Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 17:34   #6741
Wink

Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
A jos ranije - prije JNA-invazije, srpske pobune i srpsko-crnogorske agresije prognozirao sam boljitak Hrvatske, ali sto mozes prognozi skoro nikakad nisu 100% tocni
Ali svakako bih zelio te podsjetiti da naziv teme nije niti "ivanova struka", niti "prognoze za Ukrajinu", nego "Ruska Federacija"
Ti si se sam dotako svoje nestrucnosti a ja sam se samo nadovezao
Blinko Black is offline  
Old 12.12.2017., 17:36   #6742
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Ne moras biti strucnjak, samo malo logike umjesto navijackog urlanja. Poljaci i veseljaci s Baltika financiraju LNG terminale iako im godisnje stvaraju ogromne gubitke, a izgledno je kako ce i Hrvati uskoro uci u taj klub iako imamo boljih izvora.
Ti baš uživaš u demoliranju pojedinih forumaša - istinom
__________________
Yakety Sax or “Benny Hill Theme”:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
ferda is offline  
Old 12.12.2017., 18:02   #6743
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Ne moras biti strucnjak, samo malo logike umjesto navijackog urlanja. Poljaci i veseljaci s Baltika financiraju LNG terminale iako im godisnje stvaraju ogromne gubitke, a izgledno je kako ce i Hrvati uskoro uci u taj klub iako imamo boljih izvora.
Upravo vi forumski putinoljupci non-stop jadikujete kako su "sluganske vlade" baltickih zemalja i Hr rade samo i iskljucivo po nalozima iz Vasingtona za osigurati buduci profit Amerima.
Dakle, ono sto si napisao nije ubjedljivi argument u korist trosenja bilijuna dolara iz ruskog proracuna za projekt izvoza LNG-a
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 12.12.2017., 23:02   #6744
Ako nije problem pokazi mi samo jednu recenicu gdje netko narice nad tuznom sudbinom veseljaka s Baltika.
AndrejX is offline  
Old 13.12.2017., 01:45   #6745
Usli smo u malo finale energetskog rata trolu u kom megacar Putin gura srednji prst pod nos slobodnom i demokratskom svijetu koji se trenutno zabavlja sexualnim eskapada svojih odlicnika, najnovijim trendovima u wellnes industriji i where to hit with demokratija next i naravno nezaobilaznom filantropijom osim kad je trgovina s kinom u pitanju.
Sve u svemu blizi se kraj fiat valute, kasice se prazne, sa svih strana stizu novi izazovi, neprijatelj ima klauna za predsjednika nesposobnog nizasta osim tvitanje i vatanje medjunozja, saveznistvo je doveo na najnizu tacku mogucnoscu gubitka nekih clanova od vitalnog znacaja za alijansu....duznickoj ekonomiji istice vrijeme pa je moguc jos poneki nervozan trzaj i onda se nastavlja krah imperije mcdonaldsa i kokakole. Bliski istok je za krvopije manje-vise zavrsena prica. Na njhovoj domacoj sceni sve ne teze valjati robu s etiketama tipa diktator, terorista, ubica. Raskorak izmedju zbilje i PR-a je sada toliki da se cak i u bajbl beltu pitaju sta nije u redu.
Tako stoje stvari. Putin je sa resursima na raspolaganju uspio mnogo vise nego sto su se nadali. Zajebali su se jer su malo okasnili sa ukrajinom. Vrhunska partija gospodine Putin.
Morten is offline  
Old 13.12.2017., 02:20   #6746
Quote:
Morten kaže: Pogledaj post
Zajebali su se jer su malo okasnili sa ukrajinom.
Okasnili su sa svime. Nakon ulaska u Irak sve se zakomplikovalo. Ocekivali su da ce ih narod docekati sa cvijecem jer su ih oslobodili diktatora. Malo su zapeli, pa su plan da zavrse sa Iranom nakon Iraka odlozen je sa 2004 na 2006 pa na 2008, a onda je nobelovac rekao da treba cekati bolja vremena. Zbog Irana kasnila je S. Koreja, a i Fidel je pzivio predugo. Racunali su sa Fidelom isto kao sa Titom, sacekati da umre, a onda ce im Kuba pasti u krilo kao zrela kruska. Od svih planova jedino su uspjeli u Libiji, sve ostalo ispalo je ili promasaj ili je odlozeno za bolja vremena (a vremena su sve losija i losija).

Sudbina je osvetoljubiva. Proglasis "kraj istorije" a sudbina odluci da zivis u "zanimljivim vremenima" pa priredi jadnoj Klintonki tolike psihicke traume da ih nece opisati ni u 50 memoara.

Kad pogledas retrospektivno ispada da su najvecu gresku napravili sto nisu primili Rusiju u NATO pakt, kad su ih rusi molili. Par godina kasnije najvjerniji saveznik je u Minhenu rekao da im je okrenuo ledja, a oni nisu shvatili sta prica.
tihobl is offline  
Old 13.12.2017., 09:34   #6747
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Ne moras biti strucnjak, samo malo logike umjesto navijackog urlanja. Poljaci i veseljaci s Baltika financiraju LNG terminale iako im godisnje stvaraju ogromne gubitke, a izgledno je kako ce i Hrvati uskoro uci u taj klub iako imamo boljih izvora.
uvijek je poželjno kupovat teniske rekvizite.

Quote:
To je strateški projekt koji čini ogromnu trazliku. Hrvatska s LNG terminalom postaje važan subjekt u energetskoj priči. Time se diktira i tempo vanjskoplitičkih odnosa., rekao je Stier.
http://vijesti.hrt.hr/417352/stier-p...itickom-smislu

kaj me gledaš? tras! kaj me ne gledaš? tras! oš kupit ciglu? tras! vrati mi moju ciglu! tras! oš kupit ciglu?
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 13.12.2017., 09:37   #6748
Rusi dogovorili gradnju nuklearke u Egiptu za 21mlrd $. Kaj to čudo tolko košta?
__________________
Exorbitant Prices Must Diminish
narog is offline  
Old 13.12.2017., 09:38   #6749
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
kaj me gledaš? tras! kaj me ne gledaš? tras! oš kupit ciglu? tras! vrati mi moju ciglu! tras! oš kupit ciglu?
Vratio si me u djetinjstvo naravno meni su provdavali cigle I zrak.
__________________
Exorbitant Prices Must Diminish
narog is offline  
Old 13.12.2017., 10:31   #6750
Obzirom da nitko od stovatelja nije linkao, evo budem ja: https://www.youtube.com/watch?v=t77PFej_iAg
Steta sto nema Koneva, on bi se odusevio.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 13.12.2017., 20:17   #6751
Quote:
narog kaže: Pogledaj post
Rusi dogovorili gradnju nuklearke u Egiptu za 21mlrd $. Kaj to čudo tolko košta?
Paaaa, mislim da jedan blok od 1000-1200 MW košta oko tri zilijarde $$$. Vjerojatno je u pitanju ili više blokova ili odmah unaprijed izgradnja odlagališta radioaktivnog otpada.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 13.12.2017., 22:28   #6752
Da li se sutra Gazda sastaje sa novinarima?
tihobl is offline  
Old 14.12.2017., 05:56   #6753
Gospodo putinoljupci, molim, odgovoriti na pitanja ali iskreno:
Bi li Putin priznao neovisnost Slovenije, Hrvatske i Macedonije da je Juga raspala danas?
Kojoj bi strani Putin slao tone naoruzanja i municije, tenkove bez oznaka, "nicije" Buk-ove, a i stotine i tisuce do zuba naoruzanih ruskih vojnij lica "na godisnjem"?
Tkoga bi optuzivao za genocid, progone civilnog stanovnistvo, ratne zlocine?
U koji bi glavni grag neke "krajine" svakomjesecno sletali zrakoplove pune "humanitarne" pomoci nekoj "etnickoj nejaci"?
Na kojem bi podrucju Rogozin testirao najnovije sustave naoruzanja?
Po kome bi pljuvao Lavrov na sjednicama Vijeca Sigurnosti?
Tkoga bi ruska televizija optuzivala zbog "razapinjanja trogodisnjaka cavlima na daske"?
Koji bi narod bio prikazan kao "praiskonski fasisti"?
Na kojoj bi strani ruski propagandisti pronasli novih "Givia" i "Motorolu", cija bi "junacka djela" slavila se po svim prorezimskim medijima i forumima?
Kako bi onda izgledala tema "Ruska Federacija"?
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be

Zadnje uređivanje Ivan Grozny : 14.12.2017. at 06:08.
Ivan Grozny is offline  
Old 14.12.2017., 06:41   #6754
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Gospodo putinoljupci, molim, odgovoriti na pitanja ali iskreno:
Bi li Putin priznao neovisnost Slovenije, Hrvatske i Macedonije da je Juga raspala danas?
Kojoj bi strani Putin slao tone naoruzanja i municije, tenkove bez oznaka, "nicije" Buk-ove, a i stotine i tisuce do zuba naoruzanih ruskih vojnij lica "na godisnjem"?
Tkoga bi optuzivao za genocid, progone civilnog stanovnistvo, ratne zlocine?
U koji bi glavni grag neke "krajine" svakomjesecno sletali zrakoplove pune "humanitarne" pomoci nekoj "etnickoj nejaci"?
Na kojem bi podrucju Rogozin testirao najnovije sustave naoruzanja?
Po kome bi pljuvao Lavrov na sjednicama Vijeca Sigurnosti?
Tkoga bi ruska televizija optuzivala zbog "razapinjanja trogodisnjaka cavlima na daske"?
Koji bi narod bio prikazan kao "praiskonski fasisti"?
Na kojoj bi strani ruski propagandisti pronasli novih "Givia" i "Motorolu", cija bi "junacka djela" slavila se po svim prorezimskim medijima i forumima?
Kako bi onda izgledala tema "Ruska Federacija"?
Vjerojatno bi 24 sata dnevno davao priloge o bebama koje hrvatski vojnici vade iz inkubatora i nabacuju na bajunete.
ruka-slave is offline  
Old 14.12.2017., 07:08   #6755
Lightbulb

Navaljni nije prdnuo, sira ima, popovi smršavili.
Šta sad.

Ajmo zamišljati Putina s šajkačom i četničkom bradom.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 14.12.2017., 07:18   #6756
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
Navaljni nije prdnuo, sira ima, popovi smršavili.
Šta sad.

Ajmo zamišljati Putina s šajkačom i četničkom bradom.
Vjerojatno na francuskim forumima biva predstavljen kao džihad bojovnik sa zelenom trakom oko glave s natpisima sura iz Kurana. I bradom i eksplozivnim prslukom.

Bizarno je kolika je tipizacija PRa, danas čak možeš tipizirati agitprop PR djelatnike premaa tome koju tipizaciju isporučuju..
ruka-slave is offline  
Old 14.12.2017., 07:45   #6757
Predstavnica alqaede I sunitskog terorizma,
Britanija, na aparatima je zbog Yamala SPG.
Defiant Putin launches £20bn liquefied natural gas plant in the Arctic

Prvo je Putin pregazio ISIS sa 20 krntija, a sad jos I ovo
Blinko Black is offline  
Old 14.12.2017., 08:50   #6758
Putinoljupska ekipa vec sprema notese i olovke, stavi budilice za deset min do pocetka putinove konferencije.
Uskoro slijedi sazetak nastupa i objasnenje zasto je Velicanstveni upravo Gazda Svemira
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 14.12.2017., 08:52   #6759
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Gospodo putinoljupci, molim, odgovoriti na pitanja ali iskreno:
Bi li Putin priznao neovisnost Slovenije, Hrvatske i Macedonije da je Juga raspala danas?
Kojoj bi strani Putin slao tone naoruzanja i municije, tenkove bez oznaka, "nicije" Buk-ove, a i stotine i tisuce do zuba naoruzanih ruskih vojnij lica "na godisnjem"?
Tkoga bi optuzivao za genocid, progone civilnog stanovnistvo, ratne zlocine?
U koji bi glavni grag neke "krajine" svakomjesecno sletali zrakoplove pune "humanitarne" pomoci nekoj "etnickoj nejaci"?
Na kojem bi podrucju Rogozin testirao najnovije sustave naoruzanja?
Po kome bi pljuvao Lavrov na sjednicama Vijeca Sigurnosti?
Tkoga bi ruska televizija optuzivala zbog "razapinjanja trogodisnjaka cavlima na daske"?
Koji bi narod bio prikazan kao "praiskonski fasisti"?
Na kojoj bi strani ruski propagandisti pronasli novih "Givia" i "Motorolu", cija bi "junacka djela" slavila se po svim prorezimskim medijima i forumima?
Kako bi onda izgledala tema "Ruska Federacija"?
e jbt.. gdje si ti upleo putina
nije putin osnovao haški sud.
nije putin sudio hrvatima za ratne zločine.
nije putin isporučio gotovinu.
nije putin osudio praljka.
nije putin zašlatao plenkovića na telki.
nije putin uništio hrvatske firme.

....
zaključak - ko ne voli putina, ne voli hrvatsku!
Blinko Black is offline  
Old 14.12.2017., 08:54   #6760
danas je klanjanje u englezkoj. dao im plina. da se ne smrzneju.

Quote:
Ironically, the Christophe de Margerie which might now be carrying gas to the UK was loaded at the personal command of Russian President Vladimir Putin.
https://www.rt.com/uk/413034-russian...s-uk-shutdown/

kaj je toj englezkoj, kaj ne vjeruju u globalno zatupljivanje?

Quote:
Snowfalls are now just a thing of the past. BY CHARLES ONIANS Monday 20 March 2000. Britain's winter ends tomorrow with further indications of a striking environmental change: snow is starting to disappear from our lives.
https://wattsupwiththat.files.wordpr...ndependent.pdf
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.