Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2014., 12:28   #1001
Da, odlični su, svakako najbolji za tu ideju

Joj što otvorih link, sad bi svašta
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 12:47   #1002
Nije luda ideja uvijek najbolja jer obično lude ideje na kraju ispadnu samo fest lude i izazivaju okretanje očima.

Pokloni za goste.
Ipak sa jedne svadbe...mlada bez love kupila 50 malih čašica za aperitiv ili npr.rakiju, osobno na njima napisala (nekim alatom za pisanje po staklu,kojim se bavi kao hobijem ).
Fino naprijed duhoviti i kratki citat o ljubavi, braku, ljudima npr."Ljubav sve pobjeđuje " a iza ime sebe i mladenca i godinu.
No žena ima ruku za to.
Uz to malu flašicu bakinog likera od oraha.Baš za te dvije čašice.Sve zapakirala u običnu kutijicu i voila !
Ljudi se oduševili. Nije bilo puno gostiju.25-30.
Svakome je gostu dala po dvije takve čašice.
Evo mi ih još doma..koriste za goste kada naiđu.
Ovako nešto ali bolje.

ps. da se pohvalim..ja joj dala tu ideju kada već svrdla po staklu doma na užas familije
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 11:03   #1003
Ja sam mislila sa kumom i jos dvije kolegice plesati Macarenu i You Drive me crazy od Britney (Chipmunks verzije) u odijelima teletabisa ^^ a sestra bi jer je najniza vjerojatno bila Po pa napravila koji krug na romobilu kroz dvoranu :P
nikoli24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:52   #1004
Quote:
nikoli24 kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila sa kumom i jos dvije kolegice plesati Macarenu i You Drive me crazy od Britney (Chipmunks verzije) u odijelima teletabisa ^^ a sestra bi jer je najniza vjerojatno bila Po pa napravila koji krug na romobilu kroz dvoranu :P
reci da trollaš
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 00:40   #1005
Ma jok
Iako je mogla biti mastovitija i odabrati i neke bolje pjesme
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 10:15   #1006
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
reci da trollaš
ahahah ne trollam, to sam stvarno htjela sad me proslo, sad hocu nesto drugo
nikoli24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 09:41   #1007
Prošle sam godine bila na svadbi gdje su dečki izvlačili iz velike bačve pune hladne vode svaki po jednu bocu piva (zasukali rukav i izvukli bocu). Boce su bile pune, a samo jedna je bila prazna i u njoj je bila podvezica.

Cure su morale napuhati svaka svoj balon i koja je prva to napravila dobila je buket od mlade. Balone je bilo tesko napuhati i bili su izduljenog, da ne kazem falusnog, oblika

Ovo nisam našla čitajući temu pa reko da podijelim, možda će nekome biti od koristi.
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 12:11   #1008
ovo s pivom mi je fora
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 13:09   #1009
Molim pomoc
Vidjela sam da su se u postovima prošle godine spominjali lampioni pa bi bila zahvalna ako netko zna koje se sve to dozvole trebaju pribavit za puštanje istih, ima li netko aktivan još od tad a da je ideju sproveo u djelo
Znam da i nije neka "luda ideja" ali htjela bi iznenaditi frendicu na njenoj svadbi
tamagoci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:25   #1010
Jedina, recimo luda ideja koju sam ja imala, ali nije baš išla u praksi... jest da samo moj dragi i ja mjesec dana vježbali koreografiju na pjesmu Cuando me enamoro - Enrique ples iznenađenja za goste...svi su rekli da je bilo simpatično, bez obzira što smo se pogubili...

Od koktela dobrodošlice sam odustala jer mi je iskreno bilo malo preskupo...
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 13:29   #1011
Quote:
tamagoci kaže: Pogledaj post
Molim pomoc
Vidjela sam da su se u postovima prošle godine spominjali lampioni pa bi bila zahvalna ako netko zna koje se sve to dozvole trebaju pribavit za puštanje istih, ima li netko aktivan još od tad a da je ideju sproveo u djelo
Znam da i nije neka "luda ideja" ali htjela bi iznenaditi frendicu na njenoj svadbi
Pozdrav, dozvole vam ne trebaju jer to ne spada u pirotehniku. "Motor" koji gori vam je ustvari vosak i radi na principu toplog zraka tipa onog velikog balona u kojem se leti na nebu.
Po meni je veća fora prskalice ili scenske fontane. Znači kod rezanja torte cijelim svatovima se podjele prskalice i svi ih upale, a mladenci režu tortu. Ispadne odlično, a fotografije su još bolje. Ako želite izdvojiti više novca imate scenske fontane koje stoje iza mladenaca i kada oni zarežu tortu upale se iza njih, veoma je atraktivno i ispada odlično, doživljaj vrhunski.

Ako trebate više informacija, slobodno poruka na PM, budem pomogao
pyrofreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 15:10   #1012
Quote:
pyrofreak kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dozvole vam ne trebaju jer to ne spada u pirotehniku. "Motor" koji gori vam je ustvari vosak i radi na principu toplog zraka tipa onog velikog balona u kojem se leti na nebu.
Da, ali kad sam se ja raspitivala, receno mi je da postoji Zakon o zabrani loženja vatre izvan zatvorenih ložista i na otvorenim prostorima koji vrijedi do početka rujna.

U njemu se leteći lampioni, doduse, nigdje ne spominju, ali to je ona klasika kad neki Zakon razni ljudi tumace na razne nacine kako kome odgovara.

Mislim da cu ja riskirati na kraju... pustit te lanterne po zraku pa sto bude.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:29   #1013
mi smo planirali da dragi krene skidati podvezicu i umjesto podvezice prvo izvuče one velike babske gaće. Kupili smo najveće što smo našli, bijele frotirne. trebala sam malo prije skidanja podvezice zakačiti gaće za podvezicu, ali pošto sam imala ogromnu haljinu uopće nisam uspjela doći rukom do podvezice. A bilo bi tupavo da mi se dragi podvlači za stolom da ih zakači, jer se sve vidi trebala sam otići ranije do wc i to srediti, ali se nismo snašli. Onda sam ih samo ubacila među noge ali su mi 2 puta ispale ne putu do stolice, pa sam ih samo šutnula pod stol....
marina_csb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 15:09   #1014
Bok svim curkama tu
Eto i ja se udajem i ne znam otkuda da krenem. Imate kakve savjete?
Znam samo da ne želim tradicionalnu svadbu s bendom, buketom, tortom i to... Ali ne znam što bi. Ako je neka od vas imala nešto drugačije, neka mi pliz javi. Trebam ideju
Važne su mi samo slikice, dakle fotograf i lokacija za slikanje. I prstenje
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 22:12   #1015
Zaljubljena, bokić Prije svega čestitam!
Študiram ovu temu od veljače i ono što znam je da je dosta nas počelo s onom "ja bi preskočila sav onaj cirkus" (nemojte me krivo shvatiti, ja mu se sad veselim, polako ali sigurno :klap: )
Kaži nam jel veća, manja svadba, u kojem mjesecu,
Ako imaš manju svadbu (po mom mišljenju naaajviše 70 ljudi) i još ak je ljeto pa možete biti na otvorenom (ako hoćete), ili u nekom simpatičnom restoranu s terasom to je itekako izvedivo. Onda možeš preskočiti sve bukete, torte i sl. jer je svadba intimnija i mozes se za stvarno posvetiti svojim gostima. Mislim mozes ti to preskočiti i s velikom svadbom, al meni bi recimo bez benda to bilo baš prazno (da, dobro razmisli hoćete li sigurno bez benda, sada ih ima stvarno svakakvih). Prije svega se odluči što želiš, pregledaj što se sve nudi, a onda počni svakako od sale/restorana.
mihalino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 01:12   #1016
Pozdrav zaljubljena!

I ja želim malu svadbu (cca 40ak ljudi). Bit će u 7mj i bit će posve ne tradicionalna. Imam fotografa jer naravno želim da se sve to zabilježi, slike su mi dosta važne
Nemam bend i još ne znam što ću s muzikom s obzirom na toliko malo ljudi, a slažem se da će bez muzike biti nekako, hmm.. pretiho.
Nemam niti klasičnu vjenčanicu, već bijelu večernju haljinu.

"Svadba" će biti popodne, odmah nakon je ručak kako je za sad u planu u restoranu koji ima vanjski dio, dvorište, ako nebude kiše, bit ćemo vani, ako bude, ima mjesta i unutra.

Nema prvog plesa, podvezica,buketa, ničeg takvog.

Također planiram ubaciti nešto da to ipak na nešto liči ali još uvijek nemam ideje što, tako da, također primam savjete! do 7mj ću valjda osmisliti sve kako ja želim.

Ono što želim je da to bude intimna proslava s vrlo dragim ljudima, vrlo opuštena, uz muziku, dobru hranu i da ostane lijepa uspomena i meni i drugim ljudima.
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 10:48   #1017
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
Bok svim curkama tu
Eto i ja se udajem i ne znam otkuda da krenem. Imate kakve savjete?
Znam samo da ne želim tradicionalnu svadbu s bendom, buketom, tortom i to... Ali ne znam što bi. Ako je neka od vas imala nešto drugačije, neka mi pliz javi. Trebam ideju
Važne su mi samo slikice, dakle fotograf i lokacija za slikanje. I prstenje

Bitno je gdje i koliko gostiju ( i kakvih )?
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 17:05   #1018
Hvala na dobrodošlici
Jao još ništa ne znam točno. Mislim da bi svadba bila ljeti, rado bi na otvorenom, ali ne znam što u slučaju kiše. Bend nikako ne bi, možda DJa. Ne znam jel bi zvala sve odjednom ili npr. pet obitelj i rodbinu, a subotu mali tulum za frendove. Sve opušteno, bez ikakvih procedura, samo mi je to važno. Čak i da zovem sve zajedno, ne bi bilo preko 80 ljudi. Ali ipak nekako ne želim to tako odjednom xD

E Tinchy ja isto možda ne bi vjenčanicu, nego neku haljinicu tako
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 22:02   #1019
http://rougemarin.hr/s/hr/Rouge/rougewedding mi se čini prigodnim za tvoje vjenčanje
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 22:25   #1020
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
Bend nikako ne bi, možda DJa.
Pazi da bude ekstra kvalitetan, inače ode sve nizbrdo. Za DJ-a je, čak više od benda, bitno da bude tip-top, da pogađa stvari, osluškuje ljude, a da to nije njegov privatan tulum. Samo je jedan, nema ga tko (kao u bendu) pokriti.
Slušam od prijateljica o svadbama na kojima je s (čak dva DJ-a) bio potpuni fijasko!
Čisto kao savjet.

Quote:
francy kaže: Pogledaj post
http://rougemarin.hr/s/hr/Rouge/rougewedding mi se čini prigodnim za tvoje vjenčanje
Rougemarin ima vrhunsku hranu, ali čini mi se malčice preindustrijski za svadbu, ne mislite? A Il Secondo?

EDIT: Sad vidim brojku do 80. Ništa, ovaj je restač do 30 unutra.
Moj bi izbor za svadbu do 80 ljudi uvijek bio Trajbar
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.