Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2009., 20:10   #81
Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Ne pitaj je za dopustenje, ne pitaj je jel joj dobro.
jebi ga, ja nikad ne pitam niti ispitujem
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.05.2009., 22:15   #82
Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Speak for yourself. Jednu bivsu je bas to napaljivalo. Nas seks je cesto dolazio do ponizavanja. Redovito sam je zvao kurvo, kujo, droljo. Stogod mi je padalo na pamet. Nju je to palilo i trazila je da je tako zovem. Da se odnosim prema njoj kao kurvi il idrolji.

Da ne pitam kako da je jebem nego da je pojebem kako zelim. Zabijanje glave u jastuk, gusenje, svrsavanje po licu, tjeranje da guta, udaranje...

Za otvaraca threada. Predlazem da budes dominantan. Da ne budes njezan i pazljiv. Ne budi debil pa da je tuces ali drzi je da ne moze pobjeci i dok je jebes zestoko joj sapci na uho sto joj radis. Ne pitaj nego govori. Naprimjer "Svidja ti se to, svidja ti se kada punim tvoju vlaznu usku picku svojim tvrdim nabreklim kurcem. Hoces da te razvalim, da te boli danima poslije, jel tako."

Pa je jos natjeras da govori kako je dobro jebes: "Reci mi! (sto hoces da ti kaze, samo nemoj tipa da te voli nego recimo da voli tvoju veliku kitu, ...)

Neznam kako nemas ideje. Meni to sve dodje savrseno prirodno.

Rijeci droljo, kurvo ili kujo kod nekih prolaze (kao npr kod moje bivse), ali vidis i sam da po dosta postova ovdje ne bi bili prihvatljivi. Sam znas najbolje sto voli tvoja cura i ponasaj se tako. Ako ste oboje strasno napaljeni i u momentu ne bi jedna takva rijec nesto promjenila. Ali ako bi je koristio bez nekog smisla vjerojatno bi bio turn off.

Pocni polako, opisuj sto joj radis. Pricaj sto ces joj raditi. Ne pitaj je za dopustenje, ne pitaj je jel joj dobro. Dobro joj je. Ti to znas. Ti joj to govori. Ti si onaj koji je tu vazan. Tvoj uzitak. To ce je strasno napaliti.


Inace mnoge cure imaju ocekivanje da moraju svrsiti i kada si u klasicnom seksu znaju se osjecati pod pritiskom. Kada si ovako dominantan i posvetis se svom uzitku one vise ne osjecaju taj pritisak i bude im se puno lakse uziviti. Da ne spominjemo da je takav seks vise animalisticki i mnogi ga vise vole.
Pa ovaj način mi se najviše i sviđa, zanimalo me čisto šta joj kažeš.. dominantan sam ja, ali eto riječi mi nisu baš toliko dolazile!
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 11.05.2009., 03:07   #83
Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Speak for yourself. Jednu bivsu je bas to napaljivalo. Nas seks je cesto dolazio do ponizavanja. Redovito sam je zvao kurvo, kujo, droljo. Stogod mi je padalo na pamet. Nju je to palilo i trazila je da je tako zovem. Da se odnosim prema njoj kao kurvi il idrolji.

Da ne pitam kako da je jebem nego da je pojebem kako zelim. Zabijanje glave u jastuk, gusenje, svrsavanje po licu, tjeranje da guta, udaranje...

Za otvaraca threada. Predlazem da budes dominantan. Da ne budes njezan i pazljiv. Ne budi debil pa da je tuces ali drzi je da ne moze pobjeci i dok je jebes zestoko joj sapci na uho sto joj radis. Ne pitaj nego govori. Naprimjer "Svidja ti se to, svidja ti se kada punim tvoju vlaznu usku picku svojim tvrdim nabreklim kurcem. Hoces da te razvalim, da te boli danima poslije, jel tako."

Pa je jos natjeras da govori kako je dobro jebes: "Reci mi! (sto hoces da ti kaze, samo nemoj tipa da te voli nego recimo da voli tvoju veliku kitu, ...)

Neznam kako nemas ideje. Meni to sve dodje savrseno prirodno.

Rijeci droljo, kurvo ili kujo kod nekih prolaze (kao npr kod moje bivse), ali vidis i sam da po dosta postova ovdje ne bi bili prihvatljivi. Sam znas najbolje sto voli tvoja cura i ponasaj se tako. Ako ste oboje strasno napaljeni i u momentu ne bi jedna takva rijec nesto promjenila. Ali ako bi je koristio bez nekog smisla vjerojatno bi bio turn off.

Pocni polako, opisuj sto joj radis. Pricaj sto ces joj raditi. Ne pitaj je za dopustenje, ne pitaj je jel joj dobro. Dobro joj je. Ti to znas. Ti joj to govori. Ti si onaj koji je tu vazan. Tvoj uzitak. To ce je strasno napaliti.


Inace mnoge cure imaju ocekivanje da moraju svrsiti i kada si u klasicnom seksu znaju se osjecati pod pritiskom. Kada si ovako dominantan i posvetis se svom uzitku one vise ne osjecaju taj pritisak i bude im se puno lakse uziviti. Da ne spominjemo da je takav seks vise animalisticki i mnogi ga vise vole.
My boy
El Bradbury is offline  
Old 11.05.2009., 09:37   #84
Trebaš kurčinu, a? Da ti pičku podrapa?
Crodra is offline  
Old 11.05.2009., 11:03   #85
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
pa grublji i perverzniji seks ne mora značiti SM.
Točno. A i SM se može obaviti bez ijedne grubosti

Quote:
muad´dib kaže: Pogledaj post
da, ali treba je prvo snubiti ljubavnom poezijom, ako ste dovoljno mastoviti, to ovako nekako moze zvucati:

jebat cu te znaj,
zato pizde mi daj,
penis u cmar,
dobit ces na dar,
dopast ce ti se jako,
jer ce ici tako lako,
pizda tvoja masna,
bas mi je slasna,
a nakon nekog vremena u tvojoj maci,
izvadit cu ga i svrsiti ti po faci!


Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Speak for yourself. Jednu bivsu je bas to napaljivalo. Nas seks je cesto dolazio do ponizavanja. Redovito sam je zvao kurvo, kujo, droljo. Stogod mi je padalo na pamet. Nju je to palilo i trazila je da je tako zovem. Da se odnosim prema njoj kao kurvi il idrolji.

Da ne pitam kako da je jebem nego da je pojebem kako zelim. Zabijanje glave u jastuk, gusenje, svrsavanje po licu, tjeranje da guta, udaranje...
Mislim da sam u svakom postu i naglasila da su meni te riječi odbojne.

A sigurno ne želim da se suprug prema meni ponaša kao prema zadnjem smeću i najjadnijoj kurvetini i svršava mi po faci. Ovo je samo za žene: zar uisitinu želite da vam muškarac svršava po faci, a vi se sve uspaljene mislite "molim te svrši mi po faci i po mogućnosti neka mi tvoja sperma štrcne u oko". Meni je to totalno


Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Pocni polako, opisuj sto joj radis. Pricaj sto ces joj raditi. Ne pitaj je za dopustenje, ne pitaj je jel joj dobro. Dobro joj je. Ti to znas. Ti joj to govori. Ti si onaj koji je tu vazan. Tvoj uzitak. To ce je strasno napaliti.
Meni je u seksu na prvom mjestu moj užitak, a zatim užitak mog partnera. Da me partner koristi samo kao objekt svog užitka, to je totalno jednostrano. Po meni je seks užitak za dvije osobe.

Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Inace mnoge cure imaju ocekivanje da moraju svrsiti i kada si u klasicnom seksu znaju se osjecati pod pritiskom. Kada si ovako dominantan i posvetis se svom uzitku one vise ne osjecaju taj pritisak i bude im se puno lakse uziviti. Da ne spominjemo da je takav seks vise animalisticki i mnogi ga vise vole.
Ja u niti jednom obliku seksa ne osjećam pritisak, nego samo užitak. Može me raspametiti bilo što, čak i teška klasika.

@Mali boss - kakav ti seks želiš? Kako bi odgovorio na pitanje što je tebi idealan jeb?
ta.ja is offline  
Old 11.05.2009., 11:58   #86
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Trebaš kurčinu, a? Da ti pičku podrapa?
na ovo bi se odvalila smijat.
Creed80 is offline  
Old 11.05.2009., 12:01   #87
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
A sigurno ne želim da se suprug prema meni ponaša kao prema zadnjem smeću i najjadnijoj kurvetini i svršava mi po faci. Ovo je samo za žene: zar uisitinu želite da vam muškarac svršava po faci, a vi se sve uspaljene mislite "molim te svrši mi po faci i po mogućnosti neka mi tvoja sperma štrcne u oko". Meni je to totalno
Vidiš mene to baš pali, takve igrice. Stvarno volim ženu, i iskreno je poštujem, i sve bi napravio za nju, ali u takvim igricama uživamo oboje. Sad druga je stvar što ti očito patiš od nekakvog kompleksa pa ti čak i takve IGRICE , koje svak normalan i bez predrasuda neće miješat sa stvarnim životom, predstavljaju nekakvo vrijeđanje. Ili misliš da ja supruzi u Konzumu vičem "droljo, kupi i jogurte"?! Ono što ona ne voli ne radimo i problem riješen... to vis a vis štrcanja u oko...

Quote:
Meni je u seksu na prvom mjestu moj užitak, a zatim užitak mog partnera. Da me partner koristi samo kao objekt svog užitka, to je totalno jednostrano. Po meni je seks užitak za dvije osobe.
Ti si sebična proračunata kuja

Quote:
Ja u niti jednom obliku seksa ne osjećam pritisak, nego samo užitak. Može me raspametiti bilo što, čak i teška klasika.
Jebote koliko si proturječna, tebi je prvi tvoj užitak, onda je užitak za obe osobe, pa ti se neke stvari gade, onda te raspameti bilo šta. Zapravo se nikad nisi raspametila dovoljno da znaš usporedit.

[/QUOTE]
El Bradbury is offline  
Old 11.05.2009., 12:02   #88
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
A sigurno ne želim da se suprug prema meni ponaša kao prema zadnjem smeću i najjadnijoj kurvetini i svršava mi po faci. Ovo je samo za žene: zar uisitinu želite da vam muškarac svršava po faci, a vi se sve uspaljene mislite "molim te svrši mi po faci i po mogućnosti neka mi tvoja sperma štrcne u oko". Meni je to totalno
Vidiš mene to baš pali, takve igrice. Stvarno volim ženu, i iskreno je poštujem, i sve bi napravio za nju, ali u takvim igricama uživamo oboje. Sad druga je stvar što ti očito patiš od nekakvog kompleksa pa ti čak i takve IGRICE , koje svak normalan i bez predrasuda neće miješat sa stvarnim životom, predstavljaju nekakvo vrijeđanje. Ili misliš da ja supruzi u Konzumu vičem "droljo, kupi i jogurte"?! Ono što ona ne voli ne radimo i problem riješen... to vis a vis štrcanja u oko...

Quote:
Meni je u seksu na prvom mjestu moj užitak, a zatim užitak mog partnera. Da me partner koristi samo kao objekt svog užitka, to je totalno jednostrano. Po meni je seks užitak za dvije osobe.
Ti si sebična proračunata kuja

Quote:
Ja u niti jednom obliku seksa ne osjećam pritisak, nego samo užitak. Može me raspametiti bilo što, čak i teška klasika.
Jebote koliko si proturječna, tebi je prvi tvoj užitak, onda je užitak za obe osobe, pa ti se neke stvari gade, onda te raspameti bilo šta. Zapravo se nikad nisi raspametila dovoljno da znaš usporedit.

[/QUOTE]
El Bradbury is offline  
Old 11.05.2009., 13:25   #89
El Bradbury je dobro rekao. Ti (ta.ja) u igricama i seksualnim fantazijama vidis nekakvo ponizavanje. To su samo igre, zabava, medjusobno uzivanje. Mene uopce na pali da ja ponizavam zenu kao takvu. Nije mi to uopce privlacno. U normalnom zivotu sam posve normalan, tretiram svoju partnericu kao jednaku. Uostalom ne znam kako bi je drukcije trebao tretirati. Ali u spavacoj sobi i ja imam neke perverzije i gluposti koje zelim raditi, ali i ona. Nije iskljucivo jednostrano.

Siguran sam da postoje stvari koje smo radili ili cemo raditi koje bi ti vidjela kao ponizavanje muskarca. Mi to ne shvacamo tako. Mi to shvacamo kao istrazivanje granica nase seksualnosti. Nesto sto nam oboje donosi zadovoljstvo i uzitak.

U jednom drugom threadu pitaju kakve zene muskarci vole. E ovakvi kao ja i El Bradbury ne vole ovakve kao ta.ja. "Svetice" koje u bezazlenim stvarima vide prikrivene motive. Ponizavanje i slicno. A volimo one koje se znaju osloboditi u spavacoj sobi i priustiti i meni i njoj odlican zanimljiv seks.

Ono o mom uzitku iskljucivo koji je vazan je sto sam naucio kroz vrijeme. Ne znaci to da sam sebican nego da neke djevojke bolje reagiraju na takvu situaciju. Ako imaju problema s svršavanjem onda ne vole kada ti jos puknes vise ocekivanja na njih ocekujuci da svrse. Kad se posvetis sam sebi (ne da svrsis u minutu) i u usput bude jebeno dobar u krevetu i njoj to joj puno bolje odgovara. A i kakav je to grub seks, pomalo nasilan, dominantan gdje muskarac pokusava da zena svrsi. Pa po definiciji takav seks je orijentiran na muskarca i zenu se treba tretirati kao objekt.

Mali_boss je rekao da njegova zeli grub seks s dirty talkom tijekom seksa. Pretpostavljamo da je to pali pa smo mu dali savjete. Sad cekamo povratnu informaciju
Klonasto Pismo is offline  
Old 11.05.2009., 13:50   #90
Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
E
"Svetice" koje u bezazlenim stvarima vide prikrivene motive. Ponizavanje i slicno. A volimo one koje se znaju osloboditi u spavacoj sobi i priustiti i meni i njoj odlican zanimljiv seks.

Ono o mom uzitku iskljucivo koji je vazan je sto sam naucio kroz vrijeme. Ne znaci to da sam sebican nego da neke djevojke bolje reagiraju na takvu situaciju. Ako imaju problema s svršavanjem onda ne vole kada ti jos puknes vise ocekivanja na njih ocekujuci da svrse. Kad se posvetis sam sebi (ne da svrsis u minutu) i u usput bude jebeno dobar u krevetu i njoj to joj puno bolje odgovara. A i kakav je to grub seks, pomalo nasilan, dominantan gdje muskarac pokusava da zena svrsi. Pa po definiciji takav seks je orijentiran na muskarca i zenu se treba tretirati kao objekt.

Mali_boss je rekao da njegova zeli grub seks s dirty talkom tijekom seksa. Pretpostavljamo da je to pali pa smo mu dali savjete. Sad cekamo povratnu informaciju

Pivo za nas, dirty seks za žene
El Bradbury is offline  
Old 11.05.2009., 13:52   #91
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
A sigurno ne želim da se suprug prema meni ponaša kao prema zadnjem smeću i najjadnijoj kurvetini i svršava mi po faci. Ovo je samo za žene: zar uisitinu želite da vam muškarac svršava po faci, a vi se sve uspaljene mislite "molim te svrši mi po faci i po mogućnosti neka mi tvoja sperma štrcne u oko". Meni je to totalno
e vidis ja obozavam kad mi svrsi po faci ili u usta na kraju krajeva, sve smo drugacije i na drugacije nacine dozivljavamo neke stvari. i ja se radi toga ne osjecam nimalo ponizenom ili slicno
__________________
Ovim ce drustvom zavladati anarhija, nasa je snaga domaca rakija,
Ne dajmo sistemu da nas tlaci, nalocimo se alkohola jer pijani smo jaci!
dopy is offline  
Old 11.05.2009., 13:53   #92
Quote:
dopy kaže: Pogledaj post
e vidis ja obozavam kad mi svrsi po faci ili u usta na kraju krajeva, sve smo drugacije i na drugacije nacine dozivljavamo neke stvari. i ja se radi toga ne osjecam nimalo ponizenom ili slicno
aupickumaterinu, ajmo se upoznat
El Bradbury is offline  
Old 11.05.2009., 14:05   #93
ja se osjecam ponizen ako cura ispljune moje sjeme nakon pusinga.....

sta sam ja manje vriejdan. pa to je dio mene, mog tijela, ako voli mene onda ce voljet i gutat.....

ako ispljune znaci da me ne prihvaca u potpunosti onakvog kakav jesam, sa svim svojim manama i vrlinama...
PinkFrodo is offline  
Old 11.05.2009., 14:54   #94
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Točno. A i SM se može obaviti bez ijedne grubosti




Mislim da sam u svakom postu i naglasila da su meni te riječi odbojne.

A sigurno ne želim da se suprug prema meni ponaša kao prema zadnjem smeću i najjadnijoj kurvetini i svršava mi po faci. Ovo je samo za žene: zar uisitinu želite da vam muškarac svršava po faci, a vi se sve uspaljene mislite "molim te svrši mi po faci i po mogućnosti neka mi tvoja sperma štrcne u oko". Meni je to totalno
Zensko sam i uopce svrsavanje po mom licu ne dozivljavam ponizavajuce niti smatram da ce me dragi radi toga smatrati smecem ili kurvom.
Gust mi je kad mi svrsi bilo di po meni jer vidim koliki je njemu gust. A ako se dogovorimo za svrsavanje po faci, sklopim oci.
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Old 11.05.2009., 15:01   #95
Quote:
Ms.Kali kaže: Pogledaj post
Zensko sam i uopce svrsavanje po mom licu ne dozivljavam ponizavajuce niti smatram da ce me dragi radi toga smatrati smecem ili kurvom.
Gust mi je kad mi svrsi bilo di po meni jer vidim koliki je njemu gust. A ako se dogovorimo za svrsavanje po faci, sklopim oci.
Vi moderne žene ste ukras ovog društva
El Bradbury is offline  
Old 11.05.2009., 15:03   #96
Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Vi moderne žene ste ukras ovog društva
So bi vi bez nas Jadni bi morali svrsavat u nebuloze poput kondoma
Ma steta dobre sperme da se baci
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Old 11.05.2009., 16:06   #97
Mislim da mi svi više uživamo u malo grubljem seksu, nego u nekoj jebici ah uh ih Nisam mlakonja i ja ne želim monotoni seks.. jedanput ćemo to napravit na stolu, drugi put na kauču, treći put na krevetu.. samim time, i to je izazov.. zašto volim malo grublje? možda mi nije primarno veći užitak, ali ako je ona izvan sebe, pa i ja poludim da je baš izjebem.. normalno da voli da je opalim po guzi, sisama, da je lagano gušim(neko mi je savjetova ne, da ne završim u zatvoru ali ništa opasno).. Iskreno, možda ovo sve nebi ni pita da cura nije starija od mene, nije puno(2 godine).. ali, onako uvik idu mlađe cure sa starijim momcima, a kod mene obratno! Ne manjka mi iskustva, ali ni njoj.. i to me baš draži jer je želim izludit, a očito je to pali, pa me zato zanima koje riječi vi koristite u svom grubljem seksu? Možda i šta radite grubo, a da ne govorite, osim šta je malo udarite, vežete??
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 11.05.2009., 17:38   #98
Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Vidiš mene to baš pali, takve igrice. Stvarno volim ženu, i iskreno je poštujem, i sve bi napravio za nju, ali u takvim igricama uživamo oboje. Sad druga je stvar što ti očito patiš od nekakvog kompleksa pa ti čak i takve IGRICE , koje svak normalan i bez predrasuda neće miješat sa stvarnim životom, predstavljaju nekakvo vrijeđanje. Ili misliš da ja supruzi u Konzumu vičem "droljo, kupi i jogurte"?! Ono što ona ne voli ne radimo i problem riješen... to vis a vis štrcanja u oko...

Jebote koliko si proturječna, tebi je prvi tvoj užitak, onda je užitak za obe osobe, pa ti se neke stvari gade, onda te raspameti bilo šta. Zapravo se nikad nisi raspametila dovoljno da znaš usporedit.
A zašto nisi pomislio ovako - da mene riječ droljo ni najmanje ne uzbuđuje i tu jednostavno stao s razmišljanjem. Ne poznaš me i ne znaš kakav je seks sa mnom, što sam sve spremna napraviti, što me uzbuđuje i u čemu uživam.

Da, meni je na prvom mjestu moj užitak, ali to ne znači da neću napraviti nešto što je mom suprugu br.1, a meni ne predstavlja neki veći doživljaj. Isto tako ne očekujem da bilo tko radi ono što ga ne uzbuđuje. Ono "raspametiti" odnosilo se na izjavu Klonastog pisma o tome da se žene ne mogu dovoljno opustiti prilikom klasičnog seksa, pa im zato treba da se muškarac posveti samo svom užitku.

Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post

U jednom drugom threadu pitaju kakve zene muskarci vole. E ovakvi kao ja i El Bradbury ne vole ovakve kao ta.ja. "Svetice" koje u bezazlenim stvarima vide prikrivene motive. Ponizavanje i slicno. A volimo one koje se znaju osloboditi u spavacoj sobi i priustiti i meni i njoj odlican zanimljiv seks.
Ti ni neznaš kakva sam ja, pa prema tome nemoj mi ni suditi. Zamisli da sam ja na vaše izjave napisala da ste npr. patetični drkadžije koji nisu vidjeli pičke već 10 godina". Ne sudi o onome koga ne poznaješ. I da te preduhitrim, ja nisam ocjenjivala vaš seksualni potencijal, a i nemam ni namjeru.

Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Ono o mom uzitku iskljucivo koji je vazan je sto sam naucio kroz vrijeme. Ne znaci to da sam sebican nego da neke djevojke bolje reagiraju na takvu situaciju. Ako imaju problema s svršavanjem onda ne vole kada ti jos puknes vise ocekivanja na njih ocekujuci da svrse. Kad se posvetis sam sebi (ne da svrsis u minutu) i u usput bude jebeno dobar u krevetu i njoj to joj puno bolje odgovara. A i kakav je to grub seks, pomalo nasilan, dominantan gdje muskarac pokusava da zena svrsi. Pa po definiciji takav seks je orijentiran na muskarca i zenu se treba tretirati kao objekt.
Na si tako napisao u onom prvom postu, ne bi ni trepnula. Ali ti si napisao samo "posveti se sam sebi", a to se moglo svakako shvatiti.

Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Mali_boss je rekao da njegova zeli grub seks s dirty talkom tijekom seksa. Pretpostavljamo da je to pali pa smo mu dali savjete. Sad cekamo povratnu informaciju
Pogledaj na prvoj stranici pa ćeš vidjeti da sam mu odgovorila na njegovo pitanje. Mene je zanimalo kakav on seks voli, budući da njegova partnerica traži da dominira nad njom + dirty talk

Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
Mislim da mi svi više uživamo u malo grubljem seksu, nego u nekoj jebici ah uh ih Nisam mlakonja i ja ne želim monotoni seks.. jedanput ćemo to napravit na stolu, drugi put na kauču, treći put na krevetu.. samim time, i to je izazov.. zašto volim malo grublje? možda mi nije primarno veći užitak, ali ako je ona izvan sebe, pa i ja poludim da je baš izjebem.. normalno da voli da je opalim po guzi, sisama, da je lagano gušim(neko mi je savjetova ne, da ne završim u zatvoru ali ništa opasno).. Iskreno, možda ovo sve nebi ni pita da cura nije starija od mene, nije puno(2 godine).. ali, onako uvik idu mlađe cure sa starijim momcima, a kod mene obratno! Ne manjka mi iskustva, ali ni njoj.. i to me baš draži jer je želim izludit, a očito je to pali, pa me zato zanima koje riječi vi koristite u svom grubljem seksu? Možda i šta radite grubo, a da ne govorite, osim šta je malo udarite, vežete??
Iz ovoga ja samo mogu zaključiti da ne voliš monotoni seks. Napisao si da ti "malo grublje" nije primarno veći užitak - dakle, još uvijek fali to što ti je primarno.

A što se tiče godina, ja sam imala dečka mlađeg od mene i bila sam mu prva, ali taj je imao dominaciju u krvi i po pitanju SM-a je bio izrazito talentiran.

I, dobro, od tvog prvog pojavljivanja s pitanjem, da li je bilo primjene savjeta i kako je prošlo?
ta.ja is offline  
Old 11.05.2009., 19:04   #99
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
I, dobro, od tvog prvog pojavljivanja s pitanjem, da li je bilo primjene savjeta i kako je prošlo?
Nije jos nista jer imamo vezu na daljinu, ali uskoro..
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 11.05.2009., 19:28   #100
Quote:
muad´dib kaže: Pogledaj post
da, ali treba je prvo snubiti ljubavnom poezijom, ako ste dovoljno mastoviti, to ovako nekako moze zvucati:

jebat cu te znaj,
zato pizde mi daj,
penis u cmar,
dobit ces na dar,
dopast ce ti se jako,
jer ce ici tako lako,
pizda tvoja masna,
bas mi je slasna,
a nakon nekog vremena u tvojoj maci,
izvadit cu ga i svrsiti ti po faci!


Ajme, ovo je nesto najbolje sto sam procitala na ovom forumu od neznam kad!
Predobro!


OT Volim prostote u krevetu, ne uvijek, ali najcesce mi pase...
Unosi neku napetost i dokaz potpune opustenosti.

Ako mi decko kaze; sta je droljo volis kada te izjebem, tako volis, ha? sad cu te ........ ....
i tako dalje, mene to pali jer mi je zabavno biti u
ulozi neke kurvice dok me sevi.

Nisu mi jasni oni koji sute ko zaliveni za vrijeme sexa, meni taj "razgovor" stvara dodatnu napetost.
malatajna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger