Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 21:06   #6401
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
i 16.12 će biti 20% na tekstil ili je to samo ovu subotu?
Kakav je to popust na tekstil?
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 00:18   #6402
je li netko nedavno kupovao preko interneta?
Potpuno frustrirajuće su ove promjene. Može li se uopće više kupovati a da se ne želi dostava u željenu prostoriju. Nema nigdje opcije da se to izbaci??
Ne unosi sam ni broj IKEA kartice....užas! Računa jedino dostavu od 399 kn!!
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 00:21   #6403
Quote:
Mono* kaže: Pogledaj post
Onda ce definitivno bit neka hillared. Samo reci mi koliko je osjetljiva ta bež tkanina? Imam curku od godinu i po pa me strah na sta bi taj kauc mogao licit za pola godine
pa to ti se sve pere. ja imam hilared kivik, i stvarno je dobar, tkanina je kvalitetna. možeš oprati kad se isprlja. a ima kupiti u IKEI i neki sprej za tkanine, ne znam koliko je dobar, protiv mrlja. Ja ne bih kupila niti jednu drugu boju osim ako nemaš jako veliki stan, pa te nije briga ako je tamno siva npr.
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 16:31   #6404
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Kakav je to popust na tekstil?
Koliko sa shvatila, sutra iza 18h se na blagajni obračunava popust od 20% na sav tesktil. Tepisi, zavjese, posteljine...
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 17:58   #6405
Quote:
iskljucivo123 kaže: Pogledaj post
pa to ti se sve pere. ja imam hilared kivik, i stvarno je dobar, tkanina je kvalitetna. možeš oprati kad se isprlja. a ima kupiti u IKEI i neki sprej za tkanine, ne znam koliko je dobar, protiv mrlja. Ja ne bih kupila niti jednu drugu boju osim ako nemaš jako veliki stan, pa te nije briga ako je tamno siva npr.
Sorry nisam shvatila - kazes da tamno sivu ne kupujem ako mi nije toliko velik dnevni boravak? Bež ispada radi bebe. Znaci mislim se izmedu tamno plave (koja bi isla ok uz ostatak) i antracit/tamno sive (bila bi neutralnija i stavila bi puno sarenih jastuka da je dignem).
Kupujem kutni cetverosijed.
__________________
We never really grow up, we only learn how to act in public.
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 23:34   #6406
Quote:
Mono* kaže: Pogledaj post
Sorry nisam shvatila - kazes da tamno sivu ne kupujem ako mi nije toliko velik dnevni boravak? Bež ispada radi bebe. Znaci mislim se izmedu tamno plave (koja bi isla ok uz ostatak) i antracit/tamno sive (bila bi neutralnija i stavila bi puno sarenih jastuka da je dignem).
Kupujem kutni cetverosijed.
a da, ja sam htjela bež jer DB mi nije baš velik, onako osrednji, pa mi je bež pasala. a ne znam, kupila sam bila neki antracit pokrivač da prekrijem jedan dvosjed pa sam ga brzo vratila jer je izgledalo užasno tamno, kao crna rupa. možda da ideš ipak na plavu....mada je kivik antracit isto lijep naravno.
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 23:36   #6407
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
Koliko sa shvatila, sutra iza 18h se na blagajni obračunava popust od 20% na sav tesktil. Tepisi, zavjese, posteljine...
a ako se kupuje preko interneta? uh šteta ako samo na blagajni, taman kupujem tepih....hvala na informaciji.
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:31   #6408
mono ja imam tamno sivi kauc u nevelikom dnevnom i meni izgleda super. sve ovisi kakav ti je ostatak stana i sta ti volis.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 19:37   #6409
Tako i umene.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 13:40   #6410
E cure, jesu postavljeni borovi ispred ikee i jel se mogu kupiti? Ko o cemu ja o borovima
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 17:23   #6411
Quote:
Ni Na Na kaže: Pogledaj post
E cure, jesu postavljeni borovi ispred ikee i jel se mogu kupiti? Ko o cemu ja o borovima
Jesu.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 17:24   #6412
Da li netko još dovozi iz Ikee u Austriji robu? Neka firma ko nekada.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:15   #6413
Ima li netko Stocksund trosjed da podijeli iskustva?
Takoder me zanima koje podnice preporucate?
Mislimo uzeti Lönset, ali sam se sjetila da sam tokom godine tu na temi procitala kritike da su neke podnice skripale. Nazalost ne mogu vise naci post o kojim se tocno podnicama radilo.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:54   #6414
Trebam rezervne žaruljice za ovo
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/60366157/
Piše da su dostupne kao rezervni dijelovi a ja ih nigdje ne nađem. Kad ukucam šifru žarulje 150191 ništa mi ne izbaci.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:37   #6415
rezervne dijelove trebaš naručiti - nisu u standardnoj ponudi. obrati se IKEA korisničkoj podršci.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:25   #6416
Hvala.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:36   #6417
koliko čestu bude popust na tekstil? kao ovaj 20% na sve vrste tekstila u subotu?
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:12   #6418
Nisam na kraju pohvatala koja je situacija s božićnim drvcima ispred ikee?
Ima ih, ali nisu za vouchere kao prethodnih godina, ili kako?
Jesu to opet nordijske jele (meni osobno najdraže)?
Još uvijek na njihovom web-u ne nalazim ništa o tome.
Hvala.
pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:31   #6419
Ne znam kakve su jelke ali natpis je bio da se dobije kupon 80 ili 90kn (zaboravila sam iznos) koji se može iskoristiti u 1om mj.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:56   #6420
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Ne znam kakve su jelke ali natpis je bio da se dobije kupon 80 ili 90kn (zaboravila sam iznos) koji se može iskoristiti u 1om mj.
Super, to je onda slično kao i ranije. Hvala na informaciji.
pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.