tamo obrisati cache/data...
Probably skinuti play store APK s interneta pa ga instalirati ručno (u postavkama uređaja omogući instalaciju aplikacija koje nisu s Playstore storea/iz provjerenih izvora).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 07:41   #3
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Koji je uređaj? Koja verzija Androida? Jesi li probala restartirati uređaj? Jesi li pokušala pronaći Play Store u opcijama/postavkama uređaja- aplikacije (dakle popis svih) pa tamo obrisati cache/data...
Probably skinuti play store APK s interneta pa ga instalirati ručno (u postavkama uređaja omogući instalaciju aplikacija koje nisu s Playstore storea/iz provjerenih izvora).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

U popisu aplikacija ga nema. Ima samo "Usluge za Google Play". Ono sto mene frustrira je ajd da sam nesto kopala, brisala, apdejtala pa da se nesto poremetilo al doslovno nisam dodirnula nista. Ugasila mob navecer i upalila ujutro ko svaki dan i ovo cudo je nestalo. Sve da se nesto i apdejtalo samo (a nije jer sam stavila u postavke da ne ide automatski), pa izbacilo bi obavijest da se nadogradilo.
Mob je kantica, Acer Z520, verzija Androida 4.4.2 tako pise u info. Restart sam probala ofkors. Jedino ne znam gdje da skinem to sto kazes s neta, da ne naletim na neki fejk sajt - kakve sam srece
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 07:48   #4
Imaš na apk mirror stranici, upiši u Google "Google Play Store APK download" I odma će ti izbaciti, nemaš tu šta falit. Jedino vidi pošto je stari android možda neće svaka se verzija moć instalirat, probaj dok ne prođe instalacija do kraja.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 19:09   #5
evo izbacilo je na nekoj androidapksfree stranici
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 18:12   #6
Kriste, za provjerene aplikacije idite na www.apkmirror.com jer su sve aplikacije digitalno potpisane (došle direktno s Play Store). Tko zna što si možete navuć na mob s tim apknešto siteovima
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 18:17   #7
A i ja lijepo napisah apkmirror, ali teško je googlat.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:04   #8
Napisao si da upisem "Google Play Store APK download". To sam upisala. Rekao si "odmah ce ti izbaciti" ali nisi rekao da doslovce moram kliknut na prvi rezultat koji glasi "apkmirror" - sad kad citam poruku ponovo, vidim da si ga spomenuo a ja posto nemam iskustva s tim nit skidam ikad aplikacije, pojma nemam sto je apk mirror. Otisla sam na drugi rezultat u trazilici, misleci da je svejedno - jer se nismo dobro sporazumjeli ili ako zelis, nisam dobro shvatila.
Factory reset je na kraju rijesio stvar, htjela sam ga izbjeci al eto.
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:33   #9
Pa kud baš drugi rezultat 😂 uvijek je valjda najrelevantniji prvi... Mislim nije neki problem, stvarno je mala vjerojatnost da nešto ne bude ok s Google Play Storeom s bilo koje stranice, ali generalno kad nešto tražiš uvijek idi na prvi link. Onda ako ne radi isl. tražiš dalje. A sad znaš da ti je apk mirror stranica "Meka" za sve legalne aplikacije više manje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:03   #10
Bas zato sto ne znam sam otisla na drugi rezultat koji mi se cinio smisleniji buduci da mu je adresa bila "play.store.com" ili nesto u tom smislu pa sam si rekla ma ko sljivi prvi, drugi je vjerovatno bolji jer zvuci vise official haha
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:30   #11
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Imaš na apk mirror stranici, upiši u Google "Google Play Store APK download" I odma će ti izbaciti, nemaš tu šta falit
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
A i ja lijepo napisah apkmirror
Quote:
Joshira kaže: Pogledaj post
Napisao si da upisem "Google Play Store APK download". To sam upisala.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 16:48   #12
Jel možda znaš zbog čega ili kako?
Ja ga iz svog rutanog moba, nikako ne mogu izbaciti!!!
etona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.