Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Kako bi reagirali na vijest o nenadanom očinstvu?
ne bi htjeli niti znati, niti imati ništa s tim 8 11.11%
htjeli bi znati, ali ne želite biti u ulozi oca 7 9.72%
htjeli bi znati i sudjelovati u djetetovom životu 32 44.44%
predložili joj pobačaj 13 18.06%
nemam pojma 12 16.67%
Glasovatelji: 72. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2010., 14:17   #1
Otac ili donator sperme?

U seksualnoj vezi ona zatrudni i budući joj biološki sat otkucava - odluči zadržati dijete, ali nema nikakve posebne namjere prema ocu djeteta...

Da ste muškarac u toj vezi:
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 05.03.2010., 14:53   #2
nemam pojma... ali, iako su male šanse da zatrudni sa mnom, ako sam uvjeren da je ona svjesno zatrudnila(i samo svojevoljno), prekinuo bih s njom, i brinuo se o djetetu(koliko bih mogao). dijete nije krivo

btw u isključivo seksualnoj vezi, nisam siguran koliko bih uopće vjerovao da je dijete moje... jer nju ništa ne"veže" da se jebe samo sa mnom
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 05.03.2010., 14:55   #3
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
nemam pojma... ali, iako su male šanse da zatrudni sa mnom, ako sam uvjeren da je ona svjesno zatrudnila(i samo svojevoljno), prekinuo bih s njom, i brinuo se o djetetu(koliko bih mogao). dijete nije krivo

btw u isključivo seksualnoj vezi, nisam siguran koliko bih uopće vjerovao da je dijete moje... jer nju ništa ne"veže" da se jebe samo sa mnom
Kao da je "zavezana" u bilo kojoj drugoj vezi...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 05.03.2010., 14:59   #4
A čuj. ne bih htio da se dogodi i uvijek mi je bila blaga misterija kako se to dogodi ''slučajno'' pošto uglavnom svi dobro znamo kako dođe do tog.

Jebiga, čovjek mora preuzeti odgovornost za svoje akcije i suočiti se s posljedicama. Što si zakuhao moraš i kusati....

Imao bih poštovanje prema željama cure koja je trudna, ipak mislim da je njeno tijelo i da mora sama odlučiti pobaciti ili ne. Ja tu mogu jedino biti dobra potpora i iznjeti svoje iskreno mišljenje.

Ako dođe do djeteta. Ipak je to moje krv i meso, fala bogu da bih htio da to dijete ima najbolji mogući život.
Mislim da bih čak sudski ganjao ako ga majka želi skriti od mene ili tako nešto...
Dragonborn is offline  
Old 05.03.2010., 15:00   #5
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Kao da je "zavezana" u bilo kojoj drugoj vezi...
istina, ali rekao sam svoje mišljenje... kada bi bilo planirano, onda bih mogao pretpostaviti da je moje... ako ona sama odluči zatrudniti(npr prestane piti pilule, svojevoljno i bez mog znanja), dijete će imati oca i majku, ali ne i obitelj(jer ako je sposobna takve odluke sama donosit, onda će sama odlučivati i puno manje stvari koje se tiču nas dvoje), ovo je za mene prevara... s druge strane, ne bih pristao biti nekome donator sperme, ako ne želim dijete s njom
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 05.03.2010., 15:15   #6
Quote:
Dragonborn kaže: Pogledaj post
Ako dođe do djeteta. Ipak je to moje krv i meso...
Tako je. Pola para od prodaje u Italiju ide meni.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 05.03.2010., 16:46   #7
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
U seksualnoj vezi ona zatrudni i budući joj biološki sat otkucava - odluči zadržati dijete, ali nema nikakve posebne namjere prema ocu djeteta...

Da ste muškarac u toj vezi:
Njen izbor, ok...
Stavio sam trecu opciju... htjeo bi znati i sudjelovati u djetetovom zivotu...
__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Old 05.03.2010., 16:54   #8
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Tako je. Pola para od prodaje u Italiju ide meni.
Fuj te bilo


OT - a za curice tu nema pitanja?
kiss me is offline  
Old 05.03.2010., 16:59   #9
Ako sam dovoljno blesav (čitaj odgovoran) da jebem i zajebem... najmanje kako se mogu "kazniti" je da učinim "pravu stvar" i odgajam to dijete.
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Old 05.03.2010., 17:01   #10
Da sam muškarac u toj vezi - izabrala bih treću opciju, naravno.

Znam ljude koji se nalaze u točno takvoj situaciji. I oni postupiše kao što bih i sama.
Su.incotenible. is offline  
Old 05.03.2010., 18:56   #11
Ček malo znači ona bi dijete, a za mene ju boli kurac. Pa kakva je to žena? Jel to postoji uopće?
E pa kurac ja ću uzet dijete, a nek se ona jebe onda.
nemoralan is offline  
Old 05.03.2010., 19:16   #12
Ja kao žena nikad takvo što ne bi napravila nekome bez obzira koliko željela dijete, otkud mi pravo na to nekoga jednostavno dovesti pred gotov čin.
__________________
Is sex dirty? Only if it's done right.
mimi969 is offline  
Old 05.03.2010., 19:46   #13
Quote:
mimi969 kaže: Pogledaj post
Ja kao žena nikad takvo što ne bi napravila nekome bez obzira koliko željela dijete, otkud mi pravo na to nekoga jednostavno dovesti pred gotov čin.
zavisi kako tko shvata... normalno je da zena odlucuje o potomstvu ( mislim na nerodjenu djecu ),
a normalno je isto tako da i muskarac ne zeli ucestvovati u odgoju tog potomstva...

Ljudi izjednacavaju primarne nagone sa odgovornoscu, zajeb
__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...

Zadnje uređivanje homer11 : 05.03.2010. at 20:01.
homer11 is offline  
Old 05.03.2010., 19:55   #14
Quote:
mimi969 kaže: Pogledaj post
Ja kao žena nikad takvo što ne bi napravila nekome bez obzira koliko željela dijete, otkud mi pravo na to nekoga jednostavno dovesti pred gotov čin.
Ček.. ja sam sad zbunjena.
Jel ovdje riječ o tome da žena namjerno, na trik zatrudni, bez dogovora s tipom, ili da joj se to slučajno desi? (pukne kondom, tbl su zakazale, blabla, znamo da ništa nije 100% pouzdano)
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 05.03.2010., 20:02   #15
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ček.. ja sam sad zbunjena.
Jel ovdje riječ o tome da žena namjerno, na trik zatrudni, bez dogovora s tipom, ili da joj se to slučajno desi? (pukne kondom, tbl su zakazale, blabla, znamo da ništa nije 100% pouzdano)
i ja sam zbunjen

tema je loše postavljena, nerazumljivo
ima tu hrpa svakakvih varijanti, pa je nezgodno pretpostavljati kako bi čovjek odreagirao
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 05.03.2010., 20:08   #16
Suicidal, bilo bi zgodno kad bi pojasnila malo uvodni post.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 05.03.2010., 20:31   #17
Ja sam prema naslovu topica mislila da su u ljubavnoj vezi i kako bi reagirali na vijest o trudnoći

OT Ako je odlučila da nema ništa s dotičnim već on ima samo ulogu donatora sperme zašto bi mu išta govorila ako ga je iskoristila samo da dođe do cilja
On u tom slučaju ni ne može reagirat jer je dovoljno pametna da šuti o tome ako ne želi da on to sazna.
Ne vidim smisla u ovom topicu
malapatkica is offline  
Old 05.03.2010., 20:38   #18
Quote:
malapatkica kaže: Pogledaj post
Ja sam prema naslovu topica mislila da su u ljubavnoj vezi i kako bi reagirali na vijest o trudnoći

OT Ako je odlučila da nema ništa s dotičnim već on ima samo ulogu donatora sperme zašto bi mu išta govorila ako ga je iskoristila samo da dođe do cilja
On u tom slučaju ni ne može reagirat jer je dovoljno pametna da šuti o tome ako ne želi da on to sazna.
Ne vidim smisla u ovom topicu
Pa zar on nema nekakvo pravo? nije donirao spermu sporazumno, već prijevarom!

nekako mislim da se to ne može baš tako lako sakrit...
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 05.03.2010., 20:41   #19
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
Pa zar on nema nekakvo pravo? nije donirao spermu sporazumno, već prijevarom!

nekako mislim da se to ne može baš tako lako sakrit...
Normalno da ima prava, ali vidi post, ne razumin jel se samo s njim ševila ili ko zna s kim još
Odlučila je zadržati dijete, ali nema nikakve namjere prema ocu, a odlučila mu je reć, nije mi ovo jasno
Šta ako je on oće ženit
malapatkica is offline  
Old 05.03.2010., 20:45   #20
Quote:
malapatkica kaže: Pogledaj post
Normalno da ima prava, ali vidi post, ne razumin jel se samo s njim ševila ili ko zna s kim još
Odlučila je zadržati dijete, ali nema nikakve namjere prema ocu, a odlučila mu je reć, nije mi ovo jasno
Šta ako je on oće ženit
ma konfuzno je postavljeno...može tu bit još varijabli
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger