Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 03:03   #3021
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Mene zanima, ta kvalitetna cura, ok je da je imala ffove dok je cekala da naletis ti?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Da
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:04   #3022
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Gle vecina veza je ajmo biti iskreni takva. Kada padne zaljubljenost dodje do problema. Ne mislim na sitne pizdarije vec nesto vise
Hmm..slozit cemo se da se ne slazemo Nemamo nikakve statisticke podatke o navedenom
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:05   #3023
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Hmm..slozit cemo se da se ne slazemo Nemamo nikakve statisticke podatke o navedenom
Govorim o onom sto vidim oko sebe.

Moguce da sam u krivu
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:09   #3024
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Govorim o onom sto vidim oko sebe.

Moguce da sam u krivu
Nisi u krivu u djelu da postoje takve veze, ja sam se samo osvrnula na to da je tesko precizirati jel takva vecina ili manjina. Ja se nadam da prevladava zdrava inteligencija, i sve ostalo sto dolazi s tim u paketu.
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:09   #3025
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Da
Aj posteno. Mnogi si uzmu za pravo stvari koje ne toleriraju drugoj strani.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:12   #3026
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Aj posteno. Mnogi si uzmu za pravo stvari koje ne toleriraju drugoj strani.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Gle iskreno da bi mi bilo pravo ne bi, ali mi to sigurno nije neki dealbreaker.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:14   #3027
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Gle iskreno da bi mi bilo pravo ne bi, ali mi to sigurno nije neki dealbreaker.
Haha..nebi si mogao pomoci da ne prigovoris
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:16   #3028
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Haha..nebi si mogao pomoci da ne prigovoris
Gle iskreno sam namjerno odgovorio tj. dao dodatak dgovoru.

Ne bi joj za to prigovarao to je njena proslost
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:18   #3029
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Gle iskreno sam namjerno odgovorio tj. dao dodatak dgovoru.

Ne bi joj za to prigovarao to je njena proslost
Salim se
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:28   #3030
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Nisi u krivu u djelu da postoje takve veze, ja sam se samo osvrnula na to da je tesko precizirati jel takva vecina ili manjina. Ja se nadam da prevladava zdrava inteligencija, i sve ostalo sto dolazi s tim u paketu.
Nazalost, ne prevladava. Prevladava sumrak razuma na rubu vremena.

A to se reflektira na svim razinama, od osobnih i politickih sloboda, preko kulture i drustvenih znanosti, pa sve do najintimnijih odabira pojedinca. To je tako zato sto nismo Pale sam na svijetu, nego smo u neprestanoj interakciji sa svojom okolinom, te u skladu s informacijama koje iz nje primamo, mi i reagiramo.

Ostaje nam na izbor da li cemo se zavaliti u fotelju i gledati cirkus ili u njemu i sudjelovati.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Aj posteno. Mnogi si uzmu za pravo stvari koje ne toleriraju drugoj strani.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ljudi su po defaultu licemjeri i traze za sebe ono sto nisu u stanju dati drugome.

Veci je problem sto su ljudi defaultni glupani, pa nisu u stanju shvatiti da su licemjeri.

Priroda je isto kurva. Dala je lavu ogromne zube, ostre kandze i strasnu misicnu masu, dovoljnu da nas obojicu ubije jednim udarcem. Doslovno, ako smo toliko glupi da stojimo jedan uz drugog.

A mi se jadnicki moramo jebat da iskemijamo barut, sastavimo metak, istalimo metal, izlijemo cijev, sastavimo mehanizam puske i naucimo pucat. I jos nismo sigurni da cemo sjebat lava prije nego on sjebe nas.

Naravno, postoje i druga, jednako prakticna rjesenja o kojima imamo pojma kol'ko i Severina o cednosti.


Ali zato kad naucimo pucat, jebat cemo lavu majku. Puj, djubre...

Karikiram, ali siguran sam da shvacas sto je pjesnik htio reci.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:35   #3031
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Nazalost, ne prevladava. Prevladava sumrak razuma na rubu vremena.

A to se reflektira na svim razinama, od osobnih i politickih sloboda, preko kulture i drustvenih znanosti, pa sve do najintimnijih odabira pojedinca. To je tako zato sto nismo Pale sam na svijetu, nego smo u neprestanoj interakciji sa svojom okolinom, te u skladu s informacijama koje iz nje primamo, mi i reagiramo.

Ostaje nam na izbor da li cemo se zavaliti u fotelju i gledati cirkus ili u njemu i sudjelovati.



Ljudi su po defaultu licemjeri i traze za sebe ono sto nisu u stanju dati drugome.

Veci je problem sto su ljudi defaultni glupani, pa nisu u stanju shvatiti da su licemjeri.

Priroda je isto kurva. Dala je lavu ogromne zube, ostre kandze i strasnu misicnu masu, dovoljnu da nas obojicu ubije jednim udarcem. Doslovno, ako smo toliko glupi da stojimo jedan uz drugog.

A mi se jadnicki moramo jebat da iskemijamo barut, sastavimo metak, istalimo metal, izlijemo cijev, sastavimo mehanizam puske i naucimo pucat. I jos nismo sigurni da cemo sjebat lava prije nego on sjebe nas.

Naravno, postoje i druga, jednako prakticna rjesenja o kojima imamo pojma kol'ko i Severina o cednosti.


Ali zato kad naucimo pucat, jebat cemo lavu majku. Puj, djubre...

Karikiram, ali siguran sam da shvacas sto je pjesnik htio reci.
Vise stvari su mi upale u oko u tvojem postu.

Izdvojit cu jednu.

Zanimljivo kako je ta Severina uzor mnogim mladim djevojkama te kada si spominjao licemjerstvo se je ona bas nasla kao neki predvodnik za neku borbu za majcinstvo
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:45   #3032
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Vise stvari su mi upale u oko u tvojem postu.

Izdvojit cu jednu.

Zanimljivo kako je ta Severina uzor mnogim mladim djevojkama te kada si spominjao licemjerstvo se je ona bas nasla kao neki predvodnik za neku borbu za majcinstvo
Naravno. Majka nije samo i jedino drustvena uloga i pozicija vec i bioloska.

Kakav cemo mi model zene, s kojim karakteristikama, uzeti kao temeljni model "Majke", to je vec drugi par rukava; i on ovisi jednako i o nasim najintimnijim mislim i zeljama, koliko i o drustveno prihvatljivom. P.S. A to dvoje je (cesto) usko vezano, koliko se god to pokusalo negirati.

U pravilu, drustvo namece pojedincu odredeni model koji je drustvu vec nametnut (mainstream), pa se onda stari model zamjenjuje novim, najcesce uz zestok otpor i drustvene turbelencije. Ali tako je sa svime.

I kakve god osobine neka zena imala, iste ne anuliraju one koje ona kao majka moze imati i/ili ima.

I Severina moze biti mama. Da li je, to me se zaista ne tice, niti u to mislim gurati nos.

A o odredenim modelima koji se predstavljaju drustvu kao nekakav "uzor", mozemo na nekoj drugoj temi.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.

Zadnje uređivanje Andrew Wiggin : 09.10.2017. at 04:05.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 04:01   #3033
Quote:
Toloi kaže: Pogledaj post
Zadnja cura je skoro ostala trudna iako se nismo tolko slagali , bio sam spreman ostat s njom zbog dijeteta
Nekako uspjeh procitati cijeli impresivno-necitljivi post ali ovo nema smisla; za pocetak - kako cura ostane skoro trudna? Sto, onaj najbolji spermic je dosao na 99.9% puta i u zadnji tren se predomislio pa se vratio natrag?
I kako onda budes spreman ostati s njom radi djeteta (bez "i") ako djeteta, well, nema? Kojeg djeteta? Plisanog?
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:45   #3034
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Cura sa kojom sam sada u ff odnosu kae da jos niti jedan decko nije bio toliko dobar prema njoj.
Cure koje ulaze u ff odnose su jadne i ne zasluzuju decka koji ce biti dobar prema njima.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:57   #3035
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Cure koje ulaze u ff odnose su jadne i ne zasluzuju decka koji ce biti dobar prema njima.
Ne slazem se bas sa time.

Inace gospodjica sa kojom sam u takvom odnosu to govori zato sto to bas i nije samo takav odnos. vise bih to nazvao veza bez obaveza ( ona hoce biti samnom ali nisam ja za tu vezu )

Izlazimo, normalno je da prespava kod mene. Cujemo se. Bila je vise puta i sa frendicama kod mene.

Pametna je i simpaticna, ali da smo zajedno uvjeren sam da ne bi dosli daleko.

Dodje mi kao neka ljubavnica jedino sto nemam zenu
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:03   #3036
Jbg ne mislimo jednako. Zena koja vrijedi i cijeni sebe ne ulazi u ff odnose. Moje misljenje.

Inace se slazem sa postovima od tirkizno na prethodnih nekoliko stranica.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:14   #3037
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Jbg ne mislimo jednako. Zena koja vrijedi i cijeni sebe ne ulazi u ff odnose. Moje misljenje.

Inace se slazem sa postovima od tirkizno na prethodnih nekoliko stranica.
A muskarac po tvojem misljenju. Da li muskarac cijeni sebe ako ulazi u takve odnose
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:22   #3038
Žena koja vredi će sama odlučiti o tome kakav odnos njoj odgovara jednako kao što će odlučiti i muškarac, a ono što je najbitnije, ona sigurno neće prepustiti da neko drugi, tj on odredjuje i definiše taj zajednički odnos.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:27   #3039
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Cure koje ulaze u ff odnose su jadne i ne zasluzuju decka koji ce biti dobar prema njima.
Jadne kažeš
Jer??
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:30   #3040
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Nisi u krivu u djelu da postoje takve veze, ja sam se samo osvrnula na to da je tesko precizirati jel takva vecina ili manjina. Ja se nadam da prevladava zdrava inteligencija, i sve ostalo sto dolazi s tim u paketu.
Zdrava inteligencija nije nesto sto cvjeta u atmosferi straha, gotovanstva i 'narodnih ocekivanja' koji su kronicno prisutni u tkanju naseg drustva; oko kvalitete ljudskih odnosa poprilicno sam iskustveno skeptican jer znam koliko ulaganja, predanosti i vjere kvaliteta zahtijeva, sto je godinama svjetlosnim udaljeno od 'ja to zasluzujem' gotovanskog ocekivanja.

Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Ali zato kad naucimo pucat, jebat cemo lavu majku. Puj, djubre...
Placem
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger