Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2012., 14:35   #4041
Jesi ti ono rekao da želiš Darky?
Skini ga s interneta, stavi na karticu i pokreni iz Recoverya

Moš prije toga probat preko Recovery vratit image od prije, ako si napravio koji ranije, ali meni to nije radilo kad sam sjeba fleš i imao iste simptome kao i ti, dakle konstatni restart pri bootu
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 18:41   #4042
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
Semaphore_2.7.4 sam flashao
Semaphore 2.7.4 radi samo sa JW4 ROM-ovima!!!!

Flashaj 2.5.0 i probaj opet pokrenuti mob.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 19:57   #4043
Imam problem sa brzinom interneta i trajanjem baterije koji neznam kako rijesiti. Pocelo je prije koji dan a nisam instalirao nista sto bi trebalo imati veze s tim.

Imam hsdpa signal, inace mi je brzina preko 3500 kbps a sad nejde ni do 100kbps, a ping je ogroman mjereno sa speed test aplikacijom.

Aplikacije sam probao ugasit sa advanced task managerom ali nista, i dalje mi OS trosi vise od zaslona probao sam i resetirat ali nista...

Radi se o androidu 2.3.3

Jel zna netko kako ovo rjesit?
kepatuo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:51   #4044
Trenutno imam ovo...



I opet ne radi navigacija... jebemu mater više

kak je to uopće moguće ?!

-piše jasno velikim slovima: bug gps fixed...

jel može nekak gps riknut??
-ono, kao na mobu jel..
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:26   #4045
dosadan sam sam sebi vise ali . . .stavite Slim 3.5 4.0.4 android i to je to .. . par postova prije ima postupak na koji nacin sma ga ja stavio . . strava kako radi mobitel .. gps signal hvata za koju sekundu baterija traje i do dva dana uz brutalno koristenje ekran mi potrosi preko 2h nekad i 2.5h sto je prije bilo nezamislivo bolji android nisam nikad imao . .
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 07:05   #4046
da, i jedino kaj me smeta kod slim ics-a i svih drugih je jedan bug. imas ogranicenje do 170 mb za aplikacije. imam par vecih aplikacija i taj prostor popunim jako brzo i nakon toga stalno dobivam onu glupu glupu obavijest da nema mjesta na internoj memoriji i nakon toga vise nis ne mogu instalirati.

prebacujem se na saurom jw4 da vidim kak funkcionira.
Zayl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 08:54   #4047
Kada telefoniram i zavrsi se razgovor nekada mi telefon zna da zaledi sam od sebe i da nemoze da dodje sebi dok ne izvadim bateriju i ponovo ga upali ili recimo isto tako kad telefoniram nakon zavrsenog poziva zaledi na par sekundi i izbaci mi onu poruku android.phone .... aplikacija neocekivano prekinuta i jos neki text u cemu je problem?? Mob sam nedavno flashao po vasim uputama i sve je bilo super flashao sam ga sa 2.1 na verziju 2.3.6 XXJVU GINGERBREAD i primijetio sam u zadnje vrijeme da je telefon kao malo usporio prije je bio dosta brzi resetiranjem telefona se malo popravi stanje ali nakon nekog vremena opet bude isto . Hvala unaprijed.
cole22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 09:13   #4048
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
dosadan sam sam sebi vise ali . . .stavite Slim 3.5 4.0.4 android i to je to .. . par postova prije ima postupak na koji nacin sma ga ja stavio . . strava kako radi mobitel .. gps signal hvata za koju sekundu baterija traje i do dva dana uz brutalno koristenje ekran mi potrosi preko 2h nekad i 2.5h sto je prije bilo nezamislivo bolji android nisam nikad imao . .
Ima li negdje FM radio za Slim?
bpoljak2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 10:51   #4049
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
I opet ne radi navigacija... jebemu mater više

kak je to uopće moguće ?!

-piše jasno velikim slovima: bug gps fixed...

jel može nekak gps riknut??
-ono, kao na mobu jel..
Kako - ne radi? Što se dogodi? Ne radi nijedna navigacija koju probaš? Ne možeš uhvatiti lock sa satelita? Aplikacija se neće pokrenuti? Malo precizirajte s upitima.

Quote:
cole22 kaže: Pogledaj post
Kada telefoniram i zavrsi se razgovor nekada mi telefon zna da zaledi sam od sebe i da nemoze da dodje sebi dok ne izvadim bateriju i ponovo ga upali ili recimo isto tako kad telefoniram nakon zavrsenog poziva zaledi na par sekundi i izbaci mi onu poruku android.phone .... aplikacija neocekivano prekinuta i jos neki text u cemu je problem?? Mob sam nedavno flashao po vasim uputama i sve je bilo super flashao sam ga sa 2.1 na verziju 2.3.6 XXJVU GINGERBREAD i primijetio sam u zadnje vrijeme da je telefon kao malo usporio prije je bio dosta brzi resetiranjem telefona se malo popravi stanje ali nakon nekog vremena opet bude isto . Hvala unaprijed.
Koji kernel? Jesi stavljao kakve modifikacije na telefon? Skini Darky OTA s Play Storea, instaliraj, i sa OTA dijela pod Updates skini mod za non-increasing ringtone, tu je zapakirana nova Phone.apk aplikacija s kojom ne bi trebalo biti errora.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 13:49   #4050
a joj neznam imao sam kad sam kupio mob softwer 2.1 - update 1 takav je bio ja mislim onda ste mi ovdje preporucili da je to stari i da ubacim 2.3.6 neko mi je od raje sa ovoga foruma dao link i preko odina flasham mob i sad mi je ova verzija

Frimware verzija - 2.3.6
Osnovna verzija - I9000XXJVU
Krenel verzija - 2.6.35.7-I9000XXJVU-CL851889se.infra@SEI-22#2
Broj verzije - Gingerbread.XXJVU

Eto to je sve sam prepisao

Ovo sto si mi objasnio sve iskreno i ne razumijem bas najbolje samo mi reci hocu li opet morati flashat mob preko odina i da se zezam i ponovo sve instaliram ili se moze nekako to sto si mi rekao samo instalirati ili updateovati da mi ne izbacuje onaj errror i da mi ne ledi mob inace sve mi je super vecina igrica radi i ne trza telefon je prilicno brz osim nekad kad zatrokira i moram cupat bateriju ko sto sam napisao gore u proslom postu . Hvala unaprijed.
cole22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 15:29   #4051
Quote:
Zayl kaže: Pogledaj post
da, i jedino kaj me smeta kod slim ics-a i svih drugih je jedan bug. imas ogranicenje do 170 mb za aplikacije. imam par vecih aplikacija i taj prostor popunim jako brzo i nakon toga stalno dobivam onu glupu glupu obavijest da nema mjesta na internoj memoriji i nakon toga vise nis ne mogu instalirati.

prebacujem se na saurom jw4 da vidim kak funkcionira.
Ma samo prebaci aplikacije na SD karticu ako imaš. Postavke -> Aplikacije -> I tu prebacivaj ove veće na SD karticu.

Quote:
cole22 kaže: Pogledaj post
Ovo sto si mi objasnio sve iskreno i ne razumijem bas najbolje samo mi reci hocu li opet morati flashat mob preko odina i da se zezam i ponovo sve instaliram ili se moze nekako to sto si mi rekao samo instalirati ili updateovati da mi ne izbacuje onaj errror i da mi ne ledi mob inace sve mi je super vecina igrica radi i ne trza telefon je prilicno brz osim nekad kad zatrokira i moram cupat bateriju ko sto sam napisao gore u proslom postu . Hvala unaprijed.
Preko ODINa nećeš morati. R1982 ti je napisao da skineš ovuaplikaciju.

Quote:
bpoljak2 kaže: Pogledaj post
Ima li negdje FM radio za Slim?
Spirit FM bi trebao raditi za sve ICS romove. Samo isto malo prouči kako ga namjestiti i ostalo, neki korisnici su imali problema. (ošteti zvučnik)

Meni radi kako treba na CM9.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 15:45   #4052
Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post
Ma samo prebaci aplikacije na SD karticu ako imaš. Postavke -> Aplikacije -> I tu prebacivaj ove veće na SD karticu.
ma je, al to mi nije rijesenje. na karticu spremam dokumente, mjuzu, slike i sve ostalo nevezano uz mobitel. ionak je puna. ak vec imam par giga na internoj memoriji, ima da instaliram milijun app-ova, a ne 15 i onda zasteka.

to mi je toliko iritantan bug, da poludim. taj bug se relativno lako rijesi i kodiranju, ali nitko ne zeli. u kreiranju cm9 i cm7 romova (kaj su sve ics romovi) developeri su stavili da se app-ovi instaliraju na najbrzu sistemsku memoriju, ujedno i najmanju. to je bug koji su oni kreirali, ali ne popravljaju jer tako dolaze do brzeg pokretanja app-ova na toj memoriji. sto je zapravo prijevara, jer samo s te memorije se brze pokrecu stvari, a ona je mizerna.

btw. jw4 je u svakodnevnom radu isto brz ko i ics, a dosta stabilniji i bez ovih djecjih bolesti.
Zayl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 17:19   #4053
Skinuo sam tu aplikaciju sto ste mi dali link sa marketa i instalirao sam je na mob i kada je pokrenem prvo mi izbaci neki runtime error i imam dvije opcije Kill i Continue , kada idem na kill izadje iz programa skroz a kada idem na continue samo mi izbaci kao bijelu "kocku" na jednoj strani ima znak (logo) androida zelenog na drugoj strani kao kad upalim wirelles pa one crtice i na trecoj ima pise OTA i ispod te kocke pise Darkyrom i samo tako stoji citavo vrijeme .... ???
cole22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:21   #4054
Quote:
Zayl kaže: Pogledaj post
ma je, al to mi nije rijesenje. na karticu spremam dokumente, mjuzu, slike i sve ostalo nevezano uz mobitel. ionak je puna. ak vec imam par giga na internoj memoriji, ima da instaliram milijun app-ova, a ne 15 i onda zasteka.

to mi je toliko iritantan bug, da poludim. taj bug se relativno lako rijesi i kodiranju, ali nitko ne zeli. u kreiranju cm9 i cm7 romova (kaj su sve ics romovi) developeri su stavili da se app-ovi instaliraju na najbrzu sistemsku memoriju, ujedno i najmanju. to je bug koji su oni kreirali, ali ne popravljaju jer tako dolaze do brzeg pokretanja app-ova na toj memoriji. sto je zapravo prijevara, jer samo s te memorije se brze pokrecu stvari, a ona je mizerna.

btw. jw4 je u svakodnevnom radu isto brz ko i ics, a dosta stabilniji i bez ovih djecjih bolesti.
A dobro tu je i Samsung kriv kako je particionirao internu memoriju. Puno su se ljudi žalili na to pa su sredili to u SGS-u II.

Inače ima i ovaj fix koji sam flashao, ali predpostavljam da je samo za CM9.

EDIT: Evo ima i za slimICS taj fix.

Quote:
cole22 kaže: Pogledaj post
Skinuo sam tu aplikaciju sto ste mi dali link sa marketa i instalirao sam je na mob i kada je pokrenem prvo mi izbaci neki runtime error i imam dvije opcije Kill i Continue , kada idem na kill izadje iz programa skroz a kada idem na continue samo mi izbaci kao bijelu "kocku" na jednoj strani ima znak (logo) androida zelenog na drugoj strani kao kad upalim wirelles pa one crtice i na trecoj ima pise OTA i ispod te kocke pise Darkyrom i samo tako stoji citavo vrijeme .... ???
A ček koji si ti uopće stavio rom preko odina? Jel tvornički Samsungov JVU ili neki modificirani?
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:20   #4055
Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post
A dobro tu je i Samsung kriv kako je particionirao internu memoriju. Puno su se ljudi žalili na to pa su sredili to u SGS-u II.

Inače ima i ovaj fix koji sam flashao, ali predpostavljam da je samo za CM9.

EDIT: Evo ima i za slimICS taj fix.
ics za galaxy s zapravo je nadogradnja na cm9 tak da je to jedan te isti fix. al meni ni jedan fix ne pomaze. cim ga stavim baci me u bootloop i poslije nis ne pomaze osim kompletnog wipeanja i reinstalacije.

drzat cu se gingerbreada.
Zayl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:55   #4056
Quote:
Zayl kaže: Pogledaj post
da, i jedino kaj me smeta kod slim ics-a i svih drugih je jedan bug. imas ogranicenje do 170 mb za aplikacije. imam par vecih aplikacija i taj prostor popunim jako brzo i nakon toga stalno dobivam onu glupu glupu obavijest da nema mjesta na internoj memoriji i nakon toga vise nis ne mogu instalirati.

prebacujem se na saurom jw4 da vidim kak funkcionira.


prvi put cujem za ovo sad sam isao gledat nemam nikakvu sd karticu dodatnu.. imam samo 8gb memorije i ovako imam instaliranih preko 2 gb aplikacija...imam mali hakerski borbeni alat u njemu...raznih spoofera snifera i dosta igrica i fakat mi nije ajsno o kakvih 170mgb je rijec? .. prvi put cujem za to . .nikakve poruke ne dobivam . .niti nista .. nes si pogrijesio
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:16   #4057
Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post
A dobro tu je i Samsung kriv kako je particionirao internu memoriju. Puno su se ljudi žalili na to pa su sredili to u SGS-u II.

Inače ima i ovaj fix koji sam flashao, ali predpostavljam da je samo za CM9.

EDIT: Evo ima i za slimICS taj fix.



A ček koji si ti uopće stavio rom preko odina? Jel tvornički Samsungov JVU ili neki modificirani?

A neznam napisao sam gore sve sto pise sta sam ubacio uglavnom neko mi je ovdje dao link za taj rom da ubacim jer je rekao da je trenutno najnoviji i najbolji koji ima , sad ne kontam sto nece ova program ili sta li vec sto sam skinuo sa marketa da mi ukloni onaj bug kod zavrsavanja razgovora kada pricam na mob i to da mi ne ledi ponekad ....
cole22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 23:48   #4058
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
prvi put cujem za ovo sad sam isao gledat nemam nikakvu sd karticu dodatnu.. imam samo 8gb memorije i ovako imam instaliranih preko 2 gb aplikacija...imam mali hakerski borbeni alat u njemu...raznih spoofera snifera i dosta igrica i fakat mi nije ajsno o kakvih 170mgb je rijec? .. prvi put cujem za to . .nikakve poruke ne dobivam . .niti nista .. nes si pogrijesio
memorija uredaja, onih 2 giga sistemske memorije je za android i programe koji se instaliraju na telefon (a ne na usb memoriju-interna sd kartica ili na vanjsku sd karticu. imas nekoliko particija na njoj razlicitih brzina. developeri cm-a koji je baza za ics romove koriste najbrzu i najmanju particiju od tih 170 mb. inace bi najnormalnije se trebalo popunjavati po redu i na toj najbrzoj particiji zadrzavati samo najfrekventnije aplikacije, ali to ne radi kak spada cijelo vrijeme, jer ipak ti romovi nisi radeni za galaxy s, nego su samo prilagodeni.

to, kak ti mobitelu puhne. to je posve nasumce ko dobije taj bug. a fix koji postoji radi savsreno za neke, a druge baca u bootloop. meni se pojavio tek nakon par tjedana taj bug, i onda svaki put na zadnja 4 reflasha, pa sam odustao.
Zayl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:47   #4059
Quote:
cole22 kaže: Pogledaj post
A neznam napisao sam gore sve sto pise sta sam ubacio uglavnom neko mi je ovdje dao link za taj rom da ubacim jer je rekao da je trenutno najnoviji i najbolji koji ima , sad ne kontam sto nece ova program ili sta li vec sto sam skinuo sa marketa da mi ukloni onaj bug kod zavrsavanja razgovora kada pricam na mob i to da mi ne ledi ponekad ....
isti problem imam
miki ZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:18   #4060
Imam gingwerbread XXJVU...

Navigacija radi...dakle, mob nije sjevan vec je do romova...

Sad na taj slim valja prec...

Btw. Lucky patcher vise ne radi za Copilot 9.
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.