Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2010., 23:03   #1
Cvijeće na poklon

Dakle, poslao bi svojoj curi doma buket cvijeća, pricala mi je jednom prilikom da nikad nije od ni jednog decka dobila nikakvo cvijece na poklon a to joj puno znaci
Pa me zanima kakvo cvijeće da kupim (da su normalne cijene) i da li sve cvjećarne imaju dostavu na vrata i kako to funkcionira??

Ajmo žene preporuke
maloljetnik is offline  
Old 30.06.2010., 23:54   #2
pa kupi joj nekakav zgodan sareni ne prevelik buketic i posalji nekog frenda kojeg curka ne pozna u "dostavu"
sve prave dostave su ti dosta skupe
Peppa Pig is offline  
Old 30.06.2010., 23:54   #3
nemoj joj slat cvijeće
zašto hoćeš napraviti nešto što ti inaće nikad ne bi palo na pamet? nikad nikad ikad ne radi takve stvari da se uvučeš ženskoj
__________________
našikam se i pravim haos
yeehawyaw is offline  
Old 30.06.2010., 23:58   #4
Quote:
yeehawyaw kaže: Pogledaj post
zašto hoćeš napraviti nešto što ti inaće nikad ne bi palo na pamet?
Jer sluša što mu žena priča?
chocolatecookie is offline  
Old 01.07.2010., 00:01   #5
Quote:
maloljetnik kaže: Pogledaj post
Dakle, poslao bi svojoj curi doma buket cvijeća, pricala mi je jednom prilikom da nikad nije od ni jednog decka dobila nikakvo cvijece na poklon a to joj puno znaci
Pa me zanima kakvo cvijeće da kupim (da su normalne cijene) i da li sve cvjećarne imaju dostavu na vrata i kako to funkcionira??

Ajmo žene preporuke
Možeš cvjećarima kazati do kojeg iznosa buket želiš, plus neke ekstra želje - ruže, orhideje, kale i oni će složiti. Za dostavu pitaš u startu, većina ih danas ima.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 01.07.2010., 00:04   #6
Quote:
yeehawyaw kaže: Pogledaj post
nemoj joj slat cvijeće
zašto hoćeš napraviti nešto što ti inaće nikad ne bi palo na pamet? nikad nikad ikad ne radi takve stvari da se uvučeš ženskoj
Nisi primjetio da mu je suptilno dala hint u vezi cvijeća? Šta bi ti kupio curi, motornu pilu?

maloljetniče, nemoj joj kupit buketčinu kakvu se donosi rodiljama u bolnicu, i nemoj da su ruže; previše je klišej. Odi u cvjećarnu i zamoli tetu da ti složi nešto kreativno, i onako, modernije . Tamo se raspitaj i o dostavi.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 01.07.2010., 00:09   #7
ok, a koje cvijece se daje? ili bolje kakvo cvijece ste vi dobivale?
maloljetnik is offline  
Old 01.07.2010., 00:15   #8
Quote:
maloljetnik kaže: Pogledaj post
ok, a koje cvijece se daje? ili bolje kakvo cvijece ste vi dobivale?
Ja bih htjela dobit ljubičice, recimo. Ali moja opsesija istima graniči s ludilom, pa nemojmo o tome. Ljiljani, gerberi , jasmin, mislim, i ruže su ok, naravno.

Znaš li koje ona voli?
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 01.07.2010., 00:17   #9
Quote:
maloljetnik kaže: Pogledaj post
ok, a koje cvijece se daje? ili bolje kakvo cvijece ste vi dobivale?
S ružama ne moš' falit. Ja volim šarene američanske pukete.

Gerberi neeee, to je za aranžmane, pogrebne
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 01.07.2010., 00:21   #10
Quote:
maloljetnik kaže: Pogledaj post
Dakle, poslao bi svojoj curi doma buket cvijeća, pricala mi je jednom prilikom da nikad nije od ni jednog decka dobila nikakvo cvijece na poklon a to joj puno znaci
Pa me zanima kakvo cvijeće da kupim (da su normalne cijene) i da li sve cvjećarne imaju dostavu na vrata i kako to funkcionira??

Ajmo žene preporuke
Meni nema do ruža...
Jbg, možda malo megalomanski, ali nastupam po onoj Tajčinoj - ne moraš biti bogat i lijep, samo budi dobar i donesi mi -- buket ruža

Obožavam kupovat ruže, ali bukete i to onako bogate. Veselim se svakom rođendanu, posebice kakvoj jubilejki, baš zato jer znam da ću doći u kakvu cvjećarnicu i odabrati hrpu ruža

Opsjednuta sam ružama, samo ne preferiram baš žute, ali u raznobojnom buketu što da ne

Nemoj slat doma, to je bezveze. Kupi joj sam u kakvoj lijepoj cvjećarnici, mogu ti ja dati neka imena koja su meni preporučili i pojavi joj se s buketom pred vratima awww
Frea is offline  
Old 01.07.2010., 00:22   #11
ruže su najsigurniji izbor. samo možda ne crvene već neke druge boje...

možda ovako nešto:
1
2


ja sam sigurno luda, ali ne volim cvijeće tako u puketama.
p.s. samo ne gerbere i karanfile.
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Old 01.07.2010., 00:26   #12
Roskaste bi bile baš fora
Ali one koje su kao bijele, pa na vrhu imaju rosakaste mrljice
Frea is offline  
Old 01.07.2010., 00:45   #13
A meni su gerberi leeeepi. Aj ruže, al' ne crvene, da ne bude potpuni stereotip.

Božur mi je prelijep cvijet.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 01.07.2010., 00:57   #14
ja recimo volim neki mali slatki buketić od nekog malog šarenog cvijeća. ne moram biti ništa poznato tipa ljiljan, ruža...
Nuru is offline  
Old 01.07.2010., 02:35   #15
ako je ekoaktivistica pušlek sa splavnice bez hibrida, ako voli narodnjake kupi joj rajsku pticu jer bolje ne zaslužuje, ako ima french manikuru kale, ako ima i jedan artikl s hrelića suncokrete, ako je šivala haljinu za maturu 5 mjeseci prije onda ruža koliko joj je godina, ako ima prekršajnu prijavu velebitsku degeniju, ako će upisati arhitekturu onda joj kupi stručak rotkvica s maslinasto zelenom mašnom koja to nije...
mmmila is offline  
Old 01.07.2010., 07:35   #16
hehe onda bi joj trebao kupiti dvije vrste, za narodnjake i za haljinu
ako koliko novaca trebam odvojiti za to? kako se krecu cijene normalnih buketa, znaci ne preveliki ni premali?
maloljetnik is offline  
Old 01.07.2010., 09:16   #17
Quote:
maloljetnik kaže: Pogledaj post
ok, a koje cvijece se daje? ili bolje kakvo cvijece ste vi dobivale?
Pričekaj još malo, sigurno će ti ona sama i to reći....
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Old 01.07.2010., 10:13   #18
Quote:
maloljetnik kaže: Pogledaj post
hehe onda bi joj trebao kupiti dvije vrste, za narodnjake i za haljinu
ako koliko novaca trebam odvojiti za to? kako se krecu cijene normalnih buketa, znaci ne preveliki ni premali?
Od cca 100-300kn.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 01.07.2010., 10:57   #19
Joooj, i meni je tak supać dobiti cviće, ali ne ove ruže i to, ima boljeg bilja. Ali Maloljetniče, zašto uništavati svoj maloljetni budžet kupnjom, kada možeš ukrasti? Na Mihaljevcu ima milijun ruža koje ničemu ne služe osim što troše lovu iz gradskog proračuna za održavanje. Na tvom mjestu ja bih ukrao sve te ruže, a umjesto toga posadi par lipa (1 sadnica lipe cca 35 kn, to ti nije skupo). Građani će imati hlad, tvoja cura ruže, a Zagreb će biti ljepši.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 01.07.2010., 11:03   #20
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ali Maloljetniče, zašto uništavati svoj maloljetni budžet kupnjom, kada možeš ukrasti?
Odličan savjet
I kupiš u papirnici karticu s kovertom nažvrljaš poruku i pozdrav i pošalješ frenda u dostavu.
Meni je frend dao dostaviti buket ruža za ovaj rođendan i totalno me iznenanadio, tako da samo daj - ali skupo je, ko što vrrrlet veli, hoće li to tvoj budžet podnijeti...
Lijepa gesta u svakom slučaju
Libertango is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.