Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2005., 14:31   #61
Quote:
me_in_honey kaže:
zadnji put sam se farbala s keune pa mi je nakon pranja kose ispala gomila kose, katastrofa, ali mi je boja odlična
situacija za ubit se
Pofarbaj se sa nekom Henkelovom bojom.
Boja nebu tak prekrasna, ali bar ti buju sve dlake ostale na glavi.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 14:42   #62
Evo da se javim: uzela sam šampon, regenerator i masku od gliss kura jer mi je ta kombinacija već bila dobitna. Pa se nadam da će i sada.
Javim se ako bude bolje ( nadam se ) da se pohvalim
gfosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 15:07   #63
Quote:
Xavi kaže:
Mislim magic nemam nista protiv tebe, ali odakle ti znas koliko ja imam kose i koliko mi ona ispada. Ako nisi znala raste i nova kosa, samo sto meni vise ispadne nego sto izraste. Najradije bi ti poslala svoje slike od prije 5 godina i sada. Svatko tko me poznaje kaze da mi se kosa uzasno stanjila, hvala Bogu da je frckava pa to na nesto i lici.
Takvi komentari i oni tipa normalno je da kosa ispada su besmisleni jer to ne dozivljavas. Naravno da je normalno da ispada, ali u granicama normale. Pa valjda sam bila kod doktora i nijedan mi do sad nije mogao pomoci i svaki od njih je rekao da nije normalno koliko mi kosa ispada.
Pa jel vi znate da zene idu kuci s receptima za periku jer im nema pomoci. Ajde kod mene je bar plus sto mi raste i po koja nova dlaka, ali ne mora znaciti da ce tako i ostati.
ovo je ipak podforum kozmetika...ima i dosta medicinskih foruma po netu...proguglaj
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 18:01   #64
Quote:
magic kaže:
nikad nigdje nisam napisala da je normalno da kosa pojachano ispada.

samo opis ispadanja kakav si ti dala a da traje godinama, vodi u gubitak skalpa. ajd, sad si se korigirala pa si spomenula da ti kosa dovoljno i raste.


ava ti je napisala najkorisniji odgovor. kosa se hrani i iznutra. osim toga, provjeri zube, krvnu sliku, shtitnjachu i jajnike, za pochetak. ako si tako zabrinuta, chudno da to vec nisi poduzela.


edit: sori, sad sam vidjela da si napisala da si bila kod doktora. i sve ti je u redu?
Pa naravno da sam bila kod doktora, kod njih vise, u nekoliko drzava, i naravno da nije sve u redu. Uglavnom kazu da su jajnici, a moji su jajnici odavno bolje, a kosa i dalje ispada, pa neki kazu da je mozda i nasljedno. Ma pojma nemaju, problem je sto nitko ne moze naci pravi uzrok pa da znaju kako me lijeciti.
A nista, idem jos vidjeti neke doktore u Amsterdamu pa cemo vidjeti.
Sto se tice vitamina i ishrane kao sto rekoh nemam problema, zivim i jedem zdravo.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 18:04   #65
Uzimas li kontracepcijske tablete mozda?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 10:03   #66
Quote:
Noemi kaže:
Uzimas li kontracepcijske tablete mozda?
Da, jer bez njih ne dobijem mengu, i nisu pilule krive. Uzela sam jednom pauzu da i to iskljucim, ali cini mi se da mi je kosa jos vise ispadala, a uz to sam poludila jer nisam dobivala mengu.
Ma tjesim se dok god mi raste nova kosa, pa se nadam da necu ostati celava.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 10:07   #67
Quote:
SaraTroroga kaže:
ovo je ipak podforum kozmetika...ima i dosta medicinskih foruma po netu...proguglaj
Hvala vec sam sve na googlu vidjela, koliko vec trazim o tom ispadanju mislim da ce mi se google smilovati i sam mi pomoci.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 11:43   #68
Quote:
Xavi kaže:
Da, jer bez njih ne dobijem mengu, i nisu pilule krive. Uzela sam jednom pauzu da i to iskljucim, ali cini mi se da mi je kosa jos vise ispadala, a uz to sam poludila jer nisam dobivala mengu.
Ma tjesim se dok god mi raste nova kosa, pa se nadam da necu ostati celava.

Kolku pauzu?I koje pilule?JA sam po Cilestu skoro trcala po periku,kosa mi je ispadala


Na neke tako djeluju Logest,na neke Yasmin,samo o tome se ne govor jer je lose za posao farmaceutskih kuca

Od prije guste valovite kose dobila sam tanku kosicu,ravnu i mlitavu.A se sta je moglo ispasti ispalo je.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 11:47   #69
od pilula hoće ispadati kosa, noemi je u pravu. inače baš sam pisala na temu pilule da se u tom slučaju uzimaju dodatni vitamini b komplexa, jer je poznato da ab pilule uništavaju neke od vitamina b kompleksa.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 17:02   #70
Quote:
Noemi kaže:
Kolku pauzu?I koje pilule?JA sam po Cilestu skoro trcala po periku,kosa mi je ispadala


Na neke tako djeluju Logest,na neke Yasmin,samo o tome se ne govor jer je lose za posao farmaceutskih kuca

Od prije guste valovite kose dobila sam tanku kosicu,ravnu i mlitavu.A se sta je moglo ispasti ispalo je.
Jednom 3 mjeseca, a jednom mislim 6 i opet je ispadala.
Ma mislim da cu preci na neke "lakse'' pa da vidim, bitno je da dobijem mengu, jajnici su vec bolje, muski hormoni i dalje iznad granica normale.
Danas kupila neke mega vitamine za kosu, platila nekih 50 eura,jos mi tip preporucio Royal jelly uz njih, ali nisam htjela uzeti dok ne vidim kako ce ove djelovati. Ako za te novce ne pomognu, onda stvarno ne znam.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 17:46   #71
Quote:
Zlatokosa kaže:
Ovdje je vec par puta hvaljen vichyjev shampon protiv ispadanja i za jachanje kose (dercos, s crvenim poklopcem), i njihove ampule protiv ispadanja..imaju dvije vrste, za mushke i zhenske.
Djeluju, ja isprobala shampon i ampule, na nagovor frizera...

evo, za sve potrebite, vidjela sam u ljekarni reklamu - kupovinom ampula dobijete i 125 ml shampona gratis
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:12   #72
Da, bas sam ti htjela napisati da si kupis vitamine za kosu...
Pretpostavljam da ti kosa otpada zbog nekih unutarnjih promjena.
Jel imas mozda problema sa zubima?
U kakvom su ti stanju nokti?
__________________
what good do your words do
if they cant understand you
don´t go talkin' that shit Badu, Badu
ElLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:19   #73
Quote:
Zlatokosa kaže:
Ovdje je vec par puta hvaljen vichyjev shampon protiv ispadanja i za jachanje kose (dercos, s crvenim poklopcem), i njihove ampule protiv ispadanja..imaju dvije vrste, za mushke i zhenske.
Djeluju, ja isprobala shampon i ampule, na nagovor frizera...


Vjerujem da nije los za njegu kose, ali ne vjerujem da pomaze kod ispadanja. Kod ispadanja kose rjetko je uzrocnik problematicno vlasiste, a puno cesce hormoni, zubi, nedostatak vitamina B, D..., stres...; a tu, logicki gledano, tesko da ti moze pomoci nesto sto utrljas "u glavu"
__________________
what good do your words do
if they cant understand you
don´t go talkin' that shit Badu, Badu
ElLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:24   #74
Quote:
ElLena kaže:
Vjerujem da nije los za njegu kose, ali ne vjerujem da pomaze kod ispadanja. Kod ispadanja kose rjetko je uzrocnik problematicno vlasiste, a puno cesce hormoni, zubi, nedostatak vitamina B, D..., stres...; a tu, logicki gledano, tesko da ti moze pomoci nesto sto utrljas "u glavu"

Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:34   #75
Quote:
ElLena kaže:
Vjerujem da nije los za njegu kose, ali ne vjerujem da pomaze kod ispadanja. Kod ispadanja kose rjetko je uzrocnik problematicno vlasiste, a puno cesce hormoni, zubi, nedostatak vitamina B, D..., stres...; a tu, logicki gledano, tesko da ti moze pomoci nesto sto utrljas "u glavu"

vec smo joj to sve napisali
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:40   #76
Quote:
magic kaže:
vec smo joj to sve napisali
kad je to na ovom forumu uopce bilo bitno?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:47   #77
Quote:
magic kaže:
vec smo joj to sve napisali

OK, sorry kaj nisam pretrazila sve sto ste vec pisali, prije nego sam se ukljucila, ubuduce cu biti opreznija...
__________________
what good do your words do
if they cant understand you
don´t go talkin' that shit Badu, Badu
ElLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:50   #78
Quote:
ElLena kaže:
OK, sorry kaj nisam pretrazila na svim topicima sve sto ste vec pisali, prije nego sam se ukljucila, ubuduce cu biti opreznija...

Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:51   #79
vi nastupate kao trio?


mislim, da znam, jel svejedno kojoj shto napishem?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:53   #80
Quote:
magic kaže:
vi nastupate kao trio?


mislim, da znam, jel svejedno kojoj shto napishem?

nije bitno kak mi nastupamo nego mi je pun qrac da svakom loncu moras bit poklopac
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.