Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2005., 07:50   #1
Siroti MacGregor u raljama kulta

Citala sam malo po internetu o MLM i Hrebalife po internetu i ispada da je taj Herbalife pravi, pravcati kult
Herbalife kult

Meni je sad zao MacGregora, covjek je zrtva ispiranja mozga od strane iskusnih manipulatora.
Vjerojatno im je lako naci zrtve u Hrvatskoj, kad je dosta ljudi razocarano, bez posla itd

Koliko znate o ovim MLM kultovima, pogotovo HL i cijeloj toj psihologiji, kuta i slijedbenika kulta?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 07:53   #2
Herbalife
This group utilizes a multi-level marketing (MLM) network to sell nutrition and cosmetics products. Attributes similar to those used by cults earned Herbalife reputation of being cult, cleverly disguised as legitimate business. To advance in ranks and increase returns from activity, Herbalife adepts need not only to sell the goods, but to recruit friends and relatives, who in turn will recruit the next distributors, thus building a "distribution network". Internal structure and control of Herbalife that is similar to a paramilitary organization according to its critics. Herbalife, however attributes the negative publicity to increased business competition and its own commercial success.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 08:08   #3
Iako sam kazao svoje misljenje o herbal i drugim stvarima svejedno cu kazati jedno;

Alternative lijekovi i prakticari istoga imaju isto mjesto uz modernu medicinu....providjajuci da ne varaju osobe i ne daju lazne obecanja.

Lako je kazati moj caj je pomogao prostate rak ...kada je on sa modernom medicinom bio otklonjen i radijacijom.

Isto kao sta sam mnogo puta kazao tjelo samo zacjeljuje pa pili vi neki caj ili uzimali glukozamin ne ce nista pomoci.

lijecnika treba redovito vidjeti ...a ne uzimati kojekakove vitamine,
jer mozda uopce nemate potrebe za iste i isto tako se mozete sa prevelikom dozom otrovati sa istima.

meni je cak hummer poslao Pm kako bi on znao da izljeci mene i moju suprugu ...a nema niti znanje koje imam ja.

Bio je toliko glupi da je kazao da bi on rijesio pomanjkanje B12 kod moje supruge ...a on uopce ne znade da ona ima medikal problem da joj tjelo ne uzima iz hrane B12 ...i da mora imati svaka tri mjeseca za ostatak zivota injekcije B12.

to je samo malo o sarlatanima i prevarantima ....ali na zalost svugdje po svijeti ljudi vjeruju i debelo placaju za nista.

Veoma rijetko vam treba vitamini ako se hranite kako treba.

Skeptic

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 08:11   #4
Re: Siroti MacGregor u raljama kulta

Quote:
talia kaže:

Koliko znate o ovim MLM kultovima, pogotovo HL i cijeloj toj psihologiji, kuta i slijedbenika kulta?
Vidim da vi svoj kult "protivnika napretka" jačate ovdje svakoga dana ...
punisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 08:34   #5
Quote:
VILKO kaže:
meni je cak hummer poslao Pm kako bi on znao da izljeci mene i moju suprugu ...a nema niti znanje koje imam ja.

Bio je toliko glupi da je kazao da bi on rijesio pomanjkanje B12 kod moje supruge ...a on uopce ne znade da ona ima medikal problem da joj tjelo ne uzima iz hrane B12 ...i da mora imati svaka tri mjeseca za ostatak zivota injekcije B12.

to je samo malo o sarlatanima i prevarantima ....ali na zalost svugdje po svijeti ljudi vjeruju i debelo placaju za nista.

Veoma rijetko vam treba vitamini ako se hranite kako treba.

Skeptic

- Vi ste skeptik tek sada jer Vam do sada još nije nište pomoglo ? Rekli ste da ste probali sve i svašta, dakle niste bili skeptik ranije ?

- Vjerojatno postoji razlog zašto Vašoj ženi tijelo ne može apsorbirati vitamin B12 (a kroz injekcije može ), ponekad organizmu trebaju vitamini u idealnim omjerima, onako kako dolaze i u prirodi, a dok nasumično uzimanje ovoga ili onoga vitamina nema nikakvog djelovanja ...
Sjetite se samo ljudi koji imaju nedostatak željeza u krvi, koliko ima onih koji redovnim uzimanjem željeza nemaju nikakvih pomaka u rezultatima ? ..
Ja poznajem desetak koji vam to mogu ispričati, koji su imali isti takav slučaj ali kad su počeli uzimati SVE mikro nutrijente svakoga dana (u tim najidealnijim omjerima) za 90 dana su imali savršenu krvnu sliku, samo da Vas podsjetim - krv se obnavlja svakih 90 dana ...

- "Veoma rijetko vam treba vitamini ako se hranite kako treba"
Ovo je možda vrijedilo prije 20 godina ali danas su vitamini i minerali kao nadopuna prehrani NUŽNI, što od 1.1.2004. tvrdi i poručuje i Svjetska zdravstvena organizacija.
Žao mi je što živite u zabludi.
Prirodni vitamini (dobijeni iz biljaka) i oni umjetni (sintetizirani u laboratorijima) se vrlo razlikuju po djelovanju i dokazano je da je apsorpcija u stanice sasvim drugačija.

- Termin "liječenje" je tu apsolutno pogrešan, i nitko Vas ne može izliječiti sa nikakvim biljnim proizvodima ... jedino Vaše tijelo može početi normalno funkcionirati i posložiti svoje "kockice" onako kako najbolje zna ako mu date hranu koja je savršena, koja ima sve potrebne makro i mikro nutrijente, a već ste spomenuli da je tijelo najsavršeniji stroj ... zaključak donesite sami.

- Da bi mogli reći da je netko glup, prevarant i šarlatan trebali bi ga i osobno poznavati, a iz tog razloga niti ja neću to za nikoga tvrditi ..

ps: Nemojte ovo shvatiti preosobno, ali Vi ste rob Vašeg "znanja", nastavite istraživati i učiti kao što ste to radili do sada, samo malo promjenite pravac tog istraživanja.
punisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 09:17   #6
@punisher a ti bi napravio religiju od medicine... a to ne ide...

Sto se tice apsorpcije B12 mozda ne moze ga izdvojit iz hrane, no kada se unese u krvotok injekcijama organizam ga moze upotrijebit...

Quote:
Da bi mogli reći da je netko glup, prevarant i šarlatan trebali bi ga i osobno poznavati
ma uopce nije potrebno osobno poznanstvo...
lilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 09:43   #7
Quote:
lilo kaže:
Sto se tice apsorpcije B12 mozda ne moze ga izdvojit iz hrane, no kada se unese u krvotok injekcijama organizam ga moze upotrijebit...
Da, sličan je slučaj i kod infuzije, kada tijelo nije u stanju primiti potrebne nutrijente zbog stanja u kojem se nalazi onda se pribjegava infuziji (skračeni postupak).

Tekuća HRANA (sa svim mikro i makro nutrijentima) koja ide kroz želudac ima slična svojstva, bio-asimilativna je i tijelo ju lakše prihvaća tako da nema problema oko prerade klasične hrane i izvlačenjem hranjivih tvari iz nje, razmeš ?

Dakle, "cellular nutrition" je skraćeni postupak, lakši način da tijelo uspije apsorbirati sve potrebne hranjive tvari, ali i sigurnost da smo zaista unijeli sve potrebne nutrijente.
Najveći stručnjaci i znanstvenici na tom području garancija su kvalitete (najidealniji omjeri), ali to mi i ne bi bila neka garancija da ne znam da li sve to fuinkcionira i u praksi, a budući da niste vidjeli niti osjetili ono što i ja nemojte o tome pričati na taj (ograničeni) način.
punisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 09:44   #8
Quote:
lilo kaže:
@punisher a ti bi napravio religiju od medicine... a to ne ide...
Baš suprotno, ja tvrdim da ljudi prave religiju od medicine, vjeruju u doktore više nego u Boga ..

Treba vjerovati sebi i svojem (logičkom) razmišljanju, al tu je i najveći problem, lakše je vjerovati drugima nego sebi, lakše je kimati glavom nego dobro mućnuti s njom ..
punisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 10:29   #9
Quote:
punisher kaže:
Baš suprotno, ja tvrdim da ljudi prave religiju od medicine, vjeruju u doktore više nego u Boga ..

Treba vjerovati sebi i svojem (logičkom) razmišljanju, al tu je i najveći problem, lakše je vjerovati drugima nego sebi, lakše je kimati glavom nego dobro mućnuti s njom ..
Prije 80 godina ljudi su zivjeli oko 55-65 godina ...nikakovi naturalni lijekovi nisu pomagali....dok nije doslo do cijepiva i tetanus kao i penicilina nije bilo nista od lijecenja ...sta je mogla napraviti naturalna briga za tuberkulozne samo primjer ...a gdje su stotine drugih bolesti.

Sada malo o mojem znanju ja imam zavrseno 18 mjeseci
Univerziti medikal medicine, prije sam morao polagati Anatomiju i Biologiju da me prime.
Isto sam bio na poslu skolovan kao predstavnik za "ozljede i prava radnika "...i nadglednik za odstranjivanje asbestosnih produkta.
Jos uvijek idem kada sam pozvan od pojedinih profesora na predavanja za koje znadu da sam zainteresiran.

I veoma dobro znadem svoje zdravlje i prehranu.

Nadalje ja sam dao dijagnozu za moju suprugu ,jer moja supruga ne zeli ici mnogo doktoru i nije veoma govorljiva osoba, i sa testom krvi dijagnoza je bila potvrdjena.

Njezina kondicija je sta ti uopce nemas pojma jer ne bi tako pisao;

Pernicious anaemia...za koji je jedini tritment/lijek...dozivotne B12
redovite injekcije.


I ti bi mulac i neznalica lijecio sa vitamin B...i "cellurar nutrition" goni se sa ovoga Foruma nije ti mjesto....ovdje.


__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 10:46   #10

Otvoreno pismo moderatorima!

Nisam dolazio jedno vrijeme na zdravlje i nisam citao gluposti koje neke samozvane osobe iznasaju.

Predlozio bi da se otvori takovim osobama kao i njihovim slijediocima podforum mozda u sekciji Zdravlje ili cisto posebno ,a osobe kaje pokusavaju prodavati i na silu siriti propagandu o izljecenju sa necim sta MEDIKALNO NIJE PRIHVACENO zabranu na Zdravlje.

Povrh svega da se lijekovi mogu pustiti u proizvodnju moraju proci kontrolu prehrane i odobrenje.

Vitamini i nusproizvodi nemaju nikakovo odobrenje i prema tome se ne smatraju medikalnim proizvodom ...nego suplimenti.

Radi varanja sta su stavljali u supliment glukozamin i chelate ...nije bio morski pas kraljeznica nego kravlje kosti zatvorila se je poznata firma.

Uostalom spremam se vec dugo napisati Alternativna medicina...
sada mi je dosta morati cu prekinuti sa drugim projektima...pa konacno napisati temu!
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 11:12   #11
Quote:
VILKO kaže:
Njezina kondicija je sta ti uopce nemas pojma jer ne bi talo pisao;

Pernicious anaemia...za koji je jedini tritment/lijek...dozivotne B12
redovite injekcije.


I ti bi mulac i neznalica lijecio sa vitamin B...goni se sa ovoga Foruma nije ti mjesto....ovdje.

Vi ste spomenuli prvi injekcije sa B12, B12 je vitamin i kaj sad hoćete ?
(za vašu informaciju - vitamini nisu lijekovi )

Nazvati nekog (tko izrazi ovdje svoje mišljenje) "mulac" odraz je Vaše kulture.

Quote:
VILKO kaže:
Prije 80 godina ljudi su zivjeli oko 55-65 godina ...nikakovi naturalni lijekovi nisu pomagali....dok nije doslo do cijepiva i tetanus kao i penicilina nije bilo nista od lijecenja ...sta je mogla napraviti naturalna briga za tuberkulozne samo primjer ...a gdje su stotine drugih bolesti.
Danas više ljudi ne umiru od zaraznih bolesti, to je uglavnom rješeno, a koje su današnje bolesti ? .. i zbog čega dolaze ?

Quote:
VILKO kaže:
Sada malo o mojem znanju ja imam zavrseno 18 mjeseci
Univerziti medikal medicine, prije sam morao polagati Anatomiju i Biologiju da me prime.
Isto sam bio na poslu skolovan kao predstavnik za "ozljede i prava radnika "...i nadglednik za odstranjivanje asbestosnih produkta.
Jos uvijek idem kada sam pozvan od pojedinih profesora na predavanja za koje znadu da sam zainteresiran.
Vidim da više znate od dr. Davida Hebera (biografija). Čestitam Vam !!!

Quote:
VILKO kaže:
I veoma dobro znadem svoje zdravlje i prehranu.
Vidim !!!
punisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 11:39   #12
Quote:
VILKO kaže:

Otvoreno pismo moderatorima!
Pridružujem se prosvjedu !

Quote:
VILKO kaže:

Nisam dolazio jedno vrijeme na zdravlje i nisam citao gluposti koje neke samozvane osobe iznasaju.
I ja to isto pokušavam al mi ne polazi za rukom.

Quote:
VILKO kaže:
Predlozio bi da se otvori takovim osobama kao i njihovim slijediocima podforum mozda u sekciji Zdravlje ili cisto posebno ,a osobe kaje pokusavaju prodavati i na silu siriti propagandu o izljecenju sa necim sta MEDIKALNO NIJE PRIHVACENO zabranu na Zdravlje.
Medikamenti u prijevodu znači lijekovi, lijekovima se tretiraju bolesti a budući da je tema podforuma ZDRAVLJE predlažem da se otvori novi podforum koji će se zvati - BOLESTI, jer je zdravlje puno širi pojam od tih bolesti tj. zdravlje je odsutnost bolesti, čak i više od toga.

Quote:
VILKO kaže:

Povrh svega da se lijekovi mogu pustiti u proizvodnju moraju proci kontrolu prehrane i odobrenje.

Vitamini i nusproizvodi nemaju nikakovo odobrenje i prema tome se ne smatraju medikalnim proizvodom ...nego suplimenti.
Kontrolu lijekova ne rade farmaceutske industrije nego ministarstva zdravstva. (il bi barem trebali)

Lijekovi nisu prehrana, ali prehrana može biti presudna u kontekstu konačnog zdravlja (tj. ozdravljenja).

Vitamini (biljke) se ne mogu niti smatrati "medikamentima" jer to i nisu, svaka ozbiljna nutricionistička kompanija koja ih proizvodi ima specijalna odobrenja svih najviših institucija svih zemalja, i iza njih stoji znanost a ne narodno travarstvo (alternativa).

Quote:
VILKO kaže:
Radi varanja sta su stavljali u supliment glukozamin i chelate ...nije bio morski pas kraljeznica nego kravlje kosti zatvorila se je poznata firma.
Odlično !
Što manje mutikaša i prevaranata to bolje, ostaje samo kvaliteta (25 god.)

Quote:
VILKO kaže:
Uostalom spremam se vec dugo napisati Alternativna medicina...
sada mi je dosta morati cu prekinuti sa drugim projektima...pa konacno napisati temu!
[/B]
Nadam se da će ta Vaša tema biti čitanija od svih ovih prethodnih.



ps: Mr. Vilko, nemojte se nervirati, to nije dobro za vaše srce (s obzirom da ste u rizičnoj skupini zbog vaše tjelesne konstitucije)
punisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 12:07   #13
Quote:
punisher kaže:
ps: Mr. Vilko, nemojte se nervirati, to nije dobro za vaše srce (s obzirom da ste u rizičnoj skupini zbog vaše tjelesne konstitucije)
Kad ces predlozit HL i navest cjenu koja bi ga spasila a? Jel se HL mora pit za punog mjeseca da radi?
lilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 13:29   #14
Quote:
punisher kaže:

ps: Mr. Vilko, nemojte se nervirati, to nije dobro za vaše srce (s obzirom da ste u rizičnoj skupini zbog vaše tjelesne konstitucije)
a/kao prvo ja sam pod kontrolom za krvni pritisak i imam godinama zadovaljuci 130/75

b/moj cholesterol level is 4.2

c/moji bubregi i jetra su u odlicnom stanju isto kao i i cirkulacija i srce

d/poslijedice pusenja/atheroma/ imam ali je pod kontrolom, ne pusim od 45 godina starosti.

e/apnea, spavam sa mashinom za disanje…P.S. problem sa prekidom disanja ne dolazi samo sa debljinom.

f/Asbestozise…o tome malo osoba znade i ja imam napisanu temu

g/drugi problemih ima vise ali su svi pod kontrolom

a ostalo je na drugoj temi...o i ja sam na 25 tableta bes ako ne brojim za bolove tako da je oko 30+ tableta dnevno

AZBESTOZA

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 15:37   #15
Quote:
VILKO kaže:
a ostalo je na drugoj temi...o i ja sam na 25 tableta bes ako ne brojim za bolove tako da je oko 30+ tableta dnevno

AZBESTOZA

Pročitao sam vašu temu o Azbestozi i shvaćam o kakvom se problemu radi.
Vaše nastojanje da nekome skrenete pažnju na posljedice koje azbest može izazvati su za svaku pohvalu.

Ako sam dobro shvatio Vi ste ranije (do '87) radili sa tim azbestom, pušili ste i imali ste 20 kila viška ?
Tada ste shvatili što se dogodilo, došlo je do "ili-ili" i bili ste prisiljeni prestati pušiti i skinuti kile ali ste usprkos svemu ipak ostali sa tim problemima ?

20 godina je dug period, tada se još nije toliko znalo o ulozi prehrane na zdravlje kao što je to danas slučaj, doktori koji su tada završili svoje fakultete nisu o tome imali pojma, neki o tome nemaju ni dan danas.

Organizam se može kvalitetno obnavljati ako mu to dopustimo, tj. ako mu damo sve ono što mu treba ... ali na žalost on nam ne može reći što mu je to toliko neophodno i zato znanstvenici dugo moraju istraživati da bi to shvatili, da bi poruke koje nam naš organizam daje uspjeli pročitati i pravovremeno reagirati.

Da li ste znali da se stanice mekih organa mogu u potpunosti obnoviti jednom godišnje ?
Da li ste znali da se stanice kostiju obnavljaju svakih 7 godina i da možemo svakih 7 godina imati nove kosti ?
Da li ste znali da se i koža obnavlja svakih cca 7 mjeseci ? Da se sastoji od 7 slojeva i da se svaki sloj obnavlja 28 dana ?

Sve su to mogućnosti !!!
To su mogućnosti koje možemo iskoristiti ali i ne moramo.
Možemo ako imamo prave informacije kako i gdje u ovom zagađenom svijetu pronaći nešto zaista izvorno i prirodno, nešto što je zaista zdravo, što zaista nema nikakve kemije, nešto što zaista djeluje.

Ja sam to pronašao. Glupo je kada netko pronađe zlato da to razglasi svima jer mu onda nitko ne vjeruje, ali treba vremena da sve ono što je naizgled smješno i nemoguće ljudi prihvate kao normalno, kao nešto što je zaista postalo neophodno.

Kada ćete i da li ćete Vi to shvatiti, zaista ne znam. Ja imam vremena, mnogi imaju vremena, a da li Vi imate vremena ? ... Ne morate vjerovati meni, načitani ste, znate jezik (engl.), provjerite sve do čega dođete ali se potrudite oko toga jer zaista imate dobre razloge za to i sve manje vremena.

Mnogi se čude što ja ovdje pokušavam ?
Svjestan sam da ne mogu promjeniti svijet ali ako promjenim barem jedan život (ili ga spasim) za njega se promjenio svijet, a to tko nije doživio ne može shvatiti.

Iako smatrate da sam bezobrazan, da sam glup i da sam mulac, shvatite da Vam ništa ne namjeravam prodati, i želim Vam sve najbolje u Vašoj borbi sa bolestima i problemima koje Vas muče.

punisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 17:36   #16
Quote:
punisher kaže:
- Vjerojatno postoji razlog zašto Vašoj ženi tijelo ne može apsorbirati vitamin B12 (a kroz injekcije može ), ponekad organizmu trebaju vitamini u idealnim omjerima, onako kako dolaze i u prirodi, a dok nasumično uzimanje ovoga ili onoga vitamina nema nikakvog djelovanja ...
"Vjerojatno postoji razlog zašto..."

Well, sad smo svi čuli stručnu dijagnozu našeg puniše...

Mac, najeb'o si... odsad si Puniša Mali.
Quote:
- "Veoma rijetko vam treba vitamini ako se hranite kako treba"
Ovo je možda vrijedilo prije 20 godina ali danas su vitamini i minerali kao nadopuna prehrani NUŽNI, što od 1.1.2004. tvrdi i poručuje i Svjetska zdravstvena organizacija.
Žao mi je što živite u zabludi.
DAJ VIŠE LINK NA TU STRANICU.
Ili začepi više s tim dezinformacijama.

Hoću link direktno na site WHO-a, točno na stranicu na kojoj piše ta preporuka.
Post proof or retract.
Quote:
- Da bi mogli reći da je netko glup, prevarant i šarlatan trebali bi ga i osobno poznavati, a iz tog razloga niti ja neću to za nikoga tvrditi ..
Ne, treba samo pročitati što piše ili slušati što priča.

Shvati, rista, neki ovdje imaju daleko više znanja od tebe.
Quote:
ps: Nemojte ovo shvatiti preosobno, ali Vi ste rob Vašeg "znanja", nastavite istraživati i učiti kao što ste to radili do sada, samo malo promjenite pravac tog istraživanja.
Nemoj ovo shvatiti preosobno, ali ti si rob svojeg "znanja". Kreni u neke škole pa to završi.
Daljnji pravac školovanja.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 17:46   #17
Quote:
punisher kaže:
Da li ste znali da se stanice mekih organa mogu u potpunosti obnoviti jednom godišnje ?
Da li ste znali da se stanice kostiju obnavljaju svakih 7 godina i da možemo svakih 7 godina imati nove kosti ?
Da li ste znali da se i koža obnavlja svakih cca 7 mjeseci ? Da se sastoji od 7 slojeva i da se svaki sloj obnavlja 28 dana ?
tvoji medicinski dohvati su na razini "jeste li znali" rubrike u nedjeljnom jutarnjem zabavnjaku
lilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 19:00   #18
@punisher
Ako sam dobro shvatio Vi ste ranije (do '87) radili sa tim azbestom, pušili ste i imali ste 20 kila viška ?
Tada ste shvatili što se dogodilo, došlo je do "ili-ili" i bili ste prisiljeni prestati pušiti i skinuti kile ali ste usprkos svemu ipak ostali sa tim problemima ?

========
jest radio sam sa azbestom kao i mnogi koji su umrli u mojim godinama ili oko 56-dalje ...i ne nisam imao 20 kila vise,kile sam poslije stavio kada sam prestao pusiti...i onda ih skinuo poslije, a o azbestozi se ne znade po 20-30 godine poslije kontakta...ja sam tekar nasao da imam 1997 na pregledu za kicmu
sve u svemu nema veze Vi nemate ideju....o bilo kakovim bolestima osim "vase "stanicne prehrane" ...sta vi znadete o metabolizmu i drugim potrebnijim stvarima...i poslijedica steroida kao i mnozina kolicina tableta.
Sa ovim prestaje moja konverzacija sa vama .
============

I ne pljujte po doktorima, lako je lijeciti neke manje probleme , ja sam na zalost poseban slucaj koji ima mnogo problema i srecom da postoje specijalisti koji vode brigu i pomazu koliko se moze.....
problem je ja sam nasao sve sta sam bolestan ,dok se kod vas umire ...kada se nadje prekasno.
===========
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 19:14   #19
Dame i gospodo forumaši (a.k.a. neznalice, kako nas inače naziva MLM - HL "klika"), MacGregor iliti Hummer je otvorio i treći nick : Punoser

Stoga, preostaje nam ovdje čitati daljnja pametovanja o "staničnoj prehrani" i bitnoj ulozi praškastih HL bućkuriša u postizanju vječnog zdravlja, dugovječnosti i ljepote duha

Da mi je samo znati kada i kako se ovaj gasi...
__________________
I am what I am... svidjelo se to nekome ili ne.
Riječanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 19:22   #20
Quote:
Riječanka kaže:
Punoser
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.