Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2013., 00:10   #1
Na koji način prekinuti vezu što bezbolnije?

Prijatelj želi prekinuti s curom, a ne zna kako.
Rekao sam mu da skupi muda i bude direktan.
Izvlači se da je ona dosta emocionalno osjetljiva (problemi iz prošlih veza) i da ne zna kako da sve to upakira, a da bude što 'bezbolnije'.
Skupa su nekih 5 mjeseci. U zadnje vrijeme je hladniji prema njoj pa misli da će i nju to navesti na prekid s njim.
Što da mu savjetujem?
11235813 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 00:14   #2
Neka samo bude iskren, boljeg načina nema. I naravno, ne moram ni spominjati, neka to uradi licem u lice, a ne fejs, sms ili što je već sada in.
Bourne- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 00:58   #3
nema pakiranja već direkt u glavu.. pakiranje će je samo dovesti do toga da misli kako ovaj nije siguran u to i dalje će se nadat kako nije kraj, a druge metode koje su većinom manipulatorske naravi da se osjeća namagarčeno..

čist račun duga ljubav.. uvijek istinito
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 02:51   #4
Skupi muda i budi direktan
padme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 03:02   #5
Quote:
11235813 kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme je hladniji prema njoj pa misli da će i nju to navesti na prekid s njim.
Što da mu savjetujem?
Samo neka ne radi ovo. Jedno od najokrutnijih oblika laganog mučenja koji biraju beskičmene sline od ljudi. Svaka druga opcija je bolja.
Beggar90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 03:19   #6
SVE!, je bolje od šutnje!
U glavu, iskreno! Ti/Ta nisi BaŠ za mene, barem, trenutno!
Bla, bla...

šta god.. i prijatelju! Nabavi MuDa! Nadam se uSkoro!
Apsinth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 08:00   #7
ne znam postoje li bezbolni prekidi, ali ja za takav još nisam čuo niti ga doživio.

slazem se da, ako je siguran u svoje namjere i želje, najbolje je direktno i iskreno razgovarati.
srebrni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 08:40   #8
Nažalost da, jedino iskrenost. bolje sad nego ostat jos koji mjesec ili nedaj bože godinu, dok se ona "ne ohladi". ako se ohladi. ja kužim da je njemu vjerovatno neugodno i da se osjeća krivim ali nije sad to veza od x godina, a i pošto traži savjet pretpostavljam da su mladi, proći će. hlađenje pali jedino ako njoj to odgovara, rijetko kad ćeš bilo čime ohladit nekoga tko stvarno voli, još će se kokoš ić još više trudit u nadi da to promjeni. i da, moj savjet, bez onih fraza tipa "nisi ti, ja sam" i "zaslužuješ bolje od mene" jer ionak ništa ne znače...
blackie92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 11:18   #9
Quote:
Beggar90 kaže: Pogledaj post
Samo neka ne radi ovo. Jedno od najokrutnijih oblika laganog mučenja koji biraju beskičmene sline od ljudi. Svaka druga opcija je bolja.
Da nema toga koliko bi bilo manje tema na forumu? Samo nek on bude hladni gad, imati ce ljudi o cemu tipkati
No, kako se moze primjetiti u svim takvim temama to bas nije dobar nacin za prekid, to sve traje predugo da bi se moglo smatrati ucinkovitim nacinom.
Neka skupi muda, bude njezan, objasni sve sto ne stima i rijesi stvar
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 11:24   #10
Čist i jednostavan prekid, jednostavno si ne odgovaraju i to je to.
Što se tiče razloga, reci joj da jednostavno ne vidiš razloga da budete u vezi, jer ju ne voliš ili ju ne voliš dovoljno.
Svaki prekid boli, samo tebi se ne da ispasti "đubre" nego bi ti rađe curu držao na tihoj vatri, neka ona mjesecima razbija glavu zašto si tako hladan prema njoj, i onda na kraju pukne i prekine.
Nabavi si muda a i kičmu.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 19:13   #11
Quote:
11235813 kaže: Pogledaj post
Prijatelj želi prekinuti s curom, a ne zna kako.
Rekao sam mu da skupi muda i bude direktan.
Izvlači se da je ona dosta emocionalno osjetljiva (problemi iz prošlih veza) i da ne zna kako da sve to upakira, a da bude što 'bezbolnije'.
Skupa su nekih 5 mjeseci. U zadnje vrijeme je hladniji prema njoj pa misli da će i nju to navesti na prekid s njim.
Što da mu savjetujem?
Sigurno nježno i s poštovanjem, ali izravno, detaljno i iskreno objašnjeno. Žene imaju izrazitiju emocionalnu inteligenciju, shvatiti će. kao što bi njoj nešto bilo neprelazno, da je sada njemu. Da se ne osjeća zadovoljno i misli kako se radi o kompatibilnosti koju ne možeš promijeniti, a njemu nije OK. Mislim da ako isključimo reakcije u afektu, niti jedna žena ne želi biti s nekim komu nije savršena, najbolja, tko ju ne želi bez ostatka.
Vsna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 20:26   #12
Nema što bezbolnije, za osobu koja će biti ostavljena će to biti bolno, kako god okreneš (osim u slučaju da i nju boli kurac, ali to nije tema).

Zato je najbolje ne čekati da se desi čudo, raditi gluposti da se ona ohladi (1.c razred, kukavičluk i mučenje za drugu stranu), nego reći kakva je stvar i prekinuti.
Da, klišej je, ali ona vječna usporedba sa skidanjem flastera je istinita.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 20:32   #13
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
Čist i jednostavan prekid, jednostavno si ne odgovaraju i to je to.
Što se tiče razloga, reci joj da jednostavno ne vidiš razloga da budete u vezi, jer ju ne voliš ili ju ne voliš dovoljno.
Svaki prekid boli, samo tebi se ne da ispasti "đubre" nego bi ti rađe curu držao na tihoj vatri, neka ona mjesecima razbija glavu zašto si tako hladan prema njoj, i onda na kraju pukne i prekine.
Nabavi si muda a i kičmu.
Slažem se.

On bi da ispadne fin.
Ne možeš ispasti fin ako ostavljaš osobu kojoj nešto značiš.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 20:57   #14
Quote:
11235813 kaže: Pogledaj post
da bude što 'bezbolnije'.

Što da mu savjetujem?
Giljotinu
__________________
Imam opravdanje, nick sam smišljao 0,5 sec
ficfiric35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 21:12   #15
Ne postoji bezbolan prekid.
No, postoji ono humano - reći iskreno da je gotovo, možda i zašto razjasniti, i točka.
Black Amaranth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 14:59   #16
Quote:
Black Amaranth kaže: Pogledaj post
Ne postoji bezbolan prekid.
No, postoji ono humano - reći iskreno da je gotovo, možda i zašto razjasniti, i točka.
Da. Kada se prekida uvijek jedna strana pati. Više ili manje tako da to odmah ne može proći bezbolno, ali može proći fer i korektno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 15:11   #17
Quote:
11235813 kaže: Pogledaj post
Prijatelj želi prekinuti s curom, a ne zna kako.
Rekao sam mu da skupi muda i bude direktan.
Izvlači se da je ona dosta emocionalno osjetljiva (problemi iz prošlih veza) i da ne zna kako da sve to upakira, a da bude što 'bezbolnije'.
Skupa su nekih 5 mjeseci. U zadnje vrijeme je hladniji prema njoj pa misli da će i nju to navesti na prekid s njim.
Što da mu savjetujem?
reci mu neka ima srca i nek ju ostavi! A ne tako tratit vrijeme, njoj i sebi.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 17:11   #18
Neka bude iskren i gotovo.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger