Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori predsjednički 2010

Izbori predsjednički 2010 Josipović vs. Bandić

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2009., 16:26   #61
Kladi
vakica
 
Kladi Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Lokacija: Zagreb
Postova: 19,391
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Ne može Crkva javno podržati čovjeka koji je izgradio karijeru kao komunistički aparatčik.
al računaju da će bolje proći uz tog beskičmenjaka, čovjeka bez stava nego uz čovjeka sa stavom, agnostikom.
kalkuliraju. i oni traže "manje zlo" za sebe.......
al stvarno nije lako desničarima ovih dana!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 30.12.2009., 16:26   #62
fibo
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2005.
Postova: 1,221
Quote:
Echoe kaže: Pogledaj post
Osvrnuo sam se na jučerašnji komentar Miklenića u središnjem dnevniku HRT-a (koji je ukratko glasio da ni jedan ni drugi nisu najbolji izbor i da je to odraz krize u društvu) i mislim da ti ima veze s temom 'Crkva razočarana 1. krugom'. Ostatak posta je moj kratki stav zašto Crkvi ne odgovara ni jedan od kandidata.
Baš si se osvrnuo:
Quote:
Zašto takvi kao Miklenić dobivaju medijski prostor?!
. Ostatak je tvoj osobni dojam koji nema veze s Miklenićevim javnim stavom.
fibo is offline  
Old 30.12.2009., 16:29   #63
fibo
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2005.
Postova: 1,221
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
al računaju da će bolje proći uz tog beskičmenjaka, čovjeka bez stava nego uz čovjeka sa stavom, agnostikom.
kalkuliraju. i oni traže "manje zlo" za sebe.......
al stvarno nije lako desničarima ovih dana!
Gdje oni to računaju? Otkud ti to?
Ili je to još jedna slobodna interpretacija nepročitanog
fibo is offline  
Old 30.12.2009., 16:30   #64
Inox 18/10
ja sam brEnd!!
 
Inox 18/10 Avatar
 
Registracija: Mar 2009.
Lokacija: šta reći
Postova: 9,083
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Očigledno neka zabuna, pošto ja govorio o 90-toj i o ovim parlamentarnim izborima

no kad smo kod povijesti

evo i za tebe

http://hr.wikipedia.org/wiki/Inkvizicija

Za očuvanje hrvatskog jezika kao temelja buduće države,najzaslužnija tijekom prošlosti je bila crkva.
Inkvizicija nema nikakve veze s našom državom.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Old 30.12.2009., 16:32   #65
fibo
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2005.
Postova: 1,221
Quote:
tutlek kaže: Pogledaj post
1. Miklenić nigdje nije rekao da konkretno podržava negok od propalih kandidata. možda im je odgovarao baš Jurčević ili Tuđman, a ne Hebrang...
2. Sekularno društvo ne podrazumijeva zabranu mišljenja i glasa vjerskim zajednicama, nego samo nesudjelovanje istih u pripremi i donošenju zakona, sudjelovanje u izvršnoj, zakonodavnoj ili sudskoj vlasti. Shvatite to već jednom
Upravo tako, ali lakše je pretpostavljati i izmišljati podršku Hebrangu pa sad odnekud i Bandiću koje nikad nije bilo i onda zdvajati nad tim.
fibo is offline  
Old 30.12.2009., 16:34   #66
vegi1
Blitzkrieg
 
Registracija: Jun 2009.
Lokacija: Zagreb
Postova: 2,989
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Za očuvanje hrvatskog jezika kao temelja buduće države,najzaslužnija tijekom prošlosti je bila crkva.
Da bi reč reko, 100% istina....
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 30.12.2009., 20:31   #67
slavonika
uvijek i jedina
 
slavonika Avatar
 
Registracija: Oct 2008.
Lokacija: iza zadnje brazde...
Postova: 659
Pošalji poruku preko ICQ korisniku slavonika Pošalji poruku preko Skype korisniku slavonika
Quote:
Echoe kaže: Pogledaj post
Zašto takvi kao Miklenić dobivaju medijski prostor?!
Nije dobio neo mu je to Crkva omogućila osnivajući list. Veći je problm što u tom listu nema dijaloga a tada svaki napis vodi u - nametanje. Pogotovu ako dolazi od sustava kao što je Crkva. Mislim da je još veći problem što državni organi o ovom slučaju šute jer je notorna činjenica da je g.Miklenić prekršio zakonske odredbe Zakona o javnom priopćavanju.

Quote:
tutlek kaže: Pogledaj post
1. Miklenić nigdje nije rekao da konkretno podržava negok od propalih kandidata. možda im je odgovarao baš Jurčević ili Tuđman, a ne Hebrang...
2. Sekularno društvo ne podrazumijeva zabranu mišljenja i glasa vjerskim zajednicama, nego samo nesudjelovanje istih u pripremi i donošenju zakona, sudjelovanje u izvršnoj, zakonodavnoj ili sudskoj vlasti. Shvatite to već jednom
Točno, ne podrazumjeva zabranu mišljenja te ju kao takvu nije niti osudio. Ovdje taj problem ne postoji no postoji problem što to nije osobno mišljenje nego mišljenje ogromnog sustava pušteno kroz novinski pamflet a napose kad to dođe od urednika istog.

Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Za očuvanje hrvatskog jezika kao temelja buduće države,najzaslužnija tijekom prošlosti je bila crkva.
E sad, i o ovom bi se dalo puno rečenica napisati. Hrvatski jezik iz prošlosti i ovaj od ´45 nije isti. Možda bi bilo i gore ali ne možemo reći da je Crkva očuvala hrvatski jezik onakav kakav je dobila "u amanet". Prošetaj nekim grobljem i pogledaj što i kako piše na starim grobovima. Čisti svjedok povijesti našeg jezika.

Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Da bi reč reko, 100% istina....
Objašnjeno u postu iznad !
__________________
Važno je, sve je važno...Pozdrav iz zaostale Slavonije !
slavonika is offline  
Old 30.12.2009., 22:15   #68
Martian7
Svemirka
 
Martian7 Avatar
 
Registracija: Feb 2009.
Lokacija: negdje u svemiru
Postova: 37,693
IMNSHO, Crkva si je za svoje razočaranje rezultatima prvoga kruga predsjedničkih izbora dobrim dijelom sama kriva.
Martian7 is offline  
Old 30.12.2009., 22:17   #69
vegi1
Blitzkrieg
 
Registracija: Jun 2009.
Lokacija: Zagreb
Postova: 2,989
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
IMNSHO, Crkva si je za svoje razočaranje rezultatima prvoga kruga predsjedničkih izbora dobrim dijelom sama kriva.
nije tuđman dovoljno platio da ga podrže...znaš kolko love iz zg proračuna ide u bih popovima....e da znaš onda bi i znala zašto nisu podržavali tvog nego bandića
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 30.12.2009., 23:07   #70
Martian7
Svemirka
 
Martian7 Avatar
 
Registracija: Feb 2009.
Lokacija: negdje u svemiru
Postova: 37,693
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
nije tuđman dovoljno platio da ga podrže...
Nije uopće nikome platio da ga podrži, tako da je totalno bez veze reći da nije dovoljno platio.
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
znaš kolko love iz zg proračuna ide u bih popovima....e da znaš onda bi i znala zašto nisu podržavali tvog nego bandića
Ne znam točan iznos, ali znam da su neki iz Crkve iz materijalističkih razloga bili za Bandića. No ti valjda nisu razočarani što im je Bandić u drugom krugu.
Martian7 is offline  
Old 31.12.2009., 01:12   #71
tutlek
Registrirani korisnik
 
tutlek Avatar
 
Registracija: Apr 2006.
Postova: 1,176
Quote:
slavonika kaže: Pogledaj post
Točno, ne podrazumjeva zabranu mišljenja te ju kao takvu nije niti osudio. Ovdje taj problem ne postoji no postoji problem što to nije osobno mišljenje nego mišljenje ogromnog sustava pušteno kroz novinski pamflet a napose kad to dođe od urednika istog.

!
I šta onda? To rade sve novine, svaki medij - imaju one koje zastupaju, imaju svoju ideologiju i nju promiču.
Jutarnji list ili 101-ca ili globus nisu ništa liberalniji ni objektivniji od glasa koncila. GK ima jednu svrhu, a to je komunikacija sa članovima crkve, sa vjernicima. A svatko ima pravo prihvatiti ili ne prihvatiti njihove stavove. Čitati ili ne čitati, pa zar nije to poanta slobode govora i izbora, demokracije same po sebi?
I dalje ne vidim problem u tome što crkve komunicira sa vjernicima i kroz GK? To je normalno, to je za očekivati, to je prirodno. Gdje god dođeš zna se koje su novine desne, lijeve, centar, ribičija i kajgod....zašto braniti GK-u da bude također takav, da odredi i drži svoje stavove?
Takvo stajalište i filozofija je već dobro utvrđena ljevičarska tolerancija koja tolerira samo kad se zastupaju njihova mišljenja i interesi, a u protivnom samo prigovara i buni se. CIjenim kvalitetne ljevičare, po većini stvari i ja sam ljevičar, ali takva netolerancija izrazito boli kad dolazi sa te strane je smrdi po licemjerstvu
tutlek is offline  
Old 31.12.2009., 01:17   #72
tutlek
Registrirani korisnik
 
tutlek Avatar
 
Registracija: Apr 2006.
Postova: 1,176
nekim crkva smrdi kaj god da naprave. Prvo pljuju da nekoga podržavaju (HDZ, BAndića), a nemaju nikakav dokaz za tako nešto. A onda kad izrijekom kažu da neće podržati ova dva kandidata (a tvrdili su da su iza Bandića) onda izmišljaju neke teorije o dobivenoj lovi
Ne bi im valjda moglo pasti na pamet jer bi im glava eksplodirala da Crkva sa ovim izražava svoj iskreni stav kako ovu dvojicu ne može nikako podržati. Jedan iz SDP-a uz koji, dok je ovakav, crkva nikad neće podržati. A drugi do jučer iz iste stranke, a još se i toliko mutnih stvari oko njega spominje...

Nikad se ti ljudi ne sjete utjecaja crkve na ljude prozivanjem grijeha struktura tamo '98 ili '99 sa čime su dali jasnu poruku da onaj HDZ ne podržavaju. Reći će da im valjda HDZ te godine nije dao dovoljno love...
Partijanje, stranačenje i slijepa ideologija...filozofija kontre bez obzira na sadržaj izrečenog/učinjenog - čista preslika naše politike i sabora. Kad vidim takve komentare i konstrukcije onda stvarno zaslužujemo ovakvu vlas i ovakav sabor kad su ljudi ograničeni na isti način
tutlek is offline  
Old 31.12.2009., 02:07   #73
H-K
Feel the flames
 
H-K Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: Zagreb
Postova: 5,960
crkva razočarana? a, jadni....

iskreno, boli me k. jesu li razočarani ili oduševljeni, svećenstvo ima pravo glasa, pa nek izađu na izbore i glasaju, kao što i ja činim...kad meni ne pašu rezultati izbora oću se samospaliti na trgu bana jelačića? šutim, kenjam i brzine menjam....to i je bit demokracije, da većina odluči, a manjina onda njurga....
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Old 31.12.2009., 07:53   #74
slavonika
uvijek i jedina
 
slavonika Avatar
 
Registracija: Oct 2008.
Lokacija: iza zadnje brazde...
Postova: 659
Pošalji poruku preko ICQ korisniku slavonika Pošalji poruku preko Skype korisniku slavonika
Quote:
tutlek kaže: Pogledaj post
I šta onda? To rade sve novine, svaki medij - imaju one koje zastupaju, imaju svoju ideologiju i nju promiču.
Jutarnji list ili 101-ca ili globus nisu ništa liberalniji ni objektivniji od glasa koncila. GK ima jednu svrhu, a to je komunikacija sa članovima crkve, sa vjernicima. A svatko ima pravo prihvatiti ili ne prihvatiti njihove stavove. Čitati ili ne čitati, pa zar nije to poanta slobode govora i izbora, demokracije same po sebi?
I dalje ne vidim problem u tome što crkve komunicira sa vjernicima i kroz GK? To je normalno, to je za očekivati, to je prirodno. Gdje god dođeš zna se koje su novine desne, lijeve, centar, ribičija i kajgod....zašto braniti GK-u da bude također takav, da odredi i drži svoje stavove?
Takvo stajalište i filozofija je već dobro utvrđena ljevičarska tolerancija koja tolerira samo kad se zastupaju njihova mišljenja i interesi, a u protivnom samo prigovara i buni se. CIjenim kvalitetne ljevičare, po većini stvari i ja sam ljevičar, ali takva netolerancija izrazito boli kad dolazi sa te strane je smrdi po licemjerstvu
Pobrkao si lončiće. Nit to rade novine niti mediji a nisi pogodio niti bit onoga što sam postao.
Nije problem što Crkva komunicira s vjernicima kroz "Glas" nego je problem što nije na svojim stranicama niti web-u dozvolila (a niti u programu "Katoličkog), što je demokratska osnova, čuti drugo mišljenje. U svim tiskanim medijima postoji rubrika "riječ čitatelja" (ili nekako slično), na svim portalima postoji mjesto "ostavi komentar (ili nekako slično). Da je Crkvi stalo do mišljenja ljudi,vjeruj mi ona bi to napravila. To bi im najviše moglo pomoći i na takav način mogli bi biti blizu ljudi.
Vidiš GK je u doba komunizma bio vrlo čitan (tada je osim crkvenih tema shvaćen kao, između ostalog, "demokratska avangarda"), a sada ga župnici moraju za govornicom silom prodavati jer ga ljudi već neko vrijeme ne žele puno čitati (jer se nisu urednički postavili vremenu u kojem žive).
E sad, druga je stvar koliko se čitaju odgovori građana ali je omogućen taj mali čin demokracije.
I za kraj, nemoj olako pisati uvrede na takav žestok način. Po čemu sam ja ili netko sličan meni,netolerantni Zar i ja nemam pravo primjerice na sličan komentar kao što dozvoljavaš Crkvi
Pogledaj malo Zakon o javnom priopćavanju gdje stoji način na koji se uređuju tiskovine, elektronički mediji i ostali. Kada to pročitaš možemo diskutirati o kvaliteti uredništva i TV-a, i radija (one koje zajednički možemo poslušati), i tiskovina pa i web portala.
__________________
Važno je, sve je važno...Pozdrav iz zaostale Slavonije !
slavonika is offline  
Old 31.12.2009., 08:07   #75
slavonika
uvijek i jedina
 
slavonika Avatar
 
Registracija: Oct 2008.
Lokacija: iza zadnje brazde...
Postova: 659
Pošalji poruku preko ICQ korisniku slavonika Pošalji poruku preko Skype korisniku slavonika
Quote:
tutlek kaže: Pogledaj post
nekim crkva smrdi kaj god da naprave. Prvo pljuju da nekoga podržavaju (HDZ, BAndića), a nemaju nikakav dokaz za tako nešto. A onda kad izrijekom kažu da neće podržati ova dva kandidata (a tvrdili su da su iza Bandića) onda izmišljaju neke teorije o dobivenoj lovi
Ne bi im valjda moglo pasti na pamet jer bi im glava eksplodirala da Crkva sa ovim izražava svoj iskreni stav kako ovu dvojicu ne može nikako podržati. Jedan iz SDP-a uz koji, dok je ovakav, crkva nikad neće podržati. A drugi do jučer iz iste stranke, a još se i toliko mutnih stvari oko njega spominje...

Nikad se ti ljudi ne sjete utjecaja crkve na ljude prozivanjem grijeha struktura tamo '98 ili '99 sa čime su dali jasnu poruku da onaj HDZ ne podržavaju. Reći će da im valjda HDZ te godine nije dao dovoljno love...
Partijanje, stranačenje i slijepa ideologija...filozofija kontre bez obzira na sadržaj izrečenog/učinjenog - čista preslika naše politike i sabora. Kad vidim takve komentare i konstrukcije onda stvarno zaslužujemo ovakvu vlas i ovakav sabor kad su ljudi ograničeni na isti način
E sad si lega, pretjerao. Ne možemo imati sasvim suprotna kriterija. Ne možeš ti u mojoj kući raditi i govoriti što hoćeš dok u tvojoj moramo šutjeti i gledati opet kako ti radiš što hoćeš
Postoje kriteriji i oni moraju biti jednaki za sve, pa i za Crkvu. To je jedan od osnovnih postulata demokracije.
Ako Crkva može zašto ne dopuste da i narod može ?
Kada to shvatiš i primjeniš, vrlo brzo ćeš promijeniti mišljenje i postati demokrata, ovako...
__________________
Važno je, sve je važno...Pozdrav iz zaostale Slavonije !
slavonika is offline  
Old 31.12.2009., 08:11   #76
PowerLock
Style & Substance
 
PowerLock Avatar
 
Registracija: Dec 2002.
Postova: 20,550
Quote:
slavonika kaže: Pogledaj post
Pogledaj malo Zakon o javnom priopćavanju gdje stoji način na koji se uređuju tiskovine, elektronički mediji i ostali. Kada to pročitaš možemo diskutirati o kvaliteti uredništva i TV-a, i radija (one koje zajednički možemo poslušati), i tiskovina pa i web portala.
Volio bi kada bi mi citirao/citirala rečeni zakon u onom dijelu gdje piše da je izdavač obavezan uključiti rubriku "Pisma čitatelja" u svoje izdanje.
PowerLock is offline  
Old 31.12.2009., 08:46   #77
slavonika
uvijek i jedina
 
slavonika Avatar
 
Registracija: Oct 2008.
Lokacija: iza zadnje brazde...
Postova: 659
Pošalji poruku preko ICQ korisniku slavonika Pošalji poruku preko Skype korisniku slavonika
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Volio bi kada bi mi citirao/citirala rečeni zakon u onom dijelu gdje piše da je izdavač obavezan uključiti rubriku "Pisma čitatelja" u svoje izdanje.
Citiraj mi molim te, gdje sam to napisao da "pisma čitatelja" stoje u zakonu Onim što citiraš nigdje ne piše
__________________
Važno je, sve je važno...Pozdrav iz zaostale Slavonije !
slavonika is offline  
Old 31.12.2009., 10:55   #78
tutlek
Registrirani korisnik
 
tutlek Avatar
 
Registracija: Apr 2006.
Postova: 1,176
Quote:
slavonika kaže: Pogledaj post
E sad si lega, pretjerao. Ne možemo imati sasvim suprotna kriterija. Ne možeš ti u mojoj kući raditi i govoriti što hoćeš dok u tvojoj moramo šutjeti i gledati opet kako ti radiš što hoćeš
Postoje kriteriji i oni moraju biti jednaki za sve, pa i za Crkvu. To je jedan od osnovnih postulata demokracije.
Ako Crkva može zašto ne dopuste da i narod može ?
Kada to shvatiš i primjeniš, vrlo brzo ćeš promijeniti mišljenje i postati demokrata, ovako...
drago mi je što si se prepoznao u mom postu koji si sa ovim gore citirao, pogotovo kad se vidi da se u biti uopće ne obraćaš na taj post i na nemogućnost priznavanja ičeg pozitivnog od strane crkve, niti na "grijeh struktura" nego tučeš po sasvim drugoj temi.
Očekivani odgovor koji zaista govori puno drugih stvari sa strane onoga što u njemu piše...
tutlek is offline  
Old 31.12.2009., 11:04   #79
tutlek
Registrirani korisnik
 
tutlek Avatar
 
Registracija: Apr 2006.
Postova: 1,176
Quote:
slavonika kaže: Pogledaj post
Pobrkao si lončiće. Nit to rade novine niti mediji a nisi pogodio niti bit onoga što sam postao.
Nije problem što Crkva komunicira s vjernicima kroz "Glas" nego je problem što nije na svojim stranicama niti web-u dozvolila (a niti u programu "Katoličkog), što je demokratska osnova, čuti drugo mišljenje. U svim tiskanim medijima postoji rubrika "riječ čitatelja" (ili nekako slično), na svim portalima postoji mjesto "ostavi komentar (ili nekako slično). Da je Crkvi stalo do mišljenja ljudi,vjeruj mi ona bi to napravila. To bi im najviše moglo pomoći i na takav način mogli bi biti blizu ljudi.
Vidiš GK je u doba komunizma bio vrlo čitan (tada je osim crkvenih tema shvaćen kao, između ostalog, "demokratska avangarda"), a sada ga župnici moraju za govornicom silom prodavati jer ga ljudi već neko vrijeme ne žele puno čitati (jer se nisu urednički postavili vremenu u kojem žive).
E sad, druga je stvar koliko se čitaju odgovori građana ali je omogućen taj mali čin demokracije.
I za kraj, nemoj olako pisati uvrede na takav žestok način. Po čemu sam ja ili netko sličan meni,netolerantni Zar i ja nemam pravo primjerice na sličan komentar kao što dozvoljavaš Crkvi
Pogledaj malo Zakon o javnom priopćavanju gdje stoji način na koji se uređuju tiskovine, elektronički mediji i ostali. Kada to pročitaš možemo diskutirati o kvaliteti uredništva i TV-a, i radija (one koje zajednički možemo poslušati), i tiskovina pa i web portala.
nisam apsolutno ništa promašio. A razlika moje demokratičnosti i demokratičnosti nekih ljudi koji ovdje pljuckaju po crkvi je ta što ja mogu ne uvažavati i čak ne poštivati nečije stajalište i izražavanje, ali mu ga ne zabranjujem. A to sa ljeve tolerante strane nije tako - ona bi ako ikako može crkvi nešto i zabranila. A to je ta ljevičarska tolerancije koja jednostavno oduševi čovjeka. Ako si i ti taj koji bi crkvi zabranjivao izražavanje kojeg god stava i mišljenja onda si i ti definitivno netolerantan. A ja kao pravi demokrat ti tu netolerantnost neću zabraniti ali ću ju svakako kritizirati Vidiš ti na kojem sam ja već demokratičnom nivou?
Naravno, ako ti ne zabranjuješ nikome izražavanje onda ne upadaš u ove netolerantno ljevičare koje sam opisao pa te nema što dirati moj post. NIgdje nisam napisao da su ljevičari po defaultu netolerantni. Kao što ne stoji niti da su svi vjernici desničari, daleko od toga, a to je vidim uvriježena greška na forumima.
GK možda više ne čitaš, možda su ga ljudi prije čitali zato što je bio ogledni primjer demokracije za vrijeme komunizma. I svaka čast GK-u na tome, promicao je vrijednosti koje su bile ispred vremena ljudi u tadašnjoj državi, odradio je s time veliki zadatak. Danas ga čitam jednako kao prije, nikad nisam čuo svećenika da mi ga prodaje, ali baš nikad, i većina ljudi za koje znam da su ga čitali i kupovali u crkvama 80-tih ga čitaju i sad. Ako je situacija sa nakladom i prodajom tako loša onda se opet nemaš što brinuti zar ne? Onda je to marginalizirana novina koja više publiciteta dobije kroz neke reakcije Mesića nego što se sami za njega izbore.
Meni se uredništvo GK odlično postavilo i poštujem ih možda i više nego ikad u zadnjih 15 godina.

Zašto bi gledao zakon - citiraj mi gdje i što arde krivo i suprotno zakonu pa ćemo krenuti sa diskusijom od tuda.
tutlek is offline  
Old 31.12.2009., 11:09   #80
slavonika
uvijek i jedina
 
slavonika Avatar
 
Registracija: Oct 2008.
Lokacija: iza zadnje brazde...
Postova: 659
Pošalji poruku preko ICQ korisniku slavonika Pošalji poruku preko Skype korisniku slavonika
Quote:
tutlek kaže: Pogledaj post
drago mi je što si se prepoznao u mom postu koji si sa ovim gore citirao, pogotovo kad se vidi da se u biti uopće ne obraćaš na taj post i na nemogućnost priznavanja ičeg pozitivnog od strane crkve, niti na "grijeh struktura" nego tučeš po sasvim drugoj temi.
Očekivani odgovor koji zaista govori puno drugih stvari sa strane onoga što u njemu piše...
Da ti odgovorim na tvoj način jer tako češ najbolje razumjeti:
Drago mi je što nisi prepoznao istinu od laži, demokraciju od totalitarizma, zakon od bezakonja. Pogotovo mi je drago kada se ne osvrčeš na napisano nego tupiš svoju naučenu "misao" bez ijednog argumenta. Sasvim očekivano od jednog tvrdog komunističkog totalitarista presvućenog u HDZ-ovo "demokratsko" odijelo.

A sad o "grijehu struktura". Nemoj prodavati maglu ljudima jer grijeh struktura može postojati ali sigurno ne može bivstvovati 15 od 19 godina. To podržava Crkva i to podržavaš ti. Strašno.
__________________
Važno je, sve je važno...Pozdrav iz zaostale Slavonije !
slavonika is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger