Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2021., 22:18   #1
Novi moderator na PDF Gastro - AndrejX

Urbi et orbi!




Drago gastro pučanstvo


nakon dugotrajnog i mukotropnog izbornog procesa, PDF Gastro je dobio još jednog vrsnog člana moderatorskog zbora forumhaera.


Dobrodošao AndrejX!
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 15.07.2021., 22:25   #2
a on je moderator jer je puno pisao na gastro?

mislim da su bolji Ivica 1983, pellaprat ali koga briga što forumski kmetovi misle

jel on uopće išta pisao na gastru?!
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 15.07.2021., 22:31   #3
Manči, hvala ti na iskazanoj podršci i dobrodošlici, tvoje ćemo opservacije uzeti na razmatranje
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 15.07.2021., 22:32   #4
ja dragi moj body protiv njega nemam ništa, čini mi se ok forumaš (na drugim PDF-ovima)
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 15.07.2021., 22:36   #5
Dobrodošao AndrejX!

Već je ovom jadnom bodyju odavno trebala pomoć, stvarno smo nemogući.

Nadam se da voliš patlidžane.
Pellaprat is offline  
Old 15.07.2021., 22:40   #6
meni je body jako, jako drag

zaista pažljiv, pun razumijevanja i tolerantan. sve pohvale
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 15.07.2021., 22:54   #7
dobrodošao AndrejX !

želim ti što manje posla i nadam se da ćeš " situacije " srediti ko i Body , bez previše kartona , sa samo par odgojnih rečenica

a ti body, vrijeme je da odeš malo na godišnji, vjerujem da ti je već dosadilo vječito biti dežurni odgojitelj . malo za odmor posjeti koji restoran, prije delte .

manchild , hvala ti što me vidiš ko kandidata za moda , prije par godina bi prihvatio to odmah, sad niti slučajno. pokušavam se i u stvarnom životu riješiti
odgovornosti slične modovskoj , samo što Anderlon u stvarnom životu svaki put veli nek se smirim i odbije me

mada , u duhu demokracije, možda se mogla napraviti anketa koga bi mi obični smrtnici-forumaši željeli za moderatrora
ivica1983 is online now  
Old 15.07.2021., 23:46   #8
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Dobrodošao AndrejX!

Već je ovom jadnom bodyju odavno trebala pomoć, stvarno smo nemogući.

Nadam se da voliš patlidžane.
Pa, moram priznati, da ste svi u zadnje vrijeme nekako dobrohotniji, korektniji u komunikaciji.
Btw, nadam se, da sad ova moja opservacija neće navesti forumske Mogwaije, da iza ponoći jedu i polijevaju se vodom

A, ovu opasku o patlidžanima ću izignorirati

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
meni je body jako, jako drag

zaista pažljiv, pun razumijevanja i tolerantan. sve pohvale
Hvala Manči

Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
dobrodošao AndrejX !

želim ti što manje posla i nadam se da ćeš " situacije " srediti ko i Body , bez previše kartona , sa samo par odgojnih rečenica

a ti body, vrijeme je da odeš malo na godišnji, vjerujem da ti je već dosadilo vječito biti dežurni odgojitelj . malo za odmor posjeti koji restoran, prije delte .

manchild , hvala ti što me vidiš ko kandidata za moda , prije par godina bi prihvatio to odmah, sad niti slučajno. pokušavam se i u stvarnom životu riješiti
odgovornosti slične modovskoj , samo što Anderlon u stvarnom životu svaki put veli nek se smirim i odbije me

mada , u duhu demokracije, možda se mogla napraviti anketa koga bi mi obični smrtnici-forumaši željeli za moderatrora
Hvala Ivek!

Realno, na forumu - kao i u realnom životu - više vlada duh demonkracije , a manje duh demokracije
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 16.07.2021., 06:42   #9
nove snage
čestitke na tituli AndrejX
nadam se da ćeš uspješno kanalizirati smirenost, pravednost i diplomaciju sa nama nestašnim dječacima i djevojčicama

Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post

Nadam se da voliš patlidžane.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 16.07.2021., 07:01   #10
Oho, AndrejX jesi si ćapio funkciju?

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 16.07.2021., 07:08   #11
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Oho, AndrejX jesi si ćapio funkciju?

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk
uhljeb
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 16.07.2021., 08:53   #12
Čestitke i od mene :-)

Sad ćemo svi peći kruh kod kuće
__________________
𝙸𝚐𝚗𝚘𝚛𝚎: 𝚓𝚞𝚍𝚘𝚕𝚒𝚗𝚘!
Kunguru is offline  
Old 16.07.2021., 09:55   #13
Wellcome i sretno
LingerMaggie is offline  
Old 16.07.2021., 17:55   #14
Mislim da sad kad je AndrejX moderator pod hitno treba otvoriti temu jel borsch ukrajinski ili ruski.
https://www.google.com/amp/s/www.nyt...rscht.amp.html
najdraži is offline  
Old 16.07.2021., 18:27   #15
Quote:
najdraži kaže: Pogledaj post
Mislim da sad kad je AndrejX moderator pod hitno treba otvoriti temu jel borsch ukrajinski ili ruski.
https://www.google.com/amp/s/www.nyt...rscht.amp.html
a nije poljski?
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 16.07.2021., 18:48   #16
Quote:
najdraži kaže: Pogledaj post
Mislim da sad kad je AndrejX moderator pod hitno treba otvoriti temu jel borsch ukrajinski ili ruski.
https://www.google.com/amp/s/www.nyt...rscht.amp.html
A moze i gastro natjecanje tema borsch
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 17.07.2021., 09:43   #17
čestitke novom moderatoru.

i sve pohvale bodyju ... nisam pojma imala da je moderator, čak mislim da sam par puta (benigno, ali nepotribno) komentirala neke stvari koje su se ticale moderature i nikad nisam dobila opasku, a iz istog razloga sam ih dobila od nekih drugih moderatora na nekim drugim podforumima. baš je lipo kad je neko ažuran i profesionalan, a istodobno tolerantan i cjepljen od ega.

šta se tice prijedloga za neke buduce moderatore i moj bi svakako bija ivica, prisutan je, a normalan. ima ih još par ...
kavopija-14 is offline  
Old 17.07.2021., 10:33   #18
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
čestitke novom moderatoru.

i sve pohvale bodyju ... nisam pojma imala da je moderator, čak mislim da sam par puta (benigno, ali nepotribno) komentirala neke stvari koje su se ticale moderature i nikad nisam dobila opasku, a iz istog razloga sam ih dobila od nekih drugih moderatora na nekim drugim podforumima. baš je lipo kad je neko ažuran i profesionalan, a istodobno tolerantan i cjepljen od ega.

šta se tice prijedloga za neke buduce moderatore i moj bi svakako bija ivica, prisutan je, a normalan. ima ih još par ...
Fala

Prijedlozi urudžbirani, bit će procesuirani - poslije ljetne saborničke stanke
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 17.07.2021., 11:26   #19
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Oho, AndrejX jesi si ćapio funkciju?

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
uhljeb
Ima da se drzim do povlastene mirovine

Hvala svima na dobrodoslici.

I odmah cu prekrsiti bitno pravilo prenosenja infa s moderatorskog ali moram: niste svjesni koliko vas body voli i kako vam brizno tepa iza leda, a tek drame i suza kada odlazi na koji dan....poput novopecenih mama kada se odvajaju od svojih bebica
AndrejX is offline  
Old 17.07.2021., 11:30   #20
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post

I odmah cu prekrsiti bitno pravilo prenosenja infa s moderatorskog ali moram: niste svjesni koliko vas body voli i kako vam brizno tepa iza leda, a tek drame i suza kada odlazi na koji dan....poput novopecenih mama kada se odvajaju od svojih bebica
.. i sada mirnije spavam, kad znam da vas tada ostavljam u sigurnim rukama, pod mudrim vodstvom novog Ljubljenog Vođe
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.