Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2009., 11:36   #1
Question izraslina na kozi lica

mama mi ima specificno radno vrijeme zbog kojeg nikako nije u mogucnosti otici dermatologu, a, iako mi djeluje sumnjivo, fakat ne znam o cemu bi se moglo raditi kod nje, nisam se nikada pretjerano zanimala za dermu pa bih bila zahvalna ako bi mi netko na temelju opisa mogao reci o cemu bi se ovdje moglo raditi (btw, iduci tjedan mogu staviti i link na sliku.):

izraslina se nalazi na kozi lica, tocnije, sa strane izmedju usta i nosa, dakle kod nazolabijalne bore. nastala je prosle ili pretprosle godine. ispupcena je, vecim dijelom u boji koze, promjera 3 ili 4 mm, na donjem dijelu ima crnu tocku, a ovaj dio u boji koze se nedavno poceo mijenjati, odnosno djelomicno je bjelkast, kao da ima nesto unutra. takodjer vidim malu zilicu na sredini izrasline, ali lice joj je inace puno tih malih kapilarica pa pretpostavljam da je i prije bila tu, ali svejedno...

hvala i sorry moderatorima ako mi je ista tema bila pred nosom!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:48   #2
daj ti nama fotku, a ne ovakav horror opis!
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 20:48   #3
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
mama mi ima specificno radno vrijeme zbog kojeg nikako nije u mogucnosti otici dermatologu, a, iako mi djeluje sumnjivo, fakat ne znam o cemu bi se moglo raditi kod nje, nisam se nikada pretjerano zanimala za dermu pa bih bila zahvalna ako bi mi netko na temelju opisa mogao reci o cemu bi se ovdje moglo raditi (btw, iduci tjedan mogu staviti i link na sliku.):

izraslina se nalazi na kozi lica, tocnije, sa strane izmedju usta i nosa, dakle kod nazolabijalne bore. nastala je prosle ili pretprosle godine. ispupcena je, vecim dijelom u boji koze, promjera 3 ili 4 mm, na donjem dijelu ima crnu tocku, a ovaj dio u boji koze se nedavno poceo mijenjati, odnosno djelomicno je bjelkast, kao da ima nesto unutra. takodjer vidim malu zilicu na sredini izrasline, ali lice joj je inace puno tih malih kapilarica pa pretpostavljam da je i prije bila tu, ali svejedno...

hvala i sorry moderatorima ako mi je ista tema bila pred nosom!
čuj, sumnjam da ti je tu itko kompetentan konkretno odgovoriti na osnovi opisa...
može biti svašta - od ciste do čira, pa do melanoma...najbolje bi bilo da si ipak uzme jedan dan slobodno ili bolovanja da si ode to pogledati.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 17:15   #4
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
mama mi ima specificno radno vrijeme zbog kojeg nikako nije u mogucnosti otici dermatologu, a, iako mi djeluje sumnjivo, fakat ne znam o cemu bi se moglo raditi kod nje, nisam se nikada pretjerano zanimala za dermu pa bih bila zahvalna ako bi mi netko na temelju opisa mogao reci o cemu bi se ovdje moglo raditi (btw, iduci tjedan mogu staviti i link na sliku.):

izraslina se nalazi na kozi lica, tocnije, sa strane izmedju usta i nosa, dakle kod nazolabijalne bore. nastala je prosle ili pretprosle godine. ispupcena je, vecim dijelom u boji koze, promjera 3 ili 4 mm, na donjem dijelu ima crnu tocku, a ovaj dio u boji koze se nedavno poceo mijenjati, odnosno djelomicno je bjelkast, kao da ima nesto unutra. takodjer vidim malu zilicu na sredini izrasline, ali lice joj je inace puno tih malih kapilarica pa pretpostavljam da je i prije bila tu, ali svejedno...

hvala i sorry moderatorima ako mi je ista tema bila pred nosom!

Stavi link na sliku ili mi pošalji na pm. Ovako nema smisla
Zeleni ninja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.