Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2012., 16:57   #1
CashCrate

Evo ja sam u CashCrate familiji već nekih 5 mjeseci i dosad sam primila 1 ček (u 2. mjesecu) i sljedeći mi stiže u 4. mjesecu! Tko od vas ima CashCrate account? Radite li više offers ili surveys? Koliko dnevno odvojite na to vremena? Koliko ste zaradili dosad?
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 17:06   #2
5 mjeseci i samo jedan ček ? - Na koliki iznos ?
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 17:12   #3
krenula sam krajem 10. mjeseca 2011. nisam baš pretjerano radila offers odnosno surveys tako da je trebalo vremena da se skupi novac. minimum za isplatu čeka je 20$, ali čitajući na forumima sam skužila da će mi u banci uzet ogromne novce samo da mi ga unovče, odlučila sam čekati s isplatom dok mi se ne "isplati" isplata tako da sam tek 1. 2. 2012. dobila svoj prvi ček na 64.78$
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr....7NwlBuYmG2o%3D
sada, 1. 4. će iznos biti "nešto veći", odnosno cca. 150$!
p.s. ovo je zaista moj ček, ali sam trebala obrisati svoje ime i broj čeka jer sam tu sliku postavljala na cashcrate stranicu kao dokaz isplate
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 18:44   #4
kolko se može na dan zaradit ispunjavajući ankete??
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 18:49   #5
ovisi koliko ti se ponudi da ih napraviš. nije baš da ih ima beskonačno... dnevno oko 1-3$ ja pretpostavljam, pogledaj na njihovim forumima koliki je prosjek!
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 20:01   #6
Ako smijem biti iskren, na oDesk-u kao freelancer sam u dva mjeseca zaradio znatno više nego prema ovim podacima koje si navela ovdje, tako da mislim da se ipak neću upustiti u ovo.

Ipak, sretno tebi i svima koji se odluče na ovaj način zarade.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 23:00   #7
e

Ja zadnjih 200 postova uvijek isto pisem i sad cu

Dok trosis na ispunjavanje anketi i sranja koja jos moras i placat mjesecno (neki nude tu opciju) uhvatis se knjige web dizajn,web programiranje,programiranje,photoshop ma imas 1001 mogucnost ucis.Kupis za 200kn hosting + domena i postavis radove malo marketinga i eto mozda netko vidi a usput imas web stranice koje nude da svoj rad uploadas i preko njih prodajes a daju ti lijepu proviziju
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 19:15   #8
Quote:
beckerica kaže: Pogledaj post
Evo ja sam u CashCrate familiji već nekih 5 mjeseci i dosad sam primila 1 ček (u 2. mjesecu) i sljedeći mi stiže u 4. mjesecu! Tko od vas ima CashCrate account? Radite li više offers ili surveys? Koliko dnevno odvojite na to vremena? Koliko ste zaradili dosad?
evo ja sam se jučer registrirao na cashcrate, ali nikako da mi se prikaže offers ili surveys koji mogu ići rješavati...ne znam u ćemu je problem ali jednostavno mi piše "0 offers/surveys available to you"...može li mi tko pomoći???
ofucaniparcov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.