Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2011., 16:31   #81
Nisam sigurna da li sam na dobroj temi...

Pogledala sam mali dio neki dan te serije gdje mama uspavljuje bebu i pjeva joj uspavanku...da li netko zna koja je to pjesma? Mislim da ju inače pjeva jedna klapa.

Ako nije iz ove serije onda sam zalutala.

Hvala!
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 17:23   #82
Quote:
babysittingnatalija kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da li sam na dobroj temi...

Pogledala sam mali dio neki dan te serije gdje mama uspavljuje bebu i pjeva joj uspavanku...da li netko zna koja je to pjesma? Mislim da ju inače pjeva jedna klapa.

Ako nije iz ove serije onda sam zalutala.

Hvala!
ahaha, mislim da si ipak gledala larin izbor? ako je bio dan u tjednu?
ja jucer nisam gledala, ne znam hocu li iskopati negdje na netu ili je netko ovdje voljan prepricati ukratko?
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 18:38   #83
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
prospero je super, ona scena kad prica o svojoj luce je bas divna,
"gospod mi je sprimia najbolju spizu ali nije dodao soli, tako mi fali moja luce"
Prekrasna i emotivna scena. Špiro je glumčina.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 01:52   #84
edit: na youtube na channel zlarinjenajbolji uploadaju epizode i hvala im
tako da sam pogledala i ovu epizodu, malo se popravilo, sad me bas zanima kako ce se rijesit sa zemljom na kraju
i bas je lijepa glumica ova kate!
a spiro guberina
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 10:10   #85
"Loza je vrlo dobra televizijska serija. Ona je realistična slika dvaju dominantnih fenomena današnje Hrvatske: konzervativnog tradicionalizma i gangsterizma koji se lažno predstavlja kao poduzetništvo.", kaze Vuk Perisic na T-portalu.


http://www.tportal.hr/komentari/kome...ogu-bolje.html
paz2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 17:26   #86
Meni su svi jednako uvjerljivi. Onaj Šime je izvrstan, Štrljić isto dobar, od mladih ugodno iznenađenje Filip. Al najjača mi je NGL, fakat joj je sjela uloga samo tako..
bond11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 20:28   #87
Quote:
bond11 kaže: Pogledaj post
Meni su svi jednako uvjerljivi. Onaj Šime je izvrstan, Štrljić isto dobar, od mladih ugodno iznenađenje Filip. Al najjača mi je NGL, fakat joj je sjela uloga samo tako..
slazem se!
a kako je samo laptop bacila i okrivila malog
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:35   #88
Quote:
bond11 kaže: Pogledaj post
Meni su svi jednako uvjerljivi. Onaj Šime je izvrstan, Štrljić isto dobar, od mladih ugodno iznenađenje Filip. Al najjača mi je NGL, fakat joj je sjela uloga samo tako..
meni su on i grubesic najneuvjerljviji

inace otocani su mi zakon
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 14:07   #89
Jel se može gdje saznati kaj će se dešavati u idućim epizodama, sad kad bu Šime opal sa skele postalo mi je prenapeto

Darko Milas
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 15:04   #90
Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
Jel se može gdje saznati kaj će se dešavati u idućim epizodama, sad kad bu Šime opal sa skele postalo mi je prenapeto

Darko Milas
oh, nisam jedina koja prati lozu
dakle, iduce nedjelje nema, zbog izbora, a 9.12. na stranici htva sam nasla sadrzaj:
Epizoda: 9
Mirnu otočku svakodnevnicu prekida policijska sirena. Šimi se srušila skela na kojoj je radio i traje akcija spašavanja. Maja smiruje Slavicu, Vinko i Frane prate Šimu u bolnicu, a Jozo se na zvuk sirene pobojao da se nešto dogodilo njegovom bratu Marinu, ali Marin odbija ruku pomirenja što Jozu jako razočara i učini ga još tvrdoglavijim. Slavica je uvjerena da iza svega stoji građevinska mafija i izlane to pred Marijom i Katom nakon čega se strah uvlači u obitelj Radovani. U Zagrebu, na vijest o Šiminoj nesreći, Zvonimir gubi živce, spreman je čak i pucati na Grubišića, ali Magda ga uspije odgovoriti. Odlazi na sastanak s Grubišićem koji prekida Filip držeći pištolj...

meni je darko milas uzasan! najbolji mi je zarko radic, i braca radovani su super, cak i filip dobro glumi, a kate mi je predivna. a babe me sve do jedne zivciraju. posebno majina mama. a i maja.
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 22:00   #91
evo opet ja jedina pratim lozu, a danas je bila napeta epizoda, jedva cekam iducu, a vidim prema rasporedu i na bozic ce prikazivati.
i judita frankovic me odusevila, nju u zadnje vrijeme dosta gledam (majka asfalta, ćaća) i bas je i lijepa i dobra glumica
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 15:39   #92
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
oh, nisam jedina koja prati lozu:

meni je darko milas uzasan! najbolji mi je zarko radic, i braca radovani su super, cak i filip dobro glumi, a kate mi je predivna. a babe me sve do jedne zivciraju. posebno majina mama. a i maja.
nisi jedina
evo ja iz dijaspore pa ipak ne propustam <3

slazem se sa boldanim (a dodala bih i Milan Strljic )
a i sa podvucenom
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 00:22   #93
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
evo opet ja jedina pratim lozu, a danas je bila napeta epizoda, jedva cekam iducu, a vidim prema rasporedu i na bozic ce prikazivati.
Nisi jedina, i ja pratim Lozu. I ugodno sam iznenađena. Nisam gledala prve tri epizode jer sam mislila da će biti još jedan promašaj u nizu, ali serija se pokazala izvrsnom. Čak su mi i neki glumci, koji mi inače nisu bili nešto, ispali odlični. Recimo Žarko Radić. Njega baš i nisam simpatizirala, ali ovdje kao Vinko Radovani je sjajan. Ma, u biti, manje više su svi odlični.

Baš me zanima šta će biti dalje, sada kada je Radovani vino osvojilo zlato. Ne vjerujem da će Grubišić odustati. On je totalna patologija od lika, takvi ne odustaju lako, zapravo nikako. I da, jako mi se svidio onaj Vinkov govor na fešti. Pokazao je da je ljudina. Pred svima je priznao da je pogriješio, da su njegova djeca zaslužna za ovaj uspjeh i da je Maja napravila sjajan posao. U biti, u početku mi je Vinko išao na jetra, a sada kako se mijenja i evoluira, postaje mi jedan od najdražih likova. Sviđa mi se kako se razvija njegov odnos sa Majom.
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 01:14   #94
evo krenule pripreme za vjencanje nije mi bas nesto vjencanica majina, moram priznat a i ona njena faca nadurena na sve... bas bi ta paraminski mogla veci spektar emocija pokazivati... ili je to stvar ulogu
i smijesni su s tim inzistiranjem na malom vjencanju, kad vec vide da je otocanima toliko do toga stalo, moja sestricna se udavala na otoku prvicu bas (tim vise uzivam u lozi jer me zlarin jako podsjeca na prvic i ljeta provedena tamo) i sjecam se koji je to dozivljaj mjestanima bio, svi su dosli pred crkvu, pa su ih moji pocastili i tako, bas mi je to lijepo bilo a kasnije na veceru okupis samo 50 najblizih. a ovi koliko sam shvatila ni u crkvi ne zele goste, kad se casna zalila don petru?

ugl, za filipa nisam bas shvatila, sto pokusava s onom iritantnom tajnicom...

prospero je bio divan danas, opet o svojoj luce i o titu

a NAJBOLJA scena ante koji skace u more za onim turistima koje su potjerali a koji mu nisu racun platili
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 17:18   #95
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
...


a NAJBOLJA scena ante koji skace u more za onim turistima koje su potjerali a koji mu nisu racun platili
Meni je to uvjeljrljivo najstupidnija scena u cijeloj seriji. Jer on je tek na kraju SHVATIO(???) da mu nisi platili račun(od cca par hiljada kuna)- pa zato skočio u more a prije toga su digiće ganjali jer su ih pitali za ...kurve?? I što sad, umjesto da ih zamoliš, ako te to već vrijeđa, da brzo pojedu i plate račun i više ne dođu ti ih ganjaš zbog toga oklagijama po rivi? Koji ugostitelj bi to napravio (a pogotovo tako halapljiv kao Ante)? To je vjerojatno trebao biti neki humoristični elemnt, al ne znam što je tu smiješno, to što je nekao pao u more(sjetim se Pervana i raznih scenarija "hravtske humoristične serije"). A serija mi je sve razvučenija i razvučenija, dok su neki djelovi pak izrazito neuvljerljivi(sad će im butelja koštat preko noći 100 eura, pa jel oni znaju kakvo to vino mora biti da bi ga kao prodavali s tom cijenom a pogotovo novajlije- autori scenarija serije koja se bavi između ostalog i vinogradarstvom kao lajtmotivom- ipak su se morali raspitati prije o odnosima na vinskoj sceni).

Pogledam nedjeljom kao razbibrigu, nažalost očekivao puno više. Špiro naravno briljira i još nekoliko solidno odrađenih glumačkih radova, dobra produkacija, kamera, špica i to je uglavnom to....
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 21:59   #96
serija jedna od boljih u posljednje vrijeme, bolja sigurno od ruže vjetrova i larinog izbora iako ovo i nije sapunica već dramska serija, glumci ok nekima malo naglasak da je bolji al eto.....lijepo prikazani običaji i ljepote malog otoka naspram metropole.....likovi su svi sivi,nije idlično,već je realno i to s prodajom zemlje,mafijom,vinima,ovim podmetanjima,svađama između otočana točno istinito o trenutnoj situaciji u državi a to se nije prikazalo dosad u našim serijama,glumci više manje dobri,najbolji špiro i tvrtko ,ni žarko radić nije loš
mikitomic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 12:37   #97
Atmosferu kakvu su uspjeli postići na piru u jučerašnjoj epizodi do sada sam vidjela samo u istaknutijim srpskim filmovima. Palac gore!
bond11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 13:28   #98
Meni je jucerasnja epizoda bila vrh.Najbolja epizoda dosad.Zvonko i Filip su mi nekako najbolji,za Zvonka sam jucer u par navrata mislio da ce ga za herc strefiti.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 21:54   #99
slazem se s vama, epizoda s vjencanjem je najbolja bila!! danas opet malo dosadnija epizoda, stalno oko istog, i tak neko tesko raspolozenje medju svima... mogli su se barem kreso i ona njegova plava (jos im zamjeram sto su janku dali tako sporednu ulogu ) pomiriti da bude nesto pozitivno u epizodi...
sto mislite, hoce li naci jozu? citala sam za iducu epizodu, da ga i dalje traze tj svi ce pomalo odustat osim vinka...
jos 3 epizode do kraja, a bas ne mogu nikako zakljuciti kako bi se moglo rijesiti...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 20:27   #100
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Meni je jucerasnja epizoda bila vrh.Najbolja epizoda dosad.Zvonko i Filip su mi nekako najbolji,za Zvonka sam jucer u par navrata mislio da ce ga za herc strefiti.
bas vrh, pir je napravljen gotovo kao cjelovecernji film za sebe
plusplus

Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
slazem se s vama, epizoda s vjencanjem je najbolja bila!! danas opet malo dosadnija epizoda, stalno oko istog, i tak neko tesko raspolozenje medju svima... mogli su se barem kreso i ona njegova plava (jos im zamjeram sto su janku dali tako sporednu ulogu ) pomiriti da bude nesto pozitivno u epizodi...
sto mislite, hoce li naci jozu? citala sam za iducu epizodu, da ga i dalje traze tj svi ce pomalo odustat osim vinka...
jos 3 epizode do kraja, a bas ne mogu nikako zakljuciti kako bi se moglo rijesiti...
ma nace jozu ono je bilo bedasto nasli mu camac i vratili se kolona u selo a da nisu precesljali taj otok di je camac nadjen

a kak ce se zavrsiti, pa grubisic ce zavrsiti iza resetaka il ce ga neko od njegovih upucati a ovi ce kupiti malescicu
a na kraju ce valjda maja roditi?
tak bi bilo logicni hepiend

mada mjesxeci su prosli od pocetka a ona sve mrsavija, ni t od trbuha
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.