Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2012., 19:33   #5441
Quote:
tambovceva kaže: Pogledaj post
vidim na fb-u neke slike iz bolnice,znaci bice i tamo scene,ali sa obzirom da su slike Unala i mame Ajsan mislim da je Emir ipak pogodjen,zasto bi oni obilazili Ferihu u bolnici,ne znam mozda i gresem,
huhu, ima slika ? jel može link, ja ne mogu pronaći


ako su aysun i unal u bolnici, vjerovatno su im dojavili da se tamo nalazi. možda ne mora značiti da je pogođen. u bolnicu je svakako morao doći (zbog šoka, onih "nepoznatih" lijekova, pogođene ferihe)...
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 14.01.2012., 19:37   #5442
hahahah umrla sam kad sam vidjela ovo...da nam se malo bolje dočara http://www.facebook.com/HazalCagatay...type=1&theater
dakle, postoji VELIKA vjerovatnost da je feriha pogođena....
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 14.01.2012., 19:54   #5443
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
huhu, ima slika ? jel može link, ja ne mogu pronaći


ako su aysun i unal u bolnici, vjerovatno su im dojavili da se tamo nalazi. možda ne mora značiti da je pogođen. u bolnicu je svakako morao doći (zbog šoka, onih "nepoznatih" lijekova, pogođene ferihe)...
draga moja ja ti bas ne znam kako se stavlja to ovde mislim na link pokusacu,ali ne znam sta ce ispasti.http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
tambovceva is offline  
Old 14.01.2012., 19:56   #5444
ipak sam uspela evo i ova http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
tambovceva is offline  
Old 14.01.2012., 20:01   #5445
tambovceva puuuno hvala!
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 14.01.2012., 20:49   #5446
Ne bi oni bili u bolnici da nije E pogođen
vanhaver is offline  
Old 14.01.2012., 20:54   #5447
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Ne bi oni bili u bolnici da nije E pogođen
možda je on pogođen, ali možd i nije....aysun i unalu je netko dojavio da je emir tamo, oni odu tamo (misle da je nešta bilo emiru), a on je zapravo tamo zbog ranjene ferihe. a vjerujem da su i njega morali hospitalizirati zbog onih lijekova (ko zna šta je to)....to je samo moja teorija. ja bih voljela da nijedno od njih nije ranjeno.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 14.01.2012., 20:56   #5448
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
možda je on pogođen, ali možd i nije....aysun i unalu je netko dojavio da je emir tamo, oni odu tamo (misle da je nešta bilo emiru), a on je zapravo tamo zbog ranjene ferihe. a vjerujem da su i njega morali hospitalizirati zbog onih lijekova (ko zna šta je to)....to je samo moja teorija. ja bih voljela da nijedno od njih nije ranjeno.
vanhaver is offline  
Old 15.01.2012., 10:14   #5449
zatišje... valjda ćemo biti pričljiviji kada izađe trailer
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 15.01.2012., 13:53   #5450
Trailer se priprema i bice danas,obavjestenje sa dizija
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 15.01.2012., 14:17   #5451
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Trailer se priprema i bice danas,obavjestenje sa dizija
tooooo! divna vijest
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 15.01.2012., 16:08   #5452
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Riza ce shvatiti za Emira i Ferihu,ali nista nece preduzeti,sto se ne moze reci za Mehmeta.
Gulsum je trudna,Koray ce je zaprositi a ona ce odbiti. Ova njihova zavrzalama ce se odraziti i na Ferihu i Emira.
Imacemo poljubac u ovo epizodi.
Aysun ce reci Emiru: Sve nam se desava zbog te cure. E: Ta cura je moj zivot i ne govori tako o njoj.
Na kraju 43.epizode nisu pogodjeni ni Emir ni Feriha,vec je policija pogodila Halila. Emir je pao pod dejstvom injekcije.


Mene ne brine pucanj,cak i ako je Emir pogodjen. Vise me brinu one injekcije. Sta je u njima bilo...
Riza je napokon shvatio da može imati povjerenje u budućeg zeta. Mehmetova inteligencija je na razini retardacije, on ni ne pokušava razmišljati mozgom, gone ga drugi osjećaji.
Pretpostavljala sam da će scenaristi zbog situacije kojoj su akteri Gulsum i Koray zakomplicirati vezu između Ferihe i Emira.
Mislim da će se Aysun pomiriti sa činjenicom da je Emir zaljubljen u domarevu kćerku isključivo zbog sinovljeve dobrobiti. Vidi da se izvrgnuo životnoj opasnosti zbog ljubavi, te da su stvari otišle malo predaleko. Svaki pokušaj da raskine tu vezu može joj se obiti o glavu i dodatno razdvojiti od sina.

U injekcijama su hipnotici i antidepresivi ali poprilično jaki koji se koriste za liječenje raznih psihičkih poremećaja. Jakom organizmu ne mogu ništa. Tako da se ne brineš.
Unal me jako razočarao. On nažalost, misli samo donjom glavom. Emir mu kao što smo vidjeli nije prioritet.
Mene je najviše iznerviralo to što jedino Seher koristi mozak, njoj ništa ne može promaknuti. Problem je što saznanja koristi za vlastite ciljeve.
Da je pozitivka, riješila bi ona slučaj nestalih za par minuta.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 15.01.2012., 16:54   #5453
Upravo gledam 5. ep i sad nju Emir pozove da plešu i kao idu oni plesat, a ona samo stoji na mjestu i gleda ga
vanhaver is offline  
Old 15.01.2012., 17:44   #5454
Ja gledala 2,4,5 puta epizodu,utapala se u suzama iako je izgledalo kao horor epizoda zaista nije kad odgledas nekoliko puta
Ja imam osjecaj da Halil nije uspjeo da upuca nikoga jer su vec bili zamakli iza kuce nego je Emir pao zbog inekcije,nije imao vise snage da hoda jer prije toga je bio kao pijan,nadrogiran bog zna cega
A to da su u bolnici mozda zbog njega,ovaj ga je hranio inekcijama
Jedva cekam trejler mozda saznamo neke info.
Kad sam vidjela na kraju serije Mehmetovu facu i Rizinu ma tu cijene nema.
Kendi is offline  
Old 15.01.2012., 17:49   #5455
i ja jedva čekam da izađe trailer
još uvijek se nadam (veselim) onom navodnom plesu koji bi tribali otplesati f&e. tangooo
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 15.01.2012., 18:55   #5456
http://www2.dizifilm.com/video/


evo ga,emir je pogodjen,aysun placeeee,sigurno klete ferihu,gulsum je ziva,mehmet hvata za noz,sigurno da je saznao za koray

Feriha je sigurno sada jos u vecim problemima nego sto je bila,njeni saznaju sigurno da ima nesto izmedju nje i emira,mehmet ga ne podnosi i jos cuje da je gulsum sa koray,aysun place za emirom,krivi ferihuuuuuuuuuuuuuuuuu

Zadnje uređivanje Kendi : 15.01.2012. at 19:00.
Kendi is offline  
Old 15.01.2012., 19:03   #5457
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
http://www2.dizifilm.com/video/


evo ga,emir je pogodjen,aysun placeeee,sigurno klete ferihu,gulsum je ziva,mehmet hvata za noz,sigurno da je saznao za koray

Feriha je sigurno sada jos u vecim problemima nego sto je bila,njeni saznaju sigurno da ima nesto izmedju nje i emira,mehmet ga ne podnosi i jos cuje da je gulsum sa koray,aysun place za emirom,krivi ferihuuuuuuuuuuuuuuuuu
Joooooooj sad će sve biti još gore, a i onog ludog Halila moramo gledati još 5 ep
Hoću petak
vanhaver is offline  
Old 15.01.2012., 19:07   #5458
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
http://www2.dizifilm.com/video/


evo ga,emir je pogodjen,aysun placeeee,sigurno klete ferihu,gulsum je ziva,mehmet hvata za noz,sigurno da je saznao za koray

Feriha je sigurno sada jos u vecim problemima nego sto je bila,njeni saznaju sigurno da ima nesto izmedju nje i emira,mehmet ga ne podnosi i jos cuje da je gulsum sa koray,aysun place za emirom,krivi ferihuuuuuuuuuuuuuuuuu
emir pogođen mislim da je red na ferihu da popije metak..ja bi radije da nitko nije pogođen, ali kad već netko mora..
vražji halil vraćen u umobolnicu. mislim da bi halil triba još 5 epizoda ostati, ma sigurno će se opet vratiti
mehmet saznao za koraya, biti će problema. još ako je ova trudna ccc

baš me zanima hoće li pustiti još koji trailer do srijede.. da bar
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 15.01.2012., 19:11   #5459
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Joooooooj sad će sve biti još gore, a i onog ludog Halila moramo gledati još 5 ep
Hoću petak

isto sam pomislila i rekla sad su problemi,meho je glavni,on bi samo ubijao a piz..a od muskarca
Kendi is offline  
Old 15.01.2012., 19:21   #5460
Prijevod s fejsa
F: Gdje je Emir? Nešto se loše dogodilo? Emirrrrr UPOMOĆ!!!! Bojim se da se ponovno zavaravamo.
G:Spavala sam s Korayem Feriha
F:Što si napravila?!
S:Meho šta radiš?
vanhaver is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.