Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2013., 21:54   #361
@meadow: ne posjedujem ih i vrlo vjerojatno nikad ni neću jer si ne mogu priuštiti cipele samo za izlaske i slobodno vrijeme, moraju biti multifunkcionalne. A ove su ipak malčice edgy za posao.
Ali lijepe su mi. Nosila bih ih na uske crne traperice, recimo, ili na guste čarape i suknju

Eto, sad smo i do SM došli samo je platformica malo veća i neobično izrađena i imaju metalne kopče po sebi, ljudi, pa jel gledamo mi u istu cipelu? razumjela bih da sam stavila ovakve, ali ovo je samo neobična cipela

Je li danas troll the rosey day za koji mi nitko nije rekao?

edit: eto, Njoki dobro reče, volim džombaste cipele
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:00   #362
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
fuck-me shoes


Nemam u kolekciji ni jedne takve (ne mislim na konkretno te linkane, nego opcenito u spomenutoj kategoriji )

Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
razumjela bih da sam stavila ovakve
Ovo mi uopce nije sado-mazo, prije nekakvi romanticni gotik
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:18   #363
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Nemam u kolekciji ni jedne takve (ne mislim na konkretno te linkane, nego opcenito u spomenutoj kategoriji )
Well, gurrl, what are you waitin' for?!
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:19   #364
Jako često kad sam vani, u glavi palim određene odjevne predmete na drugim ljudima..


I od 10 muški koji nose uske majice s ogromnim V izrezom iz kojeg vire dlačice ili obrijana prsa, a na ruci one međugorske narukvice i neke uske bermude.. nemam dodirnih točaka s nijednim.. A mogu izradit i grubi profil.

Tako da su mi najdraži oni koji su obični. Najjednostavnija (normalne širine) majica bez švrlja po njoj, obične hlače (dobar kroj) i patike. Oni mogu bit ringišpil i ne moš ih odma prokužit.
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:22   #365
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
I od 10 muški koji nose uske majice s ogromnim V izrezom iz kojeg vire dlačice ili obrijana prsa, a na ruci one međugorske narukvice i neke uske bermude...
Tutututututurururu

(BTW jel ima kod nas takvih egzemplara ko iz linka?)
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:22   #366
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ali zar mora biti dojam? Jel baš moooora, mora? Ili može biti - meni je lijepo. Govorim o tome da je stav "meni je lijepo", bez nužne kurcobolje za tuđe mišljenje (jer će uvijek biti onih kojima se nešto sviđa i onih kojima se ne sviđa) meni na osobi od interesa zanimljiv i seksi. Voli plavu boju? Voli karirane košulje? Voli kravate? Voli platnene tenisice? Super ne zbog dijela s bojom, košuljama, kravatama i tenisicama, nego zbog "voli" dijela. Ak' me bereš
Ne znam, nisam imala dojam da ovdje tematiziramo pojedine odjevne komade.
Dakle voliš ljude jasno izraženog ukusa, pa makar taj ukus bio kriminalno loš?

Ako se tebi nešto sviđa, za što ZNAŠ da se to neće sviđati 99% ljudi, a to svejedno nosiš, onda ipak time izražavaš i nešto drugo. A to što izražavaš može biti i dobro i loše, ali kao što rekoh za to bi te čovjek trebao bolje poznavati prije nego donese sud o tome.

Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Eto, sad smo i do SM došli samo je platformica malo veća i neobično izrađena i imaju metalne kopče po sebi, ljudi, pa jel gledamo mi u istu cipelu? razumjela bih da sam stavila ovakve, ali ovo je samo neobična cipela

Je li danas troll the rosey day za koji mi nitko nije rekao?
Na ovima je SM možda samo cijena

Aha, moraš i ti to iskusiti.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:23   #367
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Tutututututurururu

(BTW jel ima kod nas takvih egzemplara ko iz linka?)
Otiđi na Hrelić jednu nedjelju pa ćeš vidjeti hrpu hipstera (ne zajebavam se i ne mislim na Rome) u šarolikim kombinacijama.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:26   #368
Ne mogu nac na netu nista za sto bih rekla wow, ali ove su mi skroz slatke

Nisam sigurna dal' mi masnica smeta, skoro da i ne
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:28   #369
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Dakle voliš ljude jasno izraženog ukusa, pa makar taj ukus bio kriminalno loš?
Ne mora biti jasno izražen, ali nek si barem odabire i kupuje robu - sam. Prema potrebama, mogućnostima i preferencijama. Nisu mi suviše zanimljivi ljudi kojima je u potpunosti svejedno što imaju na sebi.

Quote:
Ako se tebi nešto sviđa, za što ZNAŠ da se to neće sviđati 99% ljudi, a to svejedno nosiš, onda ipak time izražavaš i nešto drugo. A to što izražavaš može biti i dobro i loše, ali kao što rekoh za to bi te čovjek trebao bolje poznavati prije nego donese sud o tome.
A kako bih znala kome će se, odnosno kojem postotku ljudi, što sviđati?
U analize, svega ti, nemoj

Quote:
Aha, moraš i ti to iskusiti.
Aj'te, fala na predstavi, meni je bilo dosta
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:28   #370
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
... i ne mislim na Rome [hipstere]


__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:29   #371
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Tutututututurururu

(BTW jel ima kod nas takvih egzemplara ko iz linka?)
Ovdje ima uistinu potresnih slika
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:34   #372
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Dobro znaš što je pisac htio reći, a znaš i da je editiranje quoteova chaotic evil.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 11:41   #373
Ae, znam da i u HR ima Prnjonoša
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 17:51   #374


pa nisu ružne rozikine cipele.
ružno su lijepe
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 18:09   #375
S obzirom da se volim oblacit kako se i osjecam, mogu rec da da A garderoba mi se zasniva na nekoj zivotnoj filozofiji
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 19:19   #376
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
S obzirom da se volim oblacit kako se i osjecam, mogu rec da da A garderoba mi se zasniva na nekoj zivotnoj filozofiji
Da. Tako je i kod mene.

Zato i mislim da odjeća govori o nama kakvi smo pa tako lakše nekog u poznaš kad ga vidiš u njegovom "elementu" nego da se upoznajete u nekakvim, recimo, bolničkim pidžamama koje su vam svima iste dane.

Ono bitno će svakako doći do izražaja u oba slučaja, ali s odjećom je puno lakše i brže nekoga procijeniti.
Latinos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.