Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2010., 20:42   #1081
2.runda lasera-bikini zona
bolilo me još više nego prvi put, a ja zbilja nisam osjetljiva, kroz brazilske sam prolazila tek sa kojim trzajem, ali ovo sva sreća da sam imala one ogromne naočale jer su mi suze curile. nikada me ništa u životu nije ovako boljelo, došlo mi je da. treći put će biti neka moćnija kombinacija tableta i alkohola jer inače neće biti dobro,a kad sam joj pokazala pod rukom rekla je da bolje da ja to prvo malo stanjim jer će biti još gore. zaista se nadam da je ovo predzadnji put, zapravo ne nadam se već znam da je, jer nema šanse da sama sebi to radim 4 puta. šta otpadne otpadne, za ostalo postoji vosak
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:57   #1082
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
2.runda lasera-bikini zona
bolilo me još više nego prvi put, a ja zbilja nisam osjetljiva, kroz brazilske sam prolazila tek sa kojim trzajem, ali ovo sva sreća da sam imala one ogromne naočale jer su mi suze curile. nikada me ništa u životu nije ovako boljelo, došlo mi je da. treći put će biti neka moćnija kombinacija tableta i alkohola jer inače neće biti dobro,a kad sam joj pokazala pod rukom rekla je da bolje da ja to prvo malo stanjim jer će biti još gore. zaista se nadam da je ovo predzadnji put, zapravo ne nadam se već znam da je, jer nema šanse da sama sebi to radim 4 puta. šta otpadne otpadne, za ostalo postoji vosak
A jesi li zadovoljna ? Koliko % dlaka ti je otprilike otpalo ? Ja imam dosta uraslih dlaka, da li laser djeluje i na njih ? Daj malo rijeci ohrabrenja, ovo tvoji zvucu ko da si na bojisnici, a ne u salonu
SekaSis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 10:12   #1083
Quote:
Seka1988 kaže: Pogledaj post
A jesi li zadovoljna ? Koliko % dlaka ti je otprilike otpalo ? Ja imam dosta uraslih dlaka, da li laser djeluje i na njih ? Daj malo rijeci ohrabrenja, ovo tvoji zvucu ko da si na bojisnici, a ne u salonu
a skoro sve su otpale, ali budu valjda ponovno narasle neke, zato se ide više puta, budem tek za jedno 2 mj mogla reći kakvo je stvarno stanje. i ja imam problem s uraslima i pohvalila sam joj se kak sam ih kopala i rekla je da to nikako ne smijem raditi jer će laser uništiti korijen toj dlaci i kad ona bude mrtva nju će tijelo samo razgraditi, a s ovim kopanjem samo dobiješ ožiljke.
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 17:15   #1084
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
2.runda lasera-bikini zona
bolilo me još više nego prvi put, a ja zbilja nisam osjetljiva, kroz brazilske sam prolazila tek sa kojim trzajem, ali ovo sva sreća da sam imala one ogromne naočale jer su mi suze curile. nikada me ništa u životu nije ovako boljelo, došlo mi je da. treći put će biti neka moćnija kombinacija tableta i alkohola jer inače neće biti dobro,a kad sam joj pokazala pod rukom rekla je da bolje da ja to prvo malo stanjim jer će biti još gore. zaista se nadam da je ovo predzadnji put, zapravo ne nadam se već znam da je, jer nema šanse da sama sebi to radim 4 puta. šta otpadne otpadne, za ostalo postoji vosak
može podpitanje. jer pod bikini zona misliš prepone ili malo dublju, tj intimniju depilaciju?

ja sam razmišljala ukloniti koji cm od ruba prepona prema unutra, ali ako tako boli onda....
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 12:23   #1085
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
može podpitanje. jer pod bikini zona misliš prepone ili malo dublju, tj intimniju depilaciju?

ja sam razmišljala ukloniti koji cm od ruba prepona prema unutra, ali ako tako boli onda....
ovo na unutarnjem bedru nije tako strašno, ali ovaj 1,5cm od ruba gaćica prema unutra je koma, ali i to prođe, sad mi se više ne čini tak strašno, to je trenutačna bol, sada mi je super
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 13:10   #1086
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Hvala. Još samo da nađem nekog takvog stručnog u Ri, odmah bi otišla.

E da, između tretmana, smiješ li čupati dlake koje su narasle?Ili čim izrastu ideš na drugi tretman?
Ja sam prije dvije godine išla na lasersku depilaciju bikinija u Rijeci kod dr. Zambelia, radila sam tri puta između svakog puta minimum mjesec dana pauze, svaki tretman je 1000kn i mogu reći da sam zadovoljna ali bih prije ljeta trebala bar još jedan tretman za bikini pa da sam opet mirna dvije godine, ja sam se preporodila jer od urastanja sam par puta završila na hitnoj da mi to izvade jer su mi veliki gnojni čirevi dolazili od urastanja, da imam novaca i noge bih skunula ali pre skup je to sport, al da je super je, samo što je cijena za podkoljencu 2000kn po tretmanu a moraš minimum 4 puta ići.
Eto nadam se da sam ti pomogla mada vidim da je post sat dva mjeseca..
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 11:43   #1087
Bok !
Jel netko probao depilaciju sa IPL+RF laser (eLite) - to sam našla na nekim slovenskim stranicama...Jel to bolno ?
rozi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 10:01   #1088
Quote:
rozi5 kaže: Pogledaj post
Bok !
Jel netko probao depilaciju sa IPL+RF laser (eLite) - to sam našla na nekim slovenskim stranicama...Jel to bolno ?
mislim da tak meni radi, to je za različite dubine jelda, IPL-om mi je sigurno, ali ima i još jedan koji ide ranije i isto boli ko sam vrag
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:11   #1089
Question "trajna" depilacija

Pitanje:
Da li je netko imao iskustva u poliklinici Terme Selce, podružnica Rijeka u vezi odstranjivanja dlačica laserom na području nausnica i brade. Rečeno mi je sa strane njihovog dermatologa da koriste Yag laser. Dakle super.. budući da sam tamnoputa. No prošli sam tjedan bila na "probi", a znači prošlo je tjedan dana a na mjestima di je vršena proba, dlačice nisu ispale... a ne ispadaju ni blagim čupkanjem??!!
Prvi sam put prije cca. mjesec i pol dana išla kod Zambellia no nisam zadovoljna. (Postupak je bio obavljen Aleksandrite laserom). Dakle, u poliklinici Terme traje akcija od 50% no željela bi čuti iskustva
Aurora78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 12:31   #1090
Quote:
Aurora78 kaže: Pogledaj post
Pitanje:
Da li je netko imao iskustva u poliklinici Terme Selce, podružnica Rijeka u vezi odstranjivanja dlačica laserom na području nausnica i brade. Rečeno mi je sa strane njihovog dermatologa da koriste Yag laser. Dakle super.. budući da sam tamnoputa. No prošli sam tjedan bila na "probi", a znači prošlo je tjedan dana a na mjestima di je vršena proba, dlačice nisu ispale... a ne ispadaju ni blagim čupkanjem??!!
Prvi sam put prije cca. mjesec i pol dana išla kod Zambellia no nisam zadovoljna. (Postupak je bio obavljen Aleksandrite laserom). Dakle, u poliklinici Terme traje akcija od 50% no željela bi čuti iskustva
i mene zanima ovo u Termama pogotovo ako je akcija 50%, ali čitam na njihovim stranicama da je trajala do kraja 2 mjeseca, zna li itko šta o tome?
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 23:17   #1091
Aurora, imaš PP.
Imam neka pitanja, pa ako mi možeš malo pomoći jer ne bih ovdje, radije preko PP.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 13:26   #1092
jeli tko bio u zadnje vrijeme na depilaciji laserom u Rijeci?Kakva su iskustva i cijene?
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 22:54   #1093
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
2.runda lasera-bikini zona
bolilo me još više nego prvi put, a ja zbilja nisam osjetljiva, kroz brazilske sam prolazila tek sa kojim trzajem, ali ovo sva sreća da sam imala one ogromne naočale jer su mi suze curile. nikada me ništa u životu nije ovako boljelo, došlo mi je da. treći put će biti neka moćnija kombinacija tableta i alkohola jer inače neće biti dobro,a kad sam joj pokazala pod rukom rekla je da bolje da ja to prvo malo stanjim jer će biti još gore. zaista se nadam da je ovo predzadnji put, zapravo ne nadam se već znam da je, jer nema šanse da sama sebi to radim 4 puta. šta otpadne otpadne, za ostalo postoji vosak
Wow! Baš bed!
Ja sam isto neki dan bila na drugom tretmanu bikini zone, koji se trebao desiti prije barem mjesec-dva samo sam tek sad smogla pare. No mislim da nema veze.

Vidiš, mene to tolko ne boli, isto mi je sad bilo ko i prvi put. U početku me samo škaklja, a onda počne peckati, ali ne tako da je nepodnošljivo. Tu i tamo se stresem jer malo jače zapeče ali to je samo na trenutak, nije mi to nešto strašno. No moram priznati, ženska koja mi je radila laser mi je rekla - "svaka vam čast, ja ne mogu izdržati ni nivo 6, vama sam sad radila na 10." Možda sam ja stvarno lucky po tom pitanju. No bolje da šutim da se ne ureknem.

Inače također mi je rekla da je bikini zonu najteže iskorijeniti, da je za ostatak tijela dovoljno 4-5 tretmana, no za bikini zonu je obično i 8-10 tretmana, da to ženske godinama tretiraju, a to ti u stvari nikad ne piše na letku.

Da budem iskrena, tak mi je svejedno. Laser je do sad jedina metoda uklanjanja dlaka na tom području od koje ne dobivam urasle upaljene bolne dlake i svrbež. Pa makar cijeli život morala ići na to par puta na godinu, i to mi je bolje nego da brijem ili čupam.

Jedino je problem u parama... ponekad imam, ponekad nemam.

Nadam se da ću uspjet otići još barem jednom prije ljeta, jer ću onda bit mirna barem par mjeseci. Nakon prvog puta mi je prošlo dva mjeseca dok se nije skupilo dovoljno da bi opet išla.

Sve samo da kad počne kupanje i plaža da ne moram imati te upaljene urasle dlake...
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 22:06   #1094
Bok!

Sutra ću se naručiti u laser centar doctor na pregled, planiram treitrati bikini jer imam problema sa urastanjem dlačica, a kad bude love, i noge će doć na red!

Zanima me koja je to bikini zona po njima, koliko je to "duboko", je li to samo ono što izviruje izvan gaćica ili ipak malo i prema unutra, te ide li dole, prema guzi i koliko? Hvala!
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 22:18   #1095
jeli tko bio na depilaciji laserom u Termama u Rijeci jer je bikini zona 600kn a kod Zambellia 1000kn, ja bih trebala još par tretmana, čiji je bolji laser?
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:42   #1096
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
Wow! Baš bed!


Inače također mi je rekla da je bikini zonu najteže iskorijeniti, da je za ostatak tijela dovoljno 4-5 tretmana, no za bikini zonu je obično i 8-10 tretmana, da to ženske godinama tretiraju, a to ti u stvari nikad ne piše na letku.

Da budem iskrena, tak mi je svejedno. Laser je do sad jedina metoda uklanjanja dlaka na tom području od koje ne dobivam urasle upaljene bolne dlake i svrbež. Pa makar cijeli život morala ići na to par puta na godinu, i to mi je bolje nego da brijem ili čupam.

Jedino je problem u parama... ponekad imam, ponekad nemam.

Nadam se da ću uspjet otići još barem jednom prije ljeta, jer ću onda bit mirna barem par mjeseci. Nakon prvog puta mi je prošlo dva mjeseca dok se nije skupilo dovoljno da bi opet išla.

Sve samo da kad počne kupanje i plaža da ne moram imati te upaljene urasle dlake...
ma da?4-5 tretmana, ja sam bila samo na 2 i sve mi je otišlo, imam nekih 5 dlaka tu di ih vidim i par bljedunjavih na onom najbolnijem dijelu i to ću lijepo voskom srediti, ne dam ni pare niti mi se da patiti, bila sam nedavno i ispod ruke i nadam se da ni za to neće trebati puno više,
mislim ne znam kak će to sve skupa izgledati za koji mjesec jer je tek prošlo mjesec dana od zadnje bikine dep. ali otkad su otpale više nisu narasle (osim onih par koje jesu ) i već mi se koža oporavila od onih gadnih prištića koje sam znala imati od uraslih dlaka i brijanja. pa budući da se sa svakim tretmanom smanjuje broj dlaka jer ih treba uloviti u fazi rasta, ja sam zaključila da je ovo što je otišlo otišlo do idućeg ciklusa stvaranja folikula iliti nekih 5-7 godina.
inače postoji anestetska krema samo što e 100kn 5ml EMLA,toplo preporučam
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Zadnje uređivanje Mg.Aloisis : 25.03.2010. at 23:52.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:54   #1097
kad sam već tu još da pitam, koja je pristojna cijena depilacije pazuha, trajna naravno, čisto da si usporedim jer sam prekomotn ada bi sad sve te cente obilazila a prek telefona ti neće niš reći jer oni to procijene na pregledu
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:33   #1098
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
ma da?4-5 tretmana, ja sam bila samo na 2 i sve mi je otišlo, imam nekih 5 dlaka tu di ih vidim i par bljedunjavih na onom najbolnijem dijelu i to ću lijepo voskom srediti...
Ma da? A kad si zadnji put bila?


Quote:
Malamida kaže: Pogledaj post
Bok!

Sutra ću se naručiti u laser centar doctor na pregled, planiram treitrati bikini jer imam problema sa urastanjem dlačica, a kad bude love, i noge će doć na red!

Zanima me koja je to bikini zona po njima, koliko je to "duboko", je li to samo ono što izviruje izvan gaćica ili ipak malo i prema unutra, te ide li dole, prema guzi i koliko? Hvala!
U principu ide skroz dole do guze, a naprijed skinu kolko ti odlučiš, odnosno kolko obriješ prije tretmana.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 18:08   #1099
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
Ma da? A kad si zadnji put bila?



U principu ide skroz dole do guze, a naprijed skinu kolko ti odlučiš, odnosno kolko obriješ prije tretmana.
onda kad sam napisala onaj post 22.2. i ono što mi je naraslo mi je naraslo za 2 tj, a poslije niš. danas sam i ostatke ostataka očistila voskom u 2 poteza i dogovorila sam se da mi makne i onaj skroz skroz stražnji dio (nije puno, ali sada zbilja bode u oči ), biti će to zanimljiva poza ali šta je tu je. ako nekim slučajem opet podivljaju idem opet
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 15:46   #1100
A prije mjesec dana! Joj pa nije ti baš dugo prošlo. Meni je već nakon prvog puta nakon mjesec dana isto bilo izraslo samo par dlaka! Ponovno su postale guste tek nakon negdje 2 mjeseca.

Daj nemoj bit tak nestrpljiva, daj im još mjesec-dva, to što ih sad nema ne znači da ih nema zauvjek. Narast će ti to opet. Šteta ih je sad čupat voskom jer ako ćeš opet na laser (a vjerojatno hoćeš kad se progusti) onda ih je bolje do tad brijati, da ubiješ što više muha jednim udarcem.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.