Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2014., 14:49   #2601
Možete mi preporučiti nekoga za oblikovanje obrva?

Hvala
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 21:58   #2602
Quote:
nu_tela kaže: Pogledaj post
Možete mi preporučiti nekoga za oblikovanje obrva?

Hvala
Ja bih ti preporučila threading.
Salon Manuela Picard, googlaj.
Košta 80kn, ali stvarno se isplati.
Sahika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 22:09   #2603
Quote:
Sahika kaže: Pogledaj post
Ja bih ti preporučila threading.
Salon Manuela Picard, googlaj.
Košta 80kn, ali stvarno se isplati.
Jel i bojaju obrve?
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 23:03   #2604
Quote:
nu_tela kaže: Pogledaj post
Jel i bojaju obrve?
Da, iako ja nisam išla nikad na farbanje obrva....ali jesam na threading. Toplo preporučam
Sahika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 23:16   #2605
pozdrav

ako je netko radio japansko... ja danas zaboravih pitat ženu u salonu a dok sam se sjetila zatvorili


pretpostavljam da se ne smije ali više glava je pametnije... ovaj tjedan dok sve zarasta- teretana da ili ne? pretpostavljam da nebi bilo pametno znojit se

tnx!
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 09:25   #2606
Šerena loptica gjde si radila japansko i kako je ispalo?
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:21   #2607
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Šerena loptica gjde si radila japansko i kako je ispalo?
uzela sam preko Kupime ili tak nekog sajta u Nina's place na Srednjacima- prije sam malo pogledala albume njihove i činilo mi se ok

za sada sam zadovoljna(jučer sam radila), još su malo predebele i pretamne no nakon tjedan dana bi trebalo malo posvjetliti pa bi to trebalo biti to. za dva tjedna idem na korekciju. ja osobno nisam previse mjenjala svoj oblik i debljinu, imam prirodno guste obrve, samo sam ju trazila da mi napravi malo izrazeniji luk i mislim da je to ispalo skroz ok(uvjetovala sam samo da mi mora izgledati prirodno a ne kao transvestit)

no moram priznati da me užasno užasno bolilo( uzmimo u obzir da sam ja osoba koja se tetovirala 10x i pirsala jednako toliko na najgorim mjestima na tijelu) i ne vjerujem da bih ponovila to da sam znala koliko boli
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 13:12   #2608
Odlična informacija. Nikad nitko nije spominjao bol. Obrve su mi ok kad ih malo popunim i dotjeram sjenilom. Išla bi na tetovažu iz čistog razloga da mi skrati vrijeme uređivanja, ali ako to boli onda preskačem.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 14:57   #2609
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Odlična informacija. Nikad nitko nije spominjao bol. Obrve su mi ok kad ih malo popunim i dotjeram sjenilom. Išla bi na tetovažu iz čistog razloga da mi skrati vrijeme uređivanja, ali ako to boli onda preskačem.
čitala sam na nekom blogu gdje je blogerica napisala da " uopće ne boli" i da "nju više boli čupanje obrva" što je, po meni, apsolutno neistina.

a najgore od svega je što cijelo vrijeme osjetiš i čuješ kako ti ta mala britvica reže i probija kožu
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 14:38   #2610
just to let you know
kupila sam ABH Dipbrow Pomade za 15 funti šta je kakti jeftino.
Pa ako koga zanima nek skokne na http://www.cultbeauty.co.uk/ i upiše freedelivery u srednju kućicu na checkoutu za besplatan šiping.
eto.
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 19:24   #2611
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Odlična informacija. Nikad nitko nije spominjao bol. Obrve su mi ok kad ih malo popunim i dotjeram sjenilom. Išla bi na tetovažu iz čistog razloga da mi skrati vrijeme uređivanja, ali ako to boli onda preskačem.
Vjerovatno ovisi o osobi koja radi obrve. Meni je moja stavila prvo kremu da malo anestezira. Da bolno je ali se da izdrzati. Ja sam sad super zadovoljna i sretna i svakom preporucam
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 20:36   #2612
da, i meni je isto mazala anestetikom. navodno. iako je meni bol i dalje bila prejaka.
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 20:44   #2613
Je ali sam uspjela izdrzati ( bar mene nije dugo rezala ). Ali nije mi zao
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 12:50   #2614
Cure, preporuka za oblikovanje obrva u Rijeci?
Postoji li neki salon u kojem ih oblikuju koncem? Našla sam samo u Zagrebu..
Hvala!
sanja235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 18:44   #2615
Pozdrav svima!
Odlučih podijeliti s vama svoje iskustvo uz tzv. "japansko" iscrtavanje obrva jer ne želim da itko ponovi moju grešku. Žao mi je što se prije odlaska "pod nož" nisam informirala među osobama koje su to već radile!

Nego, da prijeđem na stvar... od mladosti sam imala jako tanke obrve pa sam, potaknuta pričama kolegica s posla o japanskom iscrtavanju, odlučila uzeti ponudu preko jednog portala. Cijena je bila oko 1.500 kn.

Moja je greška što prije tretmana nisam provjerila koliko iskustva ima osoba koja će mi raditi obrve. Tek sam poslije saznala da sam toj djevojci bila tek 11-a mušterija nakon edukacije... iz salona sam izišla s crnim, nesimetričnim obrvama okruglog oblika... krvarila sam i bolilo me ko sam vrag jer taj salon ne koristi anestetik.

Klinci su se, kad sam došla doma, rasplakali i tražili da "objišem to s lica". Zaista sam izgledala kao da sam si ih sama nacrtala crnim flomasterom. Za muža ne moram niti govoriti kako je reagirao... Cijelu sam noć plakala i pokušavala tu boju skinuti s obrva, ali naravno bezuspješno!

Drugi dan sam se bacila na internet istraživanje (taj sam dio naravno trebala odraditi prije tretmana) kako bih saznala na koje načine mogu popraviti ili sanirati postojeću situaciju. Odlučila sam otići u jedan laser centar no tamo su mi rekli da koža mora prvo zacijeliti pa da tek onda mogu probati skidati boju laserom.

Potom sam odlučila otići u nekoliko drugih salona na savjetovanje, kako bi provjerila može li se možda sanirati moja situacija. Obišla sam sve "poznatije" salone koji se spominju po forumima i internetu. Na kraju sam se odlučila za salon Marija Butković na Ravnicama.

Dakle, žena me spasila, ali doslovno. Preko tih mojim flomaster-obrva mi je nacrtala dlačice! Stavljala mi je nekoliko različitih toplijih nijansi kako bi razblažila tu crnu boju koji sam imala na obrvama. Ništa me nije bolilo jer mi je prije tretmana stavila debeli sloj anestetika. Znala sam da je ona jedna od najskupljih, ali sam bila spremna dati i više od 3.200 kn samo da me spasi!

Na kraju cijele balade stvarno iskreno žalim što odmah nisam išla kod nje jer sam zbog svoje nepromišljenosti izgubila i živce i 1.500 kn koje sam dala u tom nepoznatom salonu. O svemu sam obavijestila udruženje kozmetičara pa će se oni pozabaviti tim problemom.

Dakle, dame moje, dobro se raspitajte kod koga idete raditi obrve! Ja sam svoju lekciju naučila, nažalost na teži način!
MalaOdKarlovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 19:16   #2616
Zao mi je za tvoje lose iskustvo... Moja preporuka je i dalje TATJANA DAMJANOVIČ, zena je iz Ljubljane! Potrazi stranicu JAPONSKA METODA VRISOVANJA OBRVI na fb i sve ce ti biti jasno! Ja osobno nebi nigdje drugdje isla. Radila je u Salonu Mysterion, tamo sam ja bila, 1900kn, a sad je u salonu Cappuccino Spa. Tamo sam isla na drugu korekciju koja je ukljucena u cijenu. Eto za sve, informirajte se malo ubuduce!!!
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 09:24   #2617
Cure
kupila sam ABH Dipbrow pomade u Dark brown. Na žalost pretaman mi je, nisam očekivala da će tako intenzivan biti.
Stvarno je fenomenalan, super pigmentiran i ne skida se.
Ako koga zanima nek me kontaktira. Imam slike na kojima se vidi da sam samo probala.
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 09:32   #2618
Quote:
MalaOdKarlovca kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Odlučih podijeliti s vama svoje iskustvo uz tzv. "japansko" iscrtavanje obrva jer ne želim da itko ponovi moju grešku. Žao mi je što se prije odlaska "pod nož" nisam informirala među osobama koje su to već radile!

Nego, da prijeđem na stvar... od mladosti sam imala jako tanke obrve pa sam, potaknuta pričama kolegica s posla o japanskom iscrtavanju, odlučila uzeti ponudu preko jednog portala. Cijena je bila oko 1.500 kn.

Moja je greška što prije tretmana nisam provjerila koliko iskustva ima osoba koja će mi raditi obrve. Tek sam poslije saznala da sam toj djevojci bila tek 11-a mušterija nakon edukacije... iz salona sam izišla s crnim, nesimetričnim obrvama okruglog oblika... krvarila sam i bolilo me ko sam vrag jer taj salon ne koristi anestetik.

Klinci su se, kad sam došla doma, rasplakali i tražili da "objišem to s lica". Zaista sam izgledala kao da sam si ih sama nacrtala crnim flomasterom. Za muža ne moram niti govoriti kako je reagirao... Cijelu sam noć plakala i pokušavala tu boju skinuti s obrva, ali naravno bezuspješno!

Drugi dan sam se bacila na internet istraživanje (taj sam dio naravno trebala odraditi prije tretmana) kako bih saznala na koje načine mogu popraviti ili sanirati postojeću situaciju. Odlučila sam otići u jedan laser centar no tamo su mi rekli da koža mora prvo zacijeliti pa da tek onda mogu probati skidati boju laserom.

Potom sam odlučila otići u nekoliko drugih salona na savjetovanje, kako bi provjerila može li se možda sanirati moja situacija. Obišla sam sve "poznatije" salone koji se spominju po forumima i internetu. Na kraju sam se odlučila za salon Marija Butković na Ravnicama.

Dakle, žena me spasila, ali doslovno. Preko tih mojim flomaster-obrva mi je nacrtala dlačice! Stavljala mi je nekoliko različitih toplijih nijansi kako bi razblažila tu crnu boju koji sam imala na obrvama. Ništa me nije bolilo jer mi je prije tretmana stavila debeli sloj anestetika. Znala sam da je ona jedna od najskupljih, ali sam bila spremna dati i više od 3.200 kn samo da me spasi!

Na kraju cijele balade stvarno iskreno žalim što odmah nisam išla kod nje jer sam zbog svoje nepromišljenosti izgubila i živce i 1.500 kn koje sam dala u tom nepoznatom salonu. O svemu sam obavijestila udruženje kozmetičara pa će se oni pozabaviti tim problemom.

Dakle, dame moje, dobro se raspitajte kod koga idete raditi obrve! Ja sam svoju lekciju naučila, nažalost na teži način!
mislim da se trebaš potruditi razglasiti o kome se radi jer je to stvarno neprofesionalno i tužno za čuti.
tko zna koliko će ta ista osoba/salon još žena uništiti i fino zaraditi.
žao mi je zbog tebe.
ja ne idem na japansku baš iz razloga da mi se ne dogodi isto...
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 10:52   #2619
Quote:
Sahika kaže: Pogledaj post
Zaboravih napisati, što se tiče threadinga, imaš i u Radničkoj ženu koja također odlično radi. Čak je nešto jeftinije nego u Petrinjskoj.
Bila sam u oba salona, i nikad nisam zažalila.
koji salon u radničkoj? hitno trebam pomoć oko svoji obrva!
didi_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 11:56   #2620
Quote:
esperanza0905 kaže: Pogledaj post
mislim da se trebaš potruditi razglasiti o kome se radi jer je to stvarno neprofesionalno i tužno za čuti.
tko zna koliko će ta ista osoba/salon još žena uništiti i fino zaraditi.
žao mi je zbog tebe.
ja ne idem na japansku baš iz razloga da mi se ne dogodi isto...
ja sam bila na toj japanskoj metodi prije 2 tjedna i moram reći da sam preeeezadovoljna i napokon nakon neznam ni sama kolko godina nemam više briga oko obrva. preporučila bi svakome tu metodu ali naravno provjerite salon u kojemu ćete to raditi jer danas svi podvaljuju sve.
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.