Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 17:31   #61
Facebook - DA
MSn _ da
hotmail - da
gmail- da
net - da
blog-da
web - da
skype- da
icq- ne

Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 13:57   #62
Quote:
Pink touch kaže: Pogledaj post
Ne, to je glavna stvar kod facebooka, nema šanse da vidiš tko ti gleda profil, ne postoji takva aplikacija ni postavka.

Slobodno zavirivaj gdje god želiš, neće te nitko otkrit.
Mnogi misle da na tom facebooku te može vidjet sve i svako, ali kod njega postoji hrpa privacy opcija, pa tako možeš podesit da nitko ne može ući u tvoj profil osim tvojih facebook frendova, a opet možeš limitirat određene dijelove svog profila za određene frendove. Treba jedno 5 min da si narihtaš postavke i to je to. Opet osobe koje ne želiš za frenodve možeš blokirat i on ne vidi tebe niti ti njega.
__________________
God is on the TV.
Gorila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 22:16   #63
Jel vi možete večeras otvoriti stranicu facebook-a?

Ja pokušavam već 10-ak minuta i neće da mi otvara. Zašto?
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 11:45   #64
Prvi put sam na forumu imam jedno pitanje.Neznam kako zaključati msn,odnosno što je najbolje napraviti da ga se riješim.Da pojasnim,dali postoji nekakva opcija da kada ga maknem sa računala da se nikada nemože instalirati.Nadam se vašoj pomoći.Hvala!!!
digibau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 16:45   #65
Control Panel->Adremove programs->Add remove windows component, i onda tamo nađi mesenđer.

posli toga možeš bacit oko na "msconfig" i pogledat u startupu da li se automatski pokreće, i to isključit. što reći, neg', MS
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 22:50   #66
Ja Facebook ne koristim. Svi ljudi koje znam imaju WLM (ilvam MSN). Onih 0.1% ima ICQ il Skajp. Fakat nisam imo priliku izgubit kontakt s nekim. Za mail koristim GMail.

Zadnje uređivanje goodlap : 20.03.2008. at 22:51. Reason: Dodavanje informacije.
goodlap is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 00:11   #67
Upisao sam se na Facebook , pogledao 2 minute i onda odmaglio. Nisam fan tih socijalnih mreža....

MSN koristim u obliku Hotmaila na kojem mi je osobni mail. Nemam nikakvih zamjerki. IM sam koristio, trenutno ga ne koristim već AIM.

ICQ sam koristio 2 puta u životu i ne želim ponavljati to iskustvo. Bespotreban alat u današnje vrijeme. Bio je možda IN prije 10 godina, ali sada zbilja nepotreban.

Skype je također super stvar, ako ćete ga koristi za pravi razgovor (putem mikrofona), ako ga koristite kao običan IM za chatanje, onda gubi svrhu i utapa se u sivilu ostalih IM-ova.

GMAIL isto koristim, ali kao sekundarni mail servis. Ne volim ga prvenstveno zbog hrpe Junk-a koju tamo dobivam, a nakon određenog broja poruka uspori se kao vrag. Pohvalana je funkcija da možeš vidjeti kad ti je kontakt online pa možete chatati u samom Gmailu.
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 18:56   #68
koristim i hotmail i gmail paralelno i korisno svakako lakše swe snalazim jer mi na jedan dolaze neke vaznije informacije za acc i slično a na drugi pizdarije

msn koristim aktivno svakodnevno i zna pomoć

facebook ne ali myspace da
hrcak999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 20:32   #69
facebook - bezveze! ima toliko tih date-siteova da me čudi kako Konzum nema već isto???

MSN OK za laprdanja prek neta.
I to je sve....
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:45   #70
nisan znala gdje da postavim pitanje pa ću ovde jer je tema najbliže onome šta me zanima:zna li iko možeš li se odjavit s facebook-a...registrirala sam se ali nemam živaca za to ni vremena...pa jel mogu nekako maknit onu svoju stranu ili šta već???
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 08:56   #71
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
facebook - bezveze! ima toliko tih date-siteova ...
Facebook nije dating-site, kthx.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 10:07   #72
Quote:
Studentica_ZG kaže: Pogledaj post
Što mislite o MSN-u, Hotmail-u, Facebook-u? Koristite li što od toga? Koje su, po vašem mišljenju prednosti, a koje mane?
nema mana meni koristi facebook i msn za svoje kompice

nema tu mana osim ako ti neko ne odluci ubaciti virus preko msna.lol
alexmahone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 16:21   #73
Arrow

''Što mislite o MSN-u, Hotmail-u, Facebook-u?'' Istina, ove 3 stvari nikako ne možeš strpati u isti koš!

Facebook, Hi5, MySpace i ostale slićne ''socialy utility'' stranice... Žali Bože, šteta vremena! Prijavio sam se jednom na Facebook, jer sam dobio invitation preko mail-a i jer nisam još znao o čemu se radi. Uglavnom, tamo me više nema, a neće me ni bit! Dok me netko iz Brazila ili Indije dodaje u frendove i šalje mi filmiće... aaaa ne, hvala lijepa!

Live Messenger imam samo zbog prijatelja, ako se trebamo dogovorit nešto na brzinu u real time-u, a da za to ne koristim mob. Inaće sam i tamo iako prijavljen, pod statusom ''appear offline'', samo zato da izbjegnem gnjavažu dok radim na kompu nešto drugo ili se nemam vremena dopisivat s nekim.

Hotmail je mail. Preko njega imam Messenger i hotmail dajem samo onima kojima dajem da me upišu u Messenger kontakte. Inaće više volim i koristim Gmail.

http://www.freewebs.com/mario-simunovic/

Mario.
CastorAlpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 16:31   #74
Smeća

Hotmail smeće najveće, msn je ok, možete i s drugim emailom imat msn nemora bit od hotmaila.

Facebook, myspace..... smeće na kvadrat

Ako vam se da radit nešto onda bolje napravite svoju stranicu ima jako puno free hostinga, da negovorim da ćete još ponešto i naučit.

Iako nitko nije ništa pitao za icq moram priznat da sam ga prije volio al sad mi ide na jetru. koji majmun napravi program koji iz 5.1 u 6.0 ima "poboljšanje" da sve linkove otvara u IE-u a ne u default browseru?????
eh da čak ni MSN ne otvara u IE nego u default.
buuu ICQ.
NinjaZec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 16:34   #75
Quote:
NinjaZec kaže: Pogledaj post
Iako nitko nije ništa pitao za icq moram priznat da sam ga prije volio al sad mi ide na jetru. koji majmun napravi program koji iz 5.1 u 6.0 ima "poboljšanje" da sve linkove otvara u IE-u a ne u default browseru?????
eh da čak ni MSN ne otvara u IE nego u default.
buuu ICQ.
Najnoviji update (neznam sad točno koji pošto u zadnej vrijeme ICQ koristim jako malo) verzije 6.0 ti opet omogućuje da link otvaraš defaultnim browserom
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 16:51   #76
onda moje isprike, prije nije htio, nemam icq sad jer me živcirao jako imam pidgin u kojem mi je acc od icq-a.

i to samo zato što imam nekolicinu imformatički nepismeno ljenih prijatelja kojima se neda msn instalirat. ili još bolje google talk.

neće moj komp više icq-a vidit
NinjaZec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 18:33   #77
Sve ih koristim i sve ih volim.. u biti nevolim jedino hotmail..nekako mi ne paše...
__________________
-.- -.- -.-
sisojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 20:14   #78
Imam i ja jedno pitanje. Kako pobogu stavit video na FB? Vidjela sam opciju i ne mogu je nać ponovo nikako.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 21:12   #79
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Kad već pitaš...
Facebook ne koristim, takve stvari (servisi) mi nisu napeti.
MSN ne koristim, al korisim drugi IM (icq)
Hotmail ne koristim, korisim Gmail
kako to misliš da koristiš gmail?
JA SAM UVIJEK MISLILA DA SE PREKO GMAILA MOGU PRIMATI SAMO MEILOVI....
ajd mi to malo pojasni...please
znatiželjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 21:31   #80
Ovo očito netko od gore koji su ostavili komentare ima klona pa neželi da se zna.

Quote:
JA SAM UVIJEK MISLILA DA SE PREKO GMAILA MOGU PRIMATI SAMO MEILOVI....
GMail služi i za chat i za mailove.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.