Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2007., 18:37   #61
Aaa... Baš lijepo si to napisala.... Sva sam se naježila. Kako nisam bila baš u toku zadnja 2 mj. niti ne znam što ti se dogodilo, koliko si bila trudna kad si imala pobačaj?
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 07:54   #62
13 tjedana i sve je izgledalo super, zavrsila sam u bolnici kad sam mislila da se vise nema sta desit, a j**** ga, slijedeci put necu bit na miru i necu nikom nis reci bar do 15-16 tj, ako ne budem morala prije toga na bolovanje....nadam se samo da nem nece dugo trebati do slijedeceg puta.....da, reci cu samo vama forumasica da me malo hrabrite, u tome smo dobre
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 07:57   #63
s jedne strane me bilo strah spontanog jer sam krvarila, a s druge strane je bilo dobro da nisam znala da mi se upravo desava, jer sam cula puno prica o curama koje su krvarile jako puno, imale ko menzise i sl. pa je bilo sve ok s njihovim bebama i onda sam u bolnici mislila da ce mi oni pomoci, medjutim, jednom kad krene, oni tu valjda ne mogu bas puno napravit...
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 09:16   #64
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
s jedne strane me bilo strah spontanog jer sam krvarila, a s druge strane je bilo dobro da nisam znala da mi se upravo desava, jer sam cula puno prica o curama koje su krvarile jako puno, imale ko menzise i sl. pa je bilo sve ok s njihovim bebama i onda sam u bolnici mislila da ce mi oni pomoci, medjutim, jednom kad krene, oni tu valjda ne mogu bas puno napravit...
Eto da se i ja malo javim, jer ipak se još uvijek ponekad borim s nagativnim mislima, iako je prošlo već 7 mjeseci. Mislim da ću se vraćati na ovu temu dok god ne budem držala svoju bebicu u naručju (živu i zdravu), a vjerojatno i poslije da ohrabrim sve one cure kojima se te ružne stvari događaju. Ja nisam dočekala nikakvo krvarenje, naprosto su mi na UZV (8 tjedana) rekli da se beba ne razvija i da će to ići van. Ali nisam čekala da prokrvarim (a i doktor je rekao da je bolje odmah napraviti kiretažu), pa su me odmah drugi dan naručili za kiretažu. Slažem se s Cukerino77 kada kaže da oni baš ne mogu puno pomoći, jer mislim da ako se priroda odlučila nečega riješiti onda nema tu baš puno pomoći (a možda je i bolje tako). Inače, u mojoj bližoj i daljnjoj familiji nitko nikada nije imao spontane ili bilokakve probleme s trudnoćama, pa ja prije nego mi se ovo dogodilo uopće nisam razmišljala da bi moglo biti nešto loše. Sada znam da ću biti na oprezu, ali neću dopustiti da me bude strah, jer ako sam preživjela ovo onda mogu sve. I da ne zaboravim, moja mamica je nabolja žena na svijetu za mene.
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 09:43   #65
zivjele nase drage majcice! Jedna stvar mi nije bas jasna.....krvarila sam vec 4-5 dana (naravno, bila prvi dan na pregledu i bilo je ok) i oko ponoci mi nije bilo dobro pa sam nazvala bolnicu da pitam dezurnog da li da dolazim....on mi je reko da mogu doci i da ce me primit, al ako je spontani da oni ionako ne mogu nista napraviti...ja sam odlucila prespavat i ici rano ujutro u bolnicu....kad sam dosla tamo, u venu su mi davali neki...ne znam, valjda lijek, govorili su mi da je mozda upala...moja dok. je kasnije rekla da je zvala bolnicu da vidi kako sam i da su joj rekli da uz to sto su mi davali, spontani nije htio stati..... pa da li onda oni ipak mogu nesto napraviti....ako da, zasto mi dok. nije reko da odmah dodjem?Jer mu se nije dalo radit? Mozda su mi davali nesto za upalu jer nisu znali da li je uopce imam, a spontani je bio radi gen.defekta?(mada dok. da vjerojatno nije)
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 12:00   #66
samo da vam se javim ja sam se bacila u projekt zatrudniti a vi cure
diana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 12:59   #67
Quote:
diana11 kaže: Pogledaj post
samo da vam se javim ja sam se bacila u projekt zatrudniti a vi cure
bravo diana!!!!!! držim ti fige da što prije zatrudniš

ja još mj dana pa opet akcija prvo imamo jednu svadbu za obavit pa nebih baš željela mirovat u slučaju trudnoće... al nadam se da ću vam se do rujna pridružit
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 14:26   #68
Quote:
diana11 kaže: Pogledaj post
samo da vam se javim ja sam se bacila u projekt zatrudniti a vi cure
ehej, diana, bas sam se neki dan pitala sta je s tobom i da li si bolje...jako mi je drago da si se javila i presaltala na projekt - zatrudniit , ubuduce se druzimo na tom topicu, sretno ti i pusa
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 19:32   #69
ja sam jucer prokrvarila i zavrsila u bolnici na kiretazi, rekli su mi da je bila trudnoca bey ploda, ful sam u komi
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 19:46   #70
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
ja sam jucer prokrvarila i zavrsila u bolnici na kiretazi, rekli su mi da je bila trudnoca bey ploda, ful sam u komi
za tebe iako nema riječi utjehe...žao mi je,srećo,jako...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 19:51   #71
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
za tebe iako nema riječi utjehe...žao mi je,srećo,jako...
hvala ti paspa,

sad kad se to desilo zelim tu beb jos vise, luda sam sta moram cekat 6 mjeseci, najradje bi ju isla radit jos danas kad bih mogla... ajme grozno
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 19:54   #72
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
hvala ti paspa,

sad kad se to desilo zelim tu beb jos vise, luda sam sta moram cekat 6 mjeseci, najradje bi ju isla radit jos danas kad bih mogla... ajme grozno
...svatko od nas nosi svoj križ...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 19:55   #73
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
ja sam jucer prokrvarila i zavrsila u bolnici na kiretazi, rekli su mi da je bila trudnoca bey ploda, ful sam u komi
žao mi je.. dobro je da je želja tu, ali uzmi si vremena.. treba.. vjeruj mi

zagrljaj šaljem veliki
__________________
slike(hd)
moj svijet je postao ljepsi 18.10.2007.,a moj bicentricni sustav savrsen 22.01.2010.
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 14:41   #74
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
hvala ti paspa,

sad kad se to desilo zelim tu beb jos vise, luda sam sta moram cekat 6 mjeseci, najradje bi ju isla radit jos danas kad bih mogla... ajme grozno
draga, vrijeme lijeci sve rane, zao mi je...uzmi si vremena koliko god ti treba, inace, meni je gin nakon spontanog rekla da mozemo nakon 1-2 ciklusa pocet radit, skoro pa odmah....drz se
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 20:00   #75
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
ja sam jucer prokrvarila i zavrsila u bolnici na kiretazi, rekli su mi da je bila trudnoca bey ploda, ful sam u komi
drzi se imas nas
diana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 20:14   #76
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
ja sam jucer prokrvarila i zavrsila u bolnici na kiretazi, rekli su mi da je bila trudnoca bey ploda, ful sam u komi

žao mi je...
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:01   #77
Draga Leona,

znam da će ti biti teško, ali život ide dalje. Ja znam da svoje iskustvo neću sigurno nikada zaboraviti, ali uvijek treba gledati u budućnost i misliti što je više moguće pozitivno.
Inače meni je moj doc rekao da nakon kiretaže pričekam 3-4 ciklusa.
Želim ti što ljepši oporavak od svega.
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:26   #78
Hvala cure puno... imate pravo zivot ide dalje, isplakat cu par dana, uzivat malo s dragim i za 3 - 4 mjeseca ponovo u akciju, valjda je tako moralo bit...
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:37   #79
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
ja sam jucer prokrvarila i zavrsila u bolnici na kiretazi, rekli su mi da je bila trudnoca bey ploda, ful sam u komi
tako je i meni bilo ... žao mi je leona al vjeruj mi za 2 mjeseca se nećeš više ni sjetiti ovog pobačaja i već ćeš naveliko razmišljati o novoj trudnoći!! samo odmaraj sad dok krvariš, nemoj se niš naprezati... da tijelo čim prije dođe u formu za novu bebicu
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:39   #80
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
tako je i meni bilo ... žao mi je leona al vjeruj mi za 2 mjeseca se nećeš više ni sjetiti ovog pobačaja i već ćeš naveliko razmišljati o novoj trudnoći!! samo odmaraj sad dok krvariš, nemoj se niš naprezati... da tijelo čim prije dođe u formu za novu bebicu

Koliko dugo si ti mirovala?
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.