Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Svjetsko prvenstvo u rukometu 2009.

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2009. U Hrvatskoj, siječanj - veljača 2009.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2009., 13:37   #61
bobi pikant
Registrirani korisnik
 
bobi pikant Avatar
 
Registracija: Dec 2007.
Postova: 114
Ma strasan kiks hrt-a sto nije otkupio prava za utakmice,koliko znam dosta novaca od tv pretplate bas ide na sportski dio hrt-a i onda nemozemo gledat jebeni rukomet kojeg smo platitli da gledamo,govna skrta.

Ja cu sve tekme gledat od hrvatske gledat negdje drugdje sigurno necu na rtlu jer komentatori koda sprovod prenose,ona dvojica morbida sto prenose premierships strasno...
bobi pikant is offline  
Old 15.01.2009., 13:43   #62
Grupa Queen
Samo konstruktiva
 
Grupa Queen Avatar
 
Registracija: Nov 2008.
Lokacija: Na forumu
Postova: 20,395
Quote:
pera_djetlic kaže: Pogledaj post
Zato ce RTL umjesto Lane Jurcevic i "Volim Rukomet" davati Dadilju, Punu kucu, Exkluziv i slican sadrzaj bez kojeg je nezamisliv normalan zivot

PONEDJELJAK 19. 01.
16:05 Puna kuća humoristična serija
16:35 Malcolm u sredini humoristična serija
17:00 Dadilja humoristična serija
17:25 Vijesti informativna emisija
17:50 Exkluziv magazin
18:00 Vrijeme je za rukomet emisija iz studija
18:30 Rukomet - prvi krug: Švedska-Španjolska prijenos

A utakmica za prijenos ima vec od 15:30, al eto RTL zna da bi gledateljstvo cupalo kosu ako bi propustilo jednu repriznu epizodu PUNE KUCE

BRAVO ZA RTL

Oprosti, ali zasto bi nasa TV kuca prenosila cak i ovu utakmicu Svedska-Spanjolska? Do sada su na svim rukometnim prvenstvima prenosili samo nase utakmice i eventualno samu zavrsnicu cak i ako nema nasih tamo. To sto je prvenstvo kod nas uopce ne donosi nikakvu razliku. Rukomet nije toliko popularan kao nogomet i nije ljetno razdoblje kada ljudi imaju nesto vise slobodnog vremena za gledanje raznih utakmica na TV ekranima. RTL ima svoj redovni program koji ide svaki dan, a radni ljudi ionako ne gledaju te serije koje ce ici prije rukometnog popodneva, to mogu gledati samo jebivjetri koji niti rade niti studiraju niti su u skoli. Tako da si te svoje fantazije o 24-satnom rukometnom programu ...EDIT(mod - daj lakše malo)

Zadnje uređivanje fortaleza : 15.01.2009. at 21:23.
Grupa Queen is offline  
Old 15.01.2009., 13:44   #63
Grupa Queen
Samo konstruktiva
 
Grupa Queen Avatar
 
Registracija: Nov 2008.
Lokacija: Na forumu
Postova: 20,395
Quote:
bobi pikant kaže: Pogledaj post
Ma strasan kiks hrt-a sto nije otkupio prava za utakmice,koliko znam dosta novaca od tv pretplate bas ide na sportski dio hrt-a i onda nemozemo gledat jebeni rukomet kojeg smo platitli da gledamo,govna skrta.

Ja cu sve tekme gledat od hrvatske gledat negdje drugdje sigurno necu na rtlu jer komentatori koda sprovod prenose,ona dvojica morbida sto prenose premierships strasno...
Nije nitko platio za nikakav rukomet vec se placa neka vrsta poreza na posjedovanje TV aparata.
Grupa Queen is offline  
Old 15.01.2009., 14:05   #64
papirlova
Registrirani korisnik
 
papirlova Avatar
 
Registracija: Jul 2007.
Postova: 26,081
Quote:
PONISTRA kaže: Pogledaj post
HRT je kriv za ovu situaciju i sta je RTL uopce dosa u mogucnost da se bori za prava prijenosa....
Pa HRT je drzavna nacionalna televizija koja je ovo MORALA prenosit a isto tako ne prenose ni utakmice nogometne reprezentacije kad igraju u gostima SRAMOTA!
I sad ce trazit da im placan pretplatu KAKO DA NE! HRT je samo malo finije smece od RTL-a!

zasto jebote...pa kad tekmu prenosi HRT (npr. dinamo) i nova tv kad nesto govori o toj tekmi daje nam jebene isjecke sa dinamog treninga, razumljiva odluka RTL-a, i sad se HRT nesto buni...ma dajte...

iako bi volio da HRT prenosi SP isto tako mi je drago sto nisu samo zbog kvalifikacijskog turnira kosarkasa za OI...
papirlova is offline  
Old 15.01.2009., 15:03   #65
PONISTRA
s ponistre se vidi Šolta
 
PONISTRA Avatar
 
Registracija: Feb 2007.
Lokacija: na siki
Postova: 1,359
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
zasto jebote...pa kad tekmu prenosi HRT (npr. dinamo) i nova tv kad nesto govori o toj tekmi daje nam jebene isjecke sa dinamog treninga, razumljiva odluka RTL-a, i sad se HRT nesto buni...ma dajte...

iako bi volio da HRT prenosi SP isto tako mi je drago sto nisu samo zbog kvalifikacijskog turnira kosarkasa za OI...
od dva zla između HRT i RTL ja biran manje HRT!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Old 15.01.2009., 15:07   #66
PONISTRA
s ponistre se vidi Šolta
 
PONISTRA Avatar
 
Registracija: Feb 2007.
Lokacija: na siki
Postova: 1,359
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali zasto bi nasa TV kuca prenosila cak i ovu utakmicu Svedska-Spanjolska? Do sada su na svim rukometnim prvenstvima prenosili samo nase utakmice i eventualno samu zavrsnicu cak i ako nema nasih tamo. To sto je prvenstvo kod nas uopce ne donosi nikakvu razliku. Rukomet nije toliko popularan kao nogomet i nije ljetno razdoblje kada ljudi imaju nesto vise slobodnog vremena za gledanje raznih utakmica na TV ekranima. RTL ima svoj redovni program koji ide svaki dan, a radni ljudi ionako ne gledaju te serije koje ce ici prije rukometnog popodneva, to mogu gledati samo jebivjetri koji niti rade niti studiraju niti su u skoli. Tako da si te svoje fantazije o 24-satnom rukometnom programu zabij u jednu rupu.
daj ne ****! ja recimo iman doma samo 2 programa i to 1 i 2 HRT i sta mislis da san ja sam koji ima samo 2 programa? sta mislis koliko ima umirovljenika koji bi volili pogledat HRV na TV a ne mogu jer imaju samo 2 programa! koji uredno placaju nacionalnoj drzavnoj televiziji usrani program pa ja mislin da zasluzuju bar 60 min gledat kako igraju HRVATI!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''

Zadnje uređivanje PONISTRA : 15.01.2009. at 15:13.
PONISTRA is offline  
Old 15.01.2009., 15:11   #67
PONISTRA
s ponistre se vidi Šolta
 
PONISTRA Avatar
 
Registracija: Feb 2007.
Lokacija: na siki
Postova: 1,359
ne mora bit rukometni program 24h i to nitko ne trazi trazimo samo ono sta placamo i sta smo preplatili i vise nego 1 put!
jesu li umirovljenici *ebivjetri?
grupa queen odseli se u SVEDSKU!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Old 15.01.2009., 15:32   #68
Grupa Queen
Samo konstruktiva
 
Grupa Queen Avatar
 
Registracija: Nov 2008.
Lokacija: Na forumu
Postova: 20,395
Idem i to prekosutra. I ne bunim se jer cu se probati snaci. A i ti bi mogao pokrenuti guzicu jer me zanima gdje se to u Hrvatskoj ne hvata RTL s obicnom antenom. Hvata ga moj stric u pizdi materinoj ispod Promine savrseno, a ti ga kao u Splitu ne hvatas. Je, kako da ne.
Grupa Queen is offline  
Old 15.01.2009., 15:39   #69
PONISTRA
s ponistre se vidi Šolta
 
PONISTRA Avatar
 
Registracija: Feb 2007.
Lokacija: na siki
Postova: 1,359
sta moran otic kupit jos i antenu jel osin sta placan pretplatu HRT-u! ne brini se ti za moju guzicu!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Old 15.01.2009., 16:11   #70
pera_djetlic
Registrirani korisnik
 
pera_djetlic Avatar
 
Registracija: Jun 2005.
Lokacija: carpe diem
Postova: 1,847
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali zasto bi nasa TV kuca prenosila cak i ovu utakmicu Svedska-Spanjolska? Do sada su na svim rukometnim prvenstvima prenosili samo nase utakmice i eventualno samu zavrsnicu cak i ako nema nasih tamo. To sto je prvenstvo kod nas uopce ne donosi nikakvu razliku. Rukomet nije toliko popularan kao nogomet i nije ljetno razdoblje kada ljudi imaju nesto vise slobodnog vremena za gledanje raznih utakmica na TV ekranima. RTL ima svoj redovni program koji ide svaki dan, a radni ljudi ionako ne gledaju te serije koje ce ici prije rukometnog popodneva, to mogu gledati samo jebivjetri koji niti rade niti studiraju niti su u skoli.
RTL je mjesecima prije SP najavljivao kako ce prenositi tri utakmice dnevno, a tko bi uostalom trebao promovirati SP koje se igra u Hrvatskoj, televizija sa Grenlanda? RTL je kako sami kazu skupo platio pravo za prijenos ovog SP, pa sto ga ne iskoriste onako kako su obecali. Mnoge TV stanice diljem svijeta ce prenositi utakmice sa ovog prvenstva, dosta njih i vise od jedne dnevno, evo npr, sto ce se moci gledati na Makedonskoj televiziji

НЕДЕЛА 18.01.2009
15.15 ОТВОРЕНО СТУДИО : СП РАКОМЕТ
15.30 СП РАКОМЕТ - АЛЖИР : МАКЕДОНИЈА - пренос
19.30 СП РАКОМЕТ - РУСИЈА : ПОЛСКА - пренос

ПОНЕДЕЛНИК 19.01.2009
15.30 СП РАКОМЕТ : МАКЕДОНИЈА : ПОЛСКА - пренос
19.30 СП РАКОМЕТ : РУСИЈА : ТУНИС - пренос
http://www.sitel.com.mk/
pera_djetlic is offline  
Old 15.01.2009., 16:19   #71
Grupa Queen
Samo konstruktiva
 
Grupa Queen Avatar
 
Registracija: Nov 2008.
Lokacija: Na forumu
Postova: 20,395
Quote:
pera_djetlic kaže: Pogledaj post
RTL je mjesecima prije SP najavljivao kako ce prenositi tri utakmice dnevno, a tko bi uostalom trebao promovirati SP koje se igra u Hrvatskoj, televizija sa Grenlanda? RTL je kako sami kazu skupo platio pravo za prijenos ovog SP, pa sto ga ne iskoriste onako kako su obecali. Mnoge TV stanice diljem svijeta ce prenositi utakmice sa ovog prvenstva, dosta njih i vise od jedne dnevno, evo npr, sto ce se moci gledati na Makedonskoj televiziji

НЕДЕЛА 18.01.2009
15.15 ОТВОРЕНО СТУДИО : СП РАКОМЕТ
15.30 СП РАКОМЕТ - АЛЖИР : МАКЕДОНИЈА - пренос
19.30 СП РАКОМЕТ - РУСИЈА : ПОЛСКА - пренос

ПОНЕДЕЛНИК 19.01.2009
15.30 СП РАКОМЕТ : МАКЕДОНИЈА : ПОЛСКА - пренос
19.30 СП РАКОМЕТ : РУСИЈА : ТУНИС - пренос
http://www.sitel.com.mk/
Reano, uz prime-time termine Hrvatske svaku vecer u 20:30, kome se uopce gleda one utakmice prije toga? Uvodne emisije o utakmicama nasih su sasvim dovoljne da ne kazem i previse. Da je interes toliki valjda bi vec sve karte bile prodane, a nisu. U svim sportovima osim nogometa interes za neke utakmice osim nasih (pogotovo u skupinama) je mali. Sadrzajni sazeci na kraju dana su vrlo pozeljni, ali prijenosi cijelih utakmica i ne bas.
Grupa Queen is offline  
Old 15.01.2009., 19:06   #72
maminho
#natvojojstrani
 
maminho Avatar
 
Registracija: Oct 2007.
Lokacija: Na tronu
Postova: 38,295
budale rtlovske
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is online now  
Old 15.01.2009., 19:13   #73
maminho
#natvojojstrani
 
maminho Avatar
 
Registracija: Oct 2007.
Lokacija: Na tronu
Postova: 38,295
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali zasto bi nasa TV kuca prenosila cak i ovu utakmicu Svedska-Spanjolska? Do sada su na svim rukometnim prvenstvima prenosili samo nase utakmice i eventualno samu zavrsnicu cak i ako nema nasih tamo. To sto je prvenstvo kod nas uopce ne donosi nikakvu razliku. Rukomet nije toliko popularan kao nogomet i nije ljetno razdoblje kada ljudi imaju nesto vise slobodnog vremena za gledanje raznih utakmica na TV ekranima. RTL ima svoj redovni program koji ide svaki dan, a radni ljudi ionako ne gledaju te serije koje ce ici prije rukometnog popodneva, to mogu gledati samo jebivjetri koji niti rade niti studiraju niti su u skoli. Tako da si te svoje fantazije o 24-satnom rukometnom programu zabij u jednu rupu.
a jesi ga nasro.
krenimo ispocetka
*svedska-spanjolska,jedna od najjacih utakmica prvog kruga
*posto je prvenstvo kod nas trebali bi prenositi sve utakmice koje mogu,jer kako oni najavljuju to je najveci sportski dogadjaj u hrvatskoj
*rtl ima svoj redovni program koji ide svaki dan-imaju qurac na batini.cijele dane su samo reprize.zaboravljas da skola postoji i ujutro,a postoji i nocna smjena na poslu
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is online now  
Old 15.01.2009., 19:25   #74
Germa
:rigo:
 
Germa Avatar
 
Registracija: Sep 2004.
Lokacija: k
Postova: 14,221
očekujem katastrofu ovećih razmjera u režiji rtl-ovih stručnjaka
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 15.01.2009., 19:26   #75
os24a
Registrirani korisnik
 
os24a Avatar
 
Registracija: Oct 2007.
Postova: 383
..mislim logično je da se prenose skoro sve utakmice..pa prvenstvo se odrzava kod nas,i naravno da je to normalno..
necu ulaziti kako ce izgledati na televiziji sp na rtl-u,vidit cemo..
al definitivno je ovo prevelik zalogaj za rtl..za sada ne stoji dobro,zakazala je u velikom dijelu,mozda se iznenadimo kad krenu utkmice.. zivili
os24a is offline  
Old 15.01.2009., 20:10   #76
Lux
U samoizolaciji
 
Registracija: Jul 2008.
Lokacija: Canberra
Postova: 6,628
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
a jesi ga nasro.
krenimo ispocetka
*svedska-spanjolska,jedna od najjacih utakmica prvog kruga
*posto je prvenstvo kod nas trebali bi prenositi sve utakmice koje mogu,jer kako oni najavljuju to je najveci sportski dogadjaj u hrvatskoj
radi se o tome da svi koji će htjet to gledat, će nabavit ulaznicu, a kako je taj dan Hrvatska-Kuba, a rekli su da i nije neki interes za njom i Kuvajtom(jer se kupuje dnevna ulaznica koliko sam shvatio), nemam baš neki dojam da će bit neka gledanost, a njima je važna gledanost, a prijenosi su puno skuplji od sapunica i serija

RTL ima na tv-u i više nego dovoljno utakmica, pitanje je dal imaju dovoljno pametnih komentatora za to, a ja mislim da nemaju. Nakon ovog prvenstva počet će se cijeniti HRTove komentatore
Lux is offline  
Old 15.01.2009., 21:03   #77
pera_djetlic
Registrirani korisnik
 
pera_djetlic Avatar
 
Registracija: Jun 2005.
Lokacija: carpe diem
Postova: 1,847
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
radi se o tome da svi koji će htjet to gledat, će nabavit ulaznicu, a kako je taj dan Hrvatska-Kuba, a rekli su da i nije neki interes za njom i Kuvajtom(jer se kupuje dnevna ulaznica koliko sam shvatio), nemam baš neki dojam da će bit neka gledanost, a njima je važna gledanost, a prijenosi su puno skuplji od sapunica i serija

RTL ima na tv-u i više nego dovoljno utakmica, pitanje je dal imaju dovoljno pametnih komentatora za to, a ja mislim da nemaju. Nakon ovog prvenstva počet će se cijeniti HRTove komentatore
Pa zar ljudi u Rijeci, Sibeniku, Sisku, Karlovcu, Vinkovcima, Puli, Bjelovaru... nemaju pravo da na TV pogledaju Svedsku - Spanjolsku,(i Njemacku,Francusku, Dansku, Norvesku i ostale ekipe koje nesto znace u rukometu)

Pa ne gledaju bas svi samo sapunice u ovoj drzavi ima i onih koji bi voljeli pogledati kako igraju kvalitetne rukometne ekipe (a ovjde bi trebale igrati sve najbolje na svijetu)
pera_djetlic is offline  
Old 15.01.2009., 22:14   #78
GGG
GG
 
Registracija: Mar 2006.
Postova: 642
Vezano na ovaj "rat" HRT-a i RTL-a i ja bih nešto komentirao.

Ovim potezom RTL se u potpunosti raskrinkao i onim zadnjim neznalicama kako je prava ciganska televizija koja ne samo da ne vodi računa o hrvatskim gledateljima već i o gledateljima svoje televizije. Očito je ovo bio cilj od prvog dana kada su dobili prava. U startu su skužili da tu ne budu puno zaradili osim ako ne isfuraju totalnu ekskluzivu u Hrvatskoj. I da, njihove njemačke gazde će zaraditi na prodaji prava i tehničkih usluga stranim medijskim kućama.

Tu je netko spomenuo primjer kako se i HRT ponašao slično u nekim situacijama. Djelomično je i to za osudu, ali nije nikako isto zabraniti kvalitetan pristup informacijama jednom HRT-u ili RTL-u ili nekom radiju. Ipak je HRT, koliko god mi šutjeli o tome, osnovni i koliko toliko vjerodostojni izvor informacija. Pogotovo u sportu. Pa je l' vi gledate RTL-ove vijesti i njihov sportski blok? To je katastrofa. Tu nema ništa.

Isto tako se ne bih složio da će prijenosi utakmica na RTL-u biti loši. Sam prijenos će biti sigurno vrhunski jer ga tehnički neće raditi RTL već privatna belgijska produkcijska kuća koja ima veliko iskustvo u tome. Bit će bolji i od prijenosa HRT-a ne samo zato što je produkcija u HD-u već što su i kamermani i ostala produkcijska ekipa iskusni.

Druga je stvar što mi takvu sliku nigdje nećemo moći vidjeti. Niti 16:9, a kamoli HD. I to je krivica RTL-a. Isto tako komentatori će neminovno biti loši jer nitko od njih nije nikad komentirao za TV niti jednu ozbiljnu rukometnu utakmicu !!! (sjetite se nedavnog Graza). To je nevjerojatno. Pa što mislite zašto su angažirali toliko stručnih sukomentatora? Za te emisije prije i poslije utakmice ne znam kako će ispasti. Ako ih ne unište reklamama i sponzorima u studiju i ako uspiju izvući prave komentare iz igrača i trenera onda može ispasti OK. Nisam siguran.

I za kraj, svaki HRT-ov komentator mi je na neki način iritantan, ali barem poznaju sport koji komentiraju i elokventni su (osim Brune Kovačevića). RTL-ovi komentatori jedino što su pročitali su vjerojatno upute za primjenu gela za kosu i vezanje kravate. Eventualno još Sportske Novosti (ali ne svaki dan), a neku drugu literaturu sumnjam...
GGG is offline  
Old 15.01.2009., 22:36   #79
maminho
#natvojojstrani
 
maminho Avatar
 
Registracija: Oct 2007.
Lokacija: Na tronu
Postova: 38,295
Quote:
GGG kaže: Pogledaj post
Vezano na ovaj "rat" HRT-a i RTL-a i ja bih nešto komentirao.

Ovim potezom RTL se u potpunosti raskrinkao i onim zadnjim neznalicama kako je prava ciganska televizija koja ne samo da ne vodi računa o hrvatskim gledateljima već i o gledateljima svoje televizije. Očito je ovo b.......

Tu je netko spomenuo primjer kako se i HRT ponašao slično u nekim situacijama. Djelomično je i to za osudu, ali nije nikako isto zabraniti kvalitetan pristup informacijama jednom HRT-u ili RTL-u ili nekom radiju. Ipak je HRT, koliko god mi šutjeli o tome, osnovni i koliko toliko vjerodostojni izvor informacija. Pogotovo u sportu. Pa je l' vi gledate RTL-ove vijesti i njihov sportski blok? To je katastrofa. Tu nema ništa.
Isto tako se ne bih složio da će prijenosi utakmica na RTL-u biti loši. Sam prijenos će biti sigurno vrhunski jer ga tehnički neće raditi RTL već privatna belgijska produkcijska kuća koja ima veliko iskustvo u tome. Bit će bolji i od prijenosa HRT-a ne samo zato što je produkcija u HD-u već što su i kamermani i ostala produkcijska ekipa iskusni.

Druga je stvar što mi takvu sliku nigdje nećemo moći vidjeti. Niti 16:9, a kamoli HD. I to je krivica RTL-a. Isto tako komentatori će neminovno biti loši jer nitko od njih nije nikad komentirao za TV niti jednu ozbiljnu rukometnu utakmicu !!! (sjetite se nedavnog Graza). To je nevjerojatno. Pa što mislite zašto su angažirali toliko stručnih sukomentatora? Za te emisije prije i poslije utakmice ne znam kako će ispasti. Ako ih ne unište reklamama i sponzorima u studiju i ako uspiju izvući prave komentare iz igrača i trenera onda može ispasti OK. Nisam siguran.

I za kraj, svaki HRT-ov komentator mi je na neki način iritantan, ali barem poznaju sport koji komentiraju i elokventni su (osim Brune Kovačevića). RTL-ovi komentatori jedino što su pročitali su vjerojatno upute za primjenu gela za kosu i vezanje kravate. Eventualno još Sportske Novosti (ali ne svaki dan), a neku drugu literaturu sumnjam...
slazem se u potpunostiogotovo s zacrnjenim.ciganska televizija,budale neznaju napraviti ni sportske vijesti,da nisu dobili sp bas me za nima kaj bi gledali u njihovom pregledu,i da bruno kovacevic j najveci idiot ovih prostora
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is online now  
Old 15.01.2009., 23:06   #80
Silvercat
Miserable user :D
 
Silvercat Avatar
 
Registracija: Aug 2007.
Lokacija: Lanus, Buenos Aires
Postova: 3,232
Quote:
GGG kaže: Pogledaj post
Tu je netko spomenuo primjer kako se i HRT ponašao slično u nekim situacijama. Djelomično je i to za osudu, ali nije nikako isto zabraniti kvalitetan pristup informacijama jednom HRT-u ili RTL-u ili nekom radiju. Ipak je HRT, koliko god mi šutjeli o tome, osnovni i koliko toliko vjerodostojni izvor informacija. Pogotovo u sportu. Pa je l' vi gledate RTL-ove vijesti i njihov sportski blok? To je katastrofa. Tu nema ništa.
Prvo: apsolutno im nitko ne brani kvalitetan pristup informacijama jer su njihove ekipe koje će boraviti u mix zonama i na presicama dobile akreditacije i sasvim normalno će raditi svoj posao...akreditacije nisu dobile guzonje poput Drage Ćosića, Bože Sušeca jer nemaju što raditi na tom prvenstvu s obzirom na to da ne rade prijenose...mogli su raditi priloge kao i ovi koji će dobiti akreditacije, ali to je velikim zvijezdama vjerojatno ispod časti...

Drugo: dobili su uvjete pod kojima mogu otkupiti tih spornih minutu i pol - nije im odgovaralo...kraj priče...ili su očekivali da će im to netko pokloniti kao što su očekivali i da će bez pol muke dobiti prava za prijenose...na njihovu žalost to više ne ide tako...nema više monopola i mora se odriješiti kesa ako se misli imati program...što prije to shvate to bolje za njih, a i za nas gledatelje...

Ove priče da je HRT osnovni i vjerodostojni izvor informacija možeš okačiti mačku o rep jer se ne sjećam kad je to HRT imao neku relevantnu informaciju prvi, a isto tako se baš ne mogu pohvaliti nekim sjajnim emisijama kao što je nekad bila Arena (pizdarije poput "Volim nogomet" ili specijalke o SP-ima gdje samo vrte reklame ne želim ni spominjati)...ponavljam, možda se nakon ovakve situacije "svete krave" u sportskoj redakciji HRT-a malo zamisle...

Treće: njemački RTL nema niti minute prijenosa bilo kojeg drugog sporta osim ponekog boksačkog meča i prijenosa formule 1...to ti je nešto što se zove politika kuće, a njihova je da rade program kakav rade sviđalo se tebi to ili ne...pa ako odluče da im se isplati investirati u ovakvo natjecanje i da će njemu zaraditi (neki nemaju pretplatu kao "sveta krava HRT") zašto ne - to ti se zove slobodno tržište na kojem su oni u ovom slučaju pobijedili...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby

Zadnje uređivanje Silvercat : 15.01.2009. at 23:53.
Silvercat is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger