Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 13:28   #861
ja ne bih ni znala šta je kupljeno na akciji jer nemam pojma nit pratim to
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 12.12.2017., 13:42   #862
Sto je ako je marka a kupljena na akciji?

Je li znaci Polo majica kupljena U Outletu nije ista kao ona u gradu?

Ljudi se zamaraju sa glupostima, moram reci da ti pusti drustveni nezapisani zakoni su za kurac, i U hrvatskoj jos gore nego U njemackoj.
Pocesi o tome da netko iznenada se pojavi i Mora biti tu hrana i pice o planiranom posjetu da ne pricam. Te obavezno "daj da ti vidim kucu/Stan" , donosenju poklona itd.

Meni je naljepse kada se kratkorocno dogovori i gzena donese da sobom Vino Koje ona voli. Simpsolina svoj proseco i baraarela svoju votku i Red Bull.
Svaka baci na hrpu 30kn i narucimo Jumbo pizzu i posto nitko ne ulazi u druge sobe Sam naravno i uspjela pospremiti za 10 minuta s time Sto Sam sve iz primace bacila u jednu od soba U koju nitko nece uci. ;-)

Nijedna od nas nije ostala zedna ili gladna, dobila je ono za piti Sto je bas taj Dan zeljela i nije morala kupiti poklon jer niti sam za njih kuhala niti ih castila. Novcano su isto svi na +/- 0. I nitko nije duzan "joj sada du sve jednom pozvale i kuhali, sada moram i ja".
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 12.12.2017., 13:45   #863
Idealno druženje
tiluriumm is offline  
Old 12.12.2017., 13:50   #864
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
narucimo Jumbo pizzu
samo jednu?
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 12.12.2017., 14:42   #865
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
samo jednu?
Da, samo jednu:

__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 12.12.2017., 14:43   #866
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Da, samo jednu:

Odlično! Gdje toga ima?
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 12.12.2017., 17:15   #867
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post

Meni se dogodilo - frend koji je tad bio švorc je radije potrošio 10 kn na javni prijevoz do mene nego na simboličnu čokoladu. Glavno da smo se podružili i zabavili.

Inače sam tip koji kupuje poklone baš specifične za osobu, obraćam pažnju na sitnice, o čemu pričamo, gdje najčešće kupuje, koju boju najčešće nosi pa sam nedavno baš fulala, dogodi se. Pretpostavljam da je poklon zamijenjen. Ne zamjeram, dapače.

A neki upisi na zadnjih par stranica su me baš razočarali, znači postoje ljudi koji broje je li riječ o robnoj marki i je li nešto kupljeno na akciji? Grozno, ne bih im voljela biti prijateljica/poznanica.
ma to, bitno da dodjes i da se podruzimo, totalno mi je svejedno hoces doci s kutijom napolitanki, poklonom koji jedva prodje kroz vrata ili praznih ruku.
koliko puta kad sam u gradu negdje slavila su znali upasti neki poznanici isto bez icega a bome i ja njima. nisam primjetila ljutnju.

slazem se s ovim za akcije boze ko da je bitno.

ova slika s pizzom me podsjeca na team building u Londonu, uzelu su pedest pizza i tako ih poredali na stol. Malo ti je mukica kad to vidis
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 12.12.2017., 17:27   #868
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Odlično! Gdje toga ima?
Nije vazno, nece biti dovoljno ako pozovemo jos 5.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 12.12.2017., 18:15   #869
duboko se ispričavam ako se netko našao "pogođenim" (i) mojim, uz masu ostalog, usputnim spominjanjem akcija. baš je tih dana (možda još uvijek) bilo u konzumu, akcija lješnjak i kakao štapića za 6.99 i samo sam pišući općenito i to dodala jer mi se motalo po glavi.

kako nije bitno što se, kome i za koju svrhu kupuje? u isti rang stavljamo brata, sestru, tatu, mamu, tetu, strica, muža, ženu, dijete, najboljeg prijatelja, baku, djeda, šefa ili kolege na poslu, "važne" poslovne partnere, susjedu, sestričnu koju nismo vidjeli 20 godina (i pol ostale rodbine), usputnog prolaznika kod kojeg zalutamo na tulum, prijateljevog prijatelja poznanik, nastavi niz...?

kako ste se uhvatili te famozne "akcije", kako da je ona bitna jer zaista, kao što kažete - nije.

ali sigurno neću brljaviti bez razmišljanja i baciti u košaricu prvo kaj mi se nađe pored blagajne, a trebam nešto za poklon (i nemam nužno limit što se cijena tiče) za pojedine osobe i prilike, jer to naprosto nije poklon, nešto bezveze bez razmišljanja uzeti i "miran" si. to ću napraviti kad se idem naći s nekim na kavi, pa da imamo "slatki dodatak". prije svega treba razlučiti što zapravo smatramo poklonom, a što usputnim neobaveznim darivanjem, koje može biti i vreća špeceraja koju sam napunila na placu, pa odnijela teti ili prijateljevog mami. a onda će možda teta reći "nisi trebala" jer je upravo kupila salate i paprike, a prijateljeva mama ne treba brokule i kupusa. i tako se možemo vrtjeti u krug do Svetog Nigdarjeva.

ionako su neki (moji) postovi podugački, a koliki bi tek bili da se SVAKA riječ i rečenica tj. misao ide pojedinačno objašnjavati, jer za svako iskustvo postoji još 10 podiskustava, i još toliko različitih kuteva gledanja na stvar, različitih poanti itd, nema tome kraja, a što imaš dužeg životnog staža nakupilo se iskustava (rođendana, Božića, Novih Godina, i raznih punih pogodaka, kao i fulavanja, i kod drugih sa svojim životnim iskustvima, i moje malenkosti...) pa možeš ispisati i cijeli roman raznoraznih događanja, ovakvih il' onakvih, tuđih ili svojih.

pokloni i poklanjanje su precijenjena kategorija. postoje stoputa važnije stvari u životu.

Zadnje uređivanje ekaliopa : 12.12.2017. at 18:32.
ekaliopa is offline  
Old 12.12.2017., 19:19   #870
ma na forumu se uvijek sve generalizira i odvede do nekih totalno nebuloznih granica. naravno da necu nekoj dragoj osobi uzeti K plus cokoladu s istekom roka trajanja za dva dana jer je bila na blagajni na pedest posto popusta.
malo cu se potrudit pa nac za istu cijenu nesto bolje.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 12.12.2017., 19:53   #871
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ma na forumu se uvijek sve generalizira i odvede do nekih totalno nebuloznih granica. naravno da necu nekoj dragoj osobi uzeti K plus cokoladu s istekom roka trajanja za dva dana jer je bila na blagajni na pedest posto popusta.
malo cu se potrudit pa nac za istu cijenu nesto bolje.
A Lindt čokoladu s istekom roka trajanja? Meni je Lindt precijenjen ali koristim kao mjerilo skupoće.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 13.12.2017., 01:25   #872
Jede mi se pizza, a sad nema niđe.

OT: mene živciraju ljudi koji se guraju u redovima. Vjerojatno je to netko negdje već napisao, ali imam potrebu izbaciti iz sebe.

Znači nije me briga jel neko ima sto godina ili mu se žuri na manikuru papaka, ne možeš NE MOŽEŠ se ubaciti u red u banci/trgovini/nastavi niz kao da ostali vole čekati i tamo su jer im je dosadno kod kuće.

Mrš stoko neodgojena.

Onda rulja gleda u mene kad to ne dozvolim, jerbo i ja imam život i obaveze i čekam u redu iza ljudi koji su ne redu prije mene. A ne dozvolim i budem bezobrazna.
chokopralina is offline  
Old 13.12.2017., 11:23   #873
nedavno sam bila u Intersparu u City Centru, redina preko pola ducana, ne znas ni tko gdje stoji, ceka, totalni kaos i prolazi frajer koji radi tamo i pitam ga jebeno full ljubazno sta se dogadja i dal bi mogli jos jednu blagajnu otvoriti a mene frajer otpili sa- ne mogu vam ja tu nista pomoci! i ode!!!
a zena iza mene- pa tko onda moze ako ne mozete vi?

uzas. boli njih kita. zalila sam se Intersparu, jebe mi se.
kao joj oni jadni, male place ovo ono. a mi smo jel svi ostali skorojevici. ma aj ciao.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 13.12.2017., 13:03   #874
najgori su mi oni 'samo da ja nešto pitam' ljudi pa se ubace na prvo mjesto
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 13.12.2017., 13:05   #875
mrzim kad mi gosti pozvani za posebnu prigodu pri kojoj ja kuham 4-5 sljedova dodju pola sata-sat ranije

10,15 do max 20 minuta je ok, sve ranije mrzim

zelim tih zadnjih pola sata iskoristiti kratko predahnem, osvjezim, evtl. obucem drugi dio odjece itd.
dsvbo is offline  
Old 13.12.2017., 13:13   #876
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
najgori su mi oni 'samo da ja nešto pitam' ljudi pa se ubace na prvo mjesto
Pa kad ostanu na šalteru sat vremena.
Ili kad dođu i stanu odmah pored tebe, pa se žele progurat "suptilno". Move bitch.
krypteria is offline  
Old 13.12.2017., 13:19   #877
Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
mrzim kad mi gosti pozvani za posebnu prigodu pri kojoj ja kuham 4-5 sljedova dodju pola sata-sat ranije

10,15 do max 20 minuta je ok, sve ranije mrzim

zelim tih zadnjih pola sata iskoristiti kratko predahnem, osvjezim, evtl. obucem drugi dio odjece itd.
Grozno.
Ili kad trebaš se nać s društvom vani i uvijek se nađe jedna osoba koja konstantno kasni. I to ajde ne 15-20 minuta. Nego više od pola sata. Najgore od svega je kad se izvlači na gluposti koje niti malo dijete ne bi povjerovalo. (Prometna nesreća, baba u busu kolabirala, bus nije dolazio pola sata). Imali smo takvu curu, na kraju smo joj rekli da ju nećemo čekat jer imamo i drugih obaveza pa se naljutila.
krypteria is offline  
Old 13.12.2017., 13:23   #878
Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
mrzim kad mi gosti pozvani za posebnu prigodu pri kojoj ja kuham 4-5 sljedova dodju pola sata-sat ranije

10,15 do max 20 minuta je ok, sve ranije mrzim

zelim tih zadnjih pola sata iskoristiti kratko predahnem, osvjezim, evtl. obucem drugi dio odjece itd.
Nekad je poželjno kasniti, jel da?
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 13.12.2017., 13:24   #879
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Nekad je poželjno kasniti, jel da?
dobro zboris, je
dsvbo is offline  
Old 13.12.2017., 13:26   #880
Nije jer ti onda pokvare koncept, ne možeš malo sjest nego odmah moraš počet servirat jer će se predjelo ohladit, glavno jelo moraš podgrijavat itd itd Šta je takav problem ukucat u google koliko ti treba od točke a do točke b i doć u dogovoreno vrijeme?
tiluriumm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.