Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2013., 16:35   #261
Je,baš me zasmetalo,ponovno sam se našao u trećem osnovne kad sam došao u školu gol ispod pasa i svi su mi se smijali.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 16:50   #262
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Je,baš me zasmetalo,ponovno sam se našao u trećem osnovne kad sam došao u školu gol ispod pasa i svi su mi se smijali.
Eto vidiš da odjeća ipak ne čini čovjeka. Ili?
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 17:04   #263
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
..
jer je obično u proljeće sve šareno, ergo- neusklađeno baš.
Ne bih se složila... ako je šareno ne znači nužno da je neusklađeno...

~vija neki kineski smart koji malo radi, malo ne
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 17:22   #264
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Napisala sam to zbog nicka- proljeće, jer je obično u proljeće sve šareno, ergo- neusklađeno baš.
baš ti bolje od prirode znaš šta je usklađeno, a šta nije
nemoj da čujem još koju protiv proljeća
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 17:36   #265
ja predlažem da muški svoju odjevnu usklađenost dokumentiraju slikama, čak i ovi bez majice
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 17:38   #266
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
baš ti bolje od prirode znaš šta je usklađeno, a šta nije
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila... ako je šareno ne znači nužno da je neusklađeno...
Meni jest neusklađeno susjedovo dvorište kada ima dosta boja u proljeće recimo. A priroda zna?
Zbilja, zna?

Quote:
nemoj da čujem još koju protiv proljeća
Forumaša ili godišnjeg doba?
Protiv forumaša nemam apsolutno ništa, protiv proljeća otprilike jednako tako- osim što mi je draža jesen.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 18:02   #267
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
ja predlažem da muški svoju odjevnu usklađenost dokumentiraju slikama, čak i ovi bez majice
to bi bilo fora, al poznavajuć modove tema bi brzo bila zatvorena ili premještena na modu ili tako neš

Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Meni jest neusklađeno susjedovo dvorište kada ima dosta boja u proljeće recimo. A priroda zna?
Zbilja, zna?
nego šta nego zna, priroda ti je oko kalibrirala tako da sve te boje percipiraš, nije valjda blesava da se onda zajebe i bude sva neusklađena inače bi drugačije percipirala boje ili bila slijepa

a sad ako ti mrziš prirodu ili misliš da si bolja od nje ha bože moj
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 18:37   #268
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
nego šta nego zna, priroda ti je oko kalibrirala tako da sve te boje percipiraš, nije valjda blesava da se onda zajebe i bude sva neusklađena inače bi drugačije percipirala boje ili bila slijepa

a sad ako ti mrziš prirodu ili misliš da si bolja od nje ha bože moj
Priroda joj je dala oko da percipira i mozak da odluči sviđa li joj se to što vidi.

Tebi je usklađeno, njoj nije.
The end.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 18:49   #269
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Priroda joj je dala oko da percipira i mozak da odluči sviđa li joj se to što vidi.

Tebi je usklađeno, njoj nije.
The end.
a zašto je tebi dala mozak, zato da možeš relativizirat stvari iako je očigledno (he-he ) da sam ja reko istinu, a?
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:03   #270
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
priroda ti je oko kalibrirala tako da sve te boje percipiraš
Daltonisti baš to i ne rade, ne?

Quote:
nije valjda blesava da se onda zajebe i bude sva neusklađena inače bi drugačije percipirala boje ili bila slijepa
Uvijek su mi govorili da sam ja jedinstvena i "posebna" ružica. Take it or leave it.

Quote:
a sad ako ti mrziš prirodu ili misliš da si bolja od nje ha bože moj

Oprosti, evo, ozbiljna sam. Pa neću se natjecati s prirodom tko je bolji.

Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
The end.
Hvala.



Sad bi se modovi stvarno mogli ljutiti na mene. Idem ća.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:04   #271
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Meni jest neusklađeno susjedovo dvorište kada ima dosta boja u proljeće recimo. A priroda zna?
Zbilja, zna?
nije neusklađeno, nego se tebi ne sviđa
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:14   #272
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Daltonisti baš to i ne rade, ne?
to su lijeni ljudi koji ne žele naučit spektar pa su se lobiranjem izborili za to da se ta njihova lijenost nazove bolešću, oni su prvi protiv prirode i ne znam zašto ih uopće uvlačiš u raspravu
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:25   #273
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
nije neusklađeno, nego se tebi ne sviđa
Ne sviđa joj se jer je neusklađeno.


Quote:
canex kaže: Pogledaj post
a zašto je tebi dala mozak, zato da možeš relativizirat stvari iako je očigledno (he-he ) da sam ja reko istinu, a?
Istina je sama po sebi relativna.

Ne očekujte replike na vaše replike ovom postu jer ne želim ulaziti dublje u offtopic.
Pozdrav!
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:34   #274
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Ne sviđa joj se jer je neusklađeno.
jedino što jest usklađeno jest priroda to što se njoj šarenilo ne sviđa je drugi par opanaka
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:38   #275
budući da je tema o odjeći...u prošla vremena se pazilo da torbica bude usklađena sa cipelama, dok sada možeš sve moguće boje stavljati na sebe, viđam puno cura vani tako obućenih i ne mogu reć da nije fora, e sad to što ja ne znam na sebe staviti boje koje ne pašu a da cijelokupan dojam djeluje super (kao ostale cure), to je moj problem
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:42   #276
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
budući da je tema o odjeći...u prošla vremena se pazilo da torbica bude usklađena sa cipelama, dok sada možeš sve moguće boje stavljati na sebe, viđam puno cura vani tako obućenih i ne mogu reć da nije fora, e sad to što ja ne znam na sebe staviti boje koje ne pašu a da cijelokupan dojam djeluje super (kao ostale cure), to je moj problem
Ovo usklađene ima više interpretacija. Ona najpopularnija je da su iste. Tj. kakve cipele, takva torba.

Moje mišljenje je da ne moraju biti identične, ali se ne smiju pobijati.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 20:17   #277
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
budući da je tema o odjeći...u prošla vremena se pazilo da torbica bude usklađena sa cipelama, dok sada možeš sve moguće boje stavljati na sebe, viđam puno cura vani tako obućenih i ne mogu reć da nije fora, e sad to što ja ne znam na sebe staviti boje koje ne pašu a da cijelokupan dojam djeluje super (kao ostale cure), to je moj problem
Pa ovisi, neki znaju uspostavit harmoniju medju bojama i tonovima neki naprave vasar koji ubija oci i mozak przi i svrbi. recimo kinezi i korejanci su maheri u tome, oni mogu 500 boja uzet i od svega stvorit odlicnu nosnju, stil i slicno, to zavit nekom ludom zurkom.

neki ljudi su minimalisti (kao ja), i iako obozavam vidjet nekog nakicenih boja ja sam ne znam na sebi isto napravit, a kad pokusam nikad nisam zadovoljan, tak oda se drzim max 2 boje, jer sa tim znam kako, i sto. dok sve iznad toga ubija me u pojam. kao i kod tetovaza, obozavam ih vidjet na drugima al na sebi ne, jer se ne mogu odluciti nikako za nista u vezi toga.

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ovo usklađene ima više interpretacija. Ona najpopularnija je da su iste. Tj. kakve cipele, takva torba.

Moje mišljenje je da ne moraju biti identične, ali se ne smiju pobijati.
Pobijanje se zove kontrast. i neki ljudi jebacki ga znaju slozit da se u svoj svojoj suprotnosti zapravo naslanja na kompletni stil.
__________________
I'll take a night like THIS, over a night at the club anyday. Let It Go
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 20:25   #278
Jap,sve je u kontrastu.Naprimjer uzmeš hlače na uzorak znaka Peace,a gore KILL EM ALL!!! majcu haha.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 21:20   #279
Odjeca cini covjeka, ali nazalost su zatvorili BOSSov ducan u Petrinjskoj pa samo furam kratke narancaste Lacoste hlace i roza Lacoste majicu za djecake ili neke takve balkanske combos.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 21:27   #280
Koji dobar izraz "majica za dječake"

Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Odjeca cini covjeka, ali nazalost su zatvorili BOSSov ducan u Petrinjskoj pa samo furam kratke narancaste Lacoste hlace i roza Lacoste majicu za djecake ili neke takve balkanske combos.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.