Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2019., 20:35   #1
Trenirka, grudnjak, tajice...

E, bas me uvijek zanimalo u kakvim kombinacijama nasi forumasi vjezbaju? Imate li omiljene tajice, hlace, kratke hlacice i majicu ili bez majice u grudnjaku vjezbate?
Ok, nije meni do mode ali uvijek vidim da muski ili cure obuku nesto a da pase. Bojom. Znam da je glupo pitanje ali osim sto ste skombinirani i osjecate se super, cete jos bolje odradit trening. Kod mene to tak ide. Evo da idem primjerom - kupila sam novi komplet. Jos mi crna majka bez rukava fali. Bas za ljeto.

Odesláno z mého MYA-L11 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2019., 11:31   #2
Je neko uzeo tajice u Lidlu prošli tjedan, i kakve su?
sia22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2019., 13:41   #3
hebe mi se u cemu cu trenirati.. uglavnom trenerka ili kratke hlace po ljeti, i neka majica koja dodje taj dan i to je to...onaj tko gleda modu u teretani je idiot
pipkamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2019., 15:25   #4
Nije vazna moda ali volim uskladit. Pa me i zanima vasa odjeca. Jel imate noname odjecu ili neku nike, nebbia, frenetic ili sto vec?

Odesláno z mého MYA-L11 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2019., 18:48   #5
Da se ubacim malo jel zna itko gdje bi u Zagrebu mogla naći neki ok sportski grudnjak, da dobro drži, podupire, a ne one neke fensi Nike bez žice, bez ičega.. To je valjda za cice broj 0

Nemam ja velike cice, neka malo slabija 2-ka, ali hoću da mi taj top/grudnjak dobro drži dok treniram, da ne moram mislit i o tome hoće se opustit dok malo skočim ili nešto.

Ima li tako nečeg a da je do 100 kn, max. 150 kn?
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2019., 07:20   #6
Ako ti je slabija 2-ka što će ti uopće grudnjak
Ibuzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2019., 12:19   #7
Donji dio široke stare trenerke, crne patike nepoznatog proizvođača i obične majce. Treniram na otvorenom. Klošarski đir
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2019., 13:22   #8
Quote:
Ibuzi kaže: Pogledaj post
Ako ti je slabija 2-ka što će ti uopće grudnjak
Zato jer nisam vise u godinama kad sise stoje totalno uspravno, i zelim sprijecit dalje da se to dogadja, koliko god mogu . Eto zato.

Ne objese se samo velike sise, inace
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2019., 23:36   #9
Pics or it didn't happened,kokos junkie
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2019., 21:33   #10
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Da se ubacim malo jel zna itko gdje bi u Zagrebu mogla naći neki ok sportski grudnjak, da dobro drži, podupire, a ne one neke fensi Nike bez žice, bez ičega.. To je valjda za cice broj 0



Nemam ja velike cice, neka malo slabija 2-ka, ali hoću da mi taj top/grudnjak dobro drži dok treniram, da ne moram mislit i o tome hoće se opustit dok malo skočim ili nešto.



Ima li tako nečeg a da je do 100 kn, max. 150 kn?
Lisca ima odlične sportske grudnjake. Ima i Nike i Adidas, ali moraš traziti one na kojima pise da su za high impact.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2019., 23:53   #11
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Lisca ima odlične sportske grudnjake. Ima i Nike i Adidas, ali moraš traziti one na kojima pise da su za high impact.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
E hvala, ali ja trazim nesto povoljnije,do 150 kn, jer kupila bi 2-3 komada, da mogu jedan oprati pa drugi nosim i tak.. Koliko sam vidjela, Nike-ovi i Adidas-ovi grudnjaci/topovi su preko 200 kn

Ima nesto povoljnije kod nas a da zadovoljava kvalitetom i dobro drzi?
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2019., 08:08   #12
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
E hvala, ali ja trazim nesto povoljnije,do 150 kn, jer kupila bi 2-3 komada, da mogu jedan oprati pa drugi nosim i tak.. Koliko sam vidjela, Nike-ovi i Adidas-ovi grudnjaci/topovi su preko 200 kn

Ima nesto povoljnije kod nas a da zadovoljava kvalitetom i dobro drzi?
Potraži u H&M-u. Imam 2 njihova, nisu loši i mislim da su cijenom uglavnom ispod 200 kn. Imaju tanjih topića i malo "jačih", high impact. Makar ja nisam mjerodavna za preporuku grudnjaka/topova, meni su svi dobri jer funkcionalno skoro da mi ne trebaju...
morena1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2019., 09:45   #13
Što se tiče opreme za fitnes (a i za bicikliranje i planinarenje, jer i bicikliram i planinarim), ja to sve kupujem u Lidlu i prezadovoljna sam. Imam malo veće grudi i njihovi sportski grudnjaci su mi super, dobro drže dok skakućem. Isto tako sportske tajice, majice, sve je nosivo godinama, a pere se svaki tjedan. Imam i nekoliko komada iz Intersporta, cijene duplo veće a kvaliteta lošija. Tako da samo pratite njihove kataloge i najave, i ako možete odmah 1. dan akcije do Lidla, jer se brzo razgrabi.
Naravno, ako patite od marki i skupe opreme, onda Lidl nije za vas, ali meni je glupo davati puno love za nešto u čemu se redovno znojim, sjedim i valjam popodu, ili lunjam u prirodi.
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2019., 15:36   #14
Quote:
Zubicaljubica kaže: Pogledaj post
Što se tiče opreme za fitnes (a i za bicikliranje i planinarenje, jer i bicikliram i planinarim), ja to sve kupujem u Lidlu i prezadovoljna sam. Imam malo veće grudi i njihovi sportski grudnjaci su mi super, dobro drže dok skakućem. Isto tako sportske tajice, majice, sve je nosivo godinama, a pere se svaki tjedan. Imam i nekoliko komada iz Intersporta, cijene duplo veće a kvaliteta lošija. Tako da samo pratite njihove kataloge i najave, i ako možete odmah 1. dan akcije do Lidla, jer se brzo razgrabi.
Naravno, ako patite od marki i skupe opreme, onda Lidl nije za vas, ali meni je glupo davati puno love za nešto u čemu se redovno znojim, sjedim i valjam popodu, ili lunjam u prirodi.
Baš sam sad gledala katalog, idući četvrtak dolazi opet sve htjela bih probati te njihove sportske tajice.
Inače već dugo kupujem njihove obične tajice, i super su mi. Ne postaju prozirne i ne rastegnu se, što mi je vrlo bitno jer imam tanke gležnjeve i listove, pa mi se druge tajice nakon par pranja počnu dizat do pol lista.
Imam još nekoliko drugih komada robe iz lidla, i isto sam zadovoljna.
Jedina zamjerka što ništa ne mogu probati prije kupnje
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2019., 16:43   #15
Potpuno nebitno, ne idem se modirat u gym nego lit krv, znoj i suze. Obična crna majica, hlačice no name i tenisice stare nekih 4 godine.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2019., 19:38   #16
Po uzoru na svojeg idola što se tiče sportske obleke - Rokija Balboe, obučem najstariji šorc/trenerku i napoderaniju majicu koju imam. Vjerujte, imam čak i po skoro 30 godina staro. To vrlo živcira moju ženu, ali ne namjeravam mjenjati svoj modni izričaj. Doduše ja sam toliko zgodan (i skroman) da mi to sve odlično stoji pa ljudi ne upiru previše prstom u mojem pravcu. Toliko su zabezeknuti što netko mojih godina u ovo doba vježba (provincija) da ni ne primjete šta sam obukao valjda...
Patike nosim samo Adidas i Nike, ali i tu izabarem najgore što imam. Doduše trenutno imam u odličnom stanju što me pomalo deprimira, ali šta ćeš...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 21:37   #17
Kupila sam danas u lidlu te sportske tajice i super su
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2019., 18:25   #18
Jooj, New yorker je znao imat krasne tajice (omiljene su mi jedne njihove), ali se nešto pokvario u zadnje vrijeme.
A Stradivarius je imao lijepe topiće prošlo lito, zimus su bili na sniženju, ne znam da li ih još ima.
Beauty-pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2019., 09:54   #19
Quote:
sia22 kaže: Pogledaj post
Je neko uzeo tajice u Lidlu prošli tjedan, i kakve su?
Quote:
Amybroj9 kaže: Pogledaj post
Kupila sam danas u lidlu te sportske tajice i super su
Kupila ih prošle godine. Odlične su kvalitete, peri-deri
Obratite samo pozornost na veličinu.
Npr. nekada im vel. M zna biti standardna, a nekada kao L.


Prije sam mislila da je gubitak novaca uložiti u sportsku robu, sad vidim da nije.
Recimo sportske tajice su elastične, ne mogu puknuti samo tako kao obične, lakše je kretanje ...
__________________
Death and life are in the power of the tongue, and those who love it will eat its fruits. (Proverbs 18:21)
Chocobella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2019., 10:26   #20
Ja sam ko stereotipno žensko po pitanju obleke za trening... makar vježbam doma i mogu bit u bilo čemu, svako malo kupim neke tajice ili top ne kupujem neku skupu sportsku robu, više sam "lidl" tip, ali sad kad gledam, imam dosta toga Ali nije da nešto posebno to kombiniram, što prvo uzmem to obučem, samo pazim da kad radim DL da imam dugačke tajice
morena1211 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.