Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 14:31   #81
Ne, nemam 15 godina ali imam dovoljno forumskog iskustva i hrpu takvih nekih dopisivanja iza sebe i bez problema mogu tvrditi da iako su u 99% bile u pitanju žene (1% otpada na kartone i onih par muškića koji su ljuto tvrdili da sam ih ponizio pred ženskom populacijom foruma) s jako malo njih sam imao želju da ih upoznam a s još manje da to ode negdje dalje. Ti s druge strane svakim odgovorom samo daješ dodatnu potvrdu da svoj sud donosiš na osnovu onog jednog mulca što se nakon par poruka pitao kako ćeš se ti uklopiti u njegov život kada si tamo gdje jesi o kojem si pisala već ovdje.
Kao što jedna lasta ne čini proljeće tako niti jedan mulac ne ocrtava forumsku populaciju.

Inače sam imao prije tako nekih ludih upada o kojima ti pričaš. Bok, što ima? Daj sliku/broj/preslik bankovnog
I to ne od nekih forumskih anonimusa. Zašto bi sve sudio po tome? Takve kulturno odbiješ i ideš dalje. Ne što sam stidljiv, brbljav sam ponekad pa sam samim time i prilično googlabilan tako da se ne zavaravam tu nekom forumskom anonimnošću nego kao što i ti kažeš to mi je prvi znak nespojivosti karaktera. Ali nije kraj svijeta ako mi je tamo neka Velikagljiva89 (isprika ako sam napisao valid nick ) nekompatibilna. Ne znam zašto tebi je.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 14:32   #82
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Pa o čemu ste pisali na chatu? Zar je moguća tolika transformacija?
Nemam pojma, o ničemu i svačemu Ne pišu ljudi na chatu o svojim osobnim interesima, više je to svaštarenja i ubijanje vremena.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 14:55   #83
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ne, nemam 15 godina ali imam dovoljno forumskog iskustva i hrpu takvih nekih dopisivanja iza sebe i bez problema mogu tvrditi da iako su u 99% bile u pitanju žene (1% otpada na kartone i onih par muškića koji su ljuto tvrdili da sam ih ponizio pred ženskom populacijom foruma) s jako malo njih sam imao želju da ih upoznam a s još manje da to ode negdje dalje. Ti s druge strane svakim odgovorom samo daješ dodatnu potvrdu da svoj sud donosiš na osnovu onog jednog mulca što se nakon par poruka pitao kako ćeš se ti uklopiti u njegov život kada si tamo gdje jesi o kojem si pisala već ovdje.
Kao što jedna lasta ne čini proljeće tako niti jedan mulac ne ocrtava forumsku populaciju.

Inače sam imao prije tako nekih ludih upada o kojima ti pričaš. Bok, što ima? Daj sliku/broj/preslik bankovnog
I to ne od nekih forumskih anonimusa. Zašto bi sve sudio po tome? Takve kulturno odbiješ i ideš dalje. Ne što sam stidljiv, brbljav sam ponekad pa sam samim time i prilično googlabilan tako da se ne zavaravam tu nekom forumskom anonimnošću nego kao što i ti kažeš to mi je prvi znak nespojivosti karaktera. Ali nije kraj svijeta ako mi je tamo neka Velikagljiva89 (isprika ako sam napisao valid nick ) nekompatibilna. Ne znam zašto tebi je.
Drago mi je da nemas 15 godina, onda mozemo kvalitetnije da diskutujemo. Ne ravnam sve muskrace po tom "jednom mulcu", kamo srece da je bio samo jedan ili par njih koji se tako ponasaju, navedeni mulac je bio najsveziji primer, nego ih je bilo toliko da sam postala neizmerno frustrirana po tom pitanju. Nisam navodila vise primera, jer se radi o principu koji se u vise oblika ponavlja, a to je nedostatak osnovnog kucnog vaspitanja, sto neodvojivo sa sobom povlaci i nepostovanje osobe kojoj se neko obraca. Upravo to sto se tebi dogadjalo sa upadima sa slikom i svim ostalim detaljima ja ne mogu samo da preskocim, jer je to masovna pojava. Kada ti se vise od 10 ili 20 nevaspitanih javi, dozvoli da to izazove frustracije vecih razmera i to je ono na sta se bunim. Mogu da ignorisem nekoliko debila, uvek ima takvih, ali kada su skoro svi debili, to mi je onda zaista previse. Tu se ne radi o nekompatibilnosti koja se pojavi tokom dopisivanja, to moze kulturno da se prekine, ali ovi upadi mene dovode do belog usijanja. Razumes sada o cemu govorim?
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:20   #84
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Drago mi je da nemas 15 godina, onda mozemo kvalitetnije da diskutujemo. Ne ravnam sve muskrace po tom "jednom mulcu", kamo srece da je bio samo jedan ili par njih koji se tako ponasaju, navedeni mulac je bio najsveziji primer, nego ih je bilo toliko da sam postala neizmerno frustrirana po tom pitanju. Nisam navodila vise primera, jer se radi o principu koji se u vise oblika ponavlja, a to je nedostatak osnovnog kucnog vaspitanja, sto neodvojivo sa sobom povlaci i nepostovanje osobe kojoj se neko obraca. Upravo to sto se tebi dogadjalo sa upadima sa slikom i svim ostalim detaljima ja ne mogu samo da preskocim, jer je to masovna pojava. Kada ti se vise od 10 ili 20 nevaspitanih javi, dozvoli da to izazove frustracije vecih razmera i to je ono na sta se bunim. Mogu da ignorisem nekoliko debila, uvek ima takvih, ali kada su skoro svi debili, to mi je onda zaista previse. Tu se ne radi o nekompatibilnosti koja se pojavi tokom dopisivanja, to moze kulturno da se prekine, ali ovi upadi mene dovode do belog usijanja. Razumes sada o cemu govorim?
To ti je do onoga što je ex anais pisala ranije. Imaš ženski nick i sliku, dovoljno da ti serijski uletači krenu u akciju. Realno imaš premalo postova i svi se pitaju čiji si klon da bi uletio netko ozbiljniji. To je zbilja današnjeg foruma.
Jednom kada se ti serijski ispucaju situacija će već biti vjerojatno daleko bolja. Možda je baš ono što si rekla da ne izlaziš puno razlog što si ovdje tako osjetljiva na to, vani bi daleko brže oguglala na takve stvari. Za sada ti jedino ostaje da ti uletavaš onima koji ti se čine kvalitetni sugovornici ako ti je do toga, ovako ispadaš gost koji u restoranu nije želio naručiti nego tražio da mu donesu što bilo a onda frknuo nosom na tripice
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:48   #85
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
To ti je do onoga što je ex anais pisala ranije. Imaš ženski nick i sliku, dovoljno da ti serijski uletači krenu u akciju. Realno imaš premalo postova i svi se pitaju čiji si klon da bi uletio netko ozbiljniji. To je zbilja današnjeg foruma.
Jednom kada se ti serijski ispucaju situacija će već biti vjerojatno daleko bolja. Možda je baš ono što si rekla da ne izlaziš puno razlog što si ovdje tako osjetljiva na to, vani bi daleko brže oguglala na takve stvari. Za sada ti jedino ostaje da ti uletavaš onima koji ti se čine kvalitetni sugovornici ako ti je do toga, ovako ispadaš gost koji u restoranu nije želio naručiti nego tražio da mu donesu što bilo a onda frknuo nosom na tripice
Sto se mene tice, kada bih razmisljala o tome sta ce ko da misli o meni zato sto imam malo postova, smatrala bih se zrelom za zatvoreni deo psihijatrije. Od kada sam u Austriji, uvek sam odskakala od Balkanske okoline, kojoj je smisao zivota trac, zavist, ogovaranje. Mene ne zanima ko ima kakve cipele, niti da li ima debele noge u njima, ne zato sto sam, ah, tako super karakter, nego zato sto me to zaista ne zanima. Zaposlena sam sa milion stvari u vezi sa svemirom i kada sam prinudjena da se spustim na Zemlju, jednostavno otkacim tricarije i posaljem do vraga onoga ko me maltretira sa time. Naravno da to nije popularno ponasanje, ali ja se osecam dobro sa time, ne stetim nikoga i ne gubim vreme i zivce na kojestarije. Moji studenti me jako vole zbog takvog mog direktnog stava, jer kazu da uvek znaju na cemu su samnom. A i meni je tako najjednostavnije.

Da, imas pravo da sam preosetljiva, takodje imas pravo da je to zbog toga sto premalo izlazim, pa ne dolazim u dodir sa manijacima, prostacima i ko zna kakvim elementima, sto bi me dovelo do toga da ocvrsnem. Povucen sam tip, ali niko ni u biblioteci da mi pridje Tamo je ili neka mladjarija ili dede koje jedva hodaju. Nisam tip koji bi ciljno isao negde da sretne nekoga, pa tako i uspeh po tom pitanju izostaje. Zbog toga sam zelela da se dopisujem, ali koliko sam videla karakteri za dopisivanje se ne razlikuju mnogo od karaktera u realnosti.

Sto se tice mog uletanja, tu sam previse stidljiva, a i jednom mi se cini da su neki slobodni, a drugi put da su zauzeti, tako sam kao ona karikatura na internetu - kostur na klupi gde ispod pise: cekam na onog pravog, haha...
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:03   #86
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Kako se bude uživo dosadan nekome kome si toliko zanimljiv da te želi upoznati uživo? Kako se uspije biti u virtuali zanimljiv, a dosadan uživo?
Ne volim mnogo pričati. Volim pisati. Volio sam se dopisivati. Ne nužno opširno. Volio sam nasmijavati žene.
Osim toga, mislim da sam bio jedan od rjeđih sugovornika koji nije zahtijevao autentičnu fotku sise kao preduvjet za komunikaciju.

Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Ili je ovo još jedna od "ženebisamobrak" floskula, pa tvrdiš da si im bio "zanimljiv" kao potencijalna dobra partija?
Ne.
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:04   #87
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Uživo: dosadan do zla Boga i natrag. Neće putovat, jer ga ne zanima svijet. Ne vozi, jer živi u Centru i njemu auto ne treba. Ne izlazi, jer ima svoja 2,5 birca i ne treba mu ništ drugo. Ne bavi se sportom, ne želi hodat, ne voli veća društva...i da ne nabrajam - nema ništ zajedničko samnom. A bio tak lijep u mojoj mašti
Kao da si mene opisala
Tko je koga pozvao na cugu?

Edit: sad vidim da piše da je on pozvao

Zadnje uređivanje Le Clerc : 08.11.2017. at 18:06. Reason: Pažljivije čitanje.
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:12   #88
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Iz vašeg iskustva, kojim putem vode te poruke?

:
nikuda
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:17   #89
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Evo rečem vam ja
Bijah na jednom chatu, onak sportski prisutna, povremeno, iz dosade. I između ostalih, biJo jedan lik, skroz simpatičan, veseo, prpošan i nadasve humorističan.
I ponudio pivu. I ja pristala. Bez predrasuda (bio je prvi i jedini za takav izlet ). I popili mi pivu i nismo nastavili druženje.

Uživo: dosadan do zla Boga i natrag. Neće putovat, jer ga ne zanima svijet. Ne vozi, jer živi u Centru i njemu auto ne treba. Ne izlazi, jer ima svoja 2,5 birca i ne treba mu ništ drugo. Ne bavi se sportom, ne želi hodat, ne voli veća društva...i da ne nabrajam - nema ništ zajedničko samnom. A bio tak lijep u mojoj mašti
Šteta.
Stabilan covek, ne voli da skita, ima miran zivot, to ti je blago, nisi trebala da ga propustis. Jedino ako ti volis izlaske, tada se ne biste dobro slozili.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:25   #90
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Zaista, kako je moguce da netko virtualno zanimljiv, nakon sto posegnes za cijelim...stapanjem tj. dopisivacke zanimljivosti i uzivo sugovornistva, tolikim razocarenjem odUDara od svoje iskljucivo napisane preslike?
Ne mogu ti reći zašto. Ne zbog toga što bih te poslije morao dezintegrirati nego zbog toga što nemam pojma Sigurno neka glupa blokada uma o kojoj bi poznati psiholozi s US podforuma mogli mnogo toga napisati, čakštoviše postaviti dijagnozu i propisati terapiju.


Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
strpljivo cekam leclercovo pojasnjenje
Sori, nisam vidio prije da sam pozvan na djelovanje!
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:28   #91
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Jedino ako ti volis izlaske, tada se ne biste dobro slozili.
Možda ovo nije nužno nekompatibilno? Ako on nema ništa protiv toga da ona izlazi, a ona nema ništa protiv toga da se njemu ne da, moglo bi to možda funkcionirati.
Ako su iskreni prema sebi.
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:36   #92
Jedva čekam da Alexe ili Siri mogu uposliti za cure koje žele "kratiti dosadu".

A ja primam notifikacije samo kada se spomene seks.

Jer tek tad kreću pravi razgovori.

--

Meni je žao ovih mladića koji tipkaju bez ikakvog cilja. Bolje bi im bilo da traže posao u nekakvoj podršci za korisnike, bar imaju kakvu takvu plaću. Ovako ispadaju robovi svojeg nagona koji žene vješto koriste da skrate vrijeme na poslu ili npr. dosadu kod kuće.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:28   #93
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ovo je pisano mjesto. Komunikacija pisanjem.
Pa i osobne poruke su pisane, i vjerujem, ostaju takve neko vrijeme.
Iz vašeg iskustva, kojim putem vode te poruke?

Da li su sve poruke bile vezane uz moguće veze, seks, nagovaranje na seks, ili je bilo posve neutralnih ili prijateljskih; da li je i kako dugo, moguće razgovarati "o vremenu" ako se na osobnim porukama nađu privlačeći se spolovi?

Više puta je bilo rečeno da su neki pronašli prijatelja ovdje, ali izgleda da je to bila posljedica "ne-kemičnosti" među njima. Pa budući da se inače lijepo slažu... mogu biti i prijatelji. Ali je svejedno negdje nešto iskrilo, postojala je neka mogućnost za seks, vezu, bar dok se nisu sreli.

__

za mudrijaše koji će mi skrenuti pozornost da se osobnim porukama može dogovoriti prodaja automobila ili "imam ti ja onaj kabel" problemi - ne, nisam mislila na ta dopisivanja
ono sto nudi pisanje je odmak i vrijeme. sto je vazno. jer su oboje sredstva demistifikacije. a to je stoga sto smatram da je ono intimnije od govorenja. i da prolazimo dublje i u svoju i u tudju kozu. kada nemamo ono sto nazivamo neverbalnim, kada imamo samo rijeci zapravo smo onemoguceni da prosudjujemo neciju vanjstinu i usredotoceni smo na sadrzaj, na osobnost, neciji duh, kako god to zvali. sluzimo se percepcijskom precicom. doduse uz veliku mogucnost projekcija, transfera i samozavaravanja, ali svaki od tih mehanizama ima svoju funkciju. koju mozes a ne moras ili ne znas iskoristiti. sto je vec pitanje odnosa koji imas sa sobom odnosno unutarnje iskrenosti do koje se vjerojatno najteze nadolazi. nitko ti nista ne cini osim onoga sto sam sebi cinis. zato je pisanje i demistifikacija. zrcalis se a drugi ti pokazuju kako bez obzira jesu li ili nisu toga svjesni.

tako da te poruke i dopisivanje znaju odvesti i u introspekciju a ne samo ili ne nuzno, u zenski krevet.

edit: @ex anais, a mozda je i ovo repelent?
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:34   #94
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post
Možda ovo nije nužno nekompatibilno? Ako on nema ništa protiv toga da ona izlazi, a ona nema ništa protiv toga da se njemu ne da, moglo bi to možda funkcionirati.
Ako su iskreni prema sebi.
Da, mozda bi funkcionisalo, ali je bliskost manja kada svako vuce na svoju stranu. Daleko je lepse kada imaju slicne poglede, na kraju i mirnije je tako u vezi.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 21:56   #95
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post
Ne volim mnogo pričati. Volim pisati. Volio sam se dopisivati. Ne nužno opširno. Volio sam nasmijavati žene.
Ok, priznajem (nije da me trebaš da priznam ili ne priznam, da okrenem palac, kao u areni, no dobro).

Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
doduse uz veliku mogucnost projekcija, transfera i samozavaravanja, ali svaki od tih mehanizama ima svoju funkciju. koju mozes a ne moras ili ne znas iskoristiti. sto je vec pitanje odnosa koji imas sa sobom odnosno unutarnje iskrenosti do koje se vjerojatno najteze nadolazi. nitko ti nista ne cini osim onoga sto sam sebi cinis. zato je pisanje i demistifikacija. zrcalis se a drugi ti pokazuju kako bez obzira jesu li ili nisu toga svjesni.
Ovo je baš dobro napisano, ne samo da gledaš svoje projekcije (ako si ih u stanju vidjeti), nego gledaš i odraz sebe u tuđim fabrikacijama.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.

Zadnje uređivanje AnyOtherName : 08.11.2017. at 22:07.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 22:43   #96
Ima tu i puno glumatanja frajerstva. U pisanju macor, u zivo mica maca podrezanih noktica.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 04:01   #97
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Da, imas pravo da sam preosetljiva, takodje imas pravo da je to zbog toga sto premalo izlazim, pa ne dolazim u dodir sa manijacima, prostacima i ko zna kakvim elementima, sto bi me dovelo do toga da ocvrsnem. Povucen sam tip, ali niko ni u biblioteci da mi pridje Tamo je ili neka mladjarija ili dede koje jedva hodaju. Nisam tip koji bi ciljno isao negde da sretne nekoga, pa tako i uspeh po tom pitanju izostaje. Zbog toga sam zelela da se dopisujem, ali koliko sam videla karakteri za dopisivanje se ne razlikuju mnogo od karaktera u realnosti.

Sto se tice mog uletanja, tu sam previse stidljiva, a i jednom mi se cini da su neki slobodni, a drugi put da su zauzeti, tako sam kao ona karikatura na internetu - kostur na klupi gde ispod pise: cekam na onog pravog, haha...
Osobno bi mi knjižnica bila zadnje mjesto gdje bi uletao jer mi je to kao uletanje u crkvi, mjesto gdje ljudi traže mir i tišinu nekako nije za to
Možda bolje da knjigu poneseš negdje na kavu, klupu u parku ili tako nešto. Uvijek su dobar materijal za započeti razgovor i netko će to već iskoristiti.

A ako ti je samo do tipkanja onda je pomalo nebitno da li je netko ovdje zauzet ili nije, zar ne?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 04:26   #98
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
ono sto nudi pisanje je odmak i vrijeme. sto je vazno. jer su oboje sredstva demistifikacije. a to je stoga sto smatram da je ono intimnije od govorenja. i da prolazimo dublje i u svoju i u tudju kozu. kada nemamo ono sto nazivamo neverbalnim, kada imamo samo rijeci zapravo smo onemoguceni da prosudjujemo neciju vanjstinu i usredotoceni smo na sadrzaj, na osobnost, neciji duh, kako god to zvali. sluzimo se percepcijskom precicom. doduse uz veliku mogucnost projekcija, transfera i samozavaravanja, ali svaki od tih mehanizama ima svoju funkciju. koju mozes a ne moras ili ne znas iskoristiti. sto je vec pitanje odnosa koji imas sa sobom odnosno unutarnje iskrenosti do koje se vjerojatno najteze nadolazi. nitko ti nista ne cini osim onoga sto sam sebi cinis. zato je pisanje i demistifikacija. zrcalis se a drugi ti pokazuju kako bez obzira jesu li ili nisu toga svjesni.

tako da te poruke i dopisivanje znaju odvesti i u introspekciju a ne samo ili ne nuzno, u zenski krevet.

edit: @ex anais, a mozda je i ovo repelent?

Ah, Gajto, ali ti si vjerojatno nezaljubljive prirode.
Jednom davno sam tipkala s jednim slikarom doslovno "o ničemu". I jako malo sati dnevno, ako se uopće radilo o satima jer tad nisam imala net doma nego sam svaki dan išla u knjižnicu i usput bih provjerila mail. Pisao mi je gluposti. Ali taj je čovjek tako divno pisao gluposti. I tako bi otkucalo sedam i trideset i ja bih otišla, do idućeg dana. Bijah u vezi tad, krimen, jebiga. I zatelebala sam se kao guska. Bio je i lijep, plav, visok, ma... i imao je curu s kojom je živio godinama. A i nismo bili u istoj državi.
Znala sam da ništa neće biti od nas, ali kad bih ga se sjetila tijekom dana, nasmiješila bih se instantno. Baš zato što sam znala da ništa neće biti, on je jedan od rijetkih koji mi je ostao u lijepom sjećanju. Imamo se na fejsu danas, lajkamo se rijetko, još rjeđe čujemo, on je i danas na istom mjestu kao i tad, s istom curom. Stariji, markantniji, ali i dalje jednako sladak.

No sjećam se sebe tad. Bilo je neke naivnosti, nevinosti, zaigranosti i lepršavosti u tom dopisivanju. Valjda je to tako kad je bez očekivanja. I zato što je on bio takva osoba.
Podsjeća me na to nešto što sam izgubila putem. Ne znam to opisati baš.
Ja nemam pojma tko je pravi on niti me ikad zanimalo. S njim sam bila djevojčica i to je bilo dosta.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 07:41   #99
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ah, Gajto, ali ti si vjerojatno nezaljubljive prirode.
Jednom davno sam tipkala s jednim slikarom doslovno "o ničemu". I jako malo sati dnevno, ako se uopće radilo o satima jer tad nisam imala net doma nego sam svaki dan išla u knjižnicu i usput bih provjerila mail. Pisao mi je gluposti. Ali taj je čovjek tako divno pisao gluposti. I tako bi otkucalo sedam i trideset i ja bih otišla, do idućeg dana. Bijah u vezi tad, krimen, jebiga. I zatelebala sam se kao guska. Bio je i lijep, plav, visok, ma... i imao je curu s kojom je živio godinama. A i nismo bili u istoj državi.
Znala sam da ništa neće biti od nas, ali kad bih ga se sjetila tijekom dana, nasmiješila bih se instantno. Baš zato što sam znala da ništa neće biti, on je jedan od rijetkih koji mi je ostao u lijepom sjećanju. Imamo se na fejsu danas, lajkamo se rijetko, još rjeđe čujemo, on je i danas na istom mjestu kao i tad, s istom curom. Stariji, markantniji, ali i dalje jednako sladak.

No sjećam se sebe tad. Bilo je neke naivnosti, nevinosti, zaigranosti i lepršavosti u tom dopisivanju. Valjda je to tako kad je bez očekivanja. I zato što je on bio takva osoba.
Podsjeća me na to nešto što sam izgubila putem. Ne znam to opisati baš.
Ja nemam pojma tko je pravi on niti me ikad zanimalo. S njim sam bila djevojčica i to je bilo dosta.
post nad kojim sam se zamislio.
lijepo.
imaš stila.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 08:14   #100
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
post nad kojim sam se zamislio. lijepo.imaš stila.
+1

Ponekad mi žao da ovdje nema lajkova...
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.