Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2011., 19:03   #3401
ScarlettO'Hara: imaš dobru sliku (avatar)

-voljela bih kad bi u jednoj od narednih epizoda pustili onu pjesmu Eksik, recimo dok Emir ide u školu pa ju čuje u autu, pa se prisjeća njhovih trenutaka volim kad u serijama ljubavni parovi imaju svoju pisme, pa ih puštaju u važnim trenucima. obožavam to najviše mi se svidjela ona pisma u Strasti orijenta od Sertab, a zove se "Bu boyle". to je bila pisma Behlula i Bihter, po meni najlipša
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 26.11.2011., 19:06   #3402
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Slazem,se,potpuno...
Heej,da ne zaboravim-fan koji je bio na setu kaze da je scena pomirenja snjimljena!!!
Natuknica-Emir ce cuti Cansu i Hande kako planiraju da naskode Ferihi i ponizice ih pred cijelom skolom i pred svima ce izjaviti ljubav Ferihi...


Pa to mi kazi !!!!
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 26.11.2011., 19:14   #3403
...evo samo da se javim, da video napreduje...

...nadam se da ću ga prije ponoći objaviti...


skidati epke di se cmakaju


P.S. ako netko hoće .gif ko avatar sam mi javite pa vam ga ja sklepam...
dal samo emir ili di se femir voli nije frka...sutra ću neke napraviti pa ako će
vam odgovarati slobodno ih postavite kao svoje avatare..
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 26.11.2011., 19:24   #3404
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
ScarlettO'Hara: imaš dobru sliku (avatar)

-voljela bih kad bi u jednoj od narednih epizoda pustili onu pjesmu Eksik, recimo dok Emir ide u školu pa ju čuje u autu, pa se prisjeća njhovih trenutaka volim kad u serijama ljubavni parovi imaju svoju pisme, pa ih puštaju u važnim trenucima. obožavam to najviše mi se svidjela ona pisma u Strasti orijenta od Sertab, a zove se "Bu boyle". to je bila pisma Behlula i Bihter, po meni najlipša

Citas mi misli...ja sam sa tom pesmom...Bu boyle...davila sve po kuci....a nikome se nije svidela...sad mi lakse...znaci nisam blesava...
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 26.11.2011., 19:28   #3405
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
...evo samo da se javim, da video napreduje...

...nadam se da ću ga prije ponoći objaviti...


skidati epke di se cmakaju


P.S. ako netko hoće .gif ko avatar sam mi javite pa vam ga ja sklepam...
dal samo emir ili di se femir voli nije frka...sutra ću neke napraviti pa ako će
vam odgovarati slobodno ih postavite kao svoje avatare..
evo ja bih ako može femir <3 <3 <3
pusa
__________________
Na kraju, nećemo pamtiti riječi naših neprijatelja nego šutnju naših prijatelja.
Sanja22121988 is offline  
Old 26.11.2011., 19:33   #3406
Frosina: hahah...ja sam tu pjesmu puštala cijelo vrime. moji su poludili a šta ću kad mi je super.

evo jedna slika http://tr-tr.facebook.com/media/set/...type=3&theater
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 26.11.2011., 19:42   #3407
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post

ja do 1001 noći nisam odgledala ni jednu sapunicu, a ima se godina, a tu me privukla baš ta lijepa ljubavna priča.
AFK gledam jer mi je simpatično gledati teen seriju u kojoj je bajkovita priča gdje imamo princa na bijelom konju ili u crnom mercedesu koji je zaljubljen do neba u pepeljugu.

evo ja volim bajke u serijama, ali znam da gledam bajku koja je veoma teško ostvariva u RL, a kako nam je RL u pravilu prepun ne baš bajkovitih trenutaka, meni odgovara ovih 1,5 sat bajke, gdje se cijelo vrijeme svađam s emirom i gdje bi mu odvalila jako često neku odgojnu, da bi mi ga u slijedećem trenutku zagrlila i tješila (ja mu mogu biti mama, pa kod mene nema drugih primisli, a vjerujem da bi mu vi mlađe nešto drugo radile).
Zainteresovale su me ove tvoje reci....ja volim bajke...Diznijeva Pepeljuga mi je omiljeni crtani film....a sigurna sam da svaka od nas masta o nekom princu na belom konju....da li ga jos uvek ceka ili ga je vec docekala, to sad nije bitno...ali u svakoj od nas cuci jedna mala devojcica koja bi volela da ima pored sebe jednog Emira...crni mercedes nije obavezan, ali je pozeljan...

Ja kad gledam seriju...(to sto ti kazes da bi mogla da mu budes mama po godinama)....ja u liku Emira ne vidim decaka od dvadesetak godina...nego lik muskarca ciji mi se karakter jako svidja....kao i paznja koju pokazuje prema njoj i nacin na koji voli...to sto opasno izgleda...to je samo plus...

Dok sam gledala Kaybolan Yillar (Izgubljene godine ili kako sad prevode Sjene proslosti)...ja sam obozavala lik Esmera...a glumac je 70-godiste...

Ja ustvari volim te zastitnicki nastrojene tipove...znas kako...princ uvek dodje na kraju bajke da spasi princezu...
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 26.11.2011., 19:53   #3408
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
ScarlettO'Hara: imaš dobru sliku (avatar)

-voljela bih kad bi u jednoj od narednih epizoda pustili onu pjesmu Eksik, recimo dok Emir ide u školu pa ju čuje u autu, pa se prisjeća njhovih trenutaka volim kad u serijama ljubavni parovi imaju svoju pisme, pa ih puštaju u važnim trenucima. obožavam to najviše mi se svidjela ona pisma u Strasti orijenta od Sertab, a zove se "Bu boyle". to je bila pisma Behlula i Bihter, po meni najlipša
Meni se nesto cini da se crni Emir ubi od sjecanja,evo mu dosadilo da zivi od uspomena pa krenuo u akciju
Al i ja bih voljela da puste pjesmu...

Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
...evo samo da se javim, da video napreduje...


P.S. ako netko hoće .gif ko avatar sam mi javite pa vam ga ja sklepam...
dal samo emir ili di se femir voli nije frka...sutra ću neke napraviti pa ako će
vam odgovarati slobodno ih postavite kao svoje avatare..
Ooo,ko nam je to vrijedan.... Ma stvarno si najbolja,cekamo video....
P.S. Ma moze,kad mi dosadi ovaj momak da promijenim malo


Citam na fb neke natuknice,Boze me sacuvaj,kako su ih na engleski preveli,ne moze se nista ukapirati sem:
Feriha ce saznati sto L. osjeca prema njoj (ali ne u ovoj epki),
Cansu,Hande i Seher nesto mute,Ferihina reakcija ce biti cudna,ali nece joj nista uraditi (?),nekga ce veoma iznervirati njihovo ponasanje (ja pretpostavljam da je taj neko Emir).
Izgleda da ce Seher i Cansu pokusati da nagovore Emira da predje na njihovu stranu (ovo su one fore "Come to the dark side,Emir Xp)

E,da,Cagatay i Hazal su vidjeni zajedno u restoranu nakon danasnjeg snimanja...

Nakon poljupca,oboje znaju da je doslo vrijeme za razgovor i s Korayevom pomoci ce otici u amfiteatar da porazgovaraju i tamo ce biti zakljucani i pricace o svemu. Emir ce priznati da ne moze bez nje..Cijela skola prica o njima. Cansu s otovorenim ustima,Hande u losem stanju. Seher ce postati mnogo opasnija.Zbog lazne trudnoce,uskoro ce doci vrijeme za otkrivanje istine.

Ovo mi je malo nategnuto,kao da je neko uzeo i sklepao natuknice koje smo vec imali,amfiteatar,zakljucavanje...a i tipujem da ce "the talk" biti pored mora gdje su vidjeni da snimaju...

A za kraj-bomba-> Nakon poljupca,Emir ce reci Ferihi "Srecan rodjendan ljubavi,vjerujem ti i volim te,Feriha",ona ce reci "I ja tebe" i zagrlice se. Cura kaze da ima sliku i da ce je postaviti sjutra...
Ja ne vjerujem dok ne vidim,nesto mi je cudno da ce Emir reci ovo "vjerujem ti",nekako mi je rano....Aj ovo drugo i nekako.... Al eto cekamo sliku tog zagrljaja....
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zadnje uređivanje ScarlettO'Hara : 26.11.2011. at 20:10.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 26.11.2011., 20:00   #3409
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
...evo samo da se javim, da video napreduje...
..nadam se da ću ga prije ponoći objaviti...
skidati epke di se cmakaju
P.S. ako netko hoće .gif ko avatar sam mi javite pa vam ga ja sklepam...
dal samo emir ili di se femir voli nije frka...sutra ću neke napraviti pa ako će
vam odgovarati slobodno ih postavite kao svoje avatare..

Vredna si ko pcelica...cekamo te.....i tvoj katalog...
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 26.11.2011., 20:04   #3410
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post

E,da,Cagatay i Hazal su vidjeni zajedno u restoranu nakon danasnjeg snimanja....

Sigurno ih je iscrpela morska voda pa ogladneli....srculenca moja...oni ruckaju zajedno...
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 26.11.2011., 20:10   #3411
ScarlettO'Hara: nemoj zezat?! :O zagrlit će se...uh uh ako je istina ako sutra naiđeš na tu sliku svakako nam je stavi
možda je i istina, jer se priča da je pomirba upravo u idućoj epizodi
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 26.11.2011., 20:14   #3412
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
ScarlettO'Hara: nemoj zezat?! :O zagrlit će se...uh uh ako je istina ako sutra naiđeš na tu sliku svakako nam je stavi
možda je i istina, jer se priča da je pomirba upravo u idućoj epizodi


Ma zagrlice se sigurno,tamo kod mora...U to vjerujem jer su kao fanovi bili na setu....
A ovo poslije poljupca...Cekamo sliku sjutra...drzimo fige....
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 26.11.2011., 20:25   #3413
ScarlettO'Hara: nadam se. sutra me čekaju odgovori čim se vratim s mise
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 26.11.2011., 20:52   #3414
Femir-stanica,autobus,jurnjava po gradu...
F:Zasluzujem ovo.
E:Ne,ne zasuzujes. Naci cu onoga ko ti je ovo uradio.
F: I sta ces uraditi kad ga nadjes?
F ulazi u autobus i E je slijedi.
F: Sta radis?... Ok,ja cu platiti.
E: Zelim da me saslusas.
Ona je rekla nesto..o uvredama...
E: Tvoje lazi i moje uvrede vise ne postoje. Vidim sta prozivljavas sada...Ne mogu da zazmurim na to/ne mogu to da previdim.. Ne mogu da uradim ono sto si ti uradila.
F: Zar sam ja to uradila? Nije me briga. Zasto si zabrinut uopste za ono kroz sta ja prolazim?
E: Ok,cuti onda...
F: Ti nisi mene saslusao kada sam pokusavala da razgovaram s tobom.
Izlaze iz autobusa.
F: I,kako ti se svidjelo putovanje autobusom...Nije kao da su vanzemaljci u busu,zar ne?
E: Feriha,kada ces poceti da ozbiljno razgovaras?
F: Ok,hajde da pricamo. Sve je moja krivica. Da im nisam dala priliku,ne bi mi dali taj poklon. Ni Cansu ciji otac radi u ugostiteljskom sektoru niti Hande ciji otac ima fabriku tekstila...Ja sam domareva kcerka...
E: Pogresno...I ja sam sin jednog od njih..Ja sam princ jednog kraljevstva/imperije ili si to zaboravila?
F: Zar mislis da cu te razumjeti?
E: Ja sam ti oprostio toliko puta,Feriha. Oprostio sam ti kad si mi nedostajala i kada nisi bila tu.
F: Sta je ovo? Moj rodjend.poklon?
E: Nije.Ali svaki puta kada te vidim moj bijes se vrati.. Mrznja,bol,bijes..nazovi to kako god hoces...Ne uspijeva mi. Ne mogu to. Ne mogu da izbrisem ono sto si ti uradila nama i ono sto sam ja uradio tebi.
F: Tebe nije briga za ono sto sam ja prozivjela. Ti vise maris za ono kroz sta si ti prosao nego ono sto sam ja prozivjela. Idi uzmi taxi i uzmi auto koji si ostavio na stanici.
E: Ne govori kao da je pogresno to sto ja uzimam taxi.
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zadnje uređivanje ScarlettO'Hara : 26.11.2011. at 21:11.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 26.11.2011., 21:10   #3415
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post

Citam na fb neke natuknice,Boze me sacuvaj,kako su ih na engleski preveli,ne moze se nista ukapirati sem:

E,da,Cagatay i Hazal su vidjeni zajedno u restoranu nakon danasnjeg snimanja...

Nakon poljupca,oboje znaju da je doslo vrijeme za razgovor i s Korayevom pomoci ce otici u amfiteatar da porazgovaraju i tamo ce biti zakljucani i pricace o svemu. Emir ce priznati da ne moze bez nje..Cijela skola prica o njima. Cansu s otovorenim ustima,Hande u losem stanju. Seher ce postati mnogo opasnija.Zbog lazne trudnoce,uskoro ce doci vrijeme za otkrivanje istine.


A za kraj-bomba-> Nakon poljupca,Emir ce reci Ferihi "Srecan rodjendan ljubavi,vjerujem ti i volim te,Feriha",ona ce reci "I ja tebe" i zagrlice se. Cura kaze da ima sliku i da ce je postaviti sjutra...
Ja ne vjerujem dok ne vidim,nesto mi je cudno da ce Emir reci ovo "vjerujem ti",nekako mi je rano....Aj ovo drugo i nekako.... Al eto cekamo sliku tog zagrljaja....
Gledaj, možda su nam se Hazal i Cagatay zaljubili snimajući seriju. Nije to ništa novo u glumačkom svijetu. Vrijeme je da oboje šutnu one svoje lošije polovice, nikako im ne pristaju.
Postoji mogućnost da producenti nešto forsiraju zbog fanova a vjerojatno i zbog pada gledanosti, radi se na svim frontovima.

Mislim da su ove natuknice poprilično realne. Malo mi je čudna Hande, koja nikako, ama baš nikako ne može preboljeti Emira, to je već patologija.
Seher Ferihi može donijeti puno problema doma, lažna trudnoća je dodatni motiv.
Ovakva čestitka rođendana nakon one kante bila bi prekrasno osvježenje.
Nadam se da je zadnja natuknica istinita.
Evo vam malo sexi Emira, nadam se da vam uljepša noć.

http://www.youtube.com/watch?v=hja4GAEQ8ZI
MISSYOU3 is offline  
Old 26.11.2011., 21:18   #3416
da se još 4 epizode skinu...fakat nem to objavila do ponoći


....vidim ja više vi za femir avatare navijate...nemate frke...sutra tokom dana
bacam se u izradu i objavljivanje na forumu, uz upute kak postaviti .gif ko avatar

i da sviđa mi se ova zadnja natuknica...ahhh...femir
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 26.11.2011., 21:26   #3417
Emir i Feriha se zblizavaju i vise nema povratka. Feriha sad zeli da razgovara i Emir ce je odvesti do mora. Ovog puta zaljubljeni su suoceni licem u lice i zidovi padaju,led se topi....
ec
Eee,prica se o nekoj zabavi u hotelu,al nisam bas ukapirala odakle im to...

Btw,nesto sam sinoc zaboravila da napisem...Cansu nije imala prilike da vidi kako izgledaju zaljubljeni i srecni Emir i Feriha,ali je uredno ispratila prvi poljubac (ono kad zamalo pade koliko se trudila da vidi s prozora o cemu se radi),onaj na reviji (hhaaha,kad se sjetim haljinice koju kao da je Barbie ispljunula) i ovaj zadnji (zar je potrebno ista vise reci sem -the kiss?)
Eto,bila je uz njih u kljucnim trenucima veze....XPPPP
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zadnje uređivanje ScarlettO'Hara : 26.11.2011. at 21:41.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 26.11.2011., 21:35   #3418
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post

Eee,prica se o nekoj zabavi u hotelu,al nisam bas ukapirala odakle im to...

Pa valjda je organizuje gospodja Sanem....ona scena kad su dokone gospodje na okupu kod Sanem.....ala je brzo ozalila muza...
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 26.11.2011., 21:37   #3419
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Ne razumem zasto ljudi vole da gledaju "teske" serije i filmove...kazes, prva epizoda - teska tematika, a odmah velika gledanost...

Ja mislim da svuda oko nas ima dovoljno teske tematike, zivot nam dobar ili los uvek donosi dosta problema i obaveza....pa ako jos moram i na tv da gledam tugu i nesrecu....

Ova nasa omiljena serija mi dodje kao neka relaksacija...sto bi ljudi rekli da odmorim mozak....malo ljubavi, malo svadjica, intresantna prica...lepi ljudi...dobro i ovde ponekad zaplacemo...ali sudeci po nasem forumu, vise se smejemo...
Ja doista pokušavam shvatiti zašto ljudi vole tešku tematiku, valjda stoga da bi na kraju shvatili kako je njima u RL dobro i ugodno.
Meni osobno je najbolja serija svih vremena Ask-i Memnu. Ljubav kao glavni pokretač makar to bila zabranjena ljubav koja ruši sve granice, to je ono što me uspijeva prikovati uz mali ekran. Ali ubili su me krajem, doslovno sam par dana egzistirala kao zombi, kao da su se stvari desile meni osobno a ne tamo nekim virtualnim junacima.
Ova pitka teen serija mi je jako lijepo iznenađenje, odmah me osvojila na prvu, samo se nadam da neće završiti tragično. To bi bilo previše za mene.
MISSYOU3 is offline  
Old 26.11.2011., 21:59   #3420
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ja doista pokušavam shvatiti zašto ljudi vole tešku tematiku, valjda stoga da bi na kraju shvatili kako je njima u RL dobro i ugodno.
Meni osobno je najbolja serija svih vremena Ask-i Memnu. Ljubav kao glavni pokretač makar to bila zabranjena ljubav koja ruši sve granice, to je ono što me uspijeva prikovati uz mali ekran. Ali ubili su me krajem, doslovno sam par dana egzistirala kao zombi, kao da su se stvari desile meni osobno a ne tamo nekim virtualnim junacima.
Ova pitka teen serija mi je jako lijepo iznenađenje, odmah me osvojila na prvu, samo se nadam da neće završiti tragično. To bi bilo previše za mene.
I mene je potreslo do koske....svakog dana sa svakom novom epizodom skakao mi je pritisak....uspeli su da mi docaraju ljubav koju su osecali i tu razarajucu strast koja ih je na kraju dovela tamo dokle ih je dovela....

Behlula sam istovremeno i volela i mrzela....slabic izmedju dve vatre...misli da tako lako moze da okaje svoje grehe...a Nihal (nasa draga Feriha)...uh tamo je nisam volela...

Scena, on na njenom grobu...ubila me je...rekla sam...od sad samo limunadice od serija...gde su glumci teski pozitivci...
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.