Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2021., 10:28   #1
Gnojni prišt na dojci

Pozdrav. Već mjesecima, u danima kada trebam dobiti ili imam menstruaciju, imam problema sa prištevima na lijrvoj dojci. Naime na lijevoj dojci, onako ispod bradavice pojavi mi se ogroman, gnojan i veoma bolan prišt. Promjera barem 1 cm. Izgleda kao neki mali čir. Najprije se zacrveni, pa je tvrdo i bolno te vruće. Kroz dva tri dana počne curiti i moram si staviti steriliziranu gazu i zalijepiti sa onom bijelom trakom. Trenutno sam pred kraj menstruacije i baš me užasno ovaj mjesec muči taj prišt, ne mogu spavati na toj strani. Jutros sam išla promijeniti gazu i bila je puna sukrvice i gnoja. Ne znam je li to neki hormonski problem ili što, ali svaki mjesec dobijem i jako mi smeta baš. Trenutno ne mogu doktoru jer sam oboljela od covida pa barem neki savjet. Hvala
Medieval is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2021., 14:41   #2
Quote:
Medieval kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Već mjesecima, u danima kada trebam dobiti ili imam menstruaciju, imam problema sa prištevima na lijrvoj dojci. Naime na lijevoj dojci, onako ispod bradavice pojavi mi se ogroman, gnojan i veoma bolan prišt. Promjera barem 1 cm. Izgleda kao neki mali čir. Najprije se zacrveni, pa je tvrdo i bolno te vruće. Kroz dva tri dana počne curiti i moram si staviti steriliziranu gazu i zalijepiti sa onom bijelom trakom. Trenutno sam pred kraj menstruacije i baš me užasno ovaj mjesec muči taj prišt, ne mogu spavati na toj strani. Jutros sam išla promijeniti gazu i bila je puna sukrvice i gnoja. Ne znam je li to neki hormonski problem ili što, ali svaki mjesec dobijem i jako mi smeta baš. Trenutno ne mogu doktoru jer sam oboljela od covida pa barem neki savjet. Hvala
Ovo što pišeš je za antibiotik. Nazovi svoju doktoricu, objasni joj kao i nama, opiši da ima gnoja i sukrvice pa neka ti propusti u ljekarnu recept za AB. Netko od prijatelja ili ukućana koji nisu zaraženi ti to mogu podić
i. Dotad probaj stavljati obloge od jake kamilice.
Dvojba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2021., 08:00   #3
A jesi sigurna, da je baš prišt, da nije upalni karcinom?
Svejedno odi kod doktorice..
Kad si zadnji put bila na mamografiji u uz dojki?
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2021., 11:20   #4
Ovo je definitivno za pregled i UZV čim bude moguće.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.