Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2013., 13:09   #241
pogled bez naočala

Quote:
zlrjgnhh kaže: Pogledaj post
I mene zanima da li je netko ovo probao, tu knjigu tj te vjezbe?
da li je netko vježbao po toj knjizi ?

Iako nekako sumnjam da se dioptrije veće od -3 mogu uopće dovesti do nivoa da ti uopće ne trebaju naočale ili leće...
__________________
Zvrkalica 12/08.
Asphodel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 18:18   #242
jel itko uspio skinut , barem malo ???
UPOMOC
Wardog is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 13:29   #243
A očito nitko....
__________________
Zvrkalica 12/08.
Asphodel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 15:56   #244
moguće je znatno reducirat dioptriju ako je riječ o minusu, samo bi morao zaboraviti računala, forume, knjige, novine, interijere termički tretiranu hranu, urbane sredine, ...
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 20:49   #245
Pokusat cu ove vjezbe sad preko ljeta, bez kompa samo priroda. Dioptrija mi je oko -2
Wardog is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 11:54   #246
Evo nakon 1mj i pol vjezbi vidim nesto bolje na livo oko ali zbog keratoconusa(muti mi vid) sporo napredujem,sad zbog posla moram prekinuti sa vjezbama....Pozdrav!
meto22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 13:20   #247
Koje vježbe si radio?
Vader is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 23:58   #248
A od drPavica ka sta sam i pisao u prethodnim postovima. Prije odlaska kod njega sam sam pokusao radit po Beatsu ali nisam primjetio nikakav napredak(oko 2mj) ali nisan bas nesto bio koncentriran na te vjezbe(citaj:dosta brzo sam ih izvodio)...
meto22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 12:29   #249
Ja imam sve predispozicije da dobijem neku dioptriju:
- dnevno radim 10h uz računalo,
- svi u obitelji nose naočale.
Ali moj vid je savršen (zasad).

Jedina razlika od ostatka obitelji je što redovito igram 3D pucačine (2-3 puta tjedno po 1h), pri toj zabavi vježbam brzu reakciju očiju. Da li itko od vas slijepaca igra 3D igrice? Da li itko želi isprobati tu metodu liječenja (bilo je par članaka na internetu kako 3D igrice stvarno mogu pomoći kao vježba za oči)?
__________________
Da bi znao rekurziju moraš znati rekurziju
collector is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 19:41   #250
Quote:
collector kaže: Pogledaj post
Jedina razlika od ostatka obitelji je što redovito igram 3D pucačine (2-3 puta tjedno po 1h), pri toj zabavi vježbam brzu reakciju očiju. Da li itko od vas slijepaca igra 3D igrice? Da li itko želi isprobati tu metodu liječenja (bilo je par članaka na internetu kako 3D igrice stvarno mogu pomoći kao vježba za oči)?
Koju to 3D pucačinu igras voli bih probat?
Wardog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 21:20   #251
Quote:
Wardog kaže: Pogledaj post
Koju to 3D pucačinu igras voli bih probat?
Igram Unreal Tournament 3 (već godinama), ali mislim da je svaka s puno akcije dobra za vid
__________________
Da bi znao rekurziju moraš znati rekurziju
collector is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 14:49   #252
Popravak vida prirodnim putem

Poštovani,

Zanima me dali je moguće popraviti vid prirodnim putem.Ja osobno mislim da je moguće popraviti vid prirodnim putem,bez laserske operacije,ili bez potrebe nošenja naočala,tj leća,jer kako se pokvari tako valjda postoji način da se popravi(sve sto se moze pokvarit,moze se i popraviti.).Znači ovako,Ja puno radim na računalo posljednjih nekoliko mjeseci,prije ga nisam toliko radio na računalu,i taj je posao od presudne važnosti te ga ne mogu prekinuti,a moram najmanje jos par mjeseci raditi aktivno na računalu(8+ sati dnevno).Vidim da mi se vid pogoršao,isprobao sam jedne naočale od prijateljice ona ima -0,5 i vidio da mi odgovaraju(da bih morao nositi -0,5)Znaci ja sve vidim normalno citati knjigu,na racunalu,televiziju,do nekih 3-4 metra nakon 3-4 metra već ne vidim čisto,ali uglavnom -0,5 mi odgovara(do toga mi se pokvario vid).Sada me zanima,posto ne bih zelio nosit naočale cijelo vrijeme,posto sam jos dosta mlad,laserska operacija po novcu nije problem ali je veliki rizik da se vrati nakon par godina te jako pogorša a leće ne dolaze u obzir,Dali postoji neki prirodni put za popravak vida(Ne mislim na preko noći,ali da se nekog vremena vidi razlika,da ide ka poboljašanju,a da mogu dovrsiti ovaj posao(rad na racunalu jos par mjeseci))Mozda neko voće ili povrće sa vitaminom A,C ili neke vjezbe??Bitno je samo da se nakon 1-3 mjeseca pocinje vidjat razlika,a ne tek nakon par godina..
varazdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 12:44   #253
Pozdrav,
Ja sam malo kasno došla do ovih stranica pa bih molila ako je moguće dobiti primjerak te famozne knjige sa yoga vježbama o kojoj svi pričaju. Ako netko vidi ovaj post. :-)
L'black is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 22:18   #254
molim vas ako moze i meni vjezbe, hvala!
jasmina0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 13:43   #255
Osim vjezbi sto je jos dobro od alternative za vid?Mama mi ima neku dijagnozu propadanja mreznice.U zadnje vrijeme joj se stanje nije pogorsavalo,dr.rekao da jos ceka,ako dodje do pogorsanja da ce ju lijeciti nekom novom metodom,u najgorem slucaju slijedi operacija.. Ona vec mjesecima pije vitamine za oci,i lutein.Ima nesto jos bolje?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 02:15   #256
Ako neko ima za poslati knjigu?!
Hvala!
čupavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 10:03   #257
Bok, ja bi također knjigu!

Ps. je li netko od vas možda probao ovaj program liječenja kratkovidnosti prirodnim putem na kratkovidnost.com??
georgekidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 14:29   #258
Tko hoce naj brzi napredak u alternativnij metodi ispravljanja vida(dioptrije) mislin da treba pogledat ovo: http://drmilanpavic.com/ pogotovo neke dioptrije bez pre velikog cilindra...
meto22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 20:54   #259
Evo da vam javim svoje zapažanje, vec 10-tak god imam -1.5, i lagani astigmatizam, dioptrija mi se ne mijenja, iz drugih zdravstvenih razloga zadnjih godinu dana sam pretezito na zdravoj biljnoj hrani,
Zadnjih par tjedana sam jeo dosta sirove mrkve, i imam subjektivan osjecaj da mi se vid poboljsao, inace sam navecer redovno na kompu koristio naocale, zadnjih par dana ih na koristim, ali to traje do nekih sat i pol zatim ak visim dalje stavim naocale,
nisam radio nikakve vjezbe za oci jer sam previse lijen, ali sam uvjeren da je za to malecko poboljšanje zaslužna mrkva,
Osim toga povremeno sam prije imao nocna slijepila, ono razlijevanje boja, i smetali su mi farovi svjetla drugih auti dok vozim, sada to ne primijecujem vise
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 09:56   #260
Quote:
Wardog kaže: Pogledaj post
jel itko uspio skinut , barem malo ???
UPOMOC
ja još nisam ali sam radio po uputama "liječenje vida na prirodan način" i ono s perifernim vidom funkcionira, jednu večer idem nešto obavit i vidim po noći, baš me iznenadilo. kada vozim zapažam detalje u vožnji. čini mi se da taj periferni i noćni vid su u vezi jer po noći se zjenica širi i zrake se lome na većoj površini a to je taj periferni vid.

nakon vježbi (dlanovanje i ostalo) sam jednom otišao u jedan veći dućan i čudio se kako dobro vidim. jednom sam ostao na cesti i sad u panici oko vučne službe i ostalih detalja primjetim da mi se vid zamutio malo - izgleda od stresa. mislim da treba prakticirat metode opuštanja očnog živca.

"liječenje vida na prirodan način" na youtube-u:
https://www.youtube.com/watch?v=d0PTRwTFLVA

joga za oči:
https://www.youtube.com/results?search_query=eyes+joga
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.