Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2006., 10:50   #21
mandy, isti takav je i moj kenguric, lupa li ga lupa i kad se mm priblizi mir i tisina dok ga prekjucer nije opalio da mu je ruka odskocila, a oci ostale
i samo me pito "pa jel to moguce da je tako jak"
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 11:08   #22
Zar sumnja da tatina junačina ima tako jak udarac
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 11:13   #23
vis to mi nije palo na pamet, ali onaj pogled i trenutak mukle tisine nikad necu zaboravit
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 11:16   #24
iznenadio se.....čudno im je kak je tek onda nama ak on osjeti udarac iznutra toliko......
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 11:26   #25
pa ovo moje cudo je inace dobro i bas me po malo lupka tek toliko da bude "mama, ziv sam i dobro mi je ovako", a nekad mu je valjda dosadno pa me bubne da mi prebaci trbuh s jedna na drugu stranu da mi kaze da sam ga na trenutak zaboravila i da ga izvolim mazit
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 12:56   #26
Kad smo već kod toga ja imam feeling da ovo moje malo čudo uopće ne spava stalno me gurka i udara, ponekad zna i zaboliti (u...netko roštilja u blizini mmmm....) da se vratim na temu...a po noći se toliko baca...baš imam osjećaj da se ''baca'' ko zna....baš me zanima što to radi unutra da se toliko stomak pomjera, baš bih voljela vidjeti na uzv kad je tako nemirna što i kako to radi...hmh..ti mali muzgavci naši...ccc...(još mi miriši roštilj!?)..
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:11   #27
moje maleno se najviše rita navečer kad bi ja spavala. onda igra nogomet kao veliki i onda se moram ustati i malo razgovarati i maziti se i onda je sve ok. a i preko dana isto lupka i javlja se da je tu...
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 08:56   #28
Imam osjećaj da se samo ja zamaram time....
Moja beba opet ima pauzu od dva dana
Poučena svojim iskustvom po tom pitanju od prije tjedan dana mogu zaključiti da je to normalno, ali počela sam se lagano nervirati jer se jednostavno ne mogu opustiti kad mi se tako ne javlja.
Ufa... nije li to malo prerano da ljuti mamu???? Ili da se naviknem što prije?!?!?!?
zizitop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:05   #29
zizi,da se ne vraćam gore,kolio si trudna?
Ma kod mene je u početku bilo pauza i po par dana.Niš se ne brini.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:10   #30
možda se ona rita al je ti nisi osjetila, a kad si obraćala pažnju beba se nije micala.

MOja mustrica se počne ritat i kad ja stavim ruku odma se smiri, čim maknem ruku opet počne, a ja bi se mazila sa bebicom
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:32   #31
Quote:
MarinkaD kaže:
zizi,da se ne vraćam gore,kolio si trudna?
Ma kod mene je u početku bilo pauza i po par dana.Niš se ne brini.
sada sam 22+5
Je li ti u tom razdoblju bilo pauzi od nekoliko dana???
zizitop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:53   #32
Quote:
zizitop kaže:
Moja beba opet ima pauzu od dva dana
ma nema pauzu, vjeruj mi
da te stave na uzv, vidla bi pravu malu ribicu, iako ti nista ne osjecas
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 11:11   #33
Znam da je horor priča, ali kolegica je prije par godina bila trudna, pri kraju trudnoće je redovno osjećala da se beba miče, negdje kad joj je bio termin, jedan dan nije ništa osjetila. Otišla u bolnicu, mučila se na porodu i na kraju je rodila mrtvo dijete. Doktori nikad nisu objasnili zbog čega se to dogodilo. Valjda je to čisto priroda odlučila, tko će ga znati.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 11:13   #34
Pri kraju trudnoće ako se beba ne miče to treba provjerit, zasad možda je samo ne osjetiš ili ona lupa negdje po unutarnjem dijelu maternice.....i moja je nešto lijena jučer i danas, osjetim je samo malo, al ja cijelo vrijeme sjedim pa osjetim sve, da se krećem ne bi osjetila.

MAlo zdrmaj trbuh i bockaj prstom, tak ja gnjavim svoju da se javi
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 11:50   #35
Quote:
zizitop kaže:
Imam osjećaj da se samo ja zamaram time....
Moja beba opet ima pauzu od dva dana
Poučena svojim iskustvom po tom pitanju od prije tjedan dana mogu zaključiti da je to normalno, ali počela sam se lagano nervirati jer se jednostavno ne mogu opustiti kad mi se tako ne javlja.
Ufa... nije li to malo prerano da ljuti mamu???? Ili da se naviknem što prije?!?!?!?

Moja stara veli da je moj buraz takav bio. Jedva ga je bilo čut, jedva. Ona paničarila.

A onda se rodila mrcina od 4 kile i 90 deka. I nije bio nimalo mirno dijete, a bormeč ni mladić.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 12:13   #36
Quote:
mandy kaže:
MAlo zdrmaj trbuh i bockaj prstom, tak ja gnjavim svoju da se javi
i pojedi nesto slatko ili popij malo vode
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 12:52   #37
Da,pauza nema.Samo je bebač premali da svaki udarac osjetiš.Popij vode,lezi na lijevi bok.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 13:38   #38
ja je najbolje osjetim kad sam na leđima.....možda pomogne
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 13:47   #39
Quote:
ksenija_2 kaže:
Znam da je horor priča, ali kolegica je prije par godina bila trudna, pri kraju trudnoće je redovno osjećala da se beba miče, negdje kad joj je bio termin, jedan dan nije ništa osjetila. Otišla u bolnicu, mučila se na porodu i na kraju je rodila mrtvo dijete. Doktori nikad nisu objasnili zbog čega se to dogodilo. Valjda je to čisto priroda odlučila, tko će ga znati.
Samo da ti kažem da to što si napisala nisam ni pročitala. Stala sam nakon "znam da je horor priča" Inače, paničarima kao što sam ja horor se priče ne pričaju.... Znam da je to dobronamjerno i znam da bi mi možda trebala i ja znati taj dotični slučaj, ali kod mene to samo potiče paniku i zatim neprospavane noči, a to mi sada najmanje treba.
Ali hvala na razumijevanju i utjesi svih cura, to mi stvarno pomaže... jer u biti znam da je sve ok i da je to normalno.... ali je puno lakše kad ti to kaže još jedno veliko brdo drugih trudnica
zizitop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:01   #40
Quote:
mandy kaže:
Jučer MM i ja ležimo i beba lupka li lupka (osjetim je na ruci kad stavim ruku na trbuh)....i stavi MM i ništa.....crta, čim on makne beba opet počne mustrica mamina
Hehe, i moj je takav bio do 30. tjedna.
Jos uvijek kad velim nekom tko nije ja ili mm - Ej, rita se - mali se odjednom mudro usuti i ni makac.
Stoka mamina tvrdoglava

Evo i sad... neki put po pola dana nista, nekad festa u trbuhu da sve dijelovi iskacu

Ja ga isto volim bockat, gurkat i nagovarat da se javi, al ne smijem ak je mm u blizini jer mi odma veli "Nemoj terorizirat dijete!"

Zizitop,
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.