Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2010., 00:12   #41
jaoooo, ja se sjecam svog prvog sjajila, avonovo, tickled pink nijansa
prekrasno je bilo, fino mirisalo, al nijansu kasnije vise nikako nisam mogla nac
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 00:50   #42
Djeco evo ga lucci lucci jos je ziv

http://cgi.ebay.co.uk/Constance-Carr...item3a5a326376
a ima ga i na jos nekim UK stranicama za kupit. Prvom zgodom ja ga kupujem da se podsjetim na "djevojacke" dane.

Je tako je bilo u moje vrijeme, tamo neki lucci i prozirna niskoristi roll-on sjajila i svi smo bili sretni i prezadovoljni sa tim, a pogledajte danas.......

http://www.youtube.com/watch?v=1i_3g...eature=related (vlasnica kolekcije ima 10 godina)
tsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 01:02   #43
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Jel ima negdje još tih roll on sjajila? Jedno vrijeme ih je bilo u oriflame katalogu, al mislim da ih nema više. A tak su mi dobra ta sjajila.
Znam ih vidjeti po štandovima na placu!
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 01:08   #44
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Pola se ne sjećam ko da je 20 godina prošlo..

Ono čeg se sjećam je Deborah roll on prozirno sjajilo. Pa onda nekakvo užasno, neukusno, swirly JAKO rozo čini mi se da je isto bilo Deborah. Kasnije je tu bio i Avon Perfect Wear puder, a prije tog Avon maskara ako se dobro sjećam...nju sam dobila na dar zajedno s nekim sjenilom i užasnim ružem . Nijansa Champink. XD Dovoljno rečeno.

I sjećam se da sam imala neko prozirno sjajilo, prestrašno ljepljivo. Mislim da je bilo Quori. Imala sam i olovku, ne zna se koja marka i otkud je došla, uzela mami. XD

I bila sam opsjednuta balzamima za usne.
Ajme Quori To je imalo tako gadan okus! Imala sam neku groznu narančastu nijansu!
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 01:27   #45
Quote:
piromankaaa kaže: Pogledaj post
ja bi i sada jedno... za 'stara' vremena...
jel ima toga više igdje?
Bilo ih je prije u offertissimi, ja sam imala par, isto tak šarenih, samo je bila okrugla bočica. Možda ih čak još ima tam.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 01:34   #46
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Ja sam ovdje stvarno metuzalem.
Ak si ti metuzalem, što sam onda ja?

Kao klinka - osam, deset godina - sam ćopila rođakinji jednu potrošenu paletu, šest sjenila ne znam koje marke, sjećam se da me zeleno totalno oduševljavalo, ali naravno nosila sam ga samo po doma...
Lak Revlon, mrkva crveni, ukrala mami... samo za školske praznike su mi dali lakirat.

Vidim da nikom Samanta ruž nije bio prvi , e meni je. Nekakav perlasto rozi, izgledala sam kao da su me ima mjesec dana zaboravili pokopati
Puder u kamenu prvi Max Factor, već sam na faksu bila.
Za tekući puder nisam imala pojma da postoji , a prvi puder mi je bio - baby. Da, da, s onim bijelim sam se prašila po licu
Od parfumerija smo u "moje doba" imali Iris i gotovo
U Trstu sam kupila prvi skuplji parfem, neku Jill Sanders u skroz bijeloj bočici, u žurbi sam uzela taj umjesto željenog Joopa i bilo mi je žao k'o psu...

Constance Caroll, o da... sjenila (prvo moje sjenilo, duo sivo-crno), maskara... parfemi...
Ček malo, Lucci je bio kopija od... Lou Lou?

Svi su bili ludi za tim Luccijem, a ja sam imala kopiju Poisona, kako li se zvao...
Prvi parfem mi je bio Tramp :isuse: (najfrendica je imala Čarlija, plavog), i neki koji se zove Euridice, još imam bočicu...

:vremeplov mode on:
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 01:42   #47
Isuse, taj sam bila željela... tada je bio novi, tek izašao...
Idem ga pomirisati sutra
http://www.punmiris.com/parfem/Joop-...Bain-2419.html

EDIT:malo me uznemirava pomisao da su se neke od vas te godine rodile
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 01:58   #48
O pa ti si definitivno iz moje "grupe"
evo ga moj prvi puder,(slika dolje)
i onda sam se ja tako naprasila time (bez ikakve podloge, kreme icega) i ocekivla da budem bjutifulna...........a ono jok, sve sto sam naprasila to je odmah spalo (btw i tada sam iako u pubertetu imala suhu kozu). Od tada vucem "traume" na negativno iskustvo sa puderom te ga do dan danas ne koristim (cak ni kada sam otkrila da postoji i tekuci )

Prvi vlastiti ruz (ne kraden od mame, tj samostalna kupnja) je bio Samanta ili Maraskin, uglavnom jako svjetlo plavo pakovanje, a boja......... pa posto su to bili moji poceci u sminkanju, vodila sam se logikom da ne zelim biti upadljiva i imati puno boja na sebi, zato sam izabrala najnudastiju svjetlo puder boju misleci da sto manje boje = manje ce se primjetit jeeeeeeeeea dok nisam dosla kuci i namazala se ..........mislim pustite masti na volju na sta je to licilo
Da li treba da napomenem da ruzeve ni dan danas ne koristim.......

(Sad zbilja pocinjem pomisljati da moje ne koriscenje ruza i pudera vuce posljedice iz rane mladosti mojih make up zlocina)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	!Bof9WLgBGk~$(KGrHqQH-DQEtyp!PD9jBLnpm!NTk!~~_12.jpg‎
Views:	77
Size:	9.4 KB
ID:	10810  
tsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 02:03   #49
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
malo me uznemirava pomisao da su se neke od vas te godine rodile
Ja sam se rodila baš godinu prije.

Znala sam da će ova tema postat popularuša.

Sjećam se Constance Carroll lakova i ruževa. Ijoj.
Čak sam nedavno vidjela CC rumenila, a boje totalno privlačne. Tko bi rekao, a nisam to vidjela godinama no znam da još ima.

I oke, to nije dekorativa, ali sjećam se kako je bio popularan onaj Oxi gel za čišćenje prištave tinejdžerske face To mi je baš pomagalo ali se brzo prestao prodavat. Da mi je danas to probat, da vidim kakvo je. Onda sam se stalno ribala s tim.


Quote:
tsh kaže: Pogledaj post
O pa ti si definitivno iz moje "grupe"
evo ga moj prvi puder,(slika dolje)
i onda sam se ja tako naprasila time (bez ikakve podloge, kreme icega) i ocekivla da budem bjutifulna.
Obožavam ovu temu.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 13:19   #50
drago mi je da je tea zaživjela

sjećam se da sam jednom nosila ljubičasti ruž po doma i otvorila vrata susjedi (zaboravivši na ruž ), a onda me pitala jel se igram (a ja osmi razred)

i ja sam imala visions sjenilo, samo ljubičasto sivu kombo- isto na šaraf nijansa moon cloud čini mi se

a jedna fredica je mami ukrala krkinu paketu sjenila koja su prašila posvuda

ja sam imala ovaj kul dezić, dobila od tetke

__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 13:50   #51
ah, davno je to bilo..

prvo sam, u petom, šestom osnovne krala mami markinsova sjenila i ruževe (imala legicu što je radila u saponiji pa je uvijek bilo tih stvari po ladicama)

a onda sam dobila korektor (onaj balea za problematičnu, tek su onda došli u dm.. a još uvijek mi je taj najbolji ) u sedmom ili osmom razredu pa manhattnov puder u kamenu..(da, već mi je onda trebao ) i labella/sjajila.
u srednjoj sam prešla na tekuće pudere i rumenila, a malo prije faksa na maskare, olovke i tuševe.
sjenila i ruževe ne koristim ni danas

edit: ovo je bilo prvo sjajilo koje smo sve u razredu imale. i sad sam ga stavila. još se sjaji i miriši
(ako netko sutra otvori temu: otrovala sam se deset godina starim sjajilom - that's me)
aelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 16:46   #52
sjeća se netko spice girls dezića? taj je bio samo za posebne prilike
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 16:53   #53
Quote:
calmy kaže: Pogledaj post
sjeća se netko spice girls dezića? taj je bio samo za posebne prilike
hahahaha kako ne!! taj se koristio samo za rodendane



sjetila sam se jos ovih sjajila... to je bilo pod obavezno


Zadnje uređivanje *bobica* : 27.04.2010. at 17:02.
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 16:55   #54
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Ak si ti metuzalem, što sam onda ja?

Vidim, tu smo negdje po godinama...
Constance Caroll rulz!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 17:29   #55
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post

Vidim, tu smo negdje po godinama...
Constance Caroll rulz!
I ja sam s vama .

Kak sam samo zaboravila na Samantha ruževe? One rozo pearl nianse
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 17:45   #56
imala sam jedno srebrno sjenilo koje je bilo tako prekrasno da bi ga sada opet uzela ali se uopće ne mogu sjetiti koja je bila marka.
imala sam uz to i električno plavo sjenilo koje sam nekad furala uz rub trepavica kao liner. Korektor Rimmel i smeđa Rimmel maskara.
Tek za maturalni nabavila rumenilo Bourjois i crnu maskaru 2000calorie i puder iz Avona calming effects s pumpicom i sjajilo Glam shine.
Sjajila su bila uvijek ona uljna na roll s trešnjom
__________________
Visit my beauty blog!
zekica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 17:52   #57
..samo se sjecam prvog ruza, uzimala sam ga mami i sminkala se dok je nije bilo doma, pakiranje je bilo zlatno, sa reljefnim tockicama, sam ruz je bio ZELENE boje ali kad si ga stavljao na usne pocrvenio bi

posebnost mu je bila da bi drzao 24 sata na usnama, nepotrebno je reci da bi me mama svaki put skuzila zbog izribanih crvenih usana

those were the days


ako se netko sjeti o cemu se radi castim ga kolacima
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:03   #58
u kozmu sam ti vidjela ruževe koji su zeleni (uz zelene ima i žutih i narančastih i sl.) uglavnom koliko sam skužila mijenjaju boju
možda je to ta šema... (nisu me baš privlačili pa nisam skužila na koju foru mijenjaju boju i u koju boju)

ja si želim prozirni ruž sa šljokicama.... znam i di sam ga vidjela.... jedva čekam kupit si ga ....
još samo nać onakvo šareno sjajilo.....



a sjetila sam se svog prvog pudera... bio je loose, u veelikoj crnoj kutiji.... i prekrasno mirišao....naslijedila sam ga od mame..... al tad je već bio toliko star da više ništa na njemu nije pisalo......
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:03   #59
Quote:
Bluegirl kaže: Pogledaj post
I ja sam s vama .

Kak sam samo zaboravila na Samantha ruževe? One rozo pearl nianse
Jeee! The more, the merrier!
Da, rozi samantha ruz je bio apsolutni must have u 80-tima. Krala sam ga mami, a ne zna se kojoj je groznije stajao.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:07   #60
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Jeee! The more, the merrier!
Da, rozi samantha ruz je bio apsolutni must have u 80-tima. Krala sam ga mami, a ne zna se kojoj je groznije stajao.


ajde bar nije bio proziran i imao ogromne šljokice ko moji prvi ruževi
valjda sam kilu šljokica pojela tad....
a kak sam tek izgledala
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.