Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 20:06   #2001
Ja bik dragi lav ima nekog s takvim iskustvom? Ja samo mogu reć da je u početku bilo borbeno,dok netko nije morao postat tolerantniji,popustljiviji ..... a u ovom je slučaju to bio bik. mislim da ima nešto u tom horoskopu,ne previše ali nešto svakako da nikako da naiđem na tog raka (koji navodno biku najbolje odgovara)....
__________________
Jer moj je život,igra bez granica .....
delfin19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 01:34   #2002
ja sam lavica... i navodno mi najbolje odgovaraju strijelci- nisam se bas uvjerila u to jer 90% njih s kojima sam bila u sasvim slucajno bili ovnovi...
no ima jedan koji mi je zapa za oko... lav je isto ko i ja pa me zanima sto vi mislite dal to ima ikakvu buducnost osim sexa
zikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 09:53   #2003
Ja sam strijelac, otvorena maksimalno i znam se prilagoditi ,,, ali znakovi koji me tlace, dominiraju i ne daju da disem, npr. recimo ovan... uh prestrasno
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 10:38   #2004
Quote:
tockicha kaže: Pogledaj post
definitivno trebalo mi je neko vreme da skuzim dal se ja njemu (jarac) imalo svidjam ili ne, dal hoce kaj ili ne... uzas, glavu razbijala, a onda se pustila... treba biti jednostavan i ne napadan, nimalo, to ne vole kolko sam skuzila... trebas imati ono nekaj, nekaj po cemu si barem malo drugacija od ostalih, to im je super, kao, onda imaju nekaj kaj neko drugi nema jer si im posebna... al dobro, to je samo moje iskustvo



...
Hm, meni se čini da sam ja sad u takvoj situaciji. Ima naznaka da me "promatra", ali to je tako "nježno" da povremeno pomislim da mi se sve to pričinjava. I isto tako, razbijam glavu oko toga i mislim si "ma luda sam, sve je to samo moja mašta". Uglavnom, muči me taj Jarac.
I šta da radim? Odustanem pa ako me hoće neka on krene?
margarita03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 10:46   #2005
Jarčina ali ne kuzim te podznake i zato nemam pojma koji sam
Jarčevi su problematicni
__________________
Živi i pusti živiti ili Umri..
Behemoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 12:49   #2006
Quote:
margarita03 kaže: Pogledaj post
Hm, meni se čini da sam ja sad u takvoj situaciji. Ima naznaka da me "promatra", ali to je tako "nježno" da povremeno pomislim da mi se sve to pričinjava. I isto tako, razbijam glavu oko toga i mislim si "ma luda sam, sve je to samo moja mašta". Uglavnom, muči me taj Jarac.
I šta da radim? Odustanem pa ako me hoće neka on krene?
nemoj odustat al probaj se malo odmaknut od njega, obicno tad skuzimo da gubimo osobu pa se trgnemo, sa zenske strane govorim valjda su i decki jarcevi takvi.
mi smo uvijek hladni prema van, unutra je druga stvar al to pokazemo tek kad smo sigurni da je sve to sigurno i da se mozemo malo opustit, do tad nes nis izvuc iz nas.

kakvi su bikovi? on je bik a ja jarac..
mrtva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 13:01   #2007
Djevica sve mi karakteristike odgovaraju mom karakteru.
ibis2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 13:39   #2008
Quote:
mrtva kaže: Pogledaj post
nemoj odustat al probaj se malo odmaknut od njega, obicno tad skuzimo da gubimo osobu pa se trgnemo, sa zenske strane govorim valjda su i decki jarcevi takvi.
mi smo uvijek hladni prema van, unutra je druga stvar al to pokazemo tek kad smo sigurni da je sve to sigurno i da se mozemo malo opustit, do tad nes nis izvuc iz nas.

kakvi su bikovi? on je bik a ja jarac..
Joj, kako ja ne volim to taktiziranje, toplo-hladno, ja bi najradije odmah i sad!
Što se bikova tiče, nemam pojma kakvi su muški Bikovi. Ja sam Bikica i definitivno mogu reći da u mom slučaju ljubav ide kroz želudac, tj. ako me želiš zavesti, skuhaj nešto, napravi domaću atmosferu, to mi imponira jer to i sama tražim.
margarita03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 18:49   #2009
nije da se mi igramo topli hladno, samo smo jaaako oprezni
sam imaj strpljenja
nis od kuhanja, imam dvije lijeve ruke nebi jadnog decka htjela u bolnicu strpat!
mrtva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 22:42   #2010
Quote:
Behemoth kaže: Pogledaj post
Jarčina ali ne kuzim te podznake i zato nemam pojma koji sam
Jarčevi su problematicni
a zato kuzim ja ako zelis da ti objasnim
__________________
Kako je čudan i glup čovjek. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 12:57   #2011
Quote:
mrtva kaže: Pogledaj post
nije da se mi igramo topli hladno, samo smo jaaako oprezni
sam imaj strpljenja
nis od kuhanja, imam dvije lijeve ruke nebi jadnog decka htjela u bolnicu strpat!
Trudim se biti strpljiva, ali tako bi rado kad bi bar maaaaaloo sigurnija bila da li ga uopće zanimam. Ovako stvarno mislim da nisam normalna... Intuicija kaže - želi te, a razum - ma nemoguće, svakoga gleda tako...

Niš` od kuhanja, ha? A onda kupi dobru telku, Bikovi se pale na takve fine, luksuzne, a ujedno i praktične stvari
margarita03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 16:07   #2012
a ti ga onda zaskoci, pa ces bit sigurna, ak nastavi onda znas da te hoce ak ne bude ti to rekao skroz jasno, ovak ces stvarno bit na ledu. tesko je sa nama na kraj izac.

skuham ja svojima doma, za sad su svi zivi i zdravi al ako je moguce bi to preskocila :P
mrtva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 02:41   #2013
Ja sam vaga s podznakom skorpiona....do sad sam se najbolje slagala sa vodenjacima iako su skorpioni dosta vatreni
__________________
CARPE DIEM
candy4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 03:16   #2014
Rak
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 12:15   #2015
ja sam vodenjak, podznak bik (), i do sad sam se najbolje slagala s vagama i strijelcima. ali vage posebno...
dakle, vaga + vodenjak = DOBITNA KOMBINACIJA
__________________
***When I die, I will go to heaven, because I spent all my life in hell!!!***
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 16:25   #2016
zasto mene privuku uvijek znakovi koji nisu dobri za mene??? ja sam rak a privlace me najvise strijelci i lavovi a s ijednima i drugima imam visestruka losa iskustva

sta bi ja sad trebala kad upoznam nekog ko mi se sviđai kad kaze da je npr. lav rec e pa sorry al doviđenja....
annie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 18:42   #2017
...ja bik a muz skorpion...
iako neke karakterne crte odgovaraju horoskopu,ne mislim da to ima previse
veze sa stvarnoscu..a dobro se slazem s
jarcom,rakom,vodenjakom..lose s ovnovima i lavovima..
__________________
Nista nije samo po sebi dobro ili lose,ovisi samo sto o tome mislimo...
practicalwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 23:02   #2018
šta najbolje paše lavovima? naime,ja sam lavica (očito kad pitam ) i stalno neš s nekim ovnovima,a nejde mi baš s njima :S koji znak ide uz lavice ?? :P
mala89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 00:37   #2019
Quote:
mala89 kaže: Pogledaj post
šta najbolje paše lavovima? naime,ja sam lavica (očito kad pitam ) i stalno neš s nekim ovnovima,a nejde mi baš s njima :S koji znak ide uz lavice ?? :P
navodno ovan, ja sam isto lavica a nisam baš upoznala puno ovnova tako da neznam reći
može biti da to ovisi i o podznacima
a najvjerojatnije i da to nema veze sa zdravom pameti
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 08:41   #2020
za Žulaja:

ja sam vodenjak, podznak vaga, kažu mi da sam zajeban psihički, zašto???
gongo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger