Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 22:26   #2061
^^ Negdje oko premijere "EF" bio je opširan članak o noveli, te opis likova.



Znam ćirilicu; ali džaba kad samo svaku desetu riječ ruskog razumijem. Da iole šta bolje razumijem, pokušala bih gledati internacionalnu verziju "Torre de Babel" (140 epizoda) sinhroniziranu na ruskom. :/
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 14:51   #2062
Globov officijelni YouTube kanal: link (postavljaju teasere, chamade, aberture, itd.)

***

Serija "Dupla Identidade" Glórije Perez, premijera je sljedećeg mjeseca, protagonisti su Bruno Gagliasso & Débora Falabella. Brunov lik ovdje je serijski ubica.
Serija će imati 13 epizoda.

"DI" Teaser
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 17:55   #2063
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
Globov officijelni YouTube kanal: link (postavljaju teasere, chamade, aberture, itd.)

***
Barem nešto od Globa na YT-u, a da neće zabranjivat.

Quote:
Serija "Dupla Identidade" Glórije Perez, premijera je sljedećeg mjeseca, protagonisti su Bruno Gagliasso & Débora Falabella. Brunov lik ovdje je serijski ubica.
Serija će imati 13 epizoda.

"DI" Teaser
Super teaser. Ovo se gleda.

"Não é tão fácil perceber o mal. O perigo pode estar entre nós. Vem aí "Dupla Identidade", assustadoramente inspirada na vida real".
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 17:55   #2064
Mene samo strah ovo: De Gloria Perez. Jer logika i Gloria odavno nisu na 'ti'.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 17:58   #2065
A valjda neće biti loše samo zato, eto, jer se baš nije nešto proslavila sa novelama od "O Clone".
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:57   #2066
Meni je žao da kod nas više ne prikazuju brazilske serije, mislim da bi npr. HRT-u bio odličan potez da u 12:30 umjesto meksičke stave brazilsku.

Inače, njihove "povijesne" serije su mi puno bolje od modernih. Kao najbolja mi je u sjećanju ostala Forca de um Deseo, odlična serija...
Carmen Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 00:06   #2067
Quote:
Meni je žao da kod nas više ne prikazuju brazilske serije, mislim da bi npr. HRT-u bio odličan potez da u 12:30 umjesto meksičke stave brazilsku.
Navodno nagodinu ide jedna Globova na HRT-u.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 01:43   #2068
Kompletne
"Felicidade" (1991/92) | 203 epizode | Maitê Proença @ Helena
"Por Amor" (1997/98) | 191 epizoda / Canal Viva) | Regina Duarte @ Helena
+ "História de Amor" (1995/96) | trenutno se reprizira na Canal Viva, pa je dosad postavljeno 147 epizoda (od ukupno 209):
http://www.dailymotion.com/playlists/user/mamidogabi/1

[Izgleda da nigdje nema epizoda internacionalne verzije "Por Amor". ]

Na tom kanalu imaju još: "A Viagem" (1994) (koja se trenutno reprizira na CV); "Top Model" (1989/90); "O Clone" (2000/01); "Água Viva" (1980); "Anjo Mau" (1997); "Mulheres de Areia" (1993); "Rainha da Sucata" (1990); "Que Rei Sou Eu?" (1989).


Vivianne Pasmanter je kao negativka zagorčavala život Heleni u "Felicidade" (Débora), Heleninoj kćerci Mariji Eduardi u "Por Amor" (Laura), te Heleni i njenoj kćerci Luizi u "Em Família" (Shirley).

BTW, Isabel (Vivianne P.) & Renato (Caco Ciocler) su tako divni u "Páginas da Vida", odlična je hemija između njih dvoje.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 02:31   #2069
- Lilian Lemmertz @ "Baila Comigo" (1981) u vreme snimanja Lilian je imala 44 godine
- Maitê Proença @ "Felicidade" (1991/92) u vreme snimanja Maitê je imala 33 godine
- Regina Duarte @ "História de Amor" (1995/96) u vreme snimanja Regina je imala 48 godina
- Regina Duarte @ "Por Amor" (1997/98) u vreme snimanja Regina je imala 50 godina
- Vera Fischer @ "Laços de Família" (2000/01) u vreme snimanja Vera je imala 49 godina
- Christiane Torloni @ "Mulheres Apaixonadas" (2003) u vreme snimanja Christiane je imala 46 godina
- Regina Duarte @ "Páginas da Vida" (2006/07) u vreme snimanja Regina je imala 59 godina
- Taís Araújo @ "Viver a Vida" (2009/10) u vreme snimanja Taís je imala 31 godinu
- Júlia Lemmertz @ "Em Família" (2014) u vreme snimanja Júlia je imala 51 godinu

Uz Taís, Maitê Proença je bila druga najmlađa Helena. Jedino Taís Araújo nije imala dete tokom novele, za razliku od ostalih Heleni. Ona se na kraju porodila.





Viviane Pasmanter (Débora) & Herson Capri (Mário) u "Felicidade":

friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:45   #2070
^^ Interesantne zanimljivosti.

Dobra glumačka ekipa: Tony, Vivianne, Maitê, Herson, Laura.
BTW, koji je ovo glumac na ovoj trećoj slici?

Inače, "Felicidade" je bila emitirana u 18h, a prosječna (srednja) gledanost je bila 42%.

Još kad bi barem negdje bilo epizoda "Baila Comigo". :/


Euclydes Marinho priprema scenarij serije "Braća Karamazovi". Globo tek treba da odobri snimanje ove serije; u tom bi slučaju serija bila snimana u Rusiji. Režiserka Amora Mautner u glavnim ulogama želi vidjeti Caia Blata i Carolinu Dieckmann. Izvor
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:03   #2071
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
^^ Interesantne zanimljivosti.

Dobra glumačka ekipa: Tony, Vivianne, Maitê, Herson, Laura.
BTW, koji je ovo glumac na ovoj trećoj slici? [/b]
Marcos Winter.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 21:27   #2072
Izgleda da će "O dono do mundo" iz 1991. zamijeniti "Dancin' days" na VIVA. Ta me telenovela baš ne zanima. Valjda će stavit nešto bolje umjesto "Historia de amor", iako se spominjao Perezičin "Pecado capital", a ta me još manje zanima od ODDM.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 23:46   #2073
Nadam se da će i "Laços de Família" biti reprizirana na VIVI.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 00:05   #2074
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Nadam se da će i "Laços de Família" biti reprizirana na VIVI.
Trebala bi. Prvo Baila comigo, pa Lacos.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 02:40   #2075


DUPLA IDENTIDADE - službeni site

Od 19.9., petkom oko 23:00 h


Tko je tko u seriji:




Ray (Débora Falabella) i Edu (Bruno Gagliasso)




Vera (Luana Piovani) i Dias (Marcello Novaes)




Júnior (Bernardo Mendes), Silvia (Marisa Orth) i Oto (Aderbal Freire Filho)




Chamada/teaser: Ele é inofensivo... Até o próximo ataque!


Glória Perez fala sobre a mente de um serial killer em nova série da Globo

Glória Perez govori o tome kakav je um jednog serijskog ubojice
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 00:03   #2076
Reprize "A Viagem" (14:30) i "Histórie de Amor" (15:30) su donijele odlične gledanost, i to najbolju gledanost ikada (što se novela tiče) otkako je CV pokrenut, Canalu Viva. Izvor

U ponoć repriziraju "Dancin' Days" (Gilberto Braga), a nakon nje u istom terminu treba da krene repriza još jedne Gilbertove novele - "O Dono do Mundo".

U tom slučaju, nakon "HdA" bi CV u tom terminu vala mogao reprizirati "Baila Comigo" ili "LdF".

Spisak novela repriziranih na CV.

Nakon "HdA" treba da krene "Pecado Capital".
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 00:05   #2077
Koliko god su im narasle gledanosti s te tri telenovele, mislim da će im isto tako i past sad s ovom "O dono do mundo" i pogotovo "Pecado capital". Ja se isto nadam da će ubrzo stavit i "Baila comigo", "Torre de Babel", "Sonho meu", "Era uma vez". Te me baš interesiraju.

"A viagem" je izvrsna. Kad ona završi, onda ću se bacit na ove preostale stare šta imam.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 00:25   #2078
Kad je bila neka anketa, gledaoci izabrali da "Água Viva" (Gilberto Braga/Manoel Carlos) bude reprizirana.

U terminu od ponoći tri Gilbertove novele zaredom: "AV", "DD", "ODdM".

Protagonisti "Era uma Vez..." su Herson Capri & Drica Moraes.


Zašto "CV" i sad ne napravi neku anketu koja bi novela trebala biti reprizirana.

Glasala bih za reprizu "Belíssime", "Torre de Babel", "BC", "LdF", "EuV...".
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 00:34   #2079
Prošli put, ako se dobro sjećam, su uz Agua viva bile ponuđene i Fera ferida i A indomada, radije bih te gledao nego PC i ODDM.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 01:22   #2080
Negdje je pisalo da je CV već ranije pokušao reprizirati "PC", ali da su se onda odlučili za "Anjo Mau".
Gledaoci se bune protiv reprize "PC".

Eno na njihovom FB-u neko tražu reprizu "LdF" nakon "HdA".

"EuV" je 2007. bila reprizirana u okviru VaPVdN. Novela ima 161 epizodu, dok je repriza imala 69 epizoda.

Ovdje ima samo prvih šest epizoda "EuV".
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.